Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми маємо миритися з тим, що у нас є російськомовні українці (с) B-)

Я всегда был доволен Украиной и мне ненужны никакие зарплаты.Я в состоянии сам себя обеспечить.И мову знаю ещё со школы.Поэтому вашу маячню мне слышать просто смешно.А патриотизм кацапов совершенно дебильный.Сидеть по уши в говне и молиться на ЯО и кремлевского вора это не мое

І тим не менше дуже значна частина (може і більше половини) жітєлєй Адєсси теж є такими патріотами Московії. А в україномовних регіонах такого немає. Факт.
   
бо вбили собі в голови, що країни формуються виключно з національною ознакою

 А за якою ознакою країни в Європі формуються?
   
А за якою ознакою країни в Європі формуються?

за якими завгодно
нема одного народу ні у Бельгії, ні у Швейцарії
вони навчилися вигідно співіснувати і все
   
за якими завгодно
нема одного народу ні у Бельгії, ні у Швейцарії
вони навчилися вигідно співіснувати і все

Це два винятки. І вони дуже оригінально співіснують. Бельгія це взагалі да факто дві різні країни. Це мало чим відрізняється від Чехословацького варіанту.
   
Це два винятки. І вони дуже оригінально співіснують. Бельгія це взагалі да факто дві різні країни. Це мало чим відрізняється від Чехословацького варіанту.

то вже розібралися з тим, що нема єдиного правила у створенні країн?
якщо є приклади Бельгії та Чехословаччини, то одразу є два наочних приклади для можливого майбутнього успішної України
решта - порожні фантазії тих, хто не наважується щось робити
   
Re: Гачок узькоязикості або

Для кого мова оккупанта, для кого родной язык.

Мир такой многлцветный...

Люди для яких мова окупанта є рідною самі є або окупантами або їх колаборантами.
   
то вже розібралися з тим, що нема єдиного правила у створенні країн?
якщо є приклади Бельгії та Чехословаччини, то одразу є два наочних приклади для можливого майбутнього успішної України
решта - порожні фантазії тих, хто не наважується щось робити

Є єдине. Процеси тривають. Бельгія один приклад, Іспанія з каталонським сепаратизмом ще один. А ще є Великобританія із Шотландією.
Тож все просто.
Ну і Вас схоже влаштовує Чехословацький варіант. Це те що нас чекає якщо "Ми маємо миритися з тим, що у нас є російськомовні українці". Питання як до цього всі ставляться.
   
Я всегда был доволен Украиной и мне ненужны никакие зарплаты.Я в состоянии сам себя обеспечить.И мову знаю ещё со школы.Поэтому вашу маячню мне слышать просто смешно.А патриотизм кацапов совершенно дебильный.Сидеть по уши в говне и молиться на ЯО и кремлевского вора это не мое

а  для чи ти цю фігню писав ?

патриотизм воспитывается не только мовой или вышиванками,а в первую очередь отношением государства к своим гражданам.



   
Re: Гачок узькоязикості або

Люди для яких мова окупанта є рідною самі є або окупантами або їх колаборантами.
кульпарківці - за порошенка!    [ua]
   
Re: Гачок узькоязикості або

кульпарківці - за порошенка!    [ua]

Куди більш показово те, що жітєлі Данбасса (екс-виборці Януковича, Партії Регіонів, Комуністів) за клоуна-українофоба Зеленського.
   
Re: Гачок узькоязикості або

 Сьогодні радіо вмикаю - а там знову про мову. Й тут теми знов пішли. Значить знов якусь "перемогу" готують - вірна прикмета :D
   
Re: Гачок узькоязикості або

Ахаха, нову методику завезли кацапських потворам?


ти кацапюра, і твоя методика "сам дурак" це стара методика взята ще від фараонських рабинів і називпється "хуцпа"
   
Re: Гачок узькоязикості або

Куди більш показово те, що жітєлі Данбасса (екс-виборці Януковича, Партії Регіонів, Комуністів) за клоуна-українофоба Зеленського.
ну те що в кульпаркові буде 99,9% за пітра то теж кльово виглядає
   
Re: Гачок узькоязикості або

Сьогодні радіо вмикаю - а там знову про мову. Й тут теми знов пішли. Значить знов якусь "перемогу" готують - вірна прикмета :D

Мова це зараз вирішальне питання.
Про неї має бути всюди.
   
Є єдине. Процеси тривають. Бельгія один приклад, Іспанія з каталонським сепаратизмом ще один. А ще є Великобританія із Шотландією.
Тож все просто.
Ну і Вас схоже влаштовує Чехословацький варіант. Це те що нас чекає якщо "Ми маємо миритися з тим, що у нас є російськомовні українці". Питання як до цього всі ставляться.

мене особисто цікавлять успіхи України у побудові правової та економічно розвиненої європейської держави
а чи відбудеться розподіл, чи знайдеться розумний державницький підхід для співіснування - пітання другорядне, але воно ніколи не буде розв"язане тими, кого влаштовує корупція, імітація реформ та паперова унітарність та неподільність
   
а  для чи ти цю фігню писав ?

патриотизм воспитывается не только мовой или вышиванками,а в первую очередь отношением государства к своим гражданам.

Страной,а не властью доволен
   
якщо є приклади Бельгії та Чехословаччини, то одразу є два наочних приклади для можливого майбутнього успішної України
Чехословаччина розпалася через пару років після падіння коммі-режиму, який їх тримав разом. Бельгія - це федерація малодотичних між собою регіонів. Нідерландомовні фламандці та франкомовні валлони ледве терплять одне одного. Єдине, що їх тримає разом - це особа короля та неможливісь поділити Брюссель.
https://en.wikipedia.org/wiki/Flemish_Movement
https://en.wikipedia.org/wiki/Walloon_Movement
https://en.wikipedia.org/wiki/Rattachism
https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Netherlands
   
Re: Гачок узькоязикості або

Сьогодні радіо вмикаю - а там знову про мову. Й тут теми знов пішли. Значить знов якусь "перемогу" готують - вірна прикмета :D
Обязательно. Или вера или мова. Именно этим богобоязненные петины ворюги прикрывают макли.
   
Чехословаччина розпалася через пару років після падіння коммі-режиму, який їх тримав разом. Бельгія - це федерація малодотичних між собою регіонів. Нідерландомовні фламандці та франкомовні валлони ледве терплять одне одного. Єдине, що їх тримає разом - це особа короля та неможливісь поділити Брюссель.
https://en.wikipedia.org/wiki/Flemish_Movement
https://en.wikipedia.org/wiki/Walloon_Movement
https://en.wikipedia.org/wiki/Rattachism
https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Netherlands

вони не воюють?
за рівнем життя трохи краще, ніж українці?
то що є метою державотворення?
   
Re: Гачок узькоязикості або

Сьогодні радіо вмикаю - а там знову про мову. Й тут теми знов пішли. Значить знов якусь "перемогу" готують - вірна прикмета :D

Не переживай вже так.
Українська мова збережеться тільки в Галичині.
   
ну це твої пересмикування, я б так написав

Ющенко зробив мало, Порошенко більше, але  русифікація продовжується

це твоє сприйняття "але", а моє "тому"
   
мене особисто цікавлять успіхи України у побудові правової та економічно розвиненої європейської держави
а чи відбудеться розподіл, чи знайдеться розумний державницький підхід для співіснування - пітання другорядне, але воно ніколи не буде розв"язане тими, кого влаштовує корупція, імітація реформ та паперова унітарність та неподільність

Для чого це Вам? Ви вже судячи з усього знайшли свою правову і економічно розвинену європейську державу.
Оскільки судячи з усього Вас питання української мови та культури не цікавить, то що ще Вам треба.
Це для мене українська мова і культура є одним з головних елементів ідентичності і, відповідно, я не можу просто так кудись виїхати.

Ну і державницький підхід тут може бути один - французький варіант із українізацією і асиміляцією. Все решта це поділ.
   
Оце найбільша партія у фламандському регіональному парламенті -
https://en.wikipedia.org/wiki/New_Flemish_Alliance
   
Re: Гачок узькоязикості або

Не переживай вже так.
Українська мова збережеться тільки в Галичині.


куди половина цих "прогресивних" узьких дригоне як запахне гарячим
чомусь "переселенці" не в Харкіа поперлись
це в них традиція - селитись до найлютішихсвоїх ворогів ще з совка- в Прибалтику наприклад, твльки не в Пензу
   
Re: Гачок узькоязикості або

Не переживай вже так.
Українська мова збережеться тільки в Галичині.


куди половина цих "прогресивних" узьких дригоне як запахне гарячим
чомусь "переселенці" не в Харків поперлись
це в них традиція - селитись до найлютішихсвоїх ворогів ще з совка- в Прибалтику наприклад, твльки не в Пензу
   
Для чого це Вам? Ви вже судячи з усього знайшли свою правову і економічно розвинену європейську державу.
Оскільки судячи з усього Вас питання української мови та культури не цікавить, то що ще Вам треба.
Це для мене українська мова і культура є одним з головних елементів ідентичності і, відповідно, я не можу просто так кудись виїхати.

Ну і державницький підхід тут може бути один - французький варіант із українізацією і асиміляцією. Все решта це поділ.

я не змінював і не планую змінювати громадянство
живу там, де бачу перспективу

"французький варіант" проходив з такою кількістю крові, що Ви краще подумайте ще раз про це
   
Я всегда был доволен Украиной и мне ненужны никакие зарплаты.Я в состоянии сам себя обеспечить.И мову знаю ещё со школы.Поэтому вашу маячню мне слышать просто смешно.А патриотизм кацапов совершенно дебильный.Сидеть по уши в говне и молиться на ЯО и кремлевского вора это не мое

росія ж дуже різна
там багато інтелектуалів
які не моляться
чому ти не вважаєш що то твоє-рідне?
   
Якби принципи українізації були більш гнучкими – вони не були б такими болісними для Сходу.
Що змінилося на сході після століть тисячоліть звірячої насильницької Українізації?
Скільки там стало шкіл з українсько мовою навчання? Скільки садків?
Те саме, щодо Криму.
(там було аж кілька українських шкіл).

   
Ми мусимо усвідомити, що Росія не провокувала конфлікт на сході, Росія його створила, Росія є його стороною.
Без Росії ніякого конфлікту ні на сході ні на півдні не існує.

p.s.
ніякої зацікавленості громадян України у збереженні можливості користуватися російською мовою нема,
всі хто виїжджають за кордон успішно живуть без цієї можливості

в Україні є лише зацікавленість громадян України не напружуватись вивчаючи ще одну мову,
зацікавленість мови не знати
як у школяра є зацікавленість пропустити уроки і не вчити домашні завдання

більшість російськомовних українців не говорять українською бо вважають що російська більш преситжна
насправді справа не в мові,
це не дискусія про мову

всі ці дємци, прекрасно все знають і всім володіють

без росії, не було б збройного конфлікту, але був би політичний, який би вів до паралічу (як це було раніше)

Останнє редагування: 17 лютого 2019 14:23:52 від рино
   
Москвомовні громадяни України не лише спілкуються іншою мовою, вони також живуть в іншому культурному просторі,
 дотримуються інших традицій, святкують інші свята, мають іншу історичну память і зрештою інші політичні уподобання.


За більшістю ознак їх спокійно можна називати іншим народом. І проблема тут в тому,
що в Європі останніх більше 100 років багатонаціональні держави стабільно діляться на мононаціональні.
І процес триває. Тому без активної українізації нас це теж торкнеться.
Не треба бути наївними і вважати, що нам вдасться знайти свій особливий шлях.

+100500  (tu)
   
все це питання інвестицій
дімци не хочуть інвестувати в українську мову ні свій час ні час своїх дітей
вони хочуть інвестувати в коцапомову
   
більшість російськомовних українців не говорять українською бо вважають що російська більш преситжна
насправді справа не в мові,
це не дискусія про мову

всі ці дємци, прекрасно все знають і всім володіють

без росії, не було б збройного конфлікту, але був би політичний, який би вів до паралічу (як це було раніше)

"престижність" російської була обумовлена провінційно колоніальним статусом України
зараз ніякої престижності нема,
є інерція зросійщення минулого і критична потреба сьогодення(вірніше її відсутність)
якщо за РІ та СРСР без знання російської далі місцевого осередку рівня ходу не було - мовний бар'єр
то тепер таких вимог для української нема - можна не знати української і продовжувати навчатись, працювати, підніматись на соціальному ліфті - жодних труднощів/бар'єрів
 
неможливо знати будь яку мову коли нею не користуватись це міф російськомовних для себе і для загалу,
як правило такий міфотворець не витримує і 15 хв побутової розмови - стає мокрий як на тренажері
дітям простіше, їх в нинішній школі навчають користуванню

політичний конфлікт є нормальний стан в демократичному суспільстві,
і параліч лише тимчасова ситуація, яка деколи трапляється   



   
Приклад пересмикування. Знову хороші москвомовні і погані україномовні злодії у вишиванках. Проте є факти, які можна перевірити.
І під час воєнних подій останніх років більшість москвомовних громадян України загинули воюючи проти України, а не за.
Натомість я так і не знаю жодного прикладу україномовного, який загинув воюючи проти України.
Стверджувати, що тут немає різниці є абсолютно неправдивим твердженням.

+1
   
вони не воюють?
Якби яке-небудь французьке фуйло заслало туди зелених чоловічків-іхтамнєтів з гаслами "Валлоніянаш!", то воювали б.
   
Коли серйозно задуматись про українську мову для українців в Україні
то завжди виникає здавалось би просте питання на яке я не можу знайти відповіді

Чому для цивілізованого українця є обов'язковою ознакою цивілізованості
сортувати роздільно і виносити сміття, не бухати на лавочці в парку, не матюкатися серед людей
зрештою те осоружне фупівське не сцяти в під'їзді?
І чому цивілізованому українцю користуватися українською мовою в Україні не є цією ознакою цивілізованості?

Ми маємо миритися з тим що українці не хочуть користуватися українською
і не можемо миритися з тим, що вони хочуть сцяти де їм припече.
Загадка українства.
   
Re: Гачок узькоязикості або

куди половина цих "прогресивних" узьких дригоне як запахне гарячим
чомусь "переселенці" не в Харків поперлись
це в них традиція - селитись до найлютішихсвоїх ворогів ще з совка- в Прибалтику наприклад, твльки не в Пензу

В Харкові повно переселенців, ледь не 10% довоенного населення.
   
Мирилися вже 27 років, скільки ще миритися? Нехай спочатку російськомовні змиряться з існуванням україномовних.

В Австрії ж миряться з німецькою мовою, а не вигадують австрійську.
   
Коли серйозно задуматись про українську мову для українців в Україні
то завжди виникає здавалось би просте питання на яке я не можу знайти відповіді

Чому для цивілізованого українця є обов'язковою ознакою цивілізованості
сортувати роздільно і виносити сміття, не бухати на лавочці в парку, не матюкатися серед людей
зрештою те осоружне фупівське не сцяти в під'їзді?
І чому цивілізованому українцю користуватися українською мовою в Україні не є цією ознакою цивілізованості?

Ми маємо миритися з тим що українці не хочуть користуватися українською
і не можемо миритися з тим, що вони хочуть сцяти де їм припече.
Загадка українства.

вони вважають, що майбутнє за російською мовою
тому хочуть інвестувати в неї і не гаяти час і ресурси на українську
а якщо і гаяти, то по-мінімуму, там не можна ухилитись від цього

і з точки зору реального життя, поки не буде наслідків за ігнорування української мови - це буде виграшна позиція, вони нічого від цього не втратять
   
Коли серйозно задуматись про українську мову для українців в Україні
то завжди виникає здавалось би просте питання на яке я не можу знайти відповіді

Чому для цивілізованого українця є обов'язковою ознакою цивілізованості
сортувати роздільно і виносити сміття, не бухати на лавочці в парку, не матюкатися серед людей
зрештою те осоружне фупівське не сцяти в під'їзді?
І чому цивілізованому українцю користуватися українською мовою в Україні не є цією ознакою цивілізованості?

Ми маємо миритися з тим що українці не хочуть користуватися українською
і не можемо миритися з тим, що вони хочуть сцяти де їм припече.
Загадка українства.

от признайся  - в реалі ти узкоязикий?
   
В Австрії ж миряться з німецькою мовою, а не вигадують австрійську.

коли укрос  немає що сказати він починає нести повну пургу...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія