Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у поліції флеш моб "я Бандера" :weep:

у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

В полиции начался флэшмоб «Я — Бандера»
По следам вчерашнего скандала полиция начала акцию.

Акция Я-Бандера проходит в полиции

Сотрудники полиции запустили флешмоб с целью извинения за слова милиционера, который воскликнул «Ложись, Бандера» при задержании активистов возле Подольского райотдела полиции Киева. Об этом пишет «Громадське».

Так, к акции присоединились первый заместитель начальника департамента патрульной полиции Алексей Билошицкий, начальник Управления патрульной полиции в Кропивницком, а также руководитель Департамента патрульной полиции Евгений Жуков.

«Я — Бандера. Я — офицер полиции! Я служу украинскому народу! Я не поддерживаем призывы: "Ложись, Бандера". Я защищаю и буду защищать свою страну и свой народ!», — пишут полицейские на свои страницах в Facebook.

Также в флешмоба присоединился председатель Национальной полиции Украины Сергей Князев. «Я прошу прощения, я тоже бандеровец! Слава Украине!», — написал он.

«Я тоже бандеровец и этим горжусь! Бандера мой герой! Я категорически против призывов: "Ложись, Бандера" — это позор и это недопустимо», — написал советник главы МВД Шкиряк.

   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Vitalii Chepynoga

Тепер СБУ у відповідь на акцію МВС «Я - бандерівець», треба розпочати симетричну акцію: «Я - мельниківець»... Ото заруба буде...
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

на ФУПі флешмоб боянів регулярно
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Сначала было покуй. Думали что схавают. А когда начали по интернетам награду назначать за "полицая-бандерофоба" и Ко, то чуть опомнились и решили не дать разгореться неконтроллируемому движению.
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

можна з'єднати гілочки

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029203.0
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

То, что произошло, только лишний раз показывают, чего стоят разговоры о "новой полиции".
Там бережно сохраненные потрохами старые мусорские ублюдки, шедшие туда отнимать, делить, и безнаказанно избивать украинцев.
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Дякуємо люлі за уродів у поліції .. :love:
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Дякуємо люлі за уродів у поліції .. :love:
С разумностью и логичностью твоих постов только посты забаненого дыбила павлуши могут поспорить.
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

скоро с криками "я бандэровец, б*дь" майдановские беркута будут звиздить политоппонентов
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Дякуємо люлі за уродів у поліції .. :love:


 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Ну мусора, що з них взяти ? Постійно щось не в попад кричать. Нічого весною Порох буде президентом і в форумних юльків порепаються дупи )))  За Петра з'явилось вітання в  ЗСУ Слава Укнаїні чи ні ?

Останнє редагування: 10 лютого 2019 19:06:02 від Plzen
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Пізно. Це не беркут сказав українському манюпасу, а Аваков своєю псевдореформою! Тому, якщо косата не гидиться такими кадрами, як Аваков-вона нічого так і не зрозуміла! Тому йде нах, а мій голос піде Зелінському,
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Ну мусора, що з них взяти ? Постійно щось не в попад кричать. Нічого весною Порох буде президентом і в форумних юльків порепаються дупи )))  За Петра з'явилось вітання в  ЗСУ Слава Укнаїні чи ні ?

Укнаїні  :pooh_lol:

Ти в Україну коли збираєшся повернутися?  :punish:
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Пізно. Це не беркут сказав українському манюпасу, а Аваков своєю псевдореформою! Тому, якщо косата не гидиться такими кадрами, як Аваков-вона нічого так і не зрозуміла! Тому йде нах, а мій голос піде Зелінському,
Дякуемо не шановний боте, а ви ще після виборів на цьому форумі будете писати ?
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

а хіба бандера - то образа\погане слово :S  :-o
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

а хіба бандера - то образа\погане слово :S  :-o
Для кацапів та хохлопітеків - безумовно.
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

а хіба бандера - то образа\погане слово
загалом, ні
але обзиваючи когось "бандерою", майте на увазі : ТАК нас називають виключно московити -ординці
Українець може іншого назвати "бандерівцем", але у жодному разі не "бандерою"
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Для кацапів та хохлопітеків - безумовно.
+100500
коцапи і хохлопітеки вживають це слово виключно у негативному контексті
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Для кацапів та хохлопітеків - безумовно.


Хочеш сказати, що ті С14  кацапи чи хохлопітеки?   :pooh_lol:
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

ридаючі-іронічні смайлики і навала юькоботів які створюють такі гілки де стараються бити на випередження ой як показово...видно на туровській розуміють як це все небезпечно для бабки йулі
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

В сети в одном месте дают 500$, а в другом — 1000$ за любую информацию об этом животном.
Скоро пойдет шестой год после Революции Достоинства... pic.twitter.com/RT8tR5mgtQ

Ніфуя собі який пітарас у цивільному з 0.33! :facepalm1:




Останнє редагування: 10 лютого 2019 20:15:09 від птах Сорока
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Больше похоже на флешмоб я долбоеб
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Больше похоже на флешмоб я долбоеб

Якраз ви своїми антиукраїнськими дописами на форумі це доводите
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Я - мельниківець, я - бульбовець, я - петлюровець. Наступні флешмоби :)
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Дякуємо люлі за уродів у поліції .. :love:
Your posts make as little sense as your FUP nickname...
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Бандерою обзиватися ніззя,  п***ти лежачого можна
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Якраз ви своїми антиукраїнськими дописами на форумі це доводите


что тут антиукраинкого?Это то же самое что на ватника одеть вышиванку и считать его щирым украинцем
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

а що там його знайти  - є системи розпізнавання людини за особливостями походки,  не знаючи обличчя..  на 10  хвилин роботи, якщо захотіти
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:
PAL

Ось тепер ви бачите, хто такі "цинічні бандери"(с) ?
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:



Це пише один з педровських ЛОМоботів з донькою в Москві :lol:
А ще воно за Овоча топило до 2014 поки Кнуряка свою "ботоферму" не організував.
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

До дупи той флешмоб, поки не будуть звільнені та покарані ті, хто перевищив свої повноваження.
Але такого точно не буде. Тому й дурнуватий флешмоб.  (td)

П. С. Не думаю, що С. Бандері сподобалося б, якби побачив, що антиукраїнське лайно ліпить на себе "Я Бандера".(
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

До дупи той флешмоб, поки не будуть звільнені та покарані ті, хто перевищив свої повноваження.
Але такого точно не буде. Тому й дурнуватий флешмоб.  (td)

П. С. Не думаю, що С. Бандері сподобалося б, якби побачив, що антиукраїнське лайно ліпить на себе "Я Бандера".(


Вот и я об этом же.Вместо того чтобы принять меры,устроили какой то дешевенький цирк
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

https://www.facebook.com/100001519908195/posts/2124430064284303/
Да уж... "Война — это мир. Свобода — это рабство. Незнание — сила.“ (С) Оруел   :gigi:
   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:

Про флешмоб:

   
Re: у поліції флеш моб "я Бандера"  :weep:
van

Про флешмоб:

https://www.youtube.com/watch?v=KaCLaBPL814
   Вот с кого полиция должна начинать с  провокатора  Корчинского для которого выборы это что  жнива  у селян.
Полиция действовала неправильно и непрофессионально . Вместо того чтобы задержать установить личности задержанных и всех обстоятельств они их выпустили .Они обязаны были дать оценку действиям хулиганов , установить организаторов и финансирование     а не выпускать просто так .

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія