Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

маю два щеплення і зацепив Ковід

Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

І дихай горілкою.

Наливай на маску і дихай.

Этопистец...  :facepalm1:

Никуа не надо... Три-четыре дня и все проходит...
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

перезвонив лікарь по скайпу  призначів  ліки антібіотік і стероїди
це жах
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

перезвонив лікарь по скайпу  призначів  ліки антібіотік і стероїди
Від шмарклів???
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Сьогодні вжє кращє
одягся і пішов ходити по морозі пройшов метрів триста є втома постояв погуляв
дружина провітрила кімнату поміняла постіль  але хворіти набридло  кращє би ми політіли на вихідні в Хьюстон
і гарно провелиби час  але після цього ковіду попру на всі круїзи
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Від шмарклів???

так на то він лікарь
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

це жах
не переймайся. у нас лікування по методиці
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Вуд лікуйся.Головне потім на згортання крові зверни увагу.Там аналіз окремий є.  Саме ця пуета наздоганяє і інсульти з інфарктами та тромбами ...Тому місяц-два не перевантажуйся..Мож еш на кшталт ксарелто щось посьорбати з місяць..Порадься з лікарем..
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Вуд лікуйся.Головне потім на згортання крові зверни увагу.Там аналіз окремий є.  Саме ця пуета наздоганяє і інсульти з інфарктами та тромбами ...Тому місяц-два не перевантажуйся..Мож еш на кшталт ксарелто щось посьорбати з місяць..Порадься з лікарем..

эх жремо ми кілограмами аспірін
і вся америка жрєйого
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

маю два щеплення і зацепив Ковід
Навіщо ти його зачіпав?  :S
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

эх жремо ми кілограмами аспірін
і вся америка жрєйого
при і після ковіду  певний час аспіріну  не достатньо. Я  пройшов через це. Виписавшись із лікарні і припинивши приймати ксарелто 20 мг/добу я через тиждень отримав аналіз крові на D-дімер 7800,  що у 15 разів вище допустимого значення. Поверрнувся на 10 днів знову у лікарню. Просидівши 1,5 місяця на ксарелто спочату на 20 а потім 10 мг/добу перейшов на копідогрель,  але через днів 10 знову D-дімер підскочив але вже у 3,5 рази.
Знову на 2 тиждні на 20 і сьогодні 10-й  день на 15 мг/добу. Показник D-демір 270,  що є нормою ( до 500 ).  Тому прислухайся  до поради Power і контролюй відповідний показник крові
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Сьогдні вжє значно кращє
але частково забитий ніс
смак є а нюха немає
ті хто перехворів кажуть появиться нює то сігнал що ковід пішов
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Там на тому тесті внизужеж написано "ХЗ", так що все може бути)
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Там на тому тесті внизужеж написано "ХЗ", так що все може бути)

не то слово
у мого друга в Флориді дитина третій раз ковідом захворіла
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

я никоим образом не хочу подставить под сомнение здоровье ваших знакомых. Но те, кто принимает гропринозин тоже верят что именно он их вылечил.
И кстати, никогда не сравниваете комплекс из 4-х витаминов  с противопаразитарным средством как аналогом по действию.
даже мне, не доктору, это выглядит слишком абсурдным. И самое смешное, что я тоже пью витамины. когда начинаю заболевать. Но не эти, а просто хороший поликомплекс. Думаю это само по себе полезно.

Витамины там не главное. Главное доставка цинка в клетку.

Therapies to Prevent Progression of COVID-19, Including Hydroxychloroquine, Azithromycin, Zinc, and Vitamin D3 With or Without Intravenous Vitamin C: An International, Multicenter, Randomized Trial.

Our study suggests that the treatment protocol of HCQ, AZM, and zinc with or without vitamin C is safe and effective in the treatment of COVID-19, with high dose IV vitamin C leading to a significantly quicker recovery.

Importantly, our study confirms vitamin D deficiency to be a high-risk factor of severe COVID-19 disease and hospitalization, with 97% of our study’s patient cohort being vitamin D deficient, 55% of these being severely vitamin D deficient, and none had optimal levels.


   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

то все хня.

Сало, чосник, чорний хліб і горілка з перцем - то лікує.
Все інше - сімулякри.
горілка ніколи не допоможе при вірусному захворюванні. А от якщо нежить))) то вперед.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

горілка ніколи не допоможе при вірусному захворюванні. А от якщо нежить))) то вперед.
Горілка завжди допомагає.  :)
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Сьогдні вжє значно кращє
але частково забитий ніс
смак є а нюха немає
ті хто перехворів кажуть появиться нює то сігнал що ковід пішов
не вір. Це так і боліють ковідом. Краще гірше. По своєму досвіду скажу, восьмий дев'ятий день гірше за все. Спати на пузі, незручно, але так потрібно, з лік пив тільки найз та німесіл, власне те саме, ще розріджувач крові, але після нього дуже шлунок болів. Нюх у мене появився на восьмий дев'ятий день. Власне я про дельта, і вага в мене теж занадто )) Якщо горло боліло то схоже на омікрон.
PS
Забув, теж два щеплення, короновак.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

вчора зробив тест і знову позитивний
як набридло хворіти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія