Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виступ Гітлера перед соратниками наводить на роздуми. 8-)

   Про передісторію німецько-радянського конфлікту Гітлер розповів своїм старим соратникам в пивній Левенбройкеллер в Мюнхені 8.11.1941 року:
  "Коли ми вели наступ на Заході, Радянська Росія почала наступ на Сході. Був момент, коли ми мали в Східній Пруссії три дивізії, тоді як Росія мобілізувала в прибалтійському регіоні 22. І вони посилювалися з місяця в місяць. Від нас це не сховалося. Ми могли точно встановити, де як і коли пересувається кожне окреме з'єднання і робили це майже кожен місяць. З цим була пов'язана величезна робота на нашому фронті, що теж не залишилося без уваги. Упродовж декількох місяців росіяни почали будувати і частково вже побудували не 100, а 900 аеродромів. Неважко було зрозуміти, з якою метою відбувається таке гігантське, таке, що виходить за межі уяви, масове зосередження російських ВПС. Плюс до цього почалося створення бази для наступу, бази такої потужної, що по одному цьому можна було судити про масштаби підготовлюваного наступу. Паралельно в нечуваних розмірах збільшилося виробництво озброєнь. Будувалися нові заводи, про які ви, товариші, не маєте уявлення. Там, де два роки тому було село, сьогодні стоїть завод, на якому працюють 65000 чоловік. Робітники живуть в землянках, тільки заводські корпуси і адміністративні будівлі ГПУ спереду виглядають як палаци а ззаду це в'язниці з камерами для найжорстокіших тортур. Паралельно з цим йшло перекидання військ до нашого кордону не лише зсередини країни, але навіть з Далекого Сходу цієї світової імперії. Число дивізій перевищило 100, потім 120, 140, 150, 170.
  Знаходячись під враженням цих даних, я запросив тоді Молотова в Берлін. Ви знаєте результати берлінських переговорів (12-14.11.1940 року). Вони не залишили ніякого сумніву в тому, що Росія вирішила почати наступ найпізніше восени цього року, а, може бути, вже влітку. Від нас вимагали, щоб ми самі, так би мовити, мирно відкрили ворота для цього наступу. Але я не належу до тих людей, які, як худоба, самі йдуть на бійню. Тому я тоді в Берліні швидко розпрощався з Молотовим. Мені стало ясно: жереб кинутий і події неминуче приймуть найтрагічніший оборот.
  Нарешті, настав момент, коли про завершення російської підготовки до наступу можна було судити по тому, що, за винятком пари дивізій навколо Москви, які явно тримали для захисту від власного народу, і декількох дивізій на Сході, усі інші були на західному фронті. До того ж в Сербії вибухнуло організоване Росією відоме вам повстання 27 березня 1941 року - путч, затіяний більшовицькими агентами і англійськими емісарами, і відразу ж, 5 квітня 1941 року був заключений пакт про дружбу між Росією і Сербією. Тоді пан Сталін був переконаний, що ця кампанія, можливо, затримає нас на цілий рік і що тоді скоро наступить момент, коли він зможе, нарешті, виступити на сцену, використовуючи не зброю, а свій гігантський людський резервуар. Але сьогодні я можу уперше сказати: ми знали про це дещо ще.
  Після цього я став стежити за кожним рухом нашого великого супротивника на Сході. З квітня по травень я, можна сказати, безперервно знаходився на спостережному пункті і відстежував усі процеси, сповнений рішучості у будь-який момент, як тільки мені стане ясно, що супротивник готується до наступу, у разі потреби випередити його на 24 години.
  В середині червня ознаки стали загрозливими, а в другій половині червня не залишилися ніяких сумнівів в тому, що йдеться про тижні або навіть дні. І тоді я віддав наказ виступити 22 червня. Повірте мені, товариші, це було найважче рішення за усе моє життя, рішення, про яке я знав, що воно втягне нас в дуже важку боротьбу, але сподівався, що шанси виграти її тим більше, що швидше ми випередимо іншу сторону".
 8-)
   
Про "путч, затіяний більшовицькими агентами і англійськими емісарами" - це круто. Це як співробітництво Троцького з гестапо.
   
не пугай ватных бандеровцев
   
Про "путч, затіяний більшовицькими агентами і англійськими емісарами" - це круто. Це як співробітництво Троцького з гестапо.

вай нот?
   
   Війна - це не тільки велика кров але й велика брехня. (дезинформація)  ;)
  "… у брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
  "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон.
  Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".                                                             
     "Задача наших войск - не поддаваться ни на какие провокационные действия, могущие вызвать крупные осложнения".
  Ввечері 21 червня Тимошенко та Жуков доповіли Сталіну про німецького фельдфебеля, котрий перебіг на наш бік й  повідомив: наступ німців розпочнеться вранці 22 червня. 
  Сталін на те: "А не подбросили немецкие генералы этого перебежчика, чтобы спровоцировать конфликт?"
  Після засідання Політбюро у війська була надіслана директива, у котрій був наказ привести війська у бойову готовність, розосередити їх та замаскувати. Та от при всьому тому: "Задача наших войск - не поддаваться ни на какие провокационные действия, могущие вызвать крупные осложнения". "Никаких других мероприятий без особого распоряжения не проводить. 21.6.41 г. Тимошенко. Жуков".
  А вже о 3:07 телефон розривався від повідомлень: німецька авіація бомбить міста України, Білорусії, Прибалтики.
  Сталіна розбудили й попросили дати наказ розпочати бойові дії у відповідь.
  У відповідь Сталін довго мовчав а потім наказав... зібратись в його кабінеті.
  О 4:30 усі члени Політбюро зібрались в кабінеті Сталіна.
   Зібрались, зателефонували у німецьке посольство, викликали посла. Шуленбург з'явився й заявив:
  "Я с самым глубоким сожалением должен заявить, что еще вчера вечером, будучи на приеме у вас, господа, я ничего не знал. Сегодня ночью была получена телеграмма из Берлина. Германское правительство поручило мне передать Советскому правительству следующую ноту: "Ввиду нетерпимой далее угрозы, создавшейся для германской восточной границы вследствие массированной концентрации и подготовки всех вооруженных сил Красной Армии, Германское правительство считает себя вынужденным немедленно принять военные контрмеры…
 Соответственная нота одновременно будет передана Деканозову в Берлине".
Лише о 7:15 у війська була надіслана директива №2: "Войскам всеми силами и средствами обрушиться на вражеские силы и уничтожить их в районах, где они нарушили советскую границу. Впредь до особого распоряжения наземными войсками границу не переходить".
Та ніхто не знав, що це завдання вже неможливо виконати. Удосвіта 22 червня у всіх прифронтових округах закинутими диверсійними групами були перерізані телефонні лінії, знищені зв'язкові та командири (радіозв'язку тоді майже не було). В результаті директива у війська надійшла в час коли німецька авіація вже була господарем неба й безперешкодно бомбила техніку та колони військ на марші.  :(
   
  Враження німецьких вояків від побаченого на радянській територій узагальнююче висловив пілот-ас Ганс-Ульріх Рудель в своїй автобіографічній книжці "Пілот "Штуки" (Ю-87)
  "Під час першого вильоту я помічаю багаточисленні укріплення побудовані вздовж кордону. Вони тягнуться на багато сотень кілометрів. Частково вони ще не добудовані. Ми летимо над незакінченими аеродромами: там - тільки що побудована бетонна злітна смуга, тут вже стоять літаки. Наприклад, вздовж дороги на Вітебськ, по котрій наступають наші війська, знаходиться один із таких майже закінчених аеродромів із великою кількістю бомбардувальників. Їм не вистачає або пального, або екіпажів. Пролітаючи над цими аеродромами та укріпленнями, кожний розуміє: "Ми вдарили своєчасно... Схоже Совєти робили ці приготування, щоб створити базу для вторгнення проти нас. Кого іще на заході хотіла би атакувати Росія? Якби росіяни завершили свою підготовку, не було б майже ніякої надії їх зупинити.
  Шосе Смоленськ-Москва - ціль багатьох вильотів, воно запруджене величезною кількістю військової техніки та майна. Вантажівки та танки стоять один за одним майже без інтервалів, часто трьома паралельними колонами. Якби все це рушило на нас... Я не можу багато думати, атакуючи цю нерухому ціль. Тепер вже за декілька днів все це перетвориться на море уламків". 
  Превентивний (упереджувальний) удар багато чого значить.  8-)
   
   
Битва світових революцій у минулому. Але, з огляду сьогодення вибір складається на користь Євросоюзу)
   
Це Едвард Станіславович Кацапстан тролить. До цього було про золотий палац Нерона.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія