Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто у директора тепер повноваження военкома? І що він зробить при відмові працівника брати повістку?
попросить написать розписку шо ти відмовляєшся її брати ? я хз шо він зробить, але це буде факт інформування

скоріше буде по іншому, воєнком разом з дирехтором будуть вручати їх у кабінеті, коли той буде їх викликати до себе

чи ти може до дірєхтора не прийдеш, якшо він тебе викличе ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну то швидко вже забулося, як Залужний хотів зробити пересування чоловіків між областями тільки за згодою военкома.

Ну то покладе економіку,  а на багатомільонну  армію у нас немає зброї
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На приватних ніфіга не працюватиме. Власник не зацікавлений. Просто в тінь підуть на найманих
до войны 300 000 штраф за нелегала и работало.
там где я был -всех на минималку, даже застройщик маетка на борщаговке всех строителей все бригады на минималку
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто у директора тепер повноваження военкома? І що він зробить при відмові працівника брати повістку?


Ех, не допрацьовують. Ще треба директорам дати право відправляти працівників в солдати. Ну, як за кріпацтва було. Глянув з коса на пана і забрили в москалі на 25 років.  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Інвалідів з групою з руками й ногами хапають (якщо вони у них є), бо там тоді є певні пільги по оподаткуванню, які значно перекривають всі витрати на зарплату інваліда.

одного инвалида на десятерых.
до войны и этот финт отрубали.
я точно не знаю, как
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звичайне не потрібно. Просто цікаво бачити в живу (в реальному житті), як з патріотів вони перетворюються на «заглянуть хуйлу в глаза»  :D . По сутті всі ці відмазки це простий страх перед армією. І ВСУ перестають вірити, і війскові вже гандони (рвк) і Залужний вже не такий герой.  А через армію прийдеться майже всім пройти, це все надовго.
Ти правий, хулє тут базікати. Дивлюсь на те, скільки серед знайомих та родичів поранених - стає сикотно. Посидів трохи у шпиталі з помираючим другом і обісрався. Не хочеться закінчувати свій вік інвалідом. Кажу чесно. Жінки немає, діти - пердіти, як казала бабуся...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти правий, хулє тут базікати. Дивлюсь на те, скільки серед знайомих та родичів поранених - стає сикотно. Посидів трохи у шпиталі з помираючим другом і обісрався. Не хочеться закінчувати свій вік інвалідом. Кажу чесно. Жінки немає, діти - пердіти, як казала бабуся...
шукай одиноку бабку  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

              Екскурс в історю по темі:
  Доктор історичних наук професор Віктор Король свідчить, що згідно наказу Ставки № 89 від 9 лютого 1942 року під час звільнення України польові військкомати призвали на службу 900000 не навчених військовій справі українців "смыть позор пребывания на оккупированной территории":
- Предположим, освобождалось село. Сразу после этого в него входил так называемый полевой военкомат, члены которого ходили по домам в поисках подросшей за два с половиной года оккупации молодежи. И, не спрашивая паспорта, отбирали на глаз. Видят: рослый такой подросток (а ему, может, и 16-ти не исполнилось, и он никак не подходит под категорию призывника) — мобилизуют. Полевые военкоматы забирали также бывших солдат Юго-Западного фронта, отпущенных немцами из плена в 1941 году (всего их набралось около 277 тысяч). Документы свидетельствуют о том, что они не были коллаборантами, а просто вернулись к своим семьям.
Во время поездок по местам работы полевых военкоматов мне довелось общаться с местной жительницей Татьяной Барабаш, принимавшей участие в боях за Днепр в районе Букрина в качестве санинструктора. «Врываясь в дома, забирали не только подростков, но и чудом уцелевших мужчин. И каждый, уходя воевать, как правило, надевал старую фуфайку, надеясь, что новая еще пригодится в хозяйстве. Все думали, что вернутся домой. Из еды брали с собой ломоть хлеба и шмат старого сала. А через день-два мы уже хоронили их в братских могилах по 200 человек с этими же торбочками и в этих же черных фуфайках. В тех местах были глиняные яры, а по краям яров стекали ручейки, полные крови», — рассказывает женщина.
Перед началом форсирования Днепра в селе Требухов прошло заседание Военного совета штаба фронта. Воспоминания о нем сохранились благодаря офицеру по особым поручениям командующего Первым Украинским фронтом Николая Ватутина Юрию Коваленко. Когда на этом заседании решался вопрос, во что одеть и чем вооружить 300 тысяч мобилизованных новобранцев, как их хоть немного подготовить, научить заряжать винтовку, будущий «маршал Победы» Георгий Жуков заявил: «Как во что? В чем пришли, в том и воевать будут! Автоматическим оружием этих людей не вооружать! У них же за спиной заградотряды! Дай им 300 тысяч автоматов — и от заградотрядов ничего не останется. Они всех перекосят и чкурнут к немцам. Трехлинейку им образца 1891 года!»
Тогда заместитель командующего Первым Украинским фронтом по тылу генерал Кулешов сообщил, что на складах имеются в наличии только 100 тысяч трехлинеек, а генерал Константин Рокоссовский предложил отправить в Москву курьера, чтобы описать в Ставке Верховного главнокомандующего ситуацию и попросить помочь с вооружением и формой. И тут Жуков не выдержал и заявил: «Зачем мы, друзья, здесь головы морочим. Нах… обмундировывать и вооружать этих хохлов? Все они предатели! Чем больше в Днепре потопим, тем меньше придется в Сибирь после войны ссылать». В ответ Рокоссовский сказал, что «это — геноцид», и дал указание сообщить о подобных планах в Генштаб. Однако Ватутин перехватил эту инициативу, заявив, что «не хочет портить отношения с Жуковым из-за этой молодежи».
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Во время съемок документального фильма «Цена Победы» мне приходилось общаться с немецкими ветеранами, которые приезжали в Украину исследовать свои солдатские захоронения. Когда мы спрашивали их об этих боях, в ответ звучало одно и то же: «Даже нам было жалко подростков. Когда видели, что их стадом гонят, без оружия, рука не поднималась. А те, кто сидел у пулеметов и вынужден был стрелять, старались попасть по ногам. Другие сходили с ума или отпрашивались от такой бойни, этой страшной миссии». Вот так это действовало даже на врага, потрясенного подобной жестокостью.
В свое время я общался с Героем Советского Союза Петром Евсеевичем Брайко, командовавшим партизанским отрядом в соединении Ковпака. Он мне так и говорил: «Наше командование по дурости положило за Киев полмиллиона человек!» До начала мясорубки на Днепре 60-тысячная армия Ковпака расположилась на северо-западе от Киева. Бойцы только что вернулись из рейда по Западной Украине и, по словам Брайко, «томились от безделья». А могли ведь навести переправы и переправить огромное количество бойцов незаметно от немцев, которых в тот момент на северо-западе было не очень много. Для сравнения, во время переправы через Днепр в районе Букрина и Лютежа у наших солдат не было понтонов. Они вынуждены были плыть под огнем противника на плащ-палатках, набитых соломой, которые впитывали воду и шли на дно через сотню метров.
Ни при освобождении России, ни в Белоруссии, кроме единичных случаев, такой практики не было. Не стоит забывать о том, что набор «чернобушлатников» проходил и на Правобережной Украине. По сути, это был геноцид украинского народа, ведь было поголовно истреблено много молодежи, подросшей за годы оккупации. Фактически украинцев объявили изменниками, жившими на оккупированной территории. Хоть они оказались под немцами не по своей воле, их бросили.
Стоило только наверху объявить изменниками целый народ, как во всех структурах, особенно в политсоставе, украинцев стали называть предателями. Представьте, что чувствовали эти мобилизованные ребята?! Как правило, перед боем выступал политрук. У тех же в руках даже оружия не было, а им говорили: «Вы изменники и должны искупить свое предательство кровью. Оружие добудете в бою!» Кстати, до сих пор «чернобушлатники» официально так морально и не реабилитированы.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тодішні мобілізації і штурми яскраво змальовує відомий український письменник-фронтовик Анатолій Дімаров:
"Ніяких медкомісій не було. На фронт забирали калік і хворих. Я вже у 20 років був інвалідом, сліпий і глухий від контузії, все одно взяли. І погнали нас на німецькі кулемети знаєте з чим? З половинками цеглинок! То другий геноцид проти українців був. Ми були не обмундировані, не озброєні. Нас гнали цілий день по морозі лютому, й пригнали в містечко, зруйноване дощенту. Видали ті половинки цеглин, показали велетенську водойму, скуту кригою, і сказали чекати сигналу – ракети. А коли вона злетить, дружно висипати на кригу й бігти на ворога, який засів на протилежному боці за міцною огорожею, й... вибивати його звідти напівцеглинами. А він хай думає, що то... гранати.
Назад повернути ніхто не міг, бо нам показали добре обладнані шанці, у яких через кожні три кроки сиділи смершівці з націленими нам у спину кулеметами. Мене врятувало лише те, що я вже порох нюхав і біг не в першому ряду, а у п’ятому. Ми добігли за метрів сто від тієї огорожі, німці нас підпустили. Ви уявляєте, голий лід, нема де сховатися! І як сипонули з кулеметів кинджальним вогнем! Хлопці переді мною падали, як підкошені, я теж впав і лежав, а солдат переді мною аж крутився від куль, що у нього потрапляли. Весь час на мене наповзав... Потім німці почали стріляти з мінометів, чули про такі міни, які називали "квакушки"? Падає, б’ється об лід, не вибуха, а підскакує вгору метрів на 4-5, тоді вибухає й осколки ідуть вниз. Як мене тими осколками не вбило?.. А потім вибух – і чорна яма, в яку я провалився. Мене санітари так і підібрали: з намертво затиснутою цеглиною у руках".
Ще страшнішу картину описує його колега Віктор Астафьєв – очевидець форсування Дніпра:
"Найстрашнішими виявились кулемети. Легкі для перенесення скорострільні емкашки зі стрічкою на п'ятсот патронів. Усі вони були заздалегідь пристріляні й тепер, неначе з вузьких шийок брандспойтів, поливали берег, острів, річку, у якій кипіло місиво з людей. Старі й молоді, свідомі і не свідомі, добровольці й мобілізовані військкоматами, штрафники і гвардійці, росіяни і не росіяни – усі вони кричали одні і ті ж слова: "Мамо! Боженку! Боже!" і "Караул!", "Допоможіть!"...
А кулемети сікли та сікли, поливали різнокольоровими смертельними цівками. Хапаючись одне за одного поранені й ті, кого ще не зачепили кулі, в’язками йшли під воду, річка горбилася бульбашками здригалася від людських судорог, пінилася червоними борунами".
 Кількість загиблих була такою, що не всіх вдавалося навіть похоронити по-людськи: "Густо плавали у воді трупи з видзьобаними очима, що почали розкисати, з обличчями, які пінилися, наче намилені, були розбиті снарядами, мінами, зрешечені кулями... Сапери, яких послали витягувати трупи з води і ховати їх, не вправлялися з роботою – надто багато було вбито народу... А потім за річкою ж продовжувалося згрібання трупів, наповнювалися людським місивом все нові й нові ями, проте багатьох і багатьох полеглих на плацдармі так і не вдалося відшукати по балках, похоронити".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

шукай одиноку бабку  :gigi:
Маю чергу)))
Але вже оскотинився на вільних хлібах. Жіть хорошо. А одному жіть єщо лучше.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

              Петро Григоренко: "В подполье можно встретить только крыс":
   "Нехватка людей была столь ощутительна, что мобилизацию превратили по сути в ловлю людей, как в свое время работорговцы ловили негров в Африке. Добровольчество было организовано по-советски, примерно так, как организуется 100 процентная "добровольная" явка советских граждан к избирательным урнам. По роду службы ни "мобилизацией", ни вербовкой "добровольцев" мне заниматься не приходилось, но из дивизии выделялись войска в распоряжение мобилизаторов и вербовщиков "добровольцев" и, возвращаясь обратно, офицеры и солдаты рассказывали о  характере своих действий. Вот один из таких рассказов. "Мы оцепили село на рассвете. Было приказано, в любого, кто попытается бежать из села, стрелять после первого предупреждения. Вслед за тем специальная команда входила в село и обходя дома, выгоняла всех мужчин, независимо от возраста и здоровья, на площадь. Затем их конвоировали в специальные лагеря. Там проводился медицинский осмотр и изымались политически неблагонадежные лица. Одновременно шла интенсивная строевая муштра. После проверки и первичного военного обучения в специальных лагерях "мобилизованные" направлялись по частям: обязательно под конвоем, который высылался от тех частей, куда направлялись соответствующие группы "мобилизованных".
Набранное таким образом пополнение в дальнейшем обрабатывалось по частям. При этом была установлена строгая ответственность, вплоть до предания суду военного трибунала, офицеров, из подразделений которых совершился побег. Поэтому надзор за "мобилизованными" западно-украинцами был чрезвычайно строгий. К тому же их удерживало от побегов то, что репрессиям подвергались и семьи "дезертиров". Мешала побегам и обстановка в прифронтовой полосе, где любой "болтающийся" задерживался. Удерживала от побегов и жестокость наказаний - дезертиров из числа "мобилизованных" и "добровольцев" расстреливали или направляли в штрафные роты.
"Добровольцев" вербовали несколько иначе. Их "приглашали" на "собрание". Приглашали так, чтоб никто не мог отказаться. Одновременно в населенном пункте проводились аресты. На собрании организовывались выступления тех, кто желает вступить в ряды советской армии. Того, кто высказывался против, понуждали объяснить почему он отказывается, и за первое неудачно сказанное или специально извращенное слово объявляли врагом советской власти. В общем многоопытные КГБисты любое такое "собрание" заканчивали тем, что никто не уходил домой свободным. Все оказывались либо "добровольцами", либо арестованными врагами советской власти. Дальше "добровольцы" обрабатывались так же, как и "мобилизованные". Наша дивизия получала пополнение из обоих этих источников. И, думаю, все понимают, что это пополнение не было достаточно надежным. Чтобы превратить "мобилизованных" западных украинцев и "добровольцев" из Закарпатья в надежных воинов, надо было не только обучить их и подчинить общей дисциплине, но и сплотить в боевой коллектив, дав им костяк из опытных и преданных Советскому Союзу воинов. Таковыми были наличный состав дивизии и пополнение, прибывающее из госпиталей. Последнее являлось нашим ценнейшим людским материалом, и его никогда не хватало. Чтобы выздоровевшие раненые и больные не оседали в тылах и не задерживались лишнее время в госпиталях, фронт устанавливал медслужбе точно в какие сроки и сколько выздоровевших направить в боевые соединения фронта. За недовыполнение установленных норм или за опоздание с отправкой выздоровевших, с медслужбы строго взыскивалось. Поэтому врачи в ряде случаев выписывали людей, которым надо было еще лечиться и лечиться…"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Антік не знав куди всунути свою зраду. У жопу сунь свої половинки цеглинок.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чесно кажучи якщо вже приймають постанови про якісь обліки за кордоном то якось трохи стає страшно...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Екскурс в історю
Якого біса ? Це недоречний оффтоп.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я этот пункт тоже не понял, теперь повестку мне директор будет вручать и в военкомат отправлять? Это как?

Также в постановлении прописано взаимодействие между Единым государственным реестром военнообязанных и другими государственными базами данных. То есть, свежие данные о призывнике будут автоматически стекаться к военным.  :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Также в постановлении прописано взаимодействие между Единым государственным реестром военнообязанных и другими государственными базами данных. То есть, свежие данные о призывнике будут автоматически стекаться к военным.  :-)o



Это я понял, я не понял каким боком директор к повесткам? У него нет полномочий! Очень похоже на перекладывание ответственности, на гражданских с военкомов.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Это я понял, я не понял каким боком директор к повесткам? У него нет полномочий!

так наділять. в 2014 у нас у дворі двірнички роздавали, тоді ЖЕКи наділили, чи їм просто врулили
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну кацапи мобілізацію проводять, хочуть мільйон сюди притягнути, а нашим що робити? Ось і збирають базу даних.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Каже що є печатка і підпис львівського воєнкома і що цікаво приблизно половина тієї печатки відірвана - тобто там був якийсь корінець чи що...

Нехай не переймається. Я не знаю, хто і навіщо так робить.

В час, коли я проходив комісію, з воєнкомату прийшов припис - з'явитися завтра, негайно тощо. Талон із підписом воєнкома.

Цікаво, що така штука по ідеї має приходити до відділу кадрів на роботу, а не додому (де я прописаний і не мешкаю давно).

Звісно я воєнкомат пішов, але там мене ніхто не шукав і не чекав. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо мені не зраджує склероз, то повістки взагалі повинні вручати особисто.
Щодо таких попереджень, то думаю два варіанти:
1. Воєнком вирішив підзаробити.
2. Спрямована акція ворога з метою викликати збурення, посіяти паніку і т.д. щось на зразок отих червоних міток на початку війни.

Сподіваюся на друге: все-таки кацапського лайна в нас ще занадто багато.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

до войны 300 000 штраф за нелегала и работало.
там где я был -всех на минималку, даже застройщик маетка на борщаговке всех строителей все бригады на минималку
Штраф за нелегала это работало только, если директор хотел что бы работник был в тени, а работник хотел в белую, вот и стучал куда надо. А тут будет обоюдная выгода, работник сам попросится уйти в тень.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сподіваюся на друге: все-таки кацапського лайна в нас ще занадто багато.
у Львові акція ворога? вони тим промишляють з початку осені



Останнє редагування: 4 січня 2023 00:03:54 від DFMB
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у Львові акція ворога? вони тим промишляють з початку осені

 
 ;o
ахрєнєть....в Києві такого немає...


Останнє редагування: 4 січня 2023 00:01:18 від Бяка
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я теж обмежено придатний. Сходив до центру комплектації одразу як зміг. Ну раптом РВСН-щики потрібні :)
Надав одразу доки про відповідні проблеми зі здоров'ям , отримав направлення до обласної лікарні на підтвердження. Пройшов комісію і знов до центру комплектації. Сказали: ОК, будеш потрібен - мобілізуємо. Тепер як кудись далеко їжджу то завжди маю військовий квиток і довідку з центру комплектації що я дані у них оновив і статус підтвердив, тобто не ховаючь і не ухиляюсь.

Кузена у Запоріжжі майже мобілізували. І бронь не дуже допомагала. Він строкову служив у ВВ на ДВ. Зараз 55-річний гіпертонік але то сказали нещітово якщо не маєш історії хвороби.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А мне в 16 лет написали расстройство личности и все, сняли с учета
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ех, не допрацьовують. Ще треба директорам дати право відправляти працівників в солдати. Ну, як за кріпацтва було. Глянув з коса на пана і забрили в москалі на 25 років.  :D

Оті зміни то гірше диверсіі кацапів, чи може те на їх замовлення робиться чи через дурість, я навіть не знаю чого в тому більше.
І як синхронно з кацапськими вдовами, що потребують закрити кордони і об*явити тотальну мобілізацію 8-:  :-o .
Передати тим розумникам, що армію розвалити так не вдасться і суспільство підбурити теж.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Швагро в поштовій скринці знайшов такий дивний папірець -
Попередження  - вами порушено конституцію і закон про мобілізацію далі перелік статей (точно навести цитату не можу)
І далі погрози про кримінальну і адміністративну відповідальність.
Що цікаво що жодної повістки він жодного разу не отримував а тут зразу таке щось
Це що за ноу хау?  8-:

1, він не отримав навіть цього попередження. усе шо лежить у поштовому ящику - гівно варте.
2. військомат зобовязаний відправляти свої документи військовозобовязани м курєром і при отриманні підпис про отримання.
3. якщо твій швагро ховається від військкомату - то може ховатися далі.
 :D
у турму його не посадять і стопіццотмільйонів штрафу він не заплатить. йому нічого не буде.
скажи швагру шоб спав спокійним сном - його ніхто на війну примусово не забере.

от із цим надалі і живіть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

1, він не отримав навіть цього попередження. усе шо лежить у поштовому ящику - гівно варте.
2. військомат зобовязаний відправляти свої документи військовозобовязани м курєром і при отриманні підпис про отримання.
3. якщо твій швагро ховається від військкомату - то може ховатися далі.
 :D
у турму його не посадять і стопіццотмільйонів штрафу він не заплатить. йому нічого не буде.
скажи швагру шоб спав спокійним сном - його ніхто на війну примусово не забере.

от із цим надалі і живіть.
це спірне питання, якшо він десь працює, то прийдуть до дірєхтора
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ех, не допрацьовують. Ще треба директорам дати право відправляти працівників в солдати. Ну, як за кріпацтва було. Глянув з коса на пана і забрили в москалі на 25 років.  :D

яке право ?  :D
з 2015 року усі фірми і підприємства і державні структури будь-якої форми власності були зобовязані (це по законах ссср ше з тих часів) надавати щорічні звіти по військовозобовязани х. є навіть форма звіту у військомати ше з тих часів.  існуюча донині.
хто не надає - штраф 170 гривень на фірму. :laugh:

от так і живемо. по законах серусеру дотепер  і ніц сі не змінило донині
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

це спірне питання, якшо він десь працює, то прийдуть до дірєхтора

читай мій пост нижче-вижче.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

яке право ?  :D
з 2015 року усі фірми і підприємства і державні структури будь-якої форми власності були зобовязані (це по законах ссср ше з тих часів) надавати щорічні звіти по військовозобовязани х. єнавіть форма звіту у військомати існуюча донині.
хто не надає - штраф 170 гривень на фірму. :laugh:

от так і живемо. по законах серусеру дотепер  і ніц сі не змінило донині
:laugh:  штраф дешевше заплатити чим формувати ті всі папери і засилати гінця на машуріку
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:laugh:  штраф дешевше заплатити чим формувати ті всі папери і засилати гінця на машуріку

ну так. але мова навіть не про штраф. уяви собі фірму на якій працює 200 чоловіків.
згідно цього законодавства у військо можуть забрати усіх дієздатних от так в один день.
який нормальний власник фірми усіх своїх пацанів готовий віддати ?
відповідь - ніхто.
так і живемо.

п.с. у нашій фірмі вже троє загиблих. поховані на личакові. але їх призвали не через фірму. а офіційно по військкомату як тих хто стояв на обліку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У 2017-му перепрописувався. Довелося шукати де мої дані в Запоріжжі бо старий військкомат давно вже не існував. Знайшов. Мене там одразу за шкірку: а де ти оце скільки років од нас бігав?
Довелося спитати розумника чи він хоч одну повістку за адресою прописки надіслав. Каже а тебе ж там не було. Так кажу батьки мої були, мені б передали. Коротше відіплися Але ж то був майже мирний час. Нині мабуть можна і добігатися до цугундера
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

це спірне питання, якшо він десь працює, то прийдуть до дірєхтора

У мене було таке, у 2016 чи 2015, працював у ДТЕК.

Повістка про уточнення  прийшла на роботу  у відділ кадрів. Це було влітку, я був в Туреччині. За мене написали- акт "відмовився отримати" , два підписи свідків і віддали назад у воєнкомат.


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Останній пункт сподобався. Як посольства будуть сприяти поверненню на Батьківщину? Відправляти дип поштою чи капати в тамтешні міграційні органи, тіпа нелегал?
Хоча можна анулювати закордонний паспорт заднім числом і повідомити куда нада.

ПС: а це ідея, потрібно анулювати всі закордонні паспорти чоловіків, віком до 60 років. Так і ті хто втік повернуться ну й решта не виїде нікуди  :D
так и будет уже скоро
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

З того що , бачив на власні очі ,- так воно і є.
Як мені сказав лікар ОВЛК, в них вказівка від начальника. Але навіщо так робити залишилося загадкою. Бачив придатних з туберкульозом, грижами та страшними руками де кістки випирають.
залишилося загадкою?
Ненавижу фуп уже
Сумасшедшие настоящие которых мало повылезали. И "патриоты"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну то покладе економіку,  а на багатомільонну  армію у нас немає зброї
экономика уже положена проснись
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А мне в 16 лет написали расстройство личности и все, сняли с учета
ну вот....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У мене було таке, у 2016 чи 2015, працював у ДТЕК.

Повістка про уточнення  прийшла на роботу  у відділ кадрів. Це було влітку, я був в Туреччині. За мене написали- акт "відмовився отримати" , два підписи свідків і віддали назад у воєнкомат.
ты врешь
   

Цю тему переглядають:

Optimistic, vitamin і 25 гостей
 
Повна версія