Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хамство модераторов

Re: Хамство модераторов

ДД це форум, з якого я остаточно пішов просто перед початком Євромайдану, коли Турчинов і Вуд вирішили помститися мені за мої смішки з фотки Вуда за кермом Смарту. Взяли мої фотки з соцмереж і почали вигадувати — фотка з данським начальником то мій гей-спонсор з Америки і тому подібна дич. Я апелював до тодішнього модератора Глевахмана, якого ще й знав у реалі за зустрічами ще нормального ДД. Ну але нє, той мені прямим текстом сказав, що нічого з тією темою робити не буде, просто тому що пішов я.
Ну я і пішов, відтоді до самої загибелі форумі написав може 2-3 коменти. Цікаво, що Турчу і Вуду все давно пробачив, а от Глевахману фіг коли це забуду.
А за три місяці Руккі в себе на Цугундері почав збір даних майданівців, щоб передати їх «куди треба» і там я просто видалив акаунт…
   
Re: Хамство модераторов

ДД це форум, з якого я остаточно пішов просто перед початком Євромайдану, коли Турчинов і Вуд вирішили помститися мені за мої смішки з фотки Вуда за кермом Смарту. Взяли мої фотки з соцмереж і почали вигадувати — фотка з данським начальником то мій гей-спонсор з Америки і тому подібна дич. Я апелював до тодішнього модератора Глевахмана, якого ще й знав у реалі за зустрічами ще нормального ДД. Ну але нє, той мені прямим текстом сказав, що нічого з тією темою робити не буде, просто тому що пішов я.
Ну я і пішов, відтоді до самої загибелі форумі написав може 2-3 коменти. Цікаво, що Турчу і Вуду все давно пробачив, а от Глевахману фіг коли це забуду.
Глева це один з тих модерів ДД, який потужно приклав руку до його загибелі.

Сподіватись що він здатен поставити на місце негідників було марно,
і тим більше якщо мова ішла про Турча,
який за вуха приволік Глеву до кнопки,
аби мати ручного модера, який гарантуватиме
безкарність особисто йому і членам його альянсу,
який під керівництвом Турча займався цькуванням неугодних,
на ДД навіть була гілка про те як
Турч із Глевою приливали його призначення,
напились "Бєлуги" і Глева загубив мобільний.

Глевахман не займався модерацією форуму,
лише за наказом Хуралу (так він називав купку скандальних бабів
які насправді керували Дурдомом) банив тих хто не підкорявся стервам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія