Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Осталось понять причины такой бескорыстной любви иерархии УГКЦ к Риму. Точно не шкурные? Ни там может в Рим вызовут или пошлют святым отцом в Канаду? :)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ну не знаю . Я думаю інформація ( допис зокрема ) може мати інформаційну цінність , особливо коли характеристики відповідають реальності .
З того , що писав ( ла ) Трейсі , під догналіта ( ку ) це не підходить .

Осколки секти перефарбувалися, швидше за все.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Осталось понять причины такой бескорыстной любви иерархии УГКЦ к Риму.

Ти про що?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

да,  тут есть кому позавидовать. Подрясок то такое, я даже не знаю что то, но вот скажите, выже общались с этим человеком, ваше мнение о нем.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Греко-католицизм з православ'ям не "заігрує". Греко-католицизм - це і є православ'я візантійського типу, що визнає Папу. Крапка. Читай текст Унії.

Що таке " православ'я" ? Дай визначення .
Бо є певна " колізія "
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ти про що?

Поместная украинская церковь это разрыв не только с Москвой но и с Римом. И может я и не права но кому же не хочется из Стрия в Рим. Хотя бы для начала на учёбу.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Що таке " православ'я" ? Дай визначення .
Бо є певна " колізія "

Це - візантійський ритуал, плюс (у випадку Унії) - свобода у трактуванні "filioque".
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

да,  тут есть кому позавидовать. Подрясок то такое, я даже не знаю что то, но вот скажите, выже общались с этим человеком, ваше мнение о нем.

Я " чумайдан " за ним таскав після бурси  :laugh: , коли він був Київо-Вишгородським Екзархом .
Дід був гігант (. Я зараз без жодних "сміхуйочків"  це кажу ) . Маю підозру,  що він був святим ( абсолютно серйозно )
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Що таке " православ'я" ? Дай визначення .
Бо є певна " колізія "
Догмат "и от Сына", не? не это ли главная разница?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Поместная украинская церковь это разрыв не только с Москвой но и с Римом.

Помісна - "по місцю".
Розрив з Москвою - це розрив з одною з помісних православних патріархій  (Мордорською), а не розрив з православ"ям як таким, - тому "і з Римом" тут не підходить. Розрив з Римом означав би "розрив з католицизмом".


Останнє редагування: 12 жовтня 2018 19:50:05 від Olga Taylor
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Я " чумайдан " за ним таскав після бурси  :laugh: , коли він був Київо-Вишгородським Екзархом .
Дід був гігант (. Я зараз без жодних "сміхуйочків"  це кажу ) . Маю підозру,  що він був святим ( абсолютно серйозно )
спасибо за подтверждение и моих подозрений.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Догмат "и от Сына", не? не это ли главная разница?

так. Не знаю, як в Україні, але в УГКЦ на Заході трактування "filioque" - на розсуд мирянина.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Помісна - "по місцю".
Розрив з Москвою - це розрив з одною з помісних православних патріархій  (Мордорською), а не розрив з православ"ям як таким, - тому "і з Римом" тут не підходить. Розрив з Римом означав би "розрив з католицизмом".

Я не об экуменическом разрыве а о чисто админстративном.

P.S. Извиняюсь. Случайно отредактировала ваше сообщение. Вернула как всё было.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Це - візантійський ритуал, плюс (у випадку Унії) - свобода у трактуванні "filioque".

Ні , Гізмо . " Візантійський рітуал " має Українська Лютеранська Церква , а це " аугсбургське сповідання віри " і жодне не " православіє " .
Трактування " філіокве " не існує . Існує трактування догмату про подвоєне походження Св Духа . А наявність філіокве в символі віри чи його відсутність , абсолютно ні на що не впливає . Римо Каатолицька церква в Греції в символі віри не має " філіокве " , бо при прочитанні грецькою мовою , змінюється його первинний сенс . до речі це і є знаменита " контроверсія філіокве " - лінгвістична плутанина .
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Тобто від православних вона відрізняється лише підпорядкуванням Папі.

Та ладно.
Там людською мовою кажуть про зрозумілі речі охайні молоді священики.
Ще й сісти можна.

   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ні , Гізмо . " Візантійський рітуал " має Українська Лютеранська Церква , а це " аугсбургське сповідання віри " і жодне не " православіє " .

Це Ти просто в термін "православіє" хочеш добавити ненависне нам мокшанське плазування і раболєпіє. На мою думку, чисте "православ'я" не має нічого спільного з його збоченою інтерпретацією населенням Мордору і є синоніном Візантійського ритуалу при очевидному визнанні Патріарха Константинопольсько го яко глави Вселенської Церкви (напевно, мені слід було то відразу уточнити).

Трактування " філіокве " не існує . Існує трактування догмату про подвоєне походження Св Духа .

Це одне й те ж, хіба ні?     Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit
В те, що в дужках (від сина) греко-католик має особисте право вірити, або не вірити.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:00:23 від GizmoGremlin
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Догмат "и от Сына", не? не это ли главная разница?

Ні . Хоча Гізмо каже що " так " , але " ні " .
Проблема в латинському слові " просцедіт ", а також в перекладі " і Сина " . Бо прочитується " від Отця " - раз , " і Сина " -два .
В символі віри не сказано " кві exпатре ет філіі просцедіт " ( раз два ) а сказано " кві екс патре ет філіокве просцедіт " ( раз )  простим словами " від Отця і Сина " як " одного "  , при цьому причиною є тільки Отець .
Я понятно із'ясняюсь ?  :laugh:

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:03:01 від cheshuntt
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

так. Не знаю, як в Україні, але в УГКЦ на Заході трактування "filioque" - на розсуд мирянина.
всякий дятел может сам себе решать? не порядок. так или не так. ну естественно, это только мое мнение.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

всякий дятел может сам себе решать? не порядок. так или не так. ну естественно, это только мое мнение.

В тому-то й зміст Унії (Союзу між католицизмом і православ'ям)! Ким хочеш - тим себе і вважай. І різниця - в одному лиш слові.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ні . Хоча Гізмо каже що " так " , але " ні " .
Проблема в латинському слові " просцедіт ", а також в перекладі " і Сина " . Бо прочитується " від Отця " - раз , " і Сина " -два .
В символі віри не сказано " кві кум патре ет філіі просцедіт " ( раз два ) а сказано " кві кум патре ет філіокве просцедіт " ( раз )  простим словами " від Отця і Сина " як " одного "  , при цьому причиною є тільки Отець .
Я понятно із'ясняюсь ?  :laugh:
абсолютно не понятно. Можно в двух буквально словах. Исходит святой дух от сына или не исходит?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Точно!

Модераторе, повідомте IP цього ніку в СБУ - це сектант-догналіт, кремлядський агент на оплаті Ху№ла.
грызло у гремлина, а сами приедьте и сделайте это. И ваще задрали сраные колбасники, мля. 04,10,14 - они сосут на новой родине, но тут же шота п***а очень партиотичное с диванов.
Знаешь, чмошник, мы хоть и сремся - но мы - ТУТ.И никуда не срыгнули, патриот своей прямой кишки
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Це не важливо. Почекають, подивляться..
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?


вірую в духа святого ,господа і оживителя який від отця і сина походить і який з отцем і сином разом отримують честь і хвалу ,який промовляв через пророків
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

аминь, пан Гонта
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ні . Хоча Гізмо каже що " так " , але " ні " .
Проблема в латинському слові " просцедіт ", а також в перекладі " і Сина " . Бо прочитується " від Отця " - раз , " і Сина " -два .
В символі віри не сказано " кві exпатре ет філіі просцедіт " ( раз два ) а сказано " кві екс патре ет філіокве просцедіт " ( раз )  простим словами " від Отця і Сина " як " одного "  , при цьому причиною є тільки Отець .
Я понятно із'ясняюсь ?  :laugh:

Не погоджуюся. Possum latinam legere.

    Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem:
    qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit

Суфікс -que (взятий від грецького και ) - означає "і", "а також". Якщо слово ним закінчується, то перед ним вже не буде "et" (бо було б повторення).
Тобто, маємо 2 варіанти:

І в Духа Святого, Господа животворного:
Що від Отця походить

і

І в Духа Святого, Господа животворного:
Що від Отця і Сина походить

Перше - трактування православне,
Друге - католицьке.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

грызло у гремлина, а сами приедьте и сделайте это. И ваще задрали сраные колбасники, мля. 04,10,14 - они сосут на новой родине, но тут же шота п***а очень партиотичное с диванов.
Знаешь, чмошник, мы хоть и сремся - но мы - ТУТ.И никуда не срыгнули, патриот своей прямой кишки
редиско  :weep:  ти прийшло
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?


вірую в духа святого ,господа і оживителя який від отця і сина походить і який з отцем і сином разом отримують честь і хвалу ,який промовляв через пророків

Яка маячня......
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

редиско  :weep:  ти прийшло

Шляхи божевільних - несповідувані!  :pooh_lol:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Це Ти просто в термін "православіє" хочеш добавити ненависне нам мокшанське плазування і раболєпіє. На мою думку, чисте "православ'я" не має нічого спільного з його збоченою інтерпретацією населенням Мордору і є синоніном Візантійського ритуалу при очевидному визнанні Патріарха Константинопольсько го яко глави Вселенської Церкви (напевно, мені слід було то відразу уточнити).

Це одне й те ж, хіба ні?     Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit
В те, що в дужках (від сина) греко-католик має особисте право вірити, або не вірити.

Щодо першого . Я не хочу в термін " православіє " додати мокшанське плазування . Я хочу сказати що візантійське православ'я , перестало ним бути в 14 столітті і пертворилось в " православіє " . Я абсолютно не проти візантійської ортодоксії , але це повинна бути ортодоксія .
Конст Патріарх не може бути головою " Вселенської Церкви " з причин,  що Константинопіль є автокефалію сам ,Така побудова Христової Церкви протирічить її універсальності . ти ж цитував символ віри , процитуй і далі"  ет унам санктам ......... Ет апостолікам еклезіам " Яке слово я пропустив ?

щодо другого . . Ні .греко -католик , як і римо -католик в Греції має право його прочитувати в символі віри , або ні . А от " не вірити " він не може , бо це догмат Ліонського собору 1242 року .  Нічого тут не попишеш і не забалуєш .
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Шляхи божевільних - несповідувані!  :pooh_lol:
редиско просто божевільний алкаш
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

редиско  :weep:  ти прийшло
Моя мася, Ты же тоже отсидело и прийшло. Да, кста, вспомни - даже во время наших срачей я тя называл колбасником???
Так шо мой спич не к тебе.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

редиско просто божевільний алкаш
Мож это лучче чем после изнасилования пару лет кукурекать на зоне?
Я выбрал алкаша, ты - выбрал второе
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Моя мася, Ты же тоже отсидело и прийшло. Да, кста, вспомни - даже во время наших срачей я тя называл колбасником???
Так шо мой спич не к тебе.
тоість ковбасником мене не щитаєш? :weep:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

абсолютно не понятно. Можно в двух буквально словах. Исходит святой дух от сына или не исходит?

Так . Але Син не є " першопричиною "
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

cheshuntt
то исходит, или не исходит? вы тут один из компетентнейших в этом вопросе, только на латыни не ругайтесь, ибо я пойму.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Мож это лучче чем после изнасилования пару лет кукурекать на зоне?
Я выбрал алкаша, ты - выбрал второе
поцілюй мене в салюпа :lol:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Моя мася, Ты же тоже отсидело и прийшло. Да, кста, вспомни - даже во время наших срачей я тя называл колбасником???
Так шо мой спич не к тебе.

Редис, интереснейшая дискуссия от людей которые профессионалы. Не частый случай на ФУПе. Вы бы не могли воздержатся? Мне не хочется ничего удалять без крайней необходимости.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

все, спасибо. вы католик.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Вишь, гонта, у католиков до хрена всяких: и алкашей, и петухов...
ОН рассудит, кого будут жарить. Кого в прямом( ууууу уже заранее), кого - в переносном...
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Не погоджуюся. Possum latinam legere.

    Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem:
    qui ex Patre ⟨Filioque⟩ procedit

Суфікс -que (взятий від грецького και ) - означає "і", "а також". Якщо слово ним закінчується, то перед ним вже не буде "et" (бо було б повторення).
Тобто, маємо 2 варіанти:

І в Духа Святого, Господа животворного:
Що від Отця походить

і

І в Духа Святого, Господа животворного:
Що від Отця і Сина походить

Перше - трактування православне,
Друге - католицьке.

" харашо " . Давай інакше . латинське слово " просцедіт " . Дай два грецькі переклади ( одне слово на " е" друге на " п" )
не полінись знайди . Перше слово на " е" означає " предвічне походження " як з " причини " друге слово означає " походження , як посилання в світ " . Теологічно це різні процеси . Латинською мовою це тупо " просцедіт "
Давай спочатку з цим розберемося .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія