Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Машины во дворах – как навести порядок

Машины во дворах – как навести порядок

Моя машина стоит на организованной стоянке. От моего дома до стоянки 400 шагов. Плачу я 500 гривен в месяц.

Возле моего дома тоже есть место для парковки машин. Очень удобное, совсем рядом с подъездами, не мешает трафику. Там тоже стоят машины жителей дома, многие редко выезжают, есть такие, что стоят годами, приросшие к асфальту спущенными колесами. Они не платят ничего. Бесплатно стоят, занимая лучшие позиции относительно дома. Более того, во многих дворах Киева "предприимчивые" жители самовольно захватывают куски территории, устанавливают ограничители и бесплатно используют как персональную парковку. Просто на правах первого и более наглого.

Вот такой парадокс – кто платит, паркуется подальше, а кто занял пару лет назад место возле подъезда, стоит даром. Собственно, описанная ситуация свойственна большинству киевских дворов, внутриквартальных и придомовых территорий. Автомобильных хаос – отличительная черта Киева последних 15 лет, когда количество машин в городе резко выросло.

От такой ситуации страдают все. Вот типичная картинка вечера во дворах многих многоквартирных домов. Масса детей катается на самокатах, скейтах, гиробордах. Стайки пацанов и девочек бегают по своим детским делам. Мамы и папы контролируют первые шаги малышей. И каждых три-четыре минуты во двор заезжает, а потом выезжает машина. Родители в один голос кричат "Машина!", прогоняя детей с асфальтового проезда на газон. Чтобы пропустить чье-то авто, которое паркуется возле подъезда. Водитель берет пакетик из продуктового магазина, и идет заносить его домой, оставляя машину вплотную ко входу в дом.

Слава богу, у меня во дворе еще не было дтп с детьми. Но я не понимаю, почему десятки людей, особенно детей, должны шарахаться от одного, потому что человека, которому надо подъехать к подъезду, а не пройти 400 шагов пешком. Неудобство – это пол беды. Любой маневр машины, там, где бегают дети, представляет опасность для их здоровья и жизни.

У нас есть огромная системна проблема, которая здорово снижает уровень жизни в городе – это неурегулированность правил движения, стоянки и парковки машин во дворах. У нас с этим везде проблемы, но если от пробок и нехватки парковочных мест страдают в основном автомобилисты, то во дворах с автомобильным хаосом сталкиваются даже те, кто в машине ни разу не сидел.

Решение проблемы достаточно простое. Необходимо оформить дорожными знаками и разметкой внутриквартальные и дворовые дорожки, где есть автомобильное движение. Отметить места, разрешенные для парковки, определить запрещенные. Где надо, ограничить проезд физически.

Для этого надо принять определенные изменения в градостроительные нормы, дать возможность ОСББ и управляющим компаниям легче принимать оплату за парковку во дворах. А главное, четко определить собственников и ответственных за каждый проезд, за каждый клочок асфальта во дворах и на внутренних территориях кварталов и микрорайонов. Полицию, естественно, надо обязать контролировать соблюдение правил. Сейчас полиция в регулировке движения дворы вообще не рассматривает как свою зону ответственности. Их интерес ограничивается уличной проезжей частью.

Но простота решения, увы, только на бумаге. К сожалению, никто в Киеве из нынешних чиновников, коммунальных служащих и полицейских этого делать не умеет и не хочет. Действующие политики слабы, и защитить интересы горожан не в состоянии. А у самих граждан нет нормальных эффективных инструментов влияния на качество жизни. Даже в своем дворе, квартале, переулке.


Игорь Ляшенко
журналист, директор Центра проектных исследований "Уровень жизни"
   
Дуже просто

Реєструєш автівку - покажи документ, що маєш гараж чи проплачене на 10 років вперед місце на стоянці.

Бо людей без житла ніде не реєструють, а автівки-безхатченки - без проблем.

Автовласники - характерний зріз суспільства, де відсоток бидломаси зашкалює. Поки ситуація зміниться - не одне покоління зміниться.

   
как навести порядок ??  Заткнуть рот тому быдло который против людей и их автомобилей !!
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

если ты так трясешься за свой авто что ставишь его на стоянке - твои проблемы. знаю некоторые и в гараж ганяют каждый день. это вообще диагноз.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

о, почалося. Дороги для пішоходів будувались?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Все просто - для тих, в кого немає власного паркомісця ввести податок, починаючи з 10 баксів на місяць,  щороку збільшувати на 5 баксів.  Двори стануть порожніми.
   

Решение проблемы достаточно простое.


У этой проблемы нет простого решения. Проблема не в машинах, а в отсутствии желания жить по законам или по правилам при невозможности заставить это делать.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок


От такой ситуации страдают все. Вот типичная картинка вечера во дворах многих многоквартирных домов. Масса детей катается на самокатах, скейтах, гиробордах. Стайки пацанов и девочек бегают по своим детским делам. Мамы и папы контролируют первые шаги малышей. И каждых три-четыре минуты во двор заезжает, а потом выезжает машина. Родители в один голос кричат "Машина!", прогоняя детей с асфальтового проезда на газон. Чтобы пропустить чье-то авто, которое паркуется возле подъезда. Водитель берет пакетик из продуктового магазина, и идет заносить его домой, оставляя машину вплотную ко входу в дом.


 :facepalm:

а якого xyя ті діти бігають під машинами?
швидка допомога, пожежна, поліція, мешканці дому з пакунками - всі вони мають вивантажуватися xyй зна де і тягти свої пакунки або хворих на ношах 400 метрів?
бажаю тому підарасу-журналісту, щоб у нього в хаті сталася пожежа, а навколо дому бігали "стайкі пацанов та дєвачєк" і щоб пожежники гасили йому пожежу з відстані 400 метрів.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

і такого ж бажаю всім підарасам, які паркуються під парадняками

під'їзд до дому має бути вільним як від напаркованих блях, так і від "стаєк пацанов та дєвачєк"
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Я думаю вирішення таке.

машини паркуються у дворі у чітко відведених місцях

за паркування в цих місцях власник авто сплачує щомісячно (плата має бути на 50% вище ніж на організованій стоянці за межами дворів)   в бюджет ідеально якщо ОСББ на облаштування решти прибудинокової території 
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

О,  тут навіть по каментах видно,  наскільки у нас суспільство незріле  в тому плані) втім,  це все вирішується,  була б політична воля.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

за паркування в цих місцях власник авто сплачує щомісячно (плата має бути на 50% вище ніж на організованій стоянці за межами дворів)   в бюджет ідеально якщо ОСББ на облаштування решти прибудинокової території
А якщо власник авто забив на осбб?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

А будувати будинки з НЕОБХІДНОЮ кількістю паркомісць пробували?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок
tyv

Я думаю вирішення таке.

машини паркуються у дворі у чітко відведених місцях

за паркування в цих місцях власник авто сплачує щомісячно (плата має бути на 50% вище ніж на організованій стоянці за межами дворів)   в бюджет ідеально якщо ОСББ на облаштування решти прибудинокової території 
вони за копійку удавляться але не платитимуть, краще паркуватимуться на зелених газонах або в багнюці
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

А будувати будинки з НЕОБХІДНОЮ кількістю паркомісць пробували?

пробували.
нафіга додатково купувати паркомісце якщо можна безкоштовно паркуватись де завгодно
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

вони за копійку удавляться але не платитимуть, краще паркуватимуться на зелених газонах або в багнюці

Ти біля дрєвніх хрущоб парковку бачив? А хєр там! Вузенька дорога, і газон! І купа писдюків, що валають "паркуватись на газоні і така ж купа автівок без паркомісць, які регулярно там місять багнюку. Бо башляти, аби зробити нормальнуипарковку готові лише 10%, а ще придурочні пєнзи репетують, що вони проти. Бо 40-50 років тому там була трава і красіво
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

А будувати будинки з НЕОБХІДНОЮ кількістю паркомісць пробували?
В столиці?  :facepalm:  Будинки зі смарт хатами по 25к баксів у 24 поверхи з 8 під'їздами,  побудувати їм підземний паркінг по 10-20к баксів за паркомісце? Будуть брати?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

А будувати будинки з НЕОБХІДНОЮ кількістю паркомісць пробували?
дик попиту немає. Взяти ту ж оселю зла - там набудували підземних паркінгів, але мало хто хоче за них додатково башляти 7-10 штук баксів,  і простіше в дворі поставити. В результаті там ше половина не заселені,  а двори і навколо тупо заставлені машинами.
Таке враження,  що людям взагалі пофігу,  що там навколо будинку,  як територія організована,  і т д,  а забудовникам так простіше.
Нема попиту на нормальне житло,  з паркомісцями в тому числі. Тут хіба з боку міста регулювання поможе
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

пробували.
нафіга додатково купувати паркомісце якщо можна безкоштовно паркуватись де завгодно

Шо ти гониш? Фотки новобудів із явним недостатком паркомісць сам знайдеш? Меріі головне бабосів рубанути за дозвіл на будівництво, а те що потім навколишні вулиці машинами заставлені іх не іпе. Зато вилазить чергове акуєвше єврочмо і маслає чергову мудрість для люмпєнів.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ти біля дрєвніх хрущоб парковку бачив? А хєр там! Вузенька дорога, і газон! І купа писдюків, що валають "паркуватись на газоні і така ж купа автівок без паркомісць, які регулярно там місять багнюку. Бо башляти, аби зробити нормальнуипарковку готові лише 10%, а ще придурочні пєнзи репетують, що вони проти. Бо 40-50 років тому там була трава і красіво
між іншим,  нові дбн забороняють проектувати парковки  у дворах.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Містобудування це серйозне мистецтво.
Треба вміти витримувати баланс інтересів.
Але дешевше та вигідніше не витримувати.
Аж до колапсів.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Просто запретить во дворе ночевку машин.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

дик попиту немає. Взяти ту ж оселю зла - там набудували підземних паркінгів, але мало хто хоче за них додатково башляти 7-10 штук баксів,  і простіше в дворі поставити. В результаті там ше половина не заселені,  а двори і навколо тупо заставлені машинами.
Таке враження,  що людям взагалі пофігу,  що там навколо будинку,  як територія організована,  і т д,  а забудовникам так простіше.
Нема попиту на нормальне житло,  з паркомісцями в тому числі. Тут хіба з боку міста регулювання поможе

Бачиш, отут і проблема - паркомісце (одне) повинно бути ВКЛЮЧЕНЕ у вартість житла, а не йти як опція.  От вже більше - башляй сім-десять-сто штук. І заборона лишати авто в дворі на ніч.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Шо ти гониш? Фотки новобудів із явним недостатком паркомісць сам знайдеш? Меріі головне бабосів рубанути за дозвіл на будівництво, а те що потім навколишні вулиці машинами заставлені іх не іпе. Зато вилазить чергове акуєвше єврочмо і маслає чергову мудрість для люмпєнів.
так я ж кажу,  тут вина люмпенів в першу чергу,  що купують таке гівно) у нас в людей немає розуміння якісного середовища проживання. Як не смішно,  але навіть совкові мікрорайони були ліпше сплановані,  ніж то,  що зараз
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Шо ти гониш? Фотки новобудів із явним недостатком паркомісць сам знайдеш? Меріі головне бабосів рубанути за дозвіл на будівництво, а те що потім навколишні вулиці машинами заставлені іх не іпе. Зато вилазить чергове акуєвше єврочмо і маслає чергову мудрість для люмпєнів.

ну побудуй багатоповерхівку з підземним паркінгом. метр паркінгу приблизно як метр в квартирі. на машину мабуть треба десь  12-15 квадратів з врахуванням заїздів   

скільки ти продаси місць. як гадаєш?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

між іншим,  нові дбн забороняють проектувати парковки  у дворах.

Між іншим, хрущоби побудовані півстоліття тому.  А незакрита потреба в парковках  вже робить там життя нестерпним ( а це ще й хрущоба, що і так конура некомфортна). Тому потрібна реорганізація дворів, обладнання парковок - місця там овердокуя.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Бачиш, отут і проблема - паркомісце (одне) повинно бути ВКЛЮЧЕНЕ у вартість житла, а не йти як опція.  От вже більше - башляй сім-десять-сто штук. І заборона лишати авто в дворі на ніч.
і як заставити всіх забудовників включати?) то хіба законодавство приймати якесь по тому.
З іншого боку - а якщо в мене машини немає? То нафіга мені воно? Треба дивитись,  як у німців це питання вирішене.
Я думаю,  що там тупо жорстко єбуть за таке паркування де попало,  і вони самі не хочуть купувати без паркомісць,  ну або вирішують якось інакше
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Решение: изначально в проекте домов и ЖК разносить парковку, подъезды машин и пешеходную, прогулочную зону (двор). Почему так не делают - хз.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Решение: изначально в проекте домов и ЖК разносить парковку, подъезды машин и пешеходную, прогулочную зону (двор). Почему так не делают - хз.

та є все в проектах просто паркуються всюди
   
Моя машина стоит на организованной стоянке. От моего дома до стоянки 400 шагов. Плачу я 500 гривен в месяц.

гнилой свист'ж.

я за свой гараж плачу 280 грн.

С НГ живу в центре, до гаража 11 км.

Оставляю на тротуаре под окном.
Ибо - ближайшая стоянка на Конной - 30 грн ночь или 900 в месяц. Без скидок. При том, что мест там тупо нет. Через день уда'тся машину поставить. Ближайшая стоянка - на Ришельевской угол Катерининской. Где тоже мест нет. где 50 грн ночь, если удастся поставить и 3 км пешком

Весь центр ставит на ночь машині во дворах или на тротуарах потому что стоянок тупо НЕТ.

Нету блдь стоянок

а те что есть - них.я не в 400 шагах и не 500 грн в месяц, а от 1000 до 1500... Да и то если до 19 поставить успеешь, пока места есть...

Одесса если чо
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ужас ужасный. Все дворы забиты под завязку автомобилями без всяких правил.

Запретить авто в городе и сильно наказывать. Другого выхода нет. :vinsent:
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

та є все в проектах просто паркуються всюди
нема в проектах,  проекти дно,  зазвичай. А нема,  бо покупцям пох,  а місцева влада не їбе
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

ну побудуй багатоповерхівку з підземним паркінгом. метр паркінгу приблизно як метр в квартирі. на машину мабуть треба десь  12-15 квадратів з врахуванням заїздів  

скільки ти продаси місць. як гадаєш?

Ще раз - воно не має йти як опція, а бути включена у вартість кожноі хати.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

і як заставити всіх забудовників включати?) то хіба законодавство приймати якесь по тому.
З іншого боку - а якщо в мене машини немає? То нафіга мені воно? Треба дивитись,  як у німців це питання вирішене.
Я думаю,  що там тупо жорстко єбуть за таке паркування де попало,  і вони самі не хочуть купувати без паркомісць,  ну або вирішують якось інакше

Звичайно, тільки законодавство. І жоска йопля. Причому це можливо на місцевому рівні почати.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

гнилой свист'ж.

я за свой гараж плачу 280 грн.

С НГ живу в центре, до гаража 11 км.

Оставляю на тротуаре под окном.
Ибо - ближайшая стоянка на Конной - 30 грн ночь или 900 в месяц. Без скидок. При том, что мест там тупо нет. Через день уда'тся машину поставить. Ближайшая стоянка - на Ришельевской угол Катерининской. Где тоже мест нет. где 50 грн ночь, если удастся поставить и 3 км пешком

Весь центр ставит на ночь машині во дворах или на тротуарах потому что стоянок тупо НЕТ.

Нету блдь стоянок

а те что есть - них.я не в 400 шагах и не 500 грн в месяц, а от 1000 до 1500... Да и то если до 19 поставить успеешь, пока места есть...

Одесса если чо
ну,  так то центр. Там ніколи не буде паркомісць достатньо,  як тимчасових,  так і постійних.
Але от я живу біля центру у Львові,  і тут навколо на стоянках є місця,  в мене знайомі тримають.
А проживання в центрі має як плюси,  так і мінуси,  напряг зі стоянками - один з них.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Звичайно, тільки законодавство. І жоска йопля. Причому це можливо на місцевому рівні почати.
от і мені не ясно,  чого не починають (при чому,  не тільки у Львові,  але і взагалі ніде)
В цілому,  як я вже казав,  найпростіше взяти німецьку модель того всього,  то що я чув і що розказували (в тому числі самі німці)  про власне житлову забудову і ті всі нюанси,  як організовано, то в них доволі класно. І єбля там жорстка,  всіх і вся)))
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

І знову ж таки,  я наполягаю: проблема в людях,  в першу чергу. От приклад минулорічний. В одному дворі запропонували зробити реконструкцію,  і розділити зону парковки і зону дозвілля. А місцеві ідіоти виступили проти. В результаті їм просто поремонтували то, що є,  і двір далі запаркований хаотично і дно повне.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок
RSP

Правильно. Жорстка йопля народу.  А ще я пропоную виділити комунальну землю якимось молодим свинарчукам, зробити там сякі такі стоянки де ніхто ні за що не відповідає, і здирати з автовласників за добу гривень десь так 50. Для початку. Потім можна підняти. І жорстко йопти тих хто не хоче там ставити свій автомобіль.
Хоча можна зробити як в цивілізованому світі. Але ж у нас ніззя. хуйло дивиться і нападьот.
Слово паркомати чули? І щоб гроші зразу на рахунок муніціпальний. А машини стоять на чітко позначених майданчиках. Біля будинків.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

а чим заважають автівки у дворах?
стоять собі, нікого не чіпають.
мені не заважають, наприклад
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ще раз - воно не має йти як опція, а бути включена у вартість кожноі хати.

ну дивись по нормативах я дивлюсь 25 м2 на машину в гаражі

тобто людина додатково має заплатити за цю площу

припустимо людина купує 50м2 однокімнатну квартиру. машини не має. нафіга їй сплачувати +50% до вартості за те що їй непотрібно

тим більше виходить людина яка купує в старому будинку може купити без гаража бо його немає а в нових вже має платити за гараж. дурня якась

штрафи за паркування у дворі щоб у людини не було вибору іншого як купувати місце, або паркуватись за 500 метрів від дому і т.д.. тільки так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія