Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

схоже він її б'є :weep:

Re: схоже він її б'є  :weep:

лупашить, значить любить
але якщо вона його, особливо ногами, то ой-йо-йой...
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Б'є та гвалтує, б'є та гвалтує.... :weep:
...і плаче! :)
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Для мене тема домашнього насильства особливо важка. Мені вкрай важко пригадати, коли я стикався в своєму житті з цим ганебним явищем.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

...і плаче! :)

а вона його дякує, дуже дякує...
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Жартувати на тему домашнього насильства по-справжньому можуть лише ті, хто не знає, що це таке, для кого це є теоретичною абстракцією, чимось таким, що відбувається в іншому вимірі в паралельному всесвіті з іншими людьми. Коротше, ті, для кого життя без насильства є нормою. Вітаю всіх, хто посміхнувся з приводу допису першої леді. Ви - нормальні люди.

Я не думаю, що пані Олену б'є Бубочка. Просто жіночці треба на чомусь попіаритись, от жіночка і вирішила на злободенну тему написати.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Можливо,  це відбувається з якоюсь її родичкою,  або подругою.
В такому випадку ця тема для неї має бути легкою,  бо не її ж пистять?

Саме так.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Взагалі вона важливу тему підняла.  Там було не тільки про чоловіка,  а скоріш про батьків та дочок.  Насильство у родині
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

ПЄСдючки, ви пропонуєте причину прив"язки Марини Порошенко до теми інклюзивної освіти шукати у її сімействі?
особливо той отприсок із футболкою russia
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Просто жіночці треба на чомусь попіаритись, от жіночка і вирішила на злободенну тему написати.

Все простіше, якщо на подію дивитись не порохохвільськими очима:
Цитата: [facebook width=640]https://www.facebook.com/olenazelenska.official/posts/214138256784647[/facebook]
Сьогодні є дуже хороший привід порушити цю тему знову – цього тижня у Київській області відкрився новий притулок для постраждалих від домашнього насильства, побудований коштом обласного бюджету. Такі притулки ще називають шелтерами. Ми відвідали його разом з представниками та послом Фонду ООН у галузі народонаселення Masha Efrosinina, а також головою Київської ОДА Василь Володін, щоб на власні очі побачити умови проживання.
Цитувати

   
Re: схоже він її б'є  :weep:

особливо той отприсок із футболкою russia
меня всегда удивляют зелени виборци - как в теме домашнего насилия можно воткнуть сына порошенко - не понимаю

или из серии - абы что написать, это не только вас касается, но и мирославу также, одного поля ягоды  :facepalm1:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

коли вже "перша леді" виходить в публічне поле по будь-які темі, то вона повинна пропонувати нові ідетї та шляхи вирішення проблеми
:facepalm:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Я би дуже бажав, щоб дружина могла мене побити, та вона, як і наша донька, не надто спортивні, та ще й дружина має трохі зайвоі вагі, тобто суботні родинні боі не можливі, то як кошенят ссати в лоток вчіти.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

меня всегда удивляют зелени виборци - как в теме домашнего насилия можно воткнуть сына порошенко - не понимаю

или из серии - абы что написать, это не только вас касается, но и мирославу также, одного поля ягоды  :facepalm1:

Кацапко, дуже  просто. Це є треба так зґвалтувати мозок юнака, що той, знаючи що батько воює з Росією одягає ганчірку з написом Росія.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Я би дуже бажав, щоб дружина могла мене побити, та вона, як і наша донька, не надто спортивні, та ще й дружина має трохі зайвоі вагі, тобто суботні родинні боі не можливі, то як кошенят ссати в лоток вчіти.

Пан знається на збоченнях!
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Пан знається на збоченнях!
що робити, мене бьють інколи іньши чоловікі та жинкі. Така спокійна вже родина. Навіть, собака - міротворец.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

ах ти.....сучка ти крашана....ти вважаєш що це може 6ути темою для жартів ?  ти - мразіна....
Ах ти ж тварюка ПЄСдюча!..То ти вирішила пожартувати на тему насильства у родині?..Коли чоловіки до смерті забивають вагітних дружин, тобі смішно?..ти - мразюка кінчена..
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

евреи не бьют жен
вообще
и детей девочек
и других женщин

а тема правильная
всех упоротых надо наказывать за домашнее насилие!
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

очевидно, що вона саме там. Бачила те циганча?
яке спочатку наперло на себе футболку RUSSIA, змусивши батечка вихляти фостом перед журналістами, вигадуючи пояснення (і вигадав!), а потім ще стрибати по сцені під вигуки "русскіє в Лондонє" (цього разу батечко вже не виправдовувався, а заявив що все правильно, дітятко доросле, і має всячєскоє право!)...пекельна сімейка..
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

и зачем бить женщину если можно купить подарочек  и проблема решена)
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

тварино завали табло смердюче
Пшла нафіг, мразь ПЄСдюча
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

девочки не ругайтесь)
любите друг друга :)
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

порохоскоти з легкістю переходять на родину дописувачів, навіть не з легкістю - а традиційно
а потім показово волають : а нас за щооооооооооооооо?
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

девочки не ругайтесь)
любите друг друга :)
в якому сенсі?! 8-:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

в якому сенсі?! 8-:

по иудейски
ой забыл
по христиански в твоем случае :laugh:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Можливо,  це відбувається з якоюсь її родичкою,  або подругою.
В такому випадку ця тема для неї має бути легкою,  бо не її ж пистять?
Зовсім необов"язково
достатньо того, що це явище є
і ми мало не щодня чуємо про його прояви - часто у найстрашніших формах - по ТБ, чуємо з новин мало не на кожному телеканалі
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

по иудейски
ой забыл
по христиански в твоем случае :laugh:
форум переповнений бісами, ізя, тут щоденно шабаш, як по юдейські чи християнські ставитись до бісів?
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

форум переповнений бісами, ізя, тут щоденно шабаш, як по юдейські чи християнські ставитись до бісів?

ты один из них :laugh:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

евреи не бьют жен

Буду краток - не п*ди

Там есть наказания за это. Есть клиники. Все это создали, потому что насилие и побои есть


   
Re: схоже він її б'є  :weep:

форум переповнений бісами, ізя, тут щоденно шабаш, як по юдейські чи християнські ставитись до бісів?
біс вчіть не міритися з бісами.
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Израиле есть клиники, в которых лечат склонных к насилию мужчин, проявлявших агрессию по отношению к партнершам. Часть мужчин попадают в такие заведения по решению суда или направлению тюремной системы. Но если мужчина осознает проблему сам, то может самостоятельно обратиться за помощью.

ЗЫ. Это хорошая новость для Ленки. Ибо туда будет тикать шлюха народа
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

ты один из них :laugh:
хай так, розкажи як ставитись
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

хай так, розкажи як ставитись
как я могу ставитися к твоему внутренему злу
это твои проблемы
если придешь ко мне домой и попробуешь создавать проблемы мне лично то я поставлюсь к этому просто
дам звездюлей)
но пока твое зло на расстоянии я просто буду тебя увещевать
любя)
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

любя
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді. (від Івана 8:44)

почитай главу, там цікаво
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Ах ти ж тварюка ПЄСдюча!.. ти - мразюка кінчена..
Мирославо, будь чемна, не опускайся до риторики
рівня сільотки богословської, краще бери приклад
з культурної стриманої Юлі Тимошенко  :drinks:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Пшла нафіг, мразь ПЄСдюча
от ти і зрівнялася з хамовитим песонажем. А навіщо?
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

форум переповнений бісами
то хто такі? ті що проклинають і наклепи на юзерів публікують?
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

ты один из них :laugh:
:umnik2:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

біс вчіть не міритися з бісами.
кричить "дєржі вора!"? :facepalm:
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

как я могу ставитися к твоему внутренему злу
это твои проблемы
если придешь ко мне домой и попробуешь создавать проблемы мне лично то я поставлюсь к этому просто
дам звездюлей)
но пока твое зло на расстоянии я просто буду тебя увещевать
любя)
:umnik2: логічно
   
Re: схоже він її б'є  :weep:

Ой графе! Все бувае
У мене е еврейска сімья в знаіомих,дуже інтелігентна,з еврейскими спеціальностями.
Та він її не то що бив регулярно.......він іі раз чуть не вбив......
І ребра ломав і нирки відбив а синьці мінімум раз на рік під оком накладав (на тілі нема що і рахувати руки часто були сині)....може і вбив би як би не розвелись.
До речі серед всіх знайомих в одні семьі такі битви знав, і саме в ті де і чоловік і жінка евреі!
так що е і таке....а на людях--"мілейшие люди!"
як би сказали при "совку""інтелігенція!" 
в израиловке он бы уже получил пожизненное. Правда даже в израиле есть семейное насилие, но часть жетв предпочитают помалеивать иначе кто будет кормить семью? А вообще в еврейских семьях принято друг друга изводить морально (а вы думали что Жванецкий стал таким благодаря своему учителю русскага языка?). А подымать руку на слабого то у иудеев признак тупости поднявшего...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія