Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

чи може нормальна людина постійно вести диалог з тими, хто ніколи їй не буде відповідати і приділяти цьому стільки часу кожен день? .

Поясню для всіх:

Це називається бути пундітом. Не "вести діалог", а реагувати на думки інших своїми коментарями.

Наприклад, політичні пундіти на своїх блогах коментують те, що сказали інші пундіти на інших блогах, у мас-медіа, у газетах, тощо.

Це абсолютно нормальний процес сучасного соціально-політичного дискурсу.

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс" :facepalm1: . І що в цьому процесі відповідь того, чию думку аналізують, не тільки ніким не очікується, а і взагалі не обов"язкова :facepalm: .

Я не бачу різниці між коментуванням цитати з цього ресурсу і коментуванням чийогось твіта чи поста у фейсбук.

Для мене важлива можливість ВИСЛОВИТИ ВЛАСНУ думку, а не почути відповідь умовних шуш, яка мені в принципі нецікава.

А ті люди, чия думка мені була реально цікава, тут практично не пишуть  :X .

Але ви все одно заходьте і читайте - навіть шуші  :laugh:

I do appreciate that  :shuffle:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як би Інанні втлумачити, що все, що просять емігрантів - це припинити з-за бугра повчати українців, як їм тут жити і воювати.

Як думаєш, вона второпає, чи це марна справа?
Марна. Вона чує лише себе.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну бач, Інанні треба ж хоч кимось похизуватися.

Саме цікаве, що питання задає саме вона, зате гучніше за всіх репетує, що ніхто не має права задавати питання. Ну, окрім неї, звісно.

І ще. Як би Інанні втлумачити, що все, що просять емігрантів - це припинити з-за бугра повчати українців, як їм тут жити і воювати.

Як думаєш, вона второпає, чи це марна справа?
:umnik2: Думаю, що та бегемотяча голова існує тільки для того, щоб в неї їсти, а не ще й думати нею.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ответ прост. Броня. И когда истечет текущая, будет другая. Но это лирика.

А физика состоит в том, что той Украины 91-го года уже не будет никогда… В этом тоже эмигранты виноваты? Или все-таки личности типа ахметовского холуя, чей хозяин, да и он сам, поскольку получал деньги с награбленного, напрямую причастен к уничтожению страны? Страны в 52 миллиона, житницы Европы, некогда строившей ракеты и ракетные двигатели? То поясните, будьте любезны, почему депрессивный дотационный регион кормила вся страна, десятилетиями? Кацы в соседней области позыкрывали шахты к хуям, осталось 8 из 62, а этих генетически ущербных тянула вся страна? И которые впоследствии эту страну и уничтожили? То з якого це дива оці люди ниньки патріоти, прясніть нам, будь ласка. :)
Україна 1991 року була в повній сраці, тому тільки ви по ній ностальгуєте, тупі ні на що не здатні діти робочих і партноменклатури що виїхали за кордон по програмі - в нас такі психічні захворювання не лікують)
Не допомогайте, дрочить на паспорт СРСР і далі і ібіться з дровосєками і філіппінками) ви - генетичне сміття - інакше б не сиділи на форумі країни в якій не змогли жити)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Скажіть цій укросці, щоб не калічила українську мову.

"Глупий" - це русизм.

Адже скоро тут будуть банити за російську (tu) .

Хоть паржом! (С)

А давай паржом(С) разом!

Чи тобі відомий такий вираз - глупа ніч? Чи треба теж тлумачення наводити?

А я пам'ятаю його ще зі школи, коли читала когось з українських класиків.

А ось ще один укрос навіть книгу написав. Називається Глупа ніч.

Тож забань себе за невігластво. Ти вчергове сіла в калюжу зі своїми недолугими повчаннями, недолуга ти наша розумничка.

   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Флуд, демагогія і ad hominem attacks. Це все, на що ви здатні.

А ось перед посольством США вийти з benign плакатиком попросити зброї - нафіг нада.

Лендліз же невигідний, ЗСУ перетопчуться, і взагалі Редько сказав, що скільки б чого не дали, Україна все одно програє.

І какая разніца, какая власть в Кієвє, ми люді мірниє.

Ну так жє, українці??
Хуєсоска, Україна успішно воює вже третій рік - чого ти верещиш? Про яких мирних людей ти торочиш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Інанно, то була на вашому бложику чесна і справедлива оцінка ганьби Кадри з донатом на ЗСУ?
(Сподіваюся, ви чудово знаєте, у чому та ганьба полягала, а ні, то можу й нагадати)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясню для всіх:

Це називається бути пундітом. Не "вести діалог", а реагувати на думки інших своїми коментарями.

Наприклад, політичні пундіти на своїх блогах коментують те, що сказали інші пундіти на інших блогах, у мас-медіа, у газетах, тощо.

Це абсолютно нормальний процес сучасного соціально-політичного дискурсу.

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс" :facepalm1: . І що в цьому процесі відповідь того, чию думку аналізують, не тільки ніким не очікується, а і взагалі не обов"язкова :facepalm: .

Я не бачу різниці між коментуванням цитати з цього ресурсу і коментуванням чийогось твіта чи поста у фейсбук.

Для мене важлива можливість ВИСЛОВИТИ ВЛАСНУ думку, а не почути відповідь умовних шуш, яка мені в принципі нецікава.

А ті люди, чия думка мені була реально цікава, тут практично не пишуть  :X .

Але ви все одно заходьте і читайте - навіть шуші  :laugh:

I do appreciate that  :shuffle:.
та який вхуя п***а? банальна чорнорота собака на привязі, яка сере і гавкає виключно на своїй території розміру довжини привязі, іменуємій бложиком. Оце відірвалася і заскочила у чужий двір, вирішила ще й тут погавкати ніби у себе біля будки.

А ти тут ще про який хуєндіт з п***а тут песдякаєш.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Флуд і ад хомінем аттакс.

Для мене це констатація факту, а для вас - вихваляння.

Це говорить більше про вас, ніж про мене.

І за фактом нічого не змінює у вашому статусі від слова взагалі.

Хоч щодня кожної секунди обливайте емігрантів лайном, це для вас нічого не змінить.
В мене одне питання - Канада настільки толерантна країна що дозволяє психічно хворим вільно гуляти по вулицях? - тоді нахєр таку Канаду)
Ми якось тут самі без вас ібонутих)
   
Re: Все менше охочих повертатись

хто такі пундіти?
в укр.мові такого слова немає.
пиши українською.
а то висока комісія забанить.
 :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс"

Розумничка ти наша, нормальні люди ведуть дискурс у себе в блогах, і це нормально.

Але ж  ти розмовляєш зі своїми уявними опонентами на форумі, на якому нікого немає, окрім трьох осіб.

Різницю між форумом і власним блогом уявляєш? Хоч приблизно?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Опять мимо, дружочек. :)
Я тобі не дружочек, бомж)
Ти б не сидів на українському форумі якби зміг інтегруватися в іншомовне суспільство)
Ти як олдвуд - такий же ібонько, - років 70 тому тебе б просто викинули б при пологах у тазік - але ти застав епоху гуманізму)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.

Ну, імпліцитно я це і намагалася донести.

Їм треба виживання та перемога чи імітація боротьби?

Розплющення нарешті очей і acknowledgement їх жорсткої реальності чи заколихування брехнею уряду та маячнею місцевих ботів? Армія Венка Макрон уведе війська, Ф-16 не потрібні, скільки не дай, нема різниці, але наші котики ЗСУ все одно переможуть?

Облити лайном емігрантів і на 30 хвилин відчути себе хєрроєм чи записатися в ТРО?

Вірити дописам місцевих юродивих  про "ми вже перемогли" чи вийти рити окопи з плакатиком перед посольством?

Я думаю, ви побачили їх позиції і преференції, але це теж - вибір  :(.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я не відповідаю їй прямо, як але, тому що she does not deserve to be acknowledged.

Просто коментую закидони для інших.

Всі прекрасно знають, що відбулося з Комарик. Вона просто стала для зграї булєрів новим Сергієм. Їм пожерти нікого зараз, він тут не пише, ось накинулись на неї. І практично майже всі usual suspects.

Хоча тут є особи, які роками ведуть російську імперську пропаганду і які заслуговують не тільки бути жертими, а взагалі випиляними з цього ресурсу. Але це свої, їм можна.

Я з Канади як кого хочу, так і сортую, а the likes of shusha можуть хоч тріснути від люті. А як вона і їй подібні "страждають" під бомбами, всі можуть спостерігати наочно.

Під бомбами, шановні, не до дописів і не до пожирання собі подібних.

Тому що це технічно просто неможливо  :X .
Скажи чесно - ти мрієш про міцний прутень у своїй розкішниці?) дровосєк вже не тягне твої потреби?)
Ми тут прикалуємось всі і війни нема - бо пишемо на форумі замість того щоб страждати нити і скоїти суїцид)
   
Re: Все менше охочих повертатись

НУ шо панове

4 ТУ-95 вже в повітрі

Панам емігам - смачно посрати та солодко поїсти!

Українці - спати 3 години і калідори паркинги як каже Ваньок!

Ну, це ж нормально - нащо стояти перед посольством США і вимагати в Байдена "подачок"?

Хай бомблять і пофіг, що ракет для Патріотів не дали (tu).
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

:lol:  :lol:

А ти всерйоз думаєш що я сподіваюсь на якісь зміни від спілкування з тобою?

Бля це ж наскільки все має бути хріново в житті щоб сидіти і вихвалятися на форумі

Собаку б собі завела чи що. їй би хвалилася. Інстаблог заведи, може хоч три турки дурних геронтофіли підпишуться

Бля а наскільки ж дешево оці цитати англійською...

В нас зараз меми гуляють "падружейка після місяця в Польщі повернулася в село" - ото звідти, дешеві понти хвойди, акцент і типу мову забула
Ну так 100 кілограмова баба в якомусь канадійському селі де навіть єноти мерзнуть - недостатньо хуйово?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Два извечных вопроса, уже сколько десятилетий будоражит умы фуповских торшерно-фикусных интеллигентов - что делать? и кто виноват? :)
Швидко ти вагітну почав лизати інанні)
Проблеми на роботі чи схожий діагноз?
Чи зрозумів що ви обоє - вайт треш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Саме так, Кароффко.
Йде третя світова війна, і Україна сьогодні захищає весь світ (щонайменше - Європу) від цього пекельного лиха на планеті.
І тому вкрай огидно чути всі ці нескінченні "Ми вас кормім! Ви живете на наші податки! ми не зобов"язані вам допомагати у цій війні!".
Огидно, тупо, примітивно.

Ось ще один фейковий, абсолютно заколисуючий і дуже шкідливий наратив.

"Україна захищає світ".

Та коли ви вже нарешті увіб"єте у свої thick skulls, що поки товстий схудне, тонкий здохне?

Вже третій рік війни, і чомусь ця теза не працює ... Не здогадуєтесь, чому?

Коли на наші країни хтось нападе, ми будемо вирішувати цю проблему. А ось вам треба вижити ще вчора.

І є ще одна, досить страшна причина. Але я навіть не хочу її тут писати - розумні люди і так знають, про що я, а тупим воно і не треба.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи. Навіть різним шушам  (tu).

А що там хейтери кажуть і як вони намагаються to bring me down - нерелевантно.  Я ж не звертаю увагу, як мене обматюкає умовний бомж під мостом, наприклад.

Ми на різних планетах і у різних всесвітах.

І це теж доконаний факт  :rotate:.
Ти - єбонута жирна баба на пігулках яка страждає від БАР)
І це - доконаний факт)
Давай вже розказуй про свої болячки)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Погоджуюсь нарцисизм.

Причому вже такий - на діагноз

Видно сама як дурепа, немає перед ким виступати!
А перед ким виступати в канадській тайзі - перед білками?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Розплющення нарешті очей і acknowledgement їх жорсткої реальності
Ви оце зараз намагаєтеся натякнути, що думаєте англійською, чи що українська мова бідна і нею неможливо сформулювати думку, в якій задіяне зазначене вами поняття?
Тупо, примітивно, на рівні 5-річної дитини.
За таке напевно треба банити)))
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Якщо чесно, то так, я дійсно так думаю. Мирна демонстрація, протест - реальний спосіб адвокатування. Тому що це видно, це картинка. Ви ж на Майдан збиралися для чогось, нє? Подивіться, як масові протести по всьому світу змінили динаміку по Палестині.

Подачки? Ну якщо ви називаєте фактор свого виживання - зброю - подачками, тоді я дійсно даремно витрачаю тут свій час.

Які прильоти? Київ в основному живе звичайним життям, ви самі тут закликали всіх повертатися на початку теми, забули?

І саме фактором життя у мирному Києві кОпали ту ж саму Комарик, забули?

Але це знову-таки ваш вибір.

Можливо, вам не потрібна перемога. Я давно переконалася, що перемога не потрібна українському уряду, але досьогодні думала, що перемога потрібна громадянам України.
Засунь собі петарду в дупу і підпали - зробиш канадійський перформанс - газети напишуть)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, це ж нормально - нащо стояти перед посольством США і вимагати в Байдена "подачок"?

Хай бомблять і пофіг, що ракет для Патріотів не дали (tu).
та шоб ти здохла, б***ь!  :bueee:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Коли на наші країни хтось нападе, ми будемо вирішувати цю проблему. А ось вам треба вижити ще вчора.
не знаю як кому, а мені бракує цензурних слів  :bueee:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

НУ шо панове

4 ТУ-95 вже в повітрі

Панам емігам - смачно посрати та солодко поїсти!

Українці - спати 3 години і калідори паркинги як каже Ваньок!
Похєр - в укритті жодного разу не був і не збираюсь, а канадійські еміги - в них хороша медицина, думаю якось цей наліт переживуть)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

хто?
Whatever never mind - це строчка з пісні нірвани - бачиш , навіть така тупа психічно-хвора курка як ти може генерувати гідний контент)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.
Ти звідки пишеш, воїн?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .
   
Re: Все менше охочих повертатись

хто такі пундіти?
в укр.мові такого слова немає.

пиши українською.
а то висока комісія забанить.
 :gigi:

Це Інанна сама себе називає пундітом, тобто спеціалістом, експертом або знатоком, якщо перевести з англійської слово "pundit"

Тобто вона коментує чужі дописи, як експерт :lol:

Ну, звісно, сама себе не будеш хвалити, хто ще похвалить? Ті два її форумних пригодованих подачками лобуряки десь сховалися в очеретах, ось вона і вирішила, що вона тепер  і сама-одна мастер Пепка геть у всьому - і як війну вести, і як в'язати.

Всестороння людина! Нарцисизм, він такий!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Лайк (tu) .

Вони мали 30 років, щоб побудувати фортецю і як мінімум стати членом НАТО (маленьких балтів з 0 ресурсів взяли без проблем), але замість цього завели у керівництво відвертих зрадників (в Україні не було жодного  президента з державницьким баченням), робили бізнес з кацапами і навіть зараз роблять, під час війни (!), розпродали армію і вибрали істоту, якій російський уряд давав гроші з бюджету (!), президентом своєї країни під час війни!

А тепер, ховаючи власних чоловіків під спідницями і евакуювавши власних синів, вони закликають, щоб бульки, сергії та хорвати їхали за них воювати!

Це жеррррсть  ...
Що ти побудувала за 30 років, обізяна ти наша?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ха в Канаді літом стало 40 міліонів, а на цьому тижні 41. Мета 100 міліонів до кінця століття.
Буде більше бомжів - ваша справа)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що ти побудувала за 30 років, обізяна ти наша?)

зараз тобі вкотре будуть розповідати біографію за всі 30 років. З "лєдєнящімі душу" підробицями.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ракети тут ні до чого. Йдеться про булінг і хамство з піною з рота. Було? Було.

Так ніякі бомби на це не дають вам права, і якби тут були модератори, то озвірілі від вседозволеності істоти, які хижо гризли 70+ жінку, мали б бути в бані.
70+ жінка мала б бути вже на кладовищі) а не розказувати з екзилі кому і що робити) наробили вже, дякуємо)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Все. Тривога почалась.

Інанна, можеш починати радіти.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Не переживай, я тут тимчасово.

Просто не люблю брехні і дволичності, а також дешевих театральних перформансів на "слабо".

Тренуйтесь на кішечках деінде.

Скотт треба час від часу пороти, як заповідав один місцевий кацап.

Вам, очевидно, це подобається, and I am happy to oblige  :laugh:.
Пороти ти можеш тільки білок - якщо зловиш звичайно)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хуєсоска, Україна успішно воює вже третій рік - чого ти верещиш? Про яких мирних людей ти торочиш?)

На жаль, наразі не успішно, а зовсім навпаки. І ви всі це чудово знаєте.

Перемога визначається кількістю звільнених територій. Подивіться на карту.

Якщо кацапи безперешкодно залітають і скидають важкі бомби на міста далеко від кордону, це "успішно"?

Якщо  ракети на Львів нічим збивати і шахеди летять безкарно в критичну інфраструктуру, це "успішно"?

Цей бот спалився, несіть нового.

ПС.

Я все-таки сподіваюсь на новий закон від респів, який надасть "лендліз-2", але якщо деми завалять його, ви ж розумієте, що відбудеться.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .
Бельгія, Нідерланди, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Та ж Британія - ВОНИ здатні вести війну з кацапстаном самостійно? ВОНИ залежатимуть від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн, якщо бороньбоже на них хуйло нападе?

Ну, от чого ти така тупа песдіщя?  :facepalm:

Таке враження, то ти саме песдою заробила оту свою телепортацію у кращий канадійський світ, як і роботу, якщо вона у тебе ще є, з огляду на твої примітивні бірюльки з екселівськими таблицями.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти звідки пишеш, воїн?)
Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пороти ти можеш тільки білок - якщо зловиш звичайно)
ну, ще свій домашній скот може випороти шкіряною нагайкою, купленою у сексшопі, якщо не справляється з функціями.  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Поясню для всіх:

Це називається бути пундітом. Не "вести діалог", а реагувати на думки інших своїми коментарями.

Наприклад, політичні пундіти на своїх блогах коментують те, що сказали інші пундіти на інших блогах, у мас-медіа, у газетах, тощо.

Це абсолютно нормальний процес сучасного соціально-політичного дискурсу.

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс" :facepalm1: . І що в цьому процесі відповідь того, чию думку аналізують, не тільки ніким не очікується, а і взагалі не обов"язкова :facepalm: .

Я не бачу різниці між коментуванням цитати з цього ресурсу і коментуванням чийогось твіта чи поста у фейсбук.

Для мене важлива можливість ВИСЛОВИТИ ВЛАСНУ думку, а не почути відповідь умовних шуш, яка мені в принципі нецікава.

А ті люди, чия думка мені була реально цікава, тут практично не пишуть  :X .

Але ви все одно заходьте і читайте - навіть шуші  :laugh:

I do appreciate that  :shuffle:.
Пундітом?)
Ти єбанута наглухо?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія