Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Друга 46 років призвали.

Re: Друга 46 років призвали.

Який вік дітей у тих 45-ти річних? Чи краще мобілізовувати тих у кого дома дошкільнята?

моєму 4
   
Re: Друга 46 років призвали.

та яке добровольно нафіг ? три рази повістку приносили поки вдома не пімали і вручили.
він підприємець, жінка не працює, 2 дітей...

п.с. перестаньте вже з цим добровольно - зараз гребуть усіх.
один знайомий 50 років вже в Яворові...

В 46 років у нього вже повинні бути досить дорослі  діти, вже на ногах

А ти хочеш щоб брали тих у кого ванітні жінки і малі діти?
   
Re: Друга 46 років призвали.

Сначала заява что ты хочешь восстановиться на учете добровольно, потом медкомиссия. если было в другом порядке -значит ты лох
   
Re: Друга 46 років призвали.
DSC

Є ще "лазєйкі". Після медкомісії під ворохом паперів можуть підсунути на підпис надруковану заяву про взяття на облік не пояснюючи, що до чого.
Какая может быть лазейка если ты уже не ВОЕННООБЯЗАНЫЙ? Какая повестка? Ты уже не обязан по повесткам туда приходить. Какая комиссия? Читай предыдущие слова. Хочешь повоевать, приди, напиши заявление, тебя направят на медкомиссию(никому не нужно брать на себя ответственность за твою случайную смерть в коридоре) и только потом тебя могут возобновить на воинском учете, да и то если тебе не больше 60 лет. Надеюсь вы не генерал армии какой то?
   
Re: Друга 46 років призвали.

Какая может быть лазейка если ты уже не ВОЕННООБЯЗАНЫЙ? Какая повестка? Ты уже не обязан по повесткам туда приходить. Какая комиссия? Читай предыдущие слова. Хочешь повоевать, приди, напиши заявление, тебя направят на медкомиссию(никому не нужно брать на себя ответственность за твою случайную смерть в коридоре) и только потом тебя могут возобновить на воинском учете, да и то если тебе не больше 60 лет. Надеюсь вы не генерал армии какой то?

Я пишу про реальні випадки.
   
Re: Друга 46 років призвали.

Какая может быть лазейка если ты уже не ВОЕННООБЯЗАНЫЙ? Какая повестка? Ты уже не обязан по повесткам туда приходить. Какая комиссия? Читай предыдущие слова. Хочешь повоевать, приди, напиши заявление, тебя направят на медкомиссию(никому не нужно брать на себя ответственность за твою случайную смерть в коридоре) и только потом тебя могут возобновить на воинском учете, да и то если тебе не больше 60 лет. Надеюсь вы не генерал армии какой то?
Вот. Интеллигенция всегда в курсе, как в Ташкент отъехать. А простой работяга собирает сидор и идёт белеть косточками за Родину.
   
Re: Друга 46 років призвали.

в Україні завжди було багато патріотів (власної кишені)
   
Re: Друга 46 років призвали.

іди на...
щтабна падаль.

 не лайтесь, він правду пише.
 хай ваш друг уважно читає папери шо підписує.
 у нас же народ нічого читати не звик, підписують все шо дають.
 а воєнкомат можливо і хитрує, і не пояснює шо то за документи підписуються.
   
Re: Друга 46 років призвали.

Воевать с террористами должны специально обученные люди и АРМИЯ, а не дядьки 45+ необученные и державшие пукалку в руках 25 лет тому

От їх і обучали 2-3 роки в армії. Народ гроші на це в итрачав. Так що то не дядьки, а воїни запасу були, а зараз мусять свій обов’язок виконувати і застосувати навички, отримані  на вишколі в армії у мирний час

А як ви уявляєте оті, так люблені вами, армії в Швейцаріях? В мирний час по домам сидять, як війна - воюють.  Другу світову теж ламали саме мужики середнього віку, як основа армії

Серед працездатного (19-60) населення, найбільшу частку складають саме люди 40-39 років - більше 28%, а от  віку 20-29 і 30-39 - менше
   
Re: Друга 46 років призвали.

може ти придурок?

 А ви хіба не знали? Це вже давно не таємниця.
   
Re: Друга 46 років призвали.

Моему младшему два года.

То ти ще може і в 60 в котрий раз оженесся і народиш

То не типова ситуація, коли папи у малих дітей пристарілі - під 50, а то і під 60
   
Re: Друга 46 років призвали.

Ну і ще - при Юлькє одразу звідкісь візьметься пара сотень тисяч профі вояків, що будуть неньку боронити, а всі дядьки по хатам сидітимуть

Це хотів ТС донести до масс?
   
Re: Друга 46 років призвали.

Рядові, яким виповнилось 40 років до 2014 року зняті з військового обліку. Які нах повістки?!
мого родича мобілізували в лютому. 1960 чи 61р.н. В Армії тільки строкову службу в 18 років проходив. в радянські часи був автомеханіком, в 90-их своє СТО мав. заараз працював на виробничій фірмі водієм. дитині від другого шлюбу 7 років. зараз в рембаті десь під Волновахою забирає техніку з передка, ремонтує, їздить на тягачі.
   
Re: Друга 46 років призвали.

А ти хочеш щоб брали тих у кого ванітні жінки і малі діти?

Я ХОЧУ ЩОБ НЕ ПОРУШУВАЛИСЬ ЗАКОНИ :
1. Його не мали права зачіпати бо йому 46 років він не офіцер і у нас не воєнний стан...

і цей, у нього молошій дитині 9 років і жінка не працює.

п.с. а те що з 30 чоловік на комісії наймолодшому було 45 це типу бля нормально та ?
ви на цьому форумі вже зовсім голову втратили - подумайте трохи, народ  :-G
   
Re: Друга 46 років призвали.

Ну і ще - при Юлькє одразу звідкісь візьметься пара сотень тисяч профі вояків, що будуть неньку боронити, а всі дядьки по хатам сидітимуть

Це хотів ТС донести до масс?

дура  :fool:
   
Re: Друга 46 років призвали.

То ти ще може і в 60 в котрий раз оженесся і народиш

То не типова ситуація, коли папи у малих дітей пристарілі - під 50, а то і під 60
Жена одна. Медицина просто на уровне. Это общеевропейская тенденция.
   
Re: Друга 46 років призвали.

А ви хіба не знали? Це вже давно не таємниця.

атвічяєшь, гнидо ?
   
Re: Друга 46 років призвали.

не лайтесь, він правду пише.
 хай ваш друг уважно читає папери шо підписує.
 у нас же народ нічого читати не звик, підписують все шо дають.
 а воєнкомат можливо і хитрує, і не пояснює шо то за документи підписуються.

він пише як має бути !
але воєнкомати гребуть усіх підрят кого знайшли.
і взагалі - немає війни немає повної мобілізації. це незаконно.
   
Re: Друга 46 років призвали.

він пише як має бути !
але воєнкомати гребуть усіх підрят кого знайшли.
і взагалі - немає війни немає повної мобілізації. це незаконно.

 якшо вважаєте шо незаконно подавайте позов до суду.
   
Re: Друга 46 років призвали.

Сначала заява что ты хочешь восстановиться на учете добровольно, потом медкомиссия. если было в другом порядке -значит ты лох

чому воєнкоми порушують закони ?
Франківський район міста Львова.
   
Re: Друга 46 років призвали.

якшо вважаєте шо незаконно подавайте позов до суду.

оце класна порада...
який суд ? народ свої фамілії з помилками пише а ви їм у суд радите звертатися ?

жахливо.
   
Re: Друга 46 років призвали.

1. Його не мали права зачіпати бо йому 46 років він не офіцер і у нас не воєнний стан...
А до скільки років, згідно закону можуть брати?
   
Re: Друга 46 років призвали.

Человек написал абсолютно обычную ситуацию, но люди, которые понятия не имеет как оно в реале, а не "по закону" продолжают жить в своем выдуманном мире.

Водитель тещи, под 50, призван был по абсолютно такой же схеме.

о. дякую.
бо мене вже тут в хрензна які провокатори записують.
   
Re: Друга 46 років призвали.

оце класна порада...
який суд ? народ свої фамілії з помилками пише а ви їм у суд радите звертатися ?

жахливо.

наймайте адвоката.
цікаво, а хто має захищати ваші права, якшо ви самі не хочете?
   
Re: Друга 46 років призвали.

А до скільки років, згідно закону можуть брати?

спитайся в
electo .
він тут у нас все шарить по законах  ;)
   
Re: Друга 46 років призвали.

наймайте адвоката.
цікаво, а хто має захищати ваші права, якшо ви самі не хочете?

бляха...
та мене не призвали цьоцю....
куда ти мене відправляєш ?
   
Re: Друга 46 років призвали.

Рядові, яким виповнилось 40 років до 2014 року зняті з військового обліку. Які нах повістки?!
Кто их там блеать снимал? Раньше их просто никто бы не трогал, а щас загребают. Знакомый служит солдатом уже почти год, а ему больше сорока, и приезжал в отпуск с сослуживцем, так тому мужику наверное все пятьдесят.
Такшо не надо херню нести, если нифуя не знаешь. (td)
   
Re: Друга 46 років призвали.

В нас багатьом після 45-ти приходять повістки.  (Не офіцерам)
   
Re: Друга 46 років призвали.

Я ХОЧУ ЩОБ НЕ ПОРУШУВАЛИСЬ ЗАКОНИ :
1. Його не мали права зачіпати бо йому 46 років він не офіцер і у нас не воєнний стан...

і цей, у нього молошій дитині 9 років і жінка не працює.

п.с. а те що з 30 чоловік на комісії наймолодшому було 45 це типу бля нормально та ?
ви на цьому форумі вже зовсім голову втратили - подумайте трохи, народ  :-G
а сам він що, категорично проти був?
тому що всі мої знайомі чоловіки, якщо їм прийде повістка підуть не вагаючись. цей родич 1960р. заразу, ще минулим літом сказав, що якщо йому прийде повістка то він не буде відмазуватись, а піде без вагань.

жінка його розказує, що в нього кожної весни в березні-квітні жорстка депресуха була, до стану "насшо жити". а в цьому році там, на війні все супер, настрій, самовідчуття "шасливий і веселий".
   
Re: Друга 46 років призвали.

дура  :fool:

А при кому, при якій владі звідкись за мить візьметься  оте професійне військо, що зможе хоча б опиратись навалі рашні, щоб не було потреби мобілізувати всіх і вся?

Творити чудеса у нас можуть лише Тюлька і ЛЯжка, підписується ще  вчитель мови Ярош, ну і коммі, що є відомими чудотворцями

Бо ви явно маєте претензії до тих, хто призиває в армію ваших друзів і може мобілізувати і вас. 

То ім’я, сестро, ім’я, того хто без мобілізації зробить всім добре?!
   
Re: Друга 46 років призвали.

а сам він що, категорично проти був?
тому що всі мої знайомі чоловіки, якщо їм прийде повістка підуть не вагаючись. цей родич 1960р. заразу, ще минулим літом сказав, що якщо йому прийде повістка то він не буде відмазуватись, а піде без вагань.

жінка його розказує, що в нього кожної весни в березні-квітні жорстка депресуха була, до стану "насшо жити". а в цьому році там, на війні все супер, настрій, самовідчуття "шасливий і веселий".

і шо ти цим хотіла сказати ?
поясни нам свою ідею пліз...
   
Re: Друга 46 років призвали.

То ім’я, сестро, ім’я, того хто без мобілізації зробить всім добре?!

блін та до чого тут це все ?

читай тему і перший пост :
прислали повісту, мужику 46 років, на медкомісії з 30 чоловік наймолодному 45.

ВСЕ БЛЄАТЬ....більше я нічого не писав, курва.
ну шо ж ви такі тупі :(
   
Re: Друга 46 років призвали.

і шо ти цим хотіла сказати ?
поясни нам свою ідею пліз...
що в тому що він пішов Батьківшину захищати ніякого жаху і кошмару нема. хіба що він був категорично сам проти. бо я бачу на практиці, що друзів і рідних це зачасту шокує на відміну від самих мобілізованих.
   
Re: Друга 46 років призвали.

чому воєнкоми порушують закони ?
Франківський район міста Львова.
так, порушують, когда все только по серьезному началось у нас в городе в январе 2015, то
во первых никто не являлся в военкоматы, даже подписав повестки на работе в отделе кадров. народ сидел читал закон
потом туда начали приходить те ( кстати это ответ на вопрос, почему в военкомате все после 50), кто был уверен что откосит
тебе молча давали заполнить анкету и на вопрос " а какой у меня статус" отказывались отвечать
   
Re: Друга 46 років призвали.

блін та до чого тут це все ?

читай тему і перший пост :
прислали повісту, мужику 46 років, на медкомісії з 30 чоловік наймолодному 45.

ВСЕ БЛЄАТЬ....більше я нічого не писав, курва.
ну шо ж ви такі тупі :(

Нк може то нормальна реакція на мобілізацію працездатного і моцного друга, що має військовий вишкіл в армії?  Реакція отака -  ;o  ;o  ;o  :(  :(  :( 
   
Re: Друга 46 років призвали.

мдя....
клініка...
   
Re: Друга 46 років призвали.

блін та до чого тут це все ?
Мне кажецца, стоило в первом посте добавить, как он рад, что его наконец-то мобилизовали и рвется гнать кацапов до границы, как и остальные. Тогда бы не возникло прискорбных недоразумений.
   
Re: Друга 46 років призвали.

бляха...
та мене не призвали цьоцю....
куда ти мене відправляєш ?

 бляха...
 ну тупий ти дядю.
 якшо вже відкрив тему то читай поради.
 якщо громадянин впевнений шо відносно нього порушуються закони,
 то він має право звернутись до суду, якшо сам не вміє (як ви пишете) то хай звернеться до адвоката, той підготує позов за нього.
 
 всі кричать - хочему правову державу, а от права свої захищати чомусь ніхто сам не хоче.

Останнє редагування: 1 травня 2015 15:52:01 від Megan
   
Re: Друга 46 років призвали.
DSC

А до скільки років, згідно закону можуть брати?

Предельный возраст военнообязанных граждан в запасе:
60 лет для рядовых, сержантов, старшин, младшего и старшего офицерского состава
65 лет - для высшего офицерского состава
   
Re: Друга 46 років призвали.

якшо вже відкрив тему то читай поради.

засунь свої поради собі в ду.у...
навіщо мені адвокат і суд ?
мене ніхто не мобілізовував...  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія