Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На месте России я бы посоветовал Украине тратить деньги на развлекательные сооружения

Зеленский не мог предательски по бандеровски дерибанить тендеры на стадионы

Звезда смерти вот вот взлетит  [ua]
   
Агов, Сметана, що тобі Ельф написав, що ти занадто зашкварний для підтримки?
   
Агов, Сметана, що тобі Ельф написав, що ти занадто зашкварний для підтримки?

та, всьо, він баінькі вже
стільки відкриттів за сьогодні
   
та, всьо, він баінькі вже
Може, в дуркє вай-фай за розкладом.
   
10:12, "один московский источник" (Сметана) каже та показує на слайді, що за програмою "Велике будівництво" в Україні на льодові арени витратять 5,4 млрд. грн

Зеленський "по совету России" "Тратить деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов" "Для экономического разрушения Украины во время войны."  (Сметана)

Показати зображення...

Вот затем я такие темы и пишу  :(
   
Як класно перечитувати історичний опуск Сметани!
   
Не дамо згаснути темі, в якій психічно хворий клоун-долбойоб Сметана назвав "Велике будівництво" "экономическим разрушением Украины во время войны" на замовлення Кремля.
   
Нагадуємо, тут треба глузувати з психічно хворого клоуна Сметани.
   
Не дамо згаснути темі, в якій психічно хворий клоун-долбойоб Сметана назвав "Велике будівництво" "экономическим разрушением Украины во время войны" на замовлення Кремля.
   
Сметана, там хуйловці подають заявку на Олімпіаду -2036, а у них до сих пір білизну у річках перуть і цілими сім’ями гинуть у вигрібних ямах. :weep: Хуйло - бандерівець.
   
Сметана, там хуйловці подають заявку на Олімпіаду -2036, а у них до сих пір білизну у річках перуть і цілими сім’ями гинуть у вигрібних ямах. :weep: Хуйло - бандерівець.

 :lol:  :weep:
   
:lol:  :weep:

   
Зеленский не мог предательски по бандеровски дерибанить тендеры на стадионы

Звезда смерти вот вот взлетит  [ua]


да уж  :(
   
А чого б не пригадати, як я кваліфіковано змішав з лайном клоуна Сметану?
   
Не забуваємо епічний обсер Сметани.
   
Усі пригадуємо, як Сметана назвав Зеленського агентом Хуйла.
   
На месте России я бы посоветовал Украине тратить деньги на развлекательные сооружения  для экономического разрушения Украины во время войны. Тратить деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов, под аплодисментов ватных "бандеровцев" и прочих украинских ватников  :(

   
На месте России я бы посоветовал Украине тратить деньги на развлекательные сооружения  для экономического разрушения Украины во время войны. Тратить деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов, под аплодисментов ватных "бандеровцев" и прочих украинских ватников  :(

   
На месте России я бы посоветовал Украине тратить деньги на развлекательные сооружения  для экономического разрушения Украины во время войны. Тратить деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов, под аплодисментов ватных "бандеровцев" и прочих украинских ватников  :(

   
На месте России я бы посоветовал Украине тратить деньги на развлекательные сооружения  для экономического разрушения Украины во время войны. Тратить деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов, под аплодисментов ватных "бандеровцев" и прочих украинских ватников  :(

   
Як гадаєте, чому Сметана вважає, що Зеленський за підказкою Хуйла розвалює Україну під час війни, витрачаючи "деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов"?
   
Всі пригадуємо, який Сметана тупорилий дегенерат.
   
Зеленський "по совету России" "Тратит деньги на СТРОИТЕЛЬСТВО парков, перестройке стадионов, дворцов спорта и плавательных бассейнов" "для экономического разрушения Украины во время войны."  (Сметана)

Чому ватний бандеровець Сметана так ненавидить Зеленського?
   
Всі пригадуємо, який Сметана тупорилий дегенерат.

Навіть пригадувати не треба, тупий і ще тупіший
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія