Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И снова Крым, и снова Вода.

Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

нема в слові "паляниця" звуків, яких немає в російській мові.
вони в них докупи не сладаються чомусь.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

как патриоты радуются чужому горю.
Не чужому, а кацапському.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
ATF

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?

бажано, щоб з коровою у кривавого сусіда виздихав сам сусід і все його кацапориле кодло.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.

ты причин не видишь? Чем больше у вас проблем, тем нам спокойней.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

вони в них докупи не сладаються чомусь.
там трабли у них з м'яким "ы" а також з "ця-ца"
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

там трабли у них з м'яким "ы" а також з "ця-ца"
и чем отличаются звук "Ы" в украинском "паляниця" и русском "стаканы"
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?
Та у вас ще й горя ніякого не було, так дрібні незручності, а ти вже плачешся та давиш на жалість.
Ось коли прийде у ваші домівки війна, коли тобі в хату прилетить снаряд, коли ти з голою сракою будеш поневірятися просторами кацапстану, ото буде горе зпівстане, яке завдяки таким як ти прийшло в Україну.
За все відповіси перед людьми і перед Богом.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

и чем отличаются звук "Ы" в украинском "паляниця" и русском "стаканы"
в стаканах воно, то "ьі" жорще.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

чужому горю.
Це ще Ваших призовників не повбивали в кацармії..
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.


 Да какое, горе, о чем ты.   Воды  хватает, это они все от зависти.
  А скоро построют опреснительные установки,  перекроют днепр и  заживете еще лучше.      Не бойся камней с неба, просто люби Россию!     Вперед! Только вперед!
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

зависть? завидуете нам? и потому злитесь?

це злість на окупантів які свідомо знищують природу Криму.
тому ти не можеш зрозуміти.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ты причин не видишь? Чем больше у вас проблем, тем нам спокойней.

Верно
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Вони, жителі Криму, думали, що все буде,як при Україні
Вода в каналі безмежно і безкоштовно, електрика із ЗАЕС безмежно,
зарплати,как в масквє, а ціни на продукти і комуналку ,як в Україні
Плюс продукти з України

Хоч камні с нєба ? Получайте гівно з кранів і це тільки початок !
Вас попереджали, що шоу з водою почнеться через 5-6 років ?,
вчені попереджали

запрлати як в криму, а ціни, как в масквє

Я вже розказував, як в Красногвардійському районі воду із Салгіру вночі крадуть
для поливу, а інші качають із карєру, але для своєї води поставили дамбу
Це там , де ще вода є

   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Вони, жителі Криму, думали, що все буде,як при Україні
Вода в каналі безмежно і безкоштовно, електрика із ЗАЕС безмежно,
зарплати,как в масквє, а ціни на продукти і комуналку ,як в Україні
Плюс продукти з України

Хоч камні с нєба ? Получайте гівно з кранів і це тільки початок !
Вас попереджали, що шоу з водою почнеться через 5-6 років ?,
вчені попереджали

запрлати як в криму, а ціни, как в масквє

Я вже розказував, як в Красногвардійському районі воду із Салгіру вночі крадуть
для поливу, а інші качають із карєру, але для своєї води поставили дамбу
Це там , де ще вода є
Ну ми ж не знаємо горизонт води в Євпаторії..
Може її там дійсно вдосталь.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

речь не о горизонте воды. а о горизонте событий.
вы своего горизонта не видите. и поэтому у вас будущего нет.
а у нас все стабильно. предсказуемо. никаких потрясений.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ну ми ж не знаємо горизонт води в Євпаторії..
Може її там дійсно вдосталь.
чомусь згадалося:
Страйк двірніків.
- двірники, чого ж ви хочете?
- а нехай Міхалич скаже, він самий в нас красномовний!
Міхалич:
- та що ж це таке? Як не матьего йоб, так йобйого мать, а як не niздец, то всі нaxyй!!!
- правільно, Міхалич, без спецодягу працювати не будемо!!!!
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?

Юрай привет! Слава Україні, смерть хуйлу!

ты мне напомнил одну тему. У вас же там не только население воду потребляет. А коровы, лошади, овцы, утки, прочая с/х тварь ? Им то хватает ?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

речь не о горизонте воды. а о горизонте событий.
вы своего горизонта не видите. и поэтому у вас будущего нет.
а у нас все стабильно. предсказуемо. никаких потрясений.
Ця говірка була в газетах "Правда" та "Труд" відомої країни.
Не забувайте про призов Ваших дітей-онуків.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
Agh

Не забувайте про призов Ваших дітей-онуків.
Рідна Юрасикова Євпаторія ... :facepalm1:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Рідна Юрасикова Євпаторія ... :facepalm1:
https://twitter.com/view/status/1312381564014206977

на последних кадрах у юной автоматчицы медаль.

кто разбирается , за что ?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?

не чужому горю, телепню, а негараздам смертельного ворога, який почав війну проти України і окупував наші землі.
Чим гірше ворогу і зрадникам України - тим краще.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Рідна Юрасикова Євпаторія ... :facepalm1:
https://twitter.com/view/status/1312381564014206977

ДБ
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

на последних кадрах у юной автоматчицы медаль.

кто разбирается , за что ?
Я навіть не зміг цю блювотину додивитися, щоб не виригать сніданок на клавіатуру.
Оболванюють по страшній силі.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Я навіть не зміг цю блювотину додивитися, щоб не виригать сніданок на клавіатуру.

Що за сніданок в тебе, в три години дня?

   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Що за сніданок в тебе, в три години дня?
Я просто ще не обідав.  :gigi: Але куди рашка котиться - це повне дно без варіантів.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Я навіть не зміг цю блювотину додивитися, щоб не виригать сніданок на клавіатуру.
Оболванюють по страшній силі.

счастливые лица. Юнармия, крым


   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В цій новині прекрасно все, тут і про чеченів і хвальону безкоштовну кацапську медеицину.

Чеченець убив кримчанина одним ударом на вулиці Сімферополя.

Житель Чечні, перебуваючи на відпочинку в окупованому Сімферополі, одним ударом вбив місцевого спортсмена Артема Кузнєцова в ході короткого конфлікту на вулиці.
Випадкова бійка забрала життя спортсмена з окупованого Криму - Артема Кузнєцова. У самому центрі Сімферополя на мальовничій пішохідній вулиці для туристів у нього стався конфлікт з чоловіком із Чечні, який відпочивав у Криму. В ході перепалки той завдав Кузнєцову нищівного удару, від якого молодик буквально полетів в нокаут, ударившись головою і знепритомнівши.

Через якийсь час хлопець отямився і навіть сам зумів звернутися в лікарню.

Однак лікарі не виявили нічого смертельно небезпечного,  діагностувавши лише "забій голови, шиї і правосторонню гематому". З цим висновком спортсмен і пішов додому, де наступного дня помер. Йому було 36 років.

"Я відразу ж піднялася і зайшла до нього в кімнату. Він лежав на ліжку, і видно було, що йому погано, а як надати допомогу, я не знаю, - ледве стримуючи сльози, розповіла сусідка загиблого Ірина Камінська. - Я відразу подзвонила в швидку, лікарі приїхали через дві хвилини, але за цей короткий термін на моїх очах його просто не стало".

В ході обстеження після смерті молодої людини були виявлені серйозніші пошкодження - набряк мозку і перелом основи черепа.

Ось і все що треба знати про крим.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.



Останнє редагування: 5 жовтня 2020 16:34:40 від ЖУРБА
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ну ми ж не знаємо горизонт води в Євпаторії..
Може її там дійсно вдосталь.

Для мене, як для мешканця передгірного Криму, вода у Євпаторії неприйнятна, задужо підсолена. Я звик до води з Аянського водосховища, в якому найякісніша та найчистіша прісна вода в Криму. Але з іншого боку цю воду в Євпаторії не можна лише пити, все інше нема проблем. Митися, прати, готувати їжу, змивати каналізацію цією воду можна. А для пиття купувати воду. Тим більше що і так ніхто воду з під крану не п'є, хоч у Києві, хоч у Євпаторії. Головне у Євпаторії не збільшувати ліміти відбору підземних вод. Місту треба захищатися від понаєхів тоді все буде добре. Але в Євпаторії також йде доволі жваве будівництво нових житлових кварталів і це в майбутньому може призвести до проблем з водою в цьому кримському місті.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

больше всего меня умиляет то, как патриоты радуются чужому горю.
главное что у самих проблем не меньше, если не больше. страна живет в долг и никаких просветов нет. ну то таке. головне шоб у сусида корова здохла.
ну я еще понимаю всяких аналитиков, у них кроме продавленного дивана ничего нет и не будет. могу понять проплаченных ботов, хоть какой-то заработок.
а остальные? зависть? завидуете нам? и потому злитесь?

Звичайно радіємо. І багато причин:
1. Зрадників ніде не люблять. НІДЕ... Навіть для москалів ви крисяни завжди будете іншими. А якщо ще до них дійде, що жопа в країні почалась від вас кримчан...
2. Цей сусід приперся до мене з бажанням мене вбити. Я не те що за його мертву корову радію. Я взагалі бажаю йому здохнути у важких муках своєї війни.

І так - в нас вистачає проблем. Але ми хоч намагаємось їх вирішити. Тяжко-важко - але вирішимо. Ми не називаємо себе великою державою, ми не лізимо в сусідні країни. Ми і не заздримо. Нема чому.
А - ідоречі. Коли мені кажуть - ну своєю політикою ви любов кримчан не повернете до України - я відповідаю: А для чого мені любов кримчан? Нам територію верніть - а кримчани нехай п***а куди хочуть. ТО саме з Донбасом. Ви зрадники. І ти, Юрчику також. Чому ми маємо заздрити тобі - ти навіть не ворог - ти просто паскуда. І не тільки від нас це презирство, а й від твоїх теперішніх хазяїв-москалів. Для них ти теж - нелюдь. Зрадник, що за пенсію продасть все.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

відразу подзвонила в швидку, лікарі приїхали через дві хвилини


брехня

за 30 секунд
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

брехня

за 30 секунд

перщоджерело газєта.ру і тут трошки прибрехало.  :lol:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Тим більше що і так ніхто воду з під крану не п'є, хоч у Києві, хоч у Євпаторії.

Чого? В Києві можна пити воду з крана.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Для мене, як для мешканця передгірного Криму, вода у Євпаторії неприйнятна, задужо підсолена. Я звик до води з Аянського водосховища, в якому найякісніша та найчистіша прісна вода в Криму. Але з іншого боку цю воду в Євпаторії не можна лише пити, все інше нема проблем. Митися, прати, готувати їжу, змивати каналізацію цією воду можна. А для пиття купувати воду. Тим більше що і так ніхто воду з під крану не п'є, хоч у Києві, хоч у Євпаторії. Головне у Євпаторії не збільшувати ліміти відбору підземних вод. Місту треба захищатися від понаєхів тоді все буде добре. Але в Євпаторії також йде доволі жваве будівництво нових житлових кварталів і це в майбутньому може призвести до проблем з водою в цьому кримському місті.
Добре.
Я натякав на інше: на території країни є ряд міст,в яких є пробурені скважини до розвіданих підземних морів.
З однієї такої скважини я особисто отримував воду декілька років..
Вона не тільки чиста, але не утворює іржі і має блакитний колір у ванні...
Можливо і там щось розконсервували?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Вона не тільки чиста, але не утворює іржі і має блакитний колір у ванні...
блакитний колір - вода грязна.
в тій "воді" нема кисню, що вона не окислює залізо??
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Амиран, тебя тоже военизируют эти отморозки?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

блакитний колір - вода грязна.
в тій "воді" нема кисню, що вона не окислює залізо??
ага, тілька та блакитна вода через 15 хвилин на повітрі стає брудною на вид і смердить болотом.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Крым без воды: Повседневность катастрофы
Аксенов требует ежедневно наливать уличные баки, но что будет к зиме, когда они замерзнут?
Балканский циклон крымчане ждали, как спасение. Увы, сентябрьское штормовое предупреждение о грозовых ливнях не сбылось. Два дождливых дня дали Симферопольскому водохранилищу лишь 150 тысяч кубов притока. Такую цифру выложил на своей странице в Фейсбуке глава республики Сергей Аксенов. По оценке специалистов, это в десять раз меньше от предельно необходимого.
Для сравнения, за последние недели запасы крымской воды уменьшились на 7 миллионов кубометров. Стремительно обмелело Загорское водохранилище, которое питает курорты Южного берега. Здесь объем упал на 1,88 млн кубов. Шокирующая ситуация на востоке Крыма. Вот сенсационный пост известного блогера из Судака Александра Кирякова: «Озера „Три сестры“ больше нет. Совсем. Полностью. Это крымская Солнечная Долина, вокруг виноградники, на юг километр до моря, скалы Эчки-Даг и Лисья бухта рядом. Кратер водоёма имел высокую дамбу, из него выходила речка Менэрли-Узень — теперь здесь сухая глина, дно в трещинах, воды нет. Такая наша засуха…»
Фантастически красивое озеро «Три сестры» называли местом силы. Сюда приезжали экстремалы, а местные старики не помнят, чтобы оно когда-нибудь высыхало. Теперь вместо голубого водного зеркала — марсианский пейзаж. Однако Солнечная Долина заселена мало. Отдыхающие разъезжаются, окрестные поселяне надеются на водовозки. Совсем иное дело — нынешний кошмар густонаселенного Симферопольского региона.
Полностью: https://svpressa.ru/society/article/277752/
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ага, тілька та блакитна вода через 15 хвилин на повітрі стає брудною на вид і смердить болотом.
Ні.
Такий колір вода мала і на островах.
До речі- сахалінське пиво найкраще...було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія