Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кістяк підрозділів тероборони уже сформовано, зброї вдосталь – командувач

:weep:

Перефразирую еще ни разу регулярная армия не победила в партизанской войне.
   
Нет.
При совке в кадрированные части направлялись те, кто дембельнулся не позже чем 5 лет назад. По крайней мере в ВДВ. По советским лекалам, когда срочку служил
если честно вот этих подробностей не знаю
я служил в "кадрах" после того как вывели с Германии
артполк на Сахалине
ну шо сказать... небо и земля
я не знаю как можно было бы воевать на этой технике...
если бы смогли запустить 25% техники это было бы здорово
   
А потом чечены сдали Грозный, а потом снова взяли.
Не взяли, а блокировали гарнизон
Жест отчаяния
Проканало
   
если честно вот этих подробностей не знаю
я служил в "кадрах" после того как вывели с Германии
артполк на Сахалине
ну шо сказать... небо и земля
я не знаю как можно было бы воевать на этой технике...
если бы смогли запустить 25% техники это было бы здорово

Я служил срочку в 40 одшбр (ща 79). До моего призыва была кадрированная - в отделениях был комод, пулеметчик и гранатометчик. С моим призывом добавили помпула и помграна, в отделении стало 5 человек. Перед моим дембелем призывом 2/96 добили штат до полного - до 7 человек в отделении, добавили 2 стрелков
Пока служил, по подьему по тревоге был старшим команды по приему дополнительного лс :)

Останнє редагування: 20 січня 2022 23:32:04 від Десантник
   
Ну тероборона- это и партизаны, это и добробаты и армейский обученный резерв. Все в одном лице в зависимости от ситуации. Армия бы конечно сильная-это хорошо. Но такая форма борьбы очень не понравится кацапам. Тем более,что Бубочка армию то подзапустил. Можно бы было вооружать,но крали же. Тут главное взаимодействие с армией. Очень надеюсь,что наладят. Это была,кстати,одна из проблем при Иловайске, когда нужно было немедленно отходить,а многие добробаты особенно,вырвались вперед и или не знали или положили на приказ... В итоге оказались в котле. Но добробаты с ПТРК- это довольно неплохо. Иногда очень неожиданно для вражин.

Да и внутри...в тылу вражин поприжать. Вату, ЗЕлень...

 Само по себе это неплохое решение. Ментов вон у нас кажись 400 000 и Нацгвардии-это кроме армии. Только Бууубочкам веры нет. У кого-то есть? Га?

Останнє редагування: 20 січня 2022 23:31:16 від Wolter
   
если честно вот этих подробностей не знаю
я служил в "кадрах" после того как вывели с Германии
артполк на Сахалине
ну шо сказать... небо и земля
я не знаю как можно было бы воевать на этой технике...
если бы смогли запустить 25% техники это было бы здорово


один знакомец там в ввс служил
на сахалине
говорил Украина это рай на земле :D
   
Ще б прийшли до влади справжні українці, що горіли б за країну, і можна було б готувати 100% населення до війни як у Швейцарії чи Ізраїлі
Інакше сусідувати з йобаними варварами не можна
...які займаються "судібними справами" на "федеральні гроші"(с), типу в канаді :weep:
   
Все вірно. І хто тут сплітає за якісь бтри і вантажівки для тероборони навіть не ознайомились і не вкурили що це і для чого.

Я очень рад, что хомяки вкурили.
ЗЫ. Капля никотина убивает лошадь... А хомяка разрывает нах.й!
   
Kaitseliit, тихенько сміється в стороні з диванних ховрашків в Україні :facepalm:
   


Добровольцям підрозділів територіальної оборони (ТрО) дозволили використовувати особисту мисливську зброю (зареєстровану) під час виконання завдань з оборони територій.

Кабінет Міністрів схвалив відповідну постанову (№ 1448).

Під час виконання завдань всі члени ТрО мають право використовувати особисту мисливську зброю і патрони до неї. Зброя на час виконання завдань може перебувати в зарядженому стані та переноситися без спеціального чохла.

Особисту мисливську зброю можна застосовувати для захисту громадян і цивільних обʼєктів від нападу, для відбиття нападу або для його запобігання, для звільнення захоплених обʼєктів, для знищення обʼєктів агресора, для затримання і роззброєння окупантів. Також її можна застосовувати проти правопорушників (наприклад, мародерів) й осіб, які злісно перешкоджають ТрО або становлять загрозу для членів підрозділів.

Крім цього, члени ТрО мають право застосувати мисливську зброю для самооборони та відбиття збройної агресії проти України.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-zastosuvannya-chlenami-dobrovolchih-formuvan-teritorialnih-gromad-osobistoyi-mislivskoyi-zbroyi-ta-naboyiv-do-neyi-i291221-1448?fbclid=IwAR1s-nNOvU6A7rrmxj01SuZovmGgANmq4KLvcaVkw_q-YzkFRyGkPPM7Tus
   


Добровольцям підрозділів територіальної оборони (ТрО) дозволили використовувати особисту мисливську зброю (зареєстровану) під час виконання завдань з оборони територій.

Кабінет Міністрів схвалив відповідну постанову (№ 1448).

Під час виконання завдань всі члени ТрО мають право використовувати особисту мисливську зброю і патрони до неї. Зброя на час виконання завдань може перебувати в зарядженому стані та переноситися без спеціального чохла.

Особисту мисливську зброю можна застосовувати для захисту громадян і цивільних обʼєктів від нападу, для відбиття нападу або для його запобігання, для звільнення захоплених обʼєктів, для знищення обʼєктів агресора, для затримання і роззброєння окупантів. Також її можна застосовувати проти правопорушників (наприклад, мародерів) й осіб, які злісно перешкоджають ТрО або становлять загрозу для членів підрозділів.

Крім цього, члени ТрО мають право застосувати мисливську зброю для самооборони та відбиття збройної агресії проти України.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-zastosuvannya-chlenami-dobrovolchih-formuvan-teritorialnih-gromad-osobistoyi-mislivskoyi-zbroyi-ta-naboyiv-do-neyi-i291221-1448?fbclid=IwAR1s-nNOvU6A7rrmxj01SuZovmGgANmq4KLvcaVkw_q-YzkFRyGkPPM7Tus

Чота поржал с этой х.йни...
Визуализировал, как мужики с гладкостволом вступают в бой с дрг...
   
Чота поржал с этой х.йни...
Визуализировал, как мужики с гладкостволом вступают в бой с дрг...

ржі ісчо

1946
карпатскоє село, ночь, дождь ,грязь
із села виходят отборниє казламордиє пабєдітєлі, в медалях, прошедшіє всю вуву2, тока шо с германії.
навстречу возвращаєтся с заданія такя же колонна в саветской формє
прошлі гдето половіну колонни
і вдруг один питає - а ви куди наніч ?
немая сцена
і понеслась - стрелять нельзя
хлопці ножами і зубами загризли всю колону пабєдітєлєй..
расказивал вижівший в той резне моєму родствєнніку в еміграції...

оружіє ето хорошо
но мотівірованим хлопцям только в рукопашную...
   

Добровольцям підрозділів територіальної оборони (ТрО) дозволили використовувати особисту мисливську зброю (зареєстровану) під час виконання завдань з оборони територій.

Кабінет Міністрів схвалив відповідну постанову (№ 1448).

Під час виконання завдань всі члени ТрО мають право використовувати особисту мисливську зброю і патрони до неї. Зброя на час виконання завдань може перебувати в зарядженому стані та переноситися без спеціального чохла.

Особисту мисливську зброю можна застосовувати для захисту громадян і цивільних обʼєктів від нападу, для відбиття нападу або для його запобігання, для звільнення захоплених обʼєктів, для знищення обʼєктів агресора, для затримання і роззброєння окупантів. Також її можна застосовувати проти правопорушників (наприклад, мародерів) й осіб, які злісно перешкоджають ТрО або становлять загрозу для членів підрозділів.

Крім цього, члени ТрО мають право застосувати мисливську зброю для самооборони та відбиття збройної агресії проти України.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-zastosuvannya-chlenami-dobrovolchih-formuvan-teritorialnih-gromad-osobistoyi-mislivskoyi-zbroyi-ta-naboyiv-do-neyi-i291221-1448?fbclid=IwAR1s-nNOvU6A7rrmxj01SuZovmGgANmq4KLvcaVkw_q-YzkFRyGkPPM7Tus
Чота поржал с этой х.йни...
Визуализировал, как мужики с гладкостволом вступают в бой с дрг...
У знакомого java программера арка не из дешевых , плюс обвес неплохой. Плюс регулярно из нее стреляет ,из последнего ,тренировались как действовать в городской застройке . Но он прошел 2014 и был в плену (Илловайск).  Так что не стоит ржать со всех у кого оружие дома.
   
У знакомого java программера арка не из дешевых , плюс обвес неплохой. Плюс регулярно из нее стреляет ,из последнего ,тренировались как действовать в городской застройке . Но он прошел 2014 и был в плену (Илловайск).  Так что не стоит ржать со всех у кого оружие дома.
и знаете почему я не верю в ТЕРРИТОРИАЛЬНУЮ оборону?
потому что с ними можно будет договорится...
сейчас объясню
если встанет вопрос о безопасности семьи и враг поставит условие или сдаться, или снесут дом где находится твоя семья не многие будут сражаться...
поэтому обязать вести боевые действия по месту проживания это глупость
   
ржі ісчо

1946
карпатскоє село, ночь, дождь ,грязь
із села виходят отборниє казламордиє пабєдітєлі, в медалях, прошедшіє всю вуву2, тока шо с германії.
навстречу возвращаєтся с заданія такя же колонна в саветской формє
прошлі гдето половіну колонни
і вдруг один питає - а ви куди наніч ?
немая сцена
і понеслась - стрелять нельзя
хлопці ножами і зубами загризли всю колону пабєдітєлєй..
расказивал вижівший в той резне моєму родствєнніку в еміграції...

оружіє ето хорошо
но мотівірованим хлопцям только в рукопашную...

ти вже підписав контракт з ССО?
   
:)
где хранится оружие и боеприпасы?
как происходит охрана складас бп или оружейной комнаты?
где храняться вешевое и имущество и продовольствие?
обеспечение перевозки личного состава? где транспорт? топливо?
связь? задачи? сбор?
далее
без проведения обучения и боевого слаживания это не подразделение!!!
это просто множество людей с оружием...
и это только первые вопросы которые пришли на ум
+===============================+
Саме цим зараз активно займаються...
   
Десантник говорит  все по сути - без боевого слаживания это самоубийцы .
Нужна связь, транспорт , птуры , ППО  и многое другое . Иначе даже в условиях  плотной городской застройки они долго не продержаться.
То есть не пройдя обучения и без обеспечения это ноль.

Имхо показуха , как все у зеленых.
И обращаю внимание , что это верхушка заявляет, что все классно.

Против армейских подразделений   даже смысла выставлять нет
+===============================+
Капітулюй зразу-ж! І підставляй дупу!
   
ти вже підписав контракт з ССО?
для С14 контракту не треба
   
+===============================+
Капітулюй зразу-ж! І підставляй дупу!

поки що твій Зе в дупу хуйло влізти намагається без олії.
   
Чота поржал с этой х.йни...
Визуализировал, как мужики с гладкостволом вступают в бой с дрг...
+=======================================================================+
Мій Калаш теж вважається "мисливською" зброєю. Як і кулемет РПК у старшого сина...
А на пострєлюшках УАВЗ у багатьох були снайперки 8.3 мм та 12.7 мм. Теж мисливська...
   
поки що твій Зе в дупу хуйло влізти намагається без олії.
+==================================================+
Твій педро з дупи хуйла і не вилазить. Разом з медведкою...
   
ржі ісчо

1946
карпатскоє село, ночь, дождь ,грязь
із села виходят отборниє казламордиє пабєдітєлі, в медалях, прошедшіє всю вуву2, тока шо с германії.
навстречу возвращаєтся с заданія такя же колонна в саветской формє
прошлі гдето половіну колонни
і вдруг один питає - а ви куди наніч ?
немая сцена
і понеслась - стрелять нельзя
хлопці ножами і зубами загризли всю колону пабєдітєлєй..
расказивал вижівший в той резне моєму родствєнніку в еміграції...

оружіє ето хорошо
но мотівірованим хлопцям только в рукопашную...

Не все комиссары КомПартии СС еще сдохли, как я погляжу... :facepalm:
З.Ы. Я так понимаю, "пабедители" были беззубые безоружные инвалиды без рук и ног...
   
+=======================================================================+
Мій Калаш теж вважається "мисливською" зброєю. Як і кулемет РПК у старшого сина...
А на пострєлюшках УАВЗ у багатьох були снайперки 8.3 мм та 12.7 мм. Теж мисливська...

Пішов нах.й п.здабол-маразматик.
12,7 мисливська, угу. П.здабол кінчений
   
для С14 контракту не треба
Цуко засцяне, де ти, і де с14 ? :weep:
   
Кістяк, якщо перекласти на нормальну мову-означає що бригади ТО укомлектовані на 8-10%. Інші -по рознарядці по підприємствах, с початком воєнних дій. Зброя зберігається у військових частинах- отримають як кацапи нападуть. якщо вона там є конечно.
   
Чота поржал с этой х.йни...
Визуализировал, как мужики с гладкостволом вступают в бой с дрг...

Не мели дурниць. Які гладкостволи. У нас в тероборону йдуть переважно ексатовці з добробатів які мають зареєстровану нарізну,в основному перероблені АК . Які типу і є мисливська. Думаю в інших областях України ситуація схожа. Нема там в теробороні випадкових людей майже. Хто не воював і косив від армії той і в тероборону не сунуться. Там переважно мотивовані,з бойовим досвідом або офіцери запасу які відслужили в ЗСУ.
   

У знакомого java программера арка не из дешевых , плюс обвес неплохой. Плюс регулярно из нее стреляет ,из последнего ,тренировались как действовать в городской застройке . Но он прошел 2014 и был в плену (Илловайск).  Так что не стоит ржать со всех у кого оружие дома.

Це - одиниця.
На сьогодні зареєстровано 172 тисяч одиниць нарізної вогнепальної на всю Україну.
Але це не означає 172тисяч власників
Приклад. Місяці 3-4  тому помер колишній голова Апеляційного Господарського суду Одеської області Валерій Балух. В нього було приблизно 35 одиниць зброї, з них щонайменше 20 нарізної... Він африканські сафарі полюбляв... Ну це так, до слова.
Я про що говорю - нарізна зброя - дорога і специфічна
Мажорна, іншими словами
Тому я певен, що тро може не розраховувати більше, ніж  на 5 тисяч власників нарізної зброї у своїх лавах.
І то, це теоретично максимальна кількість тих хто готов воювати...
   
Не мели дурниць. Які гладкостволи. У нас в тероборону йдуть переважно ексатовці з добробатів які мають зареєстровану нарізну,в основному перероблені АК . Які типу і є мисливська. Думаю в інших областях України ситуація схожа. Нема там в теробороні випадкових людей майже. Хто не воював і косив від армії той і в тероборону не сунуться. Там переважно мотивовані,з бойовим досвідом або офіцери запасу які відслужили в ЗСУ.

Бла-бла-бла... Пі.дун-теоретик
   
більше на розпил бабла подібне ніж на реальну бойову підготовку. проти регулярної армії то пиль. одна надія що якщо все ж каци попруть то вдасться зачепитись і захід поможе реальною зброєю. каци на тривалу війну не мають ресурсів.
   
Добровольцям підрозділів територіальної оборони (ТрО) дозволили використовувати особисту мисливську зброю (зареєстровану) під час виконання завдань з оборони територій.

З мисливською зброєю проти одного з найсильнішого війська світу  8-) 
   
З мисливською зброєю проти одного з найсильнішого війська світу  8-) 

От я б заспокоїлся вже. Не можна вічно сидити у танку... Кацап захоче горілки, пожерти і блядей. На цьому етапі його і треба мочити. Тут навіть зброя не дуже і потрібна... Щуряча отрута і все таке... Вони всі тупо здохнуть, всі 100%... Хочуть здохнути - можуть вже починати...
   
Пішов нах.й п.здабол-маразматик.
12,7 мисливська, угу. П.здабол кінчений

https://ibis.net.ua/products/details/karabin-mcmillan-tac-50-a1-50-bmg-chernyy/

Просто оставлю это здесь.
   
Зе хоче виставити проти укомплектованої армії окупантів - голодранців..



таке враження, що дехто не читав Закон і не знає призначення тероборони.
   
Ну тероборона- это и партизаны, это и добробаты и армейский обученный резерв. Все в одном лице в зависимости от ситуации. Армия бы конечно сильная-это хорошо. Но такая форма борьбы очень не понравится кацапам. Тем более,что Бубочка армию то подзапустил. Можно бы было вооружать,но крали же. Тут главное взаимодействие с армией. Очень надеюсь,что наладят. Это была,кстати,одна из проблем при Иловайске, когда нужно было немедленно отходить,а многие добробаты особенно,вырвались вперед и или не знали или положили на приказ... В итоге оказались в котле. Но добробаты с ПТРК- это довольно неплохо. Иногда очень неожиданно для вражин.

Да и внутри...в тылу вражин поприжать. Вату, ЗЕлень...

 Само по себе это неплохое решение. Ментов вон у нас кажись 400 000 и Нацгвардии-это кроме армии. Только Бууубочкам веры нет. У кого-то есть? Га?
Зе правильно делает, что армии предпочитает не доверять... Крым и Донбасс доказал, что  нашу армию быстро наводняет агентура Кремля и в критические моменты она становится небоеспособной, потом долго очищать приходится, потом - всё по новой...В теробороне - все друг друга знают, думаю. агентуре не так легко тут работать?
   
З мисливською зброєю проти одного з найсильнішого війська світу  8-) 

  по факту так і було - неписемні чабани з автоматами та кількома стінгерами в афгані перемогли все це "найсильніше в світі" лаптєвойско ще і, в додаток, отримали розпад самого Совку
   
Зе правильно делает, что армии предпочитает не доверять... Крым и Донбасс доказал, что  нашу армию быстро наводняет агентура Кремля и в критические моменты она становится небоеспособной, потом долго очищать приходится, потом - всё по новой...В теробороне - все друг друга знают, думаю. агентуре не так легко тут работать?
Шо за хню ти городиш?
Сьогоднішня армія - це чи не єдина державна структура, котрій якось можна довіряти сьогодні.
   
  по факту так і було - неписемні чабани з автоматами та кількома стінгерами в афгані перемогли все це "найсильніше в світі" лаптєвойско ще і, в додаток, отримали розпад самого Совку
В Афгані весь народ піднявся проти лаптєвойска і поклав сотні тисяч, якщо не мільйон, життів. В сьогоднішній Україні цього не буде й близько.
   


Добровольцям підрозділів територіальної оборони (ТрО) дозволили використовувати особисту мисливську зброю (зареєстровану) під час виконання завдань з оборони територій.

Кабінет Міністрів схвалив відповідну постанову (№ 1448).

Під час виконання завдань всі члени ТрО мають право використовувати особисту мисливську зброю і патрони до неї. Зброя на час виконання завдань може перебувати в зарядженому стані та переноситися без спеціального чохла.

Особисту мисливську зброю можна застосовувати для захисту громадян і цивільних обʼєктів від нападу, для відбиття нападу або для його запобігання, для звільнення захоплених обʼєктів, для знищення обʼєктів агресора, для затримання і роззброєння окупантів. Також її можна застосовувати проти правопорушників (наприклад, мародерів) й осіб, які злісно перешкоджають ТрО або становлять загрозу для членів підрозділів.

Крім цього, члени ТрО мають право застосувати мисливську зброю для самооборони та відбиття збройної агресії проти України.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-zastosuvannya-chlenami-dobrovolchih-formuvan-teritorialnih-gromad-osobistoyi-mislivskoyi-zbroyi-ta-naboyiv-do-neyi-i291221-1448?fbclid=IwAR1s-nNOvU6A7rrmxj01SuZovmGgANmq4KLvcaVkw_q-YzkFRyGkPPM7Tus

Парад маразмов!
Гражданам Украины разрешается использовать оружие, которое находится в их личной собственности против врага...
И то не всем и с определенными условиями.

Обеспечьте их боевым оружием!
   
Не взяли, а блокировали гарнизон
Жест отчаяния
Проканало

Не жест отчаяния, а хорошо продуманная операция.
   
Погуглив трохи щодо процесу "запису в ТрО" і подальшого життя такого рекрута.
Чесно скажу, враження, наче читаю про якийсь пейнтбольний клуб. Зрозуміло, що все начебто тільки починається, але виглядає вкрай несерйозно і безвідповідально, якась чергова імітація.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія