Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Була сьогодні в будівлі Еврейського культурного центру

Ти яскравий приклад того, що євреї, в більшості, дуже тупі - просто понти, котрі прикриваються ейнштейнами (наші пацаны!!).
Ну, це результат тисячолітнього, єврейського, релігійного інцесту.
30% !
30% сімейної трагедії
Так кажуть ваші науковці, а не якийсь там Бартка зи села.
Пацанчик з підворіття, читай хоч щось...
(читай вище)

Я оценил твой крик души... А теперь спокойно можешь ответить на мой вопрос, евреи вообще не имеют культуры, или культура у всех групп разная?
   
а тебе националисты проклянут, бо ти сина украинського народу льва ребета в жиди записав :pooh_lol:

Я знаю, що таким як ти, Ребет - поперек горлянки стоїть... А коли ви читаєте спогади онука Бандери про те, як він в дитинстві з єврейським рабином регулярно спілкувався (бо цікавився єврейською культурою), то вас взагалі кондрашка хапає...
   
Ти спочатку мені скажи, що з бейт-діном не так?
До речі, тебе у бейт-дін ще приведуть. За те, що обдурив Державу Ізраїль та за ізраїльською візою чухнув до Канади.

С бейт дином все так, непонятно зачем ты его сюда приплел... А державу Израиль я не обманывал, экзамены в канаду сдавал в Украине.  :)
   
Я оценил твой крик души... А теперь спокойно можешь ответить на мой вопрос, евреи вообще не имеют культуры, или культура у всех групп разная?

Джанні культури точно не має. Не навчили.
   
gianni прискакав за порцією допінгу (антисемітизму).
От, коли жидом обзовуть - тоді кайф! Оргазм!
   
Я знаю, що таким як ти, Ребет - поперек горлянки стоїть... А коли ви читаєте спогади онука Бандери про те, як він в дитинстві з єврейським рабином регулярно спілкувався (бо цікавився єврейською культурою), то вас взагалі кондрашка хапає...

Хто тебе сказал, что ребет у меня поперек горляны стоить? наоборот, он из всей бандеровской банды был относительно порядочным человеком. бандеру например от власти в организации отстранил. а ты его в жиды записал. это махровое украинофобство :)
   
С бейт дином все так, непонятно зачем ты его сюда приплел...

тому що в івритомовної людини будуть прямі асоціації.
Але що тобі казати? Ти ж на івриті хіба що молитви повторюєш, як папуга.
   
Хто тебе сказал, что ребет у меня поперек горляны стоить? наоборот, он из всей бандеровской банды был относительно порядочным человеком. бандеру например от власти в организации отстранил. а ты его в жиды записал. это махровое украинофобство :)

Сідай, двійка.
Ребет Бандеру до влади в організації ПРИВІВ.
   
Ти спочатку мені скажи, що з бейт-діном не так?
До речі, тебе у бейт-дін ще приведуть. За те, що обдурив Державу Ізраїль та за ізраїльською візою чухнув до Канади.



 :facepalm:

 :suicide2:

   
gianni прискакав за порцією допінгу (антисемітизму).
От, коли жидом обзовуть - тоді кайф! Оргазм!

ты можешь на вопрос ответить? ты же высказал мнение. вместо того чтоб его отстоять начинаешь истерить.... :)
   
тому що в івритомовної людини будуть прямі асоціації.
Але що тобі казати? Ти ж на івриті хіба що молитви повторюєш, як папуга.

видно ивритомовную людину що переплутала бейт дан и бейт дин :pooh_lol:
   
gianni, для того щоб вивищити свій народ, тобі треба мовчати.
І всі подумають, що євреї - це дуже розумні люди.
   
Сідай, двійка.
Ребет Бандеру до влади в організації ПРИВІВ.

Дык и вывив. Ребет був як тарас Бульба. як привив так и вывив. називав бандеру диктотором, що на дипломатичний мови все одно що питарас... :)
   
...Ха-ха...Вы думаете , в Израиле от таких ультра-ортодоксов голова не болит?... :)

...последний скандал...на днях раввинат ультра-ортодоксальной общины «Эда Харедит» лишил сертификата кашрута винодельню «Баркан» из-за присутствия на производстве репатриантов из Эфиопии...и это при том , что у известного израильского винзавода "Баркан" есть "обычный" сертификат кашрута от государственного раввината...

...дело в том , что ультра-ортодоксы очень влиятельной общины "Эда Харедим" делят евреев на " правильных" и "неправильных"...и не признают репатриантов из Эфиопии евреями по Галахе...и если гой прикоснулся к вину , оно перестаёт быть кошерным...

...правда , профком предпрития "Баркан" заявил(а в Израиле очень сильный Гистратруд), что предприятие обойдтся и без сертификата Эд Харедим...
я гдето читал шо оні на видаче кошерних сертификатов делают сумашедшиє деньги.
нагло шантажируют проізводителей.
кажісь про кетчуп била статья...
   
які ознаки супермаркету ви побачили? дуже цікаво.
Та всі, тільки втірини там прибрали тимчасово через якийсь захід ... Мабуть....


Це ще Ісус казав Євреям що претворили ви храм Божий на базар, часи тепер інші а нрави тіже. Дом культури нагадує супер маркет з розважальними центром.
   
gianni, для того щоб вивищити свій народ, тобі треба мовчати.
І всі подумають, що євреї - це дуже розумні люди.

Бартка ты будешь про культуру, чи в кущи по обыкновению?
   
видно ивритомовную людину що переплутала бейт дан и бейт дин :pooh_lol:

Я добре вивчив твої свинські звички. І якщо ти колись мав якісь проблеми в житті, то не через те, що ти - "єврей", бо ніякий ти не єврей. А саме за от таке пересмикування і знущання над опонентами. Коли такі, як ти, не мають можливості щось заперечувати, починають бикувати. І, відповідно, отримують на горіхи... А потім волають - "антисемітизм! ґевольт!".
Навчись спочатку з людьми розмовляти по-людськи, а потім у серйозні дискусії вступай.
   
Дык и вывив. Ребет був як тарас Бульба. як привив так и вывив. називав бандеру диктотором, що на дипломатичний мови все одно що питарас... :)

Ідіот...
Іспити він складав... На створення альтернативної історії?
   
Я добре вивчив твої свинські звички. І якщо ти колись мав якісь проблеми в житті, то не через те, що ти - "єврей", бо ніякий ти не єврей. А саме за от таке пересмикування і знущання над опонентами. Коли такі, як ти, не мають можливості щось заперечувати, починають бикувати. І, відповідно, отримують на горіхи... А потім волають - "антисемітизм! ґевольт!".
Навчись спочатку з людьми розмовляти по-людськи, а потім у серйозні дискусії вступай.

не п***а. я над тобою не знущаюсь. ти сам з себе знущаешься. то бейт дан с бейт дином переплутаеш, то льва ребета жидом назовеш... :pooh_lol:
   
Справжні клезмери цього і не приховують, до речі.
А справжніх скільки?
2 чи 3 ? (на всю планету)
   
Я добре вивчив твої свинські звички. І якщо ти колись мав якісь проблеми в житті, то не через те, що ти - "єврей", бо ніякий ти не єврей. А саме за от таке пересмикування і знущання над опонентами. Коли такі, як ти, не мають можливості щось заперечувати, починають бикувати. І, відповідно, отримують на горіхи... А потім волають - "антисемітизм! ґевольт!".
Навчись спочатку з людьми розмовляти по-людськи, а потім у серйозні дискусії вступай.

Я добре вивчив твої свинські звички. І якщо ти колись мав якісь проблеми в житті, то не через те, що ти - "єврей", бо ніякий ти не єврей. А саме за от таке пересмикування і знущання над опонентами. Коли такі, як ти, не мають можливості щось заперечувати, починають бикувати. І, відповідно, отримують на горіхи... А потім волають - "антисемітизм! ґевольт!".
Навчись спочатку з людьми розмовляти по-людськи, а потім у серйозні дискусії вступай.
   
Ідіот...
Іспити він складав... На створення альтернативної історії?

альтернативна история це до тебе. в твоий истории греко католик, украинець лев ребет став евреем, а бейт дан бейт дином... :)
   
альтернативна история це до тебе. в твоий истории греко католик, украинець лев ребет став евреем, а бейт дан бейт дином... :)

Це у твоїй альтернативній історії греко-католик не може бути євреєм, єврей - греко-католиком, а українець - не може мати єврейське походження.
   
Все нагадує супермаркет, вітрин не вистачає (((
   
Та всі, тільки втірини там прибрали тимчасово через якийсь захід ... Мабуть....


Це ще Ісус казав Євреям що претворили ви храм Божий на базар, часи тепер інші а нрави тіже. Дом культури нагадує супер маркет з розважальними центром.

там еще есть большая библиотека, детские кружки, уроки иврита и еврейской истории... у вас такие супермаркеты с библиотеками?
   
Це у твоїй альтернативній історії греко-католик не може бути євреєм, єврей - греко-католиком, а українець - не може мати єврейське походження.

Не може еврей бути греко католиком якщо не охрестився. Лев Ребет походив з набожнои греко католицькои родини...
   
Бартка ты будешь про культуру, чи в кущи по обыкновению?

Як я можу говорити про культуру з продавцем чебуреків?
Я маю дві музичні освіти, десяток років гастролів,
написав масу пісень, 5 книжок, музику для фільмів, спектаклів...
У нас може бути спільна мова про культуру?
Бюлат...
   
уроки иврита и еврейской истории...

які Джанні вперто не відвідував. Хоча б для того, аби хоч трохи бути схожим на єврея, мав би сходити. Але ні - краще свинячити на форумах
   
Як я можу говорити про культуру з продавцем чебуреків?
Я маю дві музичні освіти, десяток років гастролів,
написав масу пісень, 5 книжок, музику для фільмів, спектаклів...
У нас може бути спільна мова про культуру?
Бюлат...

Ну так просвяти меня... Ты же начал про культуру. простой вопрос, существует еврейская культура или ее нет вообще?
   
Не може еврей бути греко католиком якщо не охрестився.

І що? Єврей у твоїй альтернативній історії не може охреститися? Води боїться?

   
які Джанні вперто не відвідував. Хоча б для того, аби хоч трохи бути схожим на єврея, мав би сходити. Але ні - краще свинячити на форумах

я в израиле иврит изучал...  а ты где, бейт диновец? :)
   
там еще есть большая библиотека, детские кружки, уроки иврита и еврейской истории... у вас такие супермаркеты с библиотеками?
Якщо їх біля бібліотеки будують, то так!

Реально все більше нагадує супермаркет... Комната для прегляду реклами і проведення рекламних призентацій, комната щоб лишити дітей коли бродиш по супермакету, або коли ідеш на кіно в томуж супер маркету з розважальним центром...

Серйозно , тільки немає комнат з прилавками... Жесть... Яб не відрізнив чи я в супермаркеті чи торгово розважальному центрі, чи в єврейському центрі  :facepalm1:
   
І що? Єврей у твоїй альтернативній історії не може охреститися? Води боїться?

може охреститься. тильки лева ребета охрестили батьки. вин народився в християнський родини.... ты украинскький националист не знаеш историю своих героив. читай краще про ребета, бейт дин... :laugh:
   
Якщо їх біля бібліотеки будують, то так!

Реально все більше нагадує супермаркет... Комната для прегляду реклами і проведення рекламних призентацій, комната щоб лишити дітей коли бродиш по супермакету, або коли ідеш на кіно в томуж супер маркету з розважальним центром...

Серйозно , тільки немає комнат з прилавками... Жесть... Яб не відрізнив чи я в супермаркеті чи торгово розважальному центрі, чи в єврейському центрі  :facepalm1:

будешь в Харькове. зайди посмотри. может мнение поменяешь... а так нет смысла продолжать....
   
я в израиле иврит изучал...  а ты где, бейт диновец? :)

бачу, як ти його вивчав
   
може охреститься. тильки лева ребета охрестили батьки. вин народився в християнський родини....

У твоїй альтернативній історії християнська родина не може мати єврейське походження?
   
бачу, як ти його вивчав

неплохо вывчав... щас правда подзабыл, много лет не пользуюсь...  но бейт дан с бейт дином не переплутаю, как ты остолоп :laugh:
   
Ну так просвяти меня...

Та пішов ти нахер, дворняга...
   
У твоїй альтернативній історії християнська родина не може мати єврейське походження?
ни в моий реальний истории ничого невидомо про еврейське походження родини ребета. якщо знаеш, кинь ссилу на факт хрещення батькив або дидив.  :)
   
Та пішов ти нахер, дворняга...

сам йди, культуролог :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія