Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Втікачам

Re: Втікачам

У мене є приклади як тих хто повернеться ,як і тих хто вже ні .Але це ніяк 90%.Навіть не 50%.Але це у більшості заможні люди .У мене навіть є одна москвичка,яка одружилася на одеситі і зараз сидить у Іспанії з дитиною ,яка вже чекає дні щоб повернутися в Одесу .Тобто гроші є ,жодних проблем у житті а хоче в Україну,бо як і багато людей якщоби хотіла жити у Європі чи штатах ,то давно б вже це зробила і війна їй для цього була непотрібна .

Я свое життья за межами України не уявляю в принципі
   
Re: Втікачам

ось ми і підходимо до питання, що для декого війна може бути вигідною,
а іншим докоряють недостатнім патріотизмом і хочуть, щоб вони платили своїм життям

А ти , бля в нас зірка моралі:
 Ні каплі в рота , незайманий до весілля, ні копіки не скиздив , немаєш прибутку і т.д.

Тобі немає що втрачати.. і ця війна тебе ні як не стосується і не чипляє ні як твоє життя  і тебе особисто... 

Тобі немає що захищати... ?????
Немає дитей, майна, вішневого садочку?

В тебе залізні принципи :на кшталт : поки поліцая не підуть я не піду, поки наживаються не піду ...????


Давай перелік умов : я  не піду тому що: хтось наживається... влада... глисти.... корупція.. ремонт в будинку...  що ще?



Останнє редагування: 11 лютого 2024 12:41:09 від Аeternitas
   
Re: Втікачам

ну можна наварити на яйцях, наприклад
чи "купити супутник"
купа можливостей для вузького кола осіб

тобто супутник україні був не потрібний?

ватан, хоч не пались вже так відверто просуваючи ворожі наративи
   
Re: Втікачам

Я свое життья за межами України не уявляю в принципі

Так само .Зараз приїхала знайома яка сидіть у Ірландії в якомусь селі бо там дешевше житло.Каже що деградує там.А тут щаслива бо є якесь життя ,друзі,знайомі,купа справ.Казала що повернеться на другий день після закінчення якщо не раніше бо лізе на стіни як від клімату так і від ритму життя там .
   
Re: Втікачам

Так само .Зараз приїхала знайома яка сидіть у Ірландії в якомусь селі бо там дешевше житло.Каже що деградує там.А тут щаслива бо є якесь життя ,друзі,знайомі,купа справ.Казала що повернеться на другий день після закінчення якщо не раніше бо лізе на стіни як від клімату так і від ритму життя там .

Мне на Ютюб попадает много видео - хаты 30-40-50км. От Киева. 5000 -10000 долл. нормальные хаты. Берите предурки, берите!!! Потом будет 50К  :laugh:
   
Re: Втікачам

Щось мене в осьцьому  реченні турбує...
Ага .... і коли вони стали сільнійше?

вони завжди були сильнішими, нам дуже повезло, що своє сво вони сприйняли як похід на парад, як тільки каци почали до війни відноситись серйозно всі відразу відчули це на власній шкірі
   
Re: Втікачам

А які цілі і цінністі ти можеш створити коли йде тупа кацапська навала? Ціль і цінність одна - захист, як мінімум зупинити оккупанта, адоптуватись к новим умовам життья, вижити, та чекати кращіх часів. А вони звісно будуть, бо Хуйло не назавжди. Іншіх цілей та цінностей не існує. Тому кому така переспектива не того, той приймае рішення на виїзд.

Знову перекручення.
Цілі мала створювати кожна влада, щоб захищати від окупаціх - треба бути співвласником, а багато хто таким не є. Адміністративна реформа (подякуєм Петру) поховала таку можливість у багатьох.
Чи ви вважаєте що спробою переграти софістикою створить мотивацію?
Навпаки поставить розуміння що навіть за таких умов намагаються здурити :facepalm1:
   
Re: Втікачам

вони завжди були сильнішими, нам дуже повезло, що своє сво вони сприйняли як похід на парад, як тільки каци почали до війни відноситись серйозно всі відразу відчули це на власній шкірі

Вони не те що сильніші, іх просто багато. Це по перше. Ну і по друге, вони більш дикі, тому ставлення до життья чужого або свого в них на порядок менше ніж в більш розвинених цівілізацій. Дикуни завжди «сильніші», бо здібні на більші жертви
   
Re: Втікачам

Я свое життья за межами України не уявляю в принципі

Тут ще треба враховувати поняття рівня життя
Якщо після Кончі-Заспи мати віллу на березі Женевського озера та коло спілкування серед представників світової еліти, то все буде ок
А якщо квартирку в багатоповерхівці в Бидгощі, то звичайно, що жопа
   
Re: Втікачам

Вони не те що сильніші, іх просто багато. Це по перше. Ну і по друге, вони більш дикі, тому ставлення до життья чужого або свого в них на порядок менше ніж в більш розвинених цівілізацій. Дикуни завжди «сильніші», бо здібні на більші жертви

ти як тіпа колишній військовий, оціни які б були у нас шанси на початку війни з умовними джавелінами, якщо б каци віднеслись до неї серйозно з перших же днів свого так званого сво
   
Re: Втікачам

У мене теж були думки щось придбати з нерухомості цікаве .Але ціни всі тримають і якщо скидають трохи то не більше 20%,а це якщо враховувати ризики ,не дуже цікаво .Вважаю це гарним показником ,бо якщо би почався розпродаж ,то це було би сигналом ,що люди в Україну більше не вірять .Мова про комерційну нерухомість.Ось днями жінку сусідка попросила пофоткать квартиру у моєму  будинку ,бо батьки старі і не можуть це гарно зробити .Ну я потім питаю скільки метрів та яка ціна.Каже :150 м 450к .Я звісно посміявся але вона каже що це ринкова ціна .До цього продавали дві по 58 метрів з паркінгом по 120к кожна.Це було набагато цікавіше і їх продали за 1 день.

В Чернівцях буду ставити на продаж квартирку.
170 метрів.
почну з 200 к
   
Re: Втікачам

А ти , бля в нас зірка моралі:
 Ні каплі в рота , незайманий до весілля, ні копіки не скиздив , немаєш прибутку і т.д.

Тобі немає що втрачати.. і ця війна тебе ні як не стосується і не чипляє ні як твоє життя  і тебе особисто... 

Тобі немає що захищати... ?????
Немає дитей, майна, вішневого садочку?

В тебе залізні принципи :на кшталт : поки поліцая не підуть я не піду, поки наживаються не піду ...????


Давай перелік умов : я  не піду тому що: хтось наживається... влада... глисти.... корупція.. ремонт в будинку...  що ще?

Угу я тут щас напишу, а мене забанять  :pooh_lol:
   
Re: Втікачам

про втікачів, більшості з тих хто фактично без збережень із зруйнованими домівками покинули україну вертатись не буде жодного сенсу і не тому, що не люблять україну, просто за роки людина влаштовує своє життя на новому місці, хтось краще хтось гірше, без різниці, але на підсвідомому рівні переживати ще один стрес переїзду захоче не багато.
це можна порівняти як колись із села переїжджали в місто, коріння в селі, але дім в місті і в село згодом повертаються хіба одиниці
   
Re: Втікачам

В Чернівцях буду ставити на продаж квартирку.
170 метрів.
почну з 200 к


Ну у вас там досить безпечно тому і ціни навіть зросли  мабуть ,тому маєш шанси продати
   
Re: Втікачам

ти як тіпа колишній військовий, оціни які б були у нас шанси на початку війни з умовними джавелінами, якщо б каци віднеслись до неї серйозно з перших же днів свого так званого сво

Понимая состояние нашей Армии на 2014 Шансов без НАТО у нас просто не было. На это и был расчет Хуйла.
   
Re: Втікачам

вони завжди були сильнішими, нам дуже повезло, що своє сво вони сприйняли як похід на парад, як тільки каци почали до війни відноситись серйозно всі відразу відчули це на власній шкірі

Не були.... без нас вони : мясні штурму, ракетки в молоко....

А зараз ми по інший бік..
   
Re: Втікачам

В Чернівцях буду ставити на продаж квартирку.
170 метрів.
почну з 200 к

Ко-ко-ко-ко
Ква- ква- ква - ква  :laugh:

Останнє редагування: 11 лютого 2024 13:25:13 від Турчинофф
   
Re: Втікачам

Не були.... без нас вони : мясні штурму, ракетки в молоко....

А зараз ми по інший бік..


Для мʼясних штурмів потрібні люди і ми собі такого дозволити не можемо .Головне це ж результат .Тому у їх парадигмі все ок бо у них тупо більше людей і вони легко можуть втрачати 3 к 1
   
Re: Втікачам

Угу я тут щас напишу, а мене забанять  :pooh_lol:

Що ти за чувирло:
Зазіщати країну  -  сциш..
Написати щось -  сциш...

Мабуть діткам з онуками буде соромно за батька сцикуна , який засцяв іх захіщати...
   
Re: Втікачам

Для мʼясних штурмів потрібні люди і ми собі такого дозволити не можемо .Головне це ж результат .Тому у їх парадигмі все ок бо у них тупо більше людей і вони легко можуть втрачати 3 к 1

Але зараз 6,77: 1
Математику знаеш? 

   
Re: Втікачам

Мабуть діткам з онуками буде соромно за батька сцикуна , який засцяв іх захіщати...
Навряд що на це можна розраховувати  :-)o
   
Re: Втікачам

Але зараз 6,77: 1
Математику знаеш? 


Ну це не завжди і не на усіх ділянках .Не забувай що для звільнення території треба йти  у наступ ,а там вже будуть зовсім інші цифри
   
Re: Втікачам

Не були.... без нас вони : мясні штурму, ракетки в молоко....

А зараз ми по інший бік..

ми вибили кращі частини кацапів в той час як вони ішли парадними колонами на київ не очікуючи жодного опору, після чого почались мобіки і мясні штурми, на щастя нам хуйловці нас недооцінили, в іншому випадку київ за три дня цілком міг стати реальністю
   
Re: Втікачам

Ну це не завжди і не на усіх ділянках .Не забувай що для звільнення території треба йти  у наступ ,а там вже будуть зовсім інші цифри

Я не бачу відвоювання цих теріторій наступом. Покладемо багати житів а при сучасніх засобах зброї добьемось с гулькін куй. Треба щільна оборона в три єшелона і чекати кращих часів. В нас головне - в нас офіційні документи на нашу теріторію. Саме за цим кацапи і прийшли в 2022 році. Їм потрібен наш підпис та юридична легалізація.
   
Re: Втікачам

Я не бачу відвоювання цих теріторій наступом. Покладемо багати житів а при сучасніх засобах зброї добьемось с гулькін куй. Треба щільна оборона в три єшелона і чекати кращих часів. В нас головне - в нас офіційні документи на нашу теріторію. Саме за цим кацапи і прийшли в 2022 році. Їм потрібен наш підпис та юридична легалізація.
++
   
Re: Втікачам

Я не бачу відвоювання цих теріторій наступом. Покладемо багати житів а при сучасніх засобах зброї добьемось с гулькін куй. Треба щільна оборона в три єшелона і чекати кращих часів. В нас головне - в нас офіційні документи на нашу теріторію. Саме за цим кацапи і прийшли в 2022 році. Їм потрібен наш підпис та юридична легалізація.


Мабуть так і буде бо час на швидкі звільнення вже втрачено
   
Re: Втікачам

Я не бачу відвоювання цих теріторій наступом. Покладемо багати житів а при сучасніх засобах зброї добьемось с гулькін куй. Треба щільна оборона в три єшелона і чекати кращих часів. В нас головне - в нас офіційні документи на нашу теріторію. Саме за цим кацапи і прийшли в 2022 році. Їм потрібен наш підпис та юридична легалізація.

нові технології змінять тактику, дронами будуть вибиватись логістичні постачання ближніх рубежів, а враховуючи набагато довше плече постачання у каців голодний солдат довго не повоює, тобто дрони знищують постачання, і по можливості техніку, штурмові групи проводять зачистки тих хто ще залишились, думаю визволення буде проходити десь так
   
Re: Втікачам

враховуючи набагато довше плече постачання у каців г
Это с чего вдруг?? Откуда такие мысли? До чего им дальше?
   
Re: Втікачам

Это с чего вдруг?? Откуда такие мысли? До чего им дальше?

в нас будь яка побутова чи харчова потреба на позиціях близьких до передових закривається тими ж волонтерами протягом макс кількох годин, кацапи сидять днями голодними в своїх норах, бо постачання залежить від того розіпе наш дрон чергову їхню вантажівку чи ні
   
Re: Втікачам

в нас будь яка побутова чи харчова потреба на позиціях близьких до передових закривається тими ж волонтерами протягом макс кількох годин, кацапи сидять днями голодними в своїх норах, бо постачання залежить від того розіпе наш дрон чергову їхню вантажівку чи ні

То есть они дронами / ланцетами и прочим не действуют в нашем ближнем тылу?? Точно?
А чего тогда у нас проблемы с мед эвакуацией и раненые ждут пока смогут выбраться?
   
Re: Втікачам

Ко-ко-ко-ко
Ква- ква- ква - ква  :laugh:

Ти ще забув вскукарєкнути до залупи,яка в тебе поруч з графіном стоіть)
   
Re: Втікачам

Re: Втікачам

я то ще в початковій школі десь вчив , на пам'ять,  той вірш
десь на початку 80ї
а ти коли вивчив?

Теж у школі .Це ж було з обовʼязкового те що всі вчили .Але тільки зараз розумієш глибину ,а тоді вивчив та через день забув
   
Re: Втікачам

То есть они дронами / ланцетами и прочим не действуют в нашем ближнем тылу?? Точно?
А чего тогда у нас проблемы с мед эвакуацией и раненые ждут пока смогут выбраться?

якщо дрон розіпе склад з продуктами чи медикаментами, чия сторона його відновить і наповнить швидше?
   
Re: Втікачам

Ти ще забув вскукарєкнути до залупи,яка в тебе поруч з графіном стоіть)

Я забуваю про Залупу, як тількі закриваю ФУП, це в тебе на кухні мячі з хуями стоять та завжди дивляться на тебе  :laugh:
   
Re: Втікачам

Турч, Залужний бачив що тре робити, навіть нам дурням пояснив, але шапіто нас доведе до шашликів-2
   
Re: Втікачам

мені оптимізм Турча в принципі подобається. людина починає планувати,що буде після війни,коли абсолютно незрозуміло,коли і чим ця війна для нас завершиться

при любому розкладі перемогою..
тільки перемога може бути близька,а може розтягтися на років 100.
   
Re: Втікачам

Як що буде куди повертатись то таке рішення міняється в один день.
Справа в тому, що повератись є куди навіть зараз. Регіони відносно безпечні. Але ж ніт. Знайшли роботу, житло за кордоном ...
   
Re: Втікачам

Справа в тому, що повератись є куди навіть зараз. Регіони відносно безпечні. Але ж ніт. Знайшли роботу, житло за кордоном ...

На тлі інформаціі щодо обстрілів щоденних, треба мати певну смиливість повертатись, або відчай
   
Re: Втікачам

Справа в тому, що повератись є куди навіть зараз. Регіони відносно безпечні. Але ж ніт. Знайшли роботу, житло за кордоном ...
Який сенс повертатись, якщо знайшов роботу?
Повернуться ті, хто на соціалі, і там , щоби чисто перечекати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія