Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія-Італія-Хорватія

21 день в гарному готелі в Коблево ( без дороги) з їжею вийшло 60000
Двох кімнатний номер
2 дорослих 3 дітей
Готель біля моря впритул
За 2 тысячи евро по летнему курсу вы могли сидеть в 50 метрах от Адриатического моря, есть свежие морепродукты и ездить на шаровом прокатном авто по чудесным природным заповедникам. Как можно при наличии биометрики сидеть за такие деньги возле грязного моря в водорослях и медузах, без инфраструктуры, чистых клозетов, пресных душей?  Пить плохую воду и есть в сомнительном общепите?
   
Привіт,
окрім Cabernet Moravia (яке я розгледіла) які ще моравські пробував, може порадиш щось ?
Цей рік для моравських вин найкращий, караще за 2015. В цьому році природня солодкість вина настількі висока, що деякі винороби окислюють вино .Моравські вина краще білі. Номер один вважаеться Різлінг Ріінський, але решта білих також добрі. Краще звісно купувати дрожче pozdni sběr або vyběr z hroznů, ціна від 6 евро.
   
Цей рік для моравських вин найкращий, караще за 2015. В цьому році природня солодкість вина настількі висока, що деякі винороби окислюють вино .Моравські вина краще білі. Номер один вважаеться Різлінг Ріінський, але решта білих також добрі. Краще звісно купувати дрожче pozdni sběr або vyběr z hroznů, ціна від 6 евро.

Дякую. Спробую пошукати, хоча тут це, здається, не надто легка задача
   
За 2 тысячи евро по летнему курсу вы могли сидеть в 50 метрах от Адриатического моря, есть свежие морепродукты и ездить на шаровом прокатном авто по чудесным природным заповедникам.

 Звідки такі дикі фантазії???  :lol:
   
без инфраструктуры, чистых клозетов, пресных душей?  Пить плохую воду и есть в сомнительном общепите?

 Якщо ви користуєтесь подібним, то це не значить, що в Україні саме так. Я відпочивав і з "прісним душем", пив нормальну воду, і харчувався у відмінному закладі, до якого багатьом закладам в іншій частині Європи ще доволі далеко.
   
21C в принципі нормально, вода якраз добре освіжає коли повітря більше 25С

 Це навіть більше ніж нормально. В період мого совкового піонерського дитинства, мінімальною допустимою температурою води у морі було +17 і ми того холоду не відчували. Швидше за все температура води у випадку із Білим Хорватом була нижчою за +17.
   
Привіт,
окрім Cabernet Moravia (яке я розгледіла) які ще моравські пробував, може порадиш щось ?
Привіт.
Я без поняття в їхніх назвах. Які наливали на розлив, такі і пили. З пляшкових тільки кабернет Моравія пили, дуже класне.

Головне просити в них вина 2015 року розливу, тоді був дуже добрий врожай винограду.
   
Жванецкий.

Михаил Жванецкий: Клуб кинопутешествий


Говорят, что карта мира не имеет белых пятен, что открыты острова и плывут материки. Очертания известны, и теченья интересны, и журнал <Вокруг света> печатает карты и рассказы.
Вы расскажите мне про Париж.

Вы говорите, там розовый воздух, вы говорите, там бульвар Инвалидов и повсюду маленькие бистро.

Вы говорите, там художники рисуют на улицах и приезжие чувствуют себя как дома.

Как интересно!

А вот и документальный фильм.

Да-да, мы как будто там побывали.

Полтора часа среди парижан.

И даже получили подробные ответы не на свои вопросы.

Самоотверженный труд кинооператоров: десятки кинооператоров шатаются по Парижу и служат нам, миллионам.

А вчера, в воскресенье, в двадцать часов, мы объездили с корреспондентом заповедник, мы притаились с оператором за деревом, мы из вездехода наблюдали за львами.

Как интересно.

Журналист очень аккредитованный говорит:

<Там,- говорит,- львы,- говорит,- не боятся машин, там обезьяны совершают набеги, собираются,- говорит,- вместе, и нет,- говорит,- спасения,- говорит,- от них>.

Как интересно.

Фиджи, Таити, Лос-Пальмос - такие названия и острова, говорят, очень давно открыты, говорят, кем-то, а сейчас живут на доходы от туристов каких-то.

Выставки цветов на Таити...

А Таити открыт давно и работает круглые сутки. А Багамские острова... Как? Вы не бывали на Багамах?

- Ну, грубо говоря, не бывал.

- Вот европейские столицы похожи. Если вы были в Париже, то уже можно, говорят, не ездить в Вену или Стокгольм. Разве вы этого не знали?

- Ну, как же, не знал, как же, не знал. Ну, конечно, не знал. Вы же знаете - все время на работе. Глянешь иногда в окно... Выедешь куда-нибудь на троллейбусе... И, в общем, всегда обратно. Так сказать, умом постигаешь, воображением. Дома все себе можно представить. Я почти все себе напредставлял. До того воображение развито - мурашки появляются, если Рейкьявик. Если Африка - потею. Однажды до утра раскачивался на пальме. Проснулся - мозоли от пальмы. Я ее обхватил ногами - и стремительно вниз. Видимо, меня что-то испугало там, в ветвях. Ночью вскочил мокрый от Ниагары - брызгает жутко. Я понял, что Новая Зеландия похожа на Кавказ под Сухуми, Австралия - тот же Алтай, Нью-Йорк напоминает Ялту чем-то, я завтра досмотрю - чем.

Часа в два ночи появляется Сидней - и раздражает. А если мне хочется с ними поговорить, то я их вижу здесь. Они же все здесь бывают. Финнов уже совсем от наших не отличишь. Ихний Хельсинки - тот же Гомель, я так думаю. Попробуйте меня разубедить. А нехватку воображения можно пополнить в самом популярном клубе, клубе кинотеледомагорепут ешественников, когда своими глазами видишь тех, кто побывал в Дании.

Но, говорят, самое интересное - пароходом. Экран, значит, на экране вода, океан, земли ни черта не видать. Если океан спокоен - никто ничего, плывем. По квартирам тишина. И вдруг налетает ветер из телевизора - как даст прямо в лицо, с брызгами. Ну там инструкция есть: ведро воды сзади в телевизор заливаешь с утра, на ведро воды пачку соли за семь копеек и ветродуй для морского колорита. Это если диктор предупреждает, что поплывем, потому что, если поскачем, допустим, на лошадях через лес, а аппарат сработает на брызги, впечатление не то - на лошади с веслами, как дурак.

Значит, вот так: ветер двинул, брызги, лежишь мокрый - ну полное ощущение. И тут начинается горизонт - вверх, горизонт - вниз, прямо разрывает. От телевизоров - рычаги к кроватям. Операторы на студии управляют всеми кроватями, пока людей просто выворачивать не начинает. Ну, по сто квартир в доме, и все плывут в Австралию. Если очень плохо - сошел с кровати, и все, но впечатление потерял. А тут крики чаек из кухни, кто-то кусает из динамика.

Некоторые, самые крепкие, звонят на студию и слышат крик капитана: <Спасайся! Мина по борту!> Лежишь на койке весь в слезах. Потом выгружаемся, конечно, в разных квартирах кто в каком состоянии, и только члены клуба кинопутешественнико в. Парень сказал: с этим будет очень строго. Потому что очень удобная поездка, как на кладбище: все едут туда. Оглянулся, и ты дома: жена, дети- итальянские впечатления.

А сейчас цветная стереофония пошла. Мы в Стамбуле с корреспондентом устриц жевали. Он - по ихнюю сторону экрана, мы - по нашу. То есть он жует - стереофония, звук, цвет, хруст, писк... Единственное, вкуса нет, хотя слюна уже пошла
   
100 євро день на 2 дорослих і 3 дітей
Двох кімнатний люкс
Іжа - пляжах алл інклюзів в турків
Море норм
Пляж чистять
Всі розваги для дітей є + басейн
Вихід з готелю - прямо в море

Вважаю що це не дорого
І не треба тягнути макарони з собою

В турків те саме - 2600 євро (2800 баксів) за 10 днів
Тобіш в 2.5 рази дорожче
   
Автобусные туры по Европе.
https://feerie.com.ua/ru/bus-tours
Це файно, але не з маленькою дитиною, яка від подорожей змучується і вередує.
   
...
Цей рік для моравських вин найкращий, караще за 2015. В цьому році природня солодкість вина настількі висока, що деякі винороби окислюють вино .Моравські вина краще білі. Номер один вважаеться Різлінг Ріінський, але решта білих також добрі. Краще звісно купувати дрожче pozdni sběr або vyběr z hroznů, ціна від 6 евро.
[/quote]
Колись досить давно в Лєдніце (там виноградарський та садівничий факультет сільгоспакакдемії) смакував різні вина. Найбільше сподобалося Мерло.
   
Поповнюємо списочок
   
А це вже Польща, по дорозі назад.



Останнє редагування: 19 вересня 2018 07:06:14 від білий хорват
   
Бюджетна подорож - це в першу чергу, не готель, і навіть не готельчик, а орендована квартира з усіма зручностями.
Зокрема, кухнею. Де можна чудово приготувати їжу для родини з продуктів, куплених у супермаркеті.

Ви праві, вже не пам'ятаю коли останній раз замовляв готель. Як правило знаходжу квартири через каучсьорфінг. У цього сервіса є декілька переваг:

- По перше, вас приймає місцевий. Він дуже добре знає де краще купити продукти, в яких кафешках їсти і куди піти. Він краще за будь якого екскурсовода покаже місто.
- По друге ви нічого не платите. Я як правило везу сувеніри з України. Багато людей полюбляють такі подарунки, це може бути якась дрібниця, що нагадує про Україну, або показує нашу культуру.
- Знайомства по всьому світу. Останнім часом виходить так, що маю друзів в усіх країнах де доводилось бувати)

Виходить ви за мінімальні витрати отримуєте багато переваг. Але у цього метода є і мінуси:

- Дуже важко спілкуватися, якщо ви не знаєте англійської. Хоча це не означає, що ви не зможете спілкуватися з місцевим. Я теж не завжди знав англійську, але ми завжди знаходили як комунікувати.

Пробуйте, у вас все вийде)

Останнє редагування: 5 лютого 2020 18:33:02 від pravda
   
А можна їхати без повноцінної запаски, а з докаткою?
   
А можна їхати без повноцінної запаски, а з докаткою?
Деякі країни, точно не пам'ятаю які, не признають докаток. Вимагають, щоб було тільки повноцінне запасне колесо і в доброму стані, не лисе.
В Польщі можна їздити з докаткою.
За інші країни не скажу, точно не знаю.
   
Деякі країни, точно не пам'ятаю які, не признають докаток. Вимагають, щоб було тільки повноцінне запасне колесо і в доброму стані, не лисе.
В Польщі можна їздити з докаткою.
За інші країни не скажу, точно не знаю.

Дякую
   
Бюджетніше лоукостерами літати візейр, наприклад, аніж машиною.
   
Бюджетніше лоукостерами літати візейр, наприклад, аніж машиною.
Не з маленькою річною дитиною, для якої потрібно куча всього, включаючи візок.
   
Большое спасибо, за наводку!
   
Для тих пасажирів які не мають свого транспорту можу порадити перевізника з яким їздили в Чехію та Німеччину.
Зараз їздять по всій Європі.

https://fatjob.biz/pasazurski-perevezennya/
https://fatjob.biz/zakarpattya-hermaniya-pasazhyrs%CA%B9ki-perevezennya-busom/
https://fatjob.biz/tury-na-afon/
https://fatjob.biz/bilet-onlayn-na-poyizd-avtobus-litak/
   
Пів Європи за пів години

   
Круто, поделюсь и я своими впечатлениями о Хорватии
   
На голові куча кредитів
:weep: на крок попереду
   
С этим ковидом путешествовать теперь сложновато
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія