Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я знаю, что будет после смерти.

Re: Я знаю, что будет после смерти.

Немного внесу поправки. Не по циклу, а по спирали, как впрочем и всё в этом мире.
Не вы, а ваша духовная сущность. Мясо будет другое.
А второй пункт к сожалению очень печален, это правда.
Обнуление памяти не дает никакой возможности к самоидентификации новому тандему душа-тело.

Що ж то за душа, якщо не може себе само-ідентифікувати? Чим відрізняється від вітру або й чого пустішого?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

найбільш зрозуміло це описано в буддизмі.
алевони вважають шо людська душа здатна реінкарнуватися в тварину чи рослину що є хибним напевне :)

Почему бы и нет?

Если возможна эволюция, то возможна и деградация.

Как физического тела, так и духовного.
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Це було б дуже гуманно, але правда дуже погана.
Після смерті проходить цінка карми. Якщо клієнт покращив карму він переходить в кращі умови повторного існування, якщо не став святим звичайно.
Якщо погіршив- його доля даунгрейдиться. Тому невдаха може запросто народитися кнурцем якому тільки обрізали яйця, з усіма наступними наслідками.
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Це було б дуже гуманно, але правда дуже погана.
Після смерті проходить цінка карми.

Ким? Гарі Крішнею?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Ким? Гарі Крішнею?

для чого знати? щоб брайб занести?  ;)
не вийде
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

МАГ!!!

Це для тих хто на ПРАВІЛЬНОМУ шляху але десь звернув не в ту сторону.

І підказки ми самі собі ставимо - і ведем ми самі собі..  Існує 7 попиток і в цих попитках коректируєш знаннями з попередней.. 

Короче це як кртл-с і почав з цій мітки,  але в житті всєсе з початку..
 ;)
І таких…

!Але ці сім помилок це тому хто пішов по цьому шляху - тим хто вибрав інший путь протилежний - тільки три..  А потім як у висоцького і будешь баобабом тисчю лет…

Откуда цифри знаєш?
Я знаю шо кількість попиток кінечна. А не безкінечна як багато думають, але мислив шо іх набагато більше за 7
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

для чого знати? щоб брайб занести?  ;)
не вийде

Чому брайб? Ти ж в магазин йдеш з грошима, але не з брайбом!  ;o
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.
Old

а я  бы не хотел " просыпаться"ни в какой удобной и приятной форме для многих.
померло, так померло. вы не представляете как я задолбался жить,
 а нас как я миллионы
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Откуда цифри знаєш?
Я знаю шо кількість попиток кінечна. А не безкінечна як багато думають, але мислив шо іх набагато більше за 7

В індусів для того є спеціальне число, яке порівняльне хіба з к-стю атомів у Всесвіті. Для чого їм треба було придумувати аж настільки велике число - невідомо, але воно є!
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

а я  бы не хотел " просыпаться"ни в какой удобной и приятной форме для многих.
померло, так померло. вы не представляете как я задолбался жить,

IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de

Приїдь в Україну, наснага до життя повернеться!  :pooh_lol:
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

После смерти, каждое существо (объект) заново проживает  туже самую жизнь заново в этот же момент времени.

Вообщем, это как в фильме день Сурка, но протяженностью в вашу жизнь и без сохранения памяти (сознания).

Цените свою жизнь, вы ее будете проживать вечно по циклу, к сожалению с обнулением памяти и в том же моменте развития вселенной!

Печально, но каждый кто умирает при рождении, заново рождается и умирает по бесконечному циклу в этот же момент развития вселенной.


Кто не понял. Если вы (к примеру) родились 20марта  1980 году, а умрете  1марта 2014. То вы снова рождаетесь 20 марта 1980 года в том же месте, в той же семье, в той же момент времени, но без памяти.

Вы уже прожили свою жизнь неоднократно, просто вы ощущаете только определенное движение момента времени.

докази ?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Індуси кажуть шо ймовірність реінкарнуватися людиною приблизно така як уявіть на дні моря живе черепаха яка періодично вспливає. Так вот якшо на поверхні полржити метрове кільце в випадковому місці то ймовірність шо черепаха при всплитіі потрапить у кільце

Так шо панове не тупіть поки ше ви сапіенси)
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

"- Темно, как у негра в заднице.
- Все-то вы, Иван Иваныч, знаете, везде-то вы, Иван Иваныч, побывали."


Ми нічого не знаєм, що буде після смерті.
Щось може буде, а може і нічого...
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Індуси кажуть шо ймовірність реінкарнуватися людиною приблизно така як уявіть на дні моря живе черепаха яка періодично вспливає. Так вот якшо на поверхні полржити метрове кільце в випадковому місці то ймовірність шо черепаха при всплитіі потрапить у кільце

Так шо панове не тупіть поки ше ви сапіенси)

Ну якщо індуси такі мудрі, то чому в них нема Ватікану?  B-)
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.
Old

докази ?
пруффффф или пробный заезд :D
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Ну якщо індуси такі мудрі, то чому в них нема Ватікану?  B-)

І ше сала не ідять..
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

А как же происходит тогда когда родители переживают своих детей? Ребенок уже рождается, а мама еще живет в прошлой жизни ?

Ти не пойняв. Твоя мама знову народжує тебе маленького. І мамі твоїй - знову 25 років.
Тому що між двома твоїми життями відбувся повний цикл розвитку Всесвіту, від Великого Вибуху до Великого Колапсу.
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Чому брайб? Ти ж в магазин йдеш з грошима, але не з брайбом!  ;o

ну там складні механізми працюють, як кажуть наші лейберали- система
щоб не було каруцпції
приблизно так само як всесвіт- він собі крутиться ніби так і потрібно, все робить само собою, як кажуть учьоние
само щось взірвалось, потім само сформувалось, потім закрутилось, потім еволюція і тп
так і з кармою, коли в душі погана карма вона важка і опускає душу без тіла нижче, до нижчого класу істот, десь так
автомат
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

ну там складні механізми працюють, як кажуть наші лейберали- система
щоб не було каруцпції
приблизно так само як всесвіт- він собі крутиться ніби так і потрібно, все робить само собою, як кажуть учьоние
само щось взірвалось, потім само сформувалось, потім закрутилось, потім еволюція і тп
так і з кармою, коли в душі погана карма вона важка і опускає душу без тіла нижче, до нижчого класу істот, десь так
автомат

Вартість тому всьому - ноль, якщо ти себе не усвідомлюєш, КИМ ти був, і ЗА ЩО тобі така кара (чи винагорода). Такий процес нікого нічому не навчить, іншими словами. Нікого з само-свідомих істот.
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

і від того наскільки тяжка карма залежатиме чи буде провинна душа, яка випала за гріхи з людського обігу, весело рохкати в тілі рожевого кабанчика в чистому свинарнику в Бельгії, чи міситиме гамно торохкаючи кістками в сараї в Сибіру
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

і від того наскільки тяжка карма залежатиме чи буде провинна душа, яка випала за гріхи з людського обігу, весело рохкати в тілі рожевого кабанчика в чистому свинарнику в Бельгії, чи міситиме гамно торохкаючи кістками в сараї в Сибіру

Тобто: поза кабанчиком, вибір - невеликий?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Вартість тому всьому - ноль, якщо ти себе не усвідомлюєш, КИМ ти був, і ЗА ЩО тобі така кара (чи винагорода). Такий процес нікого нічому не навчить, іншими словами. Нікого з само-свідомих істот.

всі ми знаємо за що якщо чесно, просто ігноруємо
а більш чутлива, просунута, легка душа щось не ігнорує, за деякі лінії не переходить :)
тоді вона буде їсти вареники з сиром в сметані, і вони залазитимуть їй в рота, тут правда головне не обжертися і поділитися :D
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

После смерти, каждое существо (объект) заново проживает  туже самую жизнь заново в этот же момент времени.

Вообщем, это как в фильме день Сурка, но протяженностью в вашу жизнь и без сохранения памяти (сознания).

Цените свою жизнь, вы ее будете проживать вечно по циклу, к сожалению с обнулением памяти и в том же моменте развития вселенной!

Печально, но каждый кто умирает при рождении, заново рождается и умирает по бесконечному циклу в этот же момент развития вселенной.


Кто не понял. Если вы (к примеру) родились 20марта  1980 году, а умрете  1марта 2014. То вы снова рождаетесь 20 марта 1980 года в том же месте, в той же семье, в той же момент времени, но без памяти.

Вы уже прожили свою жизнь неоднократно, просто вы ощущаете только определенное движение момента времени.

Є інші варіанти розвитку подій після смерті?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Тобто: поза кабанчиком, вибір - невеликий?

вибір дуже, дуже великий, просто кабанчик такий симпатичний яскравий образ, всім знайомий
можна бути людиною у хороших батьків, а можна в таких що будуть пистити ремінякою без жалю
можна американцем, а можна кацапом
але це не вибір, це типу автоматичного конвейєра який розкидує душі різної ваги по різним істотам ;) 
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

всі ми знаємо за що якщо чесно, просто ігноруємо
а більш чутлива, просунута, легка душа щось не ігнорує, за деякі лінії не переходить :)
тоді вона буде їсти вареники з сиром в сметані, і вони залазитимуть їй в рота, тут правда головне не обжертися і поділитися :D

Не зрозумів... Якщо карма діє в межах ЦЬОГО життя - то для чого тоді інші?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.
Old

наснага до життя повернеться!
к вам нельзя, я фриц
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Вообщем

 :facepalm1:   :bueee:  :bueee:   :suicide2:
Дальше не читала.
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

к вам нельзя, я фриц

Drang nach Osten!
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

После смерти, каждое существо (объект) заново проживает  туже самую жизнь заново в этот же момент времени.
...
В терминах 4-х мерного пространства данное утверждение звучит банально. B-)
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Не зрозумів... Якщо карма діє в межах ЦЬОГО життя - то для чого тоді інші?

ну це просто, карма змінюється постійно
сьогодні ти жереш вареники, але десь прошляпив, серйозно погіршив карму- і в наступному житті рохкаєш
потім був хорошим поросятком виконував свій поросячий обов'язок, наїв хороше сало з прожилками- просунувся в собаки, де більше шансів проявити себе і просунутись наверх, повернутися в людство
і аж поки не станеш святим, де твої пригоди закінчуються і очищена від карми душа переходить до Бога
так Бог повертає свої іскри, які в нього чи то викрав Сатана, чи він сам їх з якоюсь метою розсіяв по Всесвіту, хто зна як воно було :S
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

ну це просто, карма змінюється постійно
сьогодні ти жереш вареники, але десь прошляпив, серйозно погіршив карму- і в наступному житті рохкаєш
потім був хорошим поросятком виконував свій поросячий обов'язок, наїв хороше сало з прожилками- просунувся в собаки, де більше шансів проявити себе і просунутись наверх, повернутися в людство

А звідки відомо, що карма не покращується від злодійств, грабувань і гвалтувань? Багато з них не перестають їсти вареники! А ким вони в наступному житті і наскільки воно комфортне - хіба хто коли дізнавався?
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Єтіть калатіть! Це що знову сімнадцять років совка мені тянути: драки за докторською ковбасою в в черзі в магазині, черги за сметаною у третій ранку та іпав я таку жізнь, астанавітє планєту, я вийду :weep:
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

А звідки відомо, що карма не покращується від злодійств, грабувань і гвалтувань? Багато з них не перестають їсти вареники! А ким вони в наступному житті і наскільки воно комфортне - хіба хто коли дізнавався?
А чим тобі ґвалтування не довбодоби? Це прикольно і весело. Кракаділ підтверджує
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Є інші варіанти розвитку подій після смерті?

Є, можна виїбти сотню целок якщо здохнеш за Аллаха
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Там нічого нема.
Взагалі!
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.

Там нічого нема.
Взагалі!

Можно подумать что где-то что-то есть
   
Re: Я знаю, что будет после смерти.



 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:















   
Re: Я знаю, что будет после смерти.
h2o

в тему
рекомендую почитать рассказ andy weir "the egg"
или послушать https://www.youtube.com/watch?v=rlVOeP-sNzU
 B-)

Останнє редагування: 16 жовтня 2018 21:36:09 від h2o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія