Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пора коня міняти... Порадьте, чи це норм конфігурація ноутбуку? :S

Коротше, вирішив коня міняти, бо мій старенький вже зовсім, 5 років відслужив...
В знайомого знайомий директор з продаж по США і він сюди летить, так що унікальна можливість купити за американською ціною для співробітників і ще й відпетляти від розмитнення.

Думав-думав і таке от вибрав: MacBook Pro 15.4"

Processor
2.7GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 3.6GHz, with 8MB shared L3 cache

Memory
16GB of 2133MHz LPDDR3 onboard memory
Storage

512GB PCIe-based onboard SSD1
Graphics

Radeon Pro 455 with 2GB of GDDR5 memory and automatic graphics switching
Intel HD Graphics 530

Що скажете?
   
Ты неправильно написал заголовок. У нас поменять коня означает поменять Пороха
   
Бери Мак бук про...пока еще есть... Сони Вайо уже не выпускает. А всякие Хуле те Паккарды-гавно.
   
якщо ціна притомна, беріть і не думайте
   
Бери Мак бук про...пока еще есть... Сони Вайо уже не выпускает. А всякие Хуле те Паккарды-гавно.

Та ж беру оце. Питання чи норм конфігурація
   
 Параметри ноутбука самі по собі нічого не значать, треба визначитись із задачами для нього, а тоді дивитись, чи параметри відповідають тим задачам.
   
якщо ціна притомна, беріть і не думайте

Ціна притомна.
2200 дол + каліхворнійський сейл такс 9.25%
   
Параметри ноутбука самі по собі нічого не значать, треба визначитись із задачами для нього, а тоді дивитись, чи параметри відповідають тим задачам.

В цяцьки не граюся - для роботи (адм. кількох сайтів своїх онлайн одночасно на різних платформах, пошта, офісні аплікації, нічого пов'язаного з відео).
   
Ціна притомна.
2200 дол + каліхворнійський сейл такс 9.25%

Притомна тільки для свідків секти яблука  :facepalm:
   
Если чисто для стационарного места работы, то лучше айМак уже 27 дюймовый
   
Если чисто для стационарного места работы, то лучше айМак уже 27 дюймовый

Та ні - стац не підходить, я туди-сюди пересуваюся.

Ще специфіка - в мене інколи треба щоб одночасно працювали кілька програм і в браузері під. 30 табів відкрито.
   
Коротше, вирішив коня міняти, бо мій старенький вже зовсім, 5 років відслужив...
В знайомого знайомий директор з продаж по США і він сюди летить, так що унікальна можливість купити за американською ціною для співробітників і ще й відпетляти від розмитнення.

Думав-думав і таке от вибрав: MacBook Pro 15.4"

Processor
2.7GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 3.6GHz, with 8MB shared L3 cache

Memory
16GB of 2133MHz LPDDR3 onboard memory
Storage

512GB PCIe-based onboard SSD1
Graphics

Radeon Pro 455 with 2GB of GDDR5 memory and automatic graphics switching
Intel HD Graphics 530

Що скажете?
по моему вполне нормальная. Я правда не знаю что там за экран, но по идее у мака он нормальный. Должен быть full HD или выше, матовый IPS. Ну и я бы еще на автоном внимание обратил, я лично беру только с автономом 10+ часов, очень удобно в поездках.
   
Та ні - стац не підходить, я туди-сюди пересуваюся.

Ще специфіка - в мене інколи треба щоб одночасно працювали кілька програм і в браузері під. 30 табів відкрито.
для этого 16 гиг памяти (как у тебя в конфиге) то что надо, у меня у самого такое постоянно.

Ціна притомна.
2200 дол + каліхворнійський сейл такс 9.25%
цена конская на маки конечно, не мак можно за полторы штуки (или чуть больше) новый не хуже взять. Ну да это уже твой выбор.

Останнє редагування: 24 серпня 2017 13:13:43 від Alexey Checkin3
   
Притомна тільки для свідків секти яблука  :facepalm:

В нас таке коштує під 4000 дол - такщо ціна дуже норм.
   
Раз ты готов ввалить за п***а 2400, бери уже новый, а не прошлогодний. Это уже отстой. И вообще, при покупке мака твоя главная задача - не выбирать, а просто купить.

Останнє редагування: 24 серпня 2017 13:14:29 від Сотка
   
Ціна притомна.
2200 дол + каліхворнійський сейл такс 9.25%

глянув на амазоні, десь так і коштує, у нас буде дорожче
характеристики бомба  :bomb:

собі б не взяв такий  B-)
   
по моему вполне нормальная. Я правда не знаю что там за экран, но по идее у мака он нормальный. Должен быть full HD или выше, матовый IPS. Ну и я бы еще на автоном внимание обратил, я лично беру только с автономом 10+ часов, очень удобно в поездках.

Екран ретіна 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display; 2880-by-1800 native resolution at 220 pixels per inch

Батарея 10 годин
   
В нас таке коштує під 4000 дол - такщо ціна дуже норм.
жесть... мне хороший ультрабук обычно обходится в полторы штуки или около того. Новый естественно. По параметрам примерно тоже, кроме видео которое на рабочем ноуте мне нафиг лучше не надо.
   
Раз ты готов ввалить за п***а 2400, бери уже новый, а не прошлогодний. Это уже отстой. И вообще, при покупке мака твоя главная задача - не выбирать, а просто купить.

Новий дорожче набагато, а різниця тільки в тому, що в новому і7 7-ї генерації з такою з частотою. Все інше ідентично.

Останнє редагування: 24 серпня 2017 13:17:29 від Freelander
   
В нас таке коштує під 4000 дол - такщо ціна дуже норм.

2.5 кілобакси за ноутбук з гіршими характеристиками, ніж лептоп, що я купував 4 роки назад (за 1.5к)?
Не розумію в чому норм.
   
Екран ретіна 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display; 2880-by-1800 native resolution at 220 pixels per inch

Батарея 10 годин
LED backlit может быть как IPS, так и TN и PLS. Первое то что надо, остальное отстой. Так же в упоминании экрана должно быть слово матовый и не должно быть глянцевого. Но по моему у мака он как раз матовый обычно всегда.
   
глянув на амазоні, десь так і коштує, у нас буде дорожче
характеристики бомба  :bomb:
а в чем бомба то? Обычный хороший ноут, ноуты с такими характеристиками уже лет 5 как выпускает куча производителей.
   
жесть... мне хороший ультрабук обычно обходится в полторы штуки или около того. Новый естественно. По параметрам примерно тоже, кроме видео которое на рабочем ноуте мне нафиг лучше не надо.

В нас тут на островах взагалі конячі ціни ще й чекати

А віндовсу не хочу.
Я звик до макОС - стабільність, не глючить, вірусів немає.
Крім того я купую років на 5, а для мене комп це робочий інструмент, я з ним більше часу проводжу ніж з усіма людьми разом взятими :)
   
В нас тут на островах взагалі конячі ціни ще й чекати

А віндовсу не хочу.
Я звик до макОС - стабільність, не глючить, вірусів немає.
Крім того я купую років на 5, а для мене комп це робочий інструмент, я з ним більше часу проводжу ніж з усіма людьми разом взятими :)
ну раз привык то делать нечего, сам ноут по характеристикам вполне нормальный. Проверь только что экран IPS, а не что то другое, наверняка это где то написано.

Должно быть вот такого типа надпись: 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology

Останнє редагування: 24 серпня 2017 13:25:29 від Alexey Checkin3
   
LED backlit может быть как IPS, так и TN и PLS. Первое то что надо, остальное отстой. Так же в упоминании экрана должно быть слово матовый и не должно быть глянцевого. Но по моему у мака он как раз матовый обычно всегда.

Так, в специфікації вказано, що  IPS technology
   
В цяцьки не граюся - для роботи (адм. кількох сайтів своїх онлайн одночасно на різних платформах, пошта, офісні аплікації, нічого пов'язаного з відео).

Для ноутбука тобі треба визначитись, чи ти його весь час носиш з собою, чи він стоїть на столі (тобто наскільки критична вага і час автономної роботи), а ще розмір екрану, щоб на екран влазило все, що тобі потрібно.

Наприклад, я для роботи дуже інтенсивно використовую онлайн базу даних,  в минулому році, дали ноутбук на роботі по параметрах все нормально, але розмір екрану менший, ніж закладено в інтерфейс бази даних, в результаті доводилось користуватись одночасно вертикальним і горизонтальним скролами, а це страшно дратувало і сповільнювало роботу. В результаті я його поклав у шафу через 2 тижні і більше ніколи не використовував.     
   
Там ще якийсь Touch Bar, в мене такого не було - хтось його юзав?
   
> Так же в упоминании экрана должно быть слово матовый и не должно быть глянцевого.
2017 на дворе, матовые актуальны были 10 лет назад - раздупляться пора

> LED backlit может быть как IPS, так и TN и PLS. Первое то что надо, остальное отстой
похрену что там написано, экран на макбуках - это топ
можешь даже не спорить, не пытайся

сам буду брать эту модель в сентябре - ниче лучше человечество еще не придумало
у меня тоже старички - один с ретиной, второй еще без
   
Для ноутбука тобі треба визначитись, чи ти його весь час носиш з собою, чи він стоїть на столі (тобто наскільки критична вага і час автономної роботи), а ще розмір екрану, щоб на екран влазило все, що тобі потрібно.

Наприклад, я для роботи дуже інтенсивно використовую онлайн базу даних,  в минулому році, дали ноутбук на роботі по параметрах все нормально, але розмір екрану менший, ніж закладено в інтерфейс бази даних, в результаті доводилось користуватись одночасно вертикальним і горизонтальним скролами, а це страшно дратувало і сповільнювало роботу. В результаті я його поклав у шафу через 2 тижні і більше ніколи не використовував.   

Мій старий 13" - інколи малуватий для деяких завдань, тому вирішив трохи більший брати.

Я пересуваюся в основному з ним в межах дому - типу на терасі попрацювати чи в іншу кімнату перейти. В нього вага 1.8кг - норм
   
Екран 15.4-inch (diagonal)

Та гавно.
Маленький.

никакого комфорта.
   
тобі дійсно потрібно 512 диску?
Бо те ж саме, але з 256 коштує баксів на 200-300 дешевше. Мені вистача - якщо не колекціонувати відео (що можна запросто робити на зовнішньому диску)
Ще завваж - якщо модель 2016 або 2017 року, тобі треба ще докупити купку перехідників, бо там тільки кілька USB-C
   
Та ж беру оце. Питання чи норм конфігурація

Ноути добрі.

1. Подумай про 3.1GHz i5.
2. 13" легше переносити.
3. Intel 530 чіп минулого покоління, хіба що ціна добра.
4. Як петляти від розмитнення та на баланс ставити будеш? Я теж думаю собі прикупити.
   
тобі дійсно потрібно 512 диску?
Бо те ж саме, але з 256 коштує баксів на 200-300 дешевше. Мені вистача - якщо не колекціонувати відео (що можна запросто робити на зовнішньому диску)
Ще завваж - якщо модель 2016 або 2017 року, тобі треба ще докупити купку перехідників, бо там тільки кілька USB-C

В мене зараз 128 - катастрофічно не вистачає.
Краще з запасом, бо тут потім хрін додасиш більше або за дуже дурні гроші.
2016, але мені крім перехідника для USB більше нічого й не треба (в старому є всі гнізда, я їх жодного разу не використовув за 5 років).
   
Ноути добрі.

1. Подумай про 3.1GHz i5.
2. 13" легше переносити.
3. Intel 530 чіп минулого покоління, хіба що ціна добра.
4. Як петляти від розмитнення та на баланс ставити будеш? Я теж думаю собі прикупити.

Та вже вирішив 15, в мене 13 зараз.
Як петляти... Просто - привезе людина, витягне з упаковки, типу його ноут та й все. Контрабанда  :D
   
А списати кошти за ноут як, чи тобі все рівно?
   
А списати кошти за ноут як, чи тобі все рівно?

Мені пофіг - щось там намалюю :)
   
Та вже вирішив 15, в мене 13 зараз.
Як петляти... Просто - привезе людина, витягне з упаковки, типу його ноут та й все. Контрабанда  :D

а може ти і м'яса не іси на бляхах їздиш?
 :gigi:
   
якщо старий буш викидати - постарайся докинути до мене )
   
В мене є старий макбук 15 приблизно віку як в твого. Я також користувався новим 13". Останній відчувається більш легким. Різниця в екранах майже непомітна, особливо з ретиною. При бажанні, постав дома великий монітор та підключи легший ноут, його тягати з собою простіше.
   
якщо старий буш викидати - постарайся докинути до мене )

Старий в ремонті зараз - вилив на нього дебелу філіжанку кави  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія