Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Набряки - про що це свідчить?

ФЗВ: Набряки - про що це свідчить? Нове

Про що може казати набряки на руках у молодої людини(після сну зранку), яка не хворіє на ниркові захворювання, до якого лікаря звернутися?

які аналізи одразу поздавати, щоб одразу лікар подивився. ну там мочу, зрозуміло, а кров? рідину (воду, та ін) приймає без фанатизму.  :(

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:57:52 від pravda
   
Re: ФЗВ: набряки

Пиво?
Солене?
   
Re: ФЗВ: набряки

Серце та мале коло кровообігу перевірити. Печінку.
Краще звернутися до лікаря, бо причин може буди дуже багато.
Терапевт спочатку.
   
Re: ФЗВ: набряки

Пиво?
Солене?
ні, здоровий спосіб життя, ще бігає кожного ранку по 5 км. марафони різні...
   
Re: ФЗВ: набряки
Via

Нирки, серце.
   
Re: ФЗВ: набряки
RSP

Зараз тут парамедики нарадять.
Ви бачите симптоми які потребують встановлення діагнозу і лікування.
Ідіть до лікаря і говоріть з ним, а не з нами.
Він назначить необхідні обстеження.
З нами про те як віндовс переустановити чи жорсткий диск поламати поговорите.
   
Re: ФЗВ: набряки
RSP

Зараз все починається з сімейного лікаря.
Або в платні клініки.
Але от до кого в платній пока не зрозуміло.
Потрібна біохімія це однозначно.
Але по призначенню лікаря.
   
Re: ФЗВ: набряки

У меня так бывает, когда во сне рука либо согнута в локте, либо висит вниз. тогда пальцы как сардельки, потом проходит.
   
Re: ФЗВ: набряки

Невыявленый порок сердца клапаны проверить
   
Re: ФЗВ: набряки

Хребет швидше всього
   
Re: ФЗВ: набряки

Проблемы с сосудами,флебит,тромбофлебит.
 По видимому на руках тоже самое.Слабое сердце или  пьёт лекарства,стабилизирующие частоту пульса при тахикардии.Снижает частоту пульса.
 К  врачу обязательно.
Перед этим эхолокация сосудов рук и ног.В венах могут быть тромбы,в артериях  бляшкм. Полностью или частично перекрывающие кровоток.
 Категорически не пить мочегонные и  не есть всё,что загущает кровь.Только разжижающее. Минимально  кардиомагнил или небольшие дозы аспирина.
 Врач скорее всего пропишет для вен  нормовен или детралекс а также разжижитель крови и чтобы не образовавались тромбы- клопидрогрель или дорогой и эффективный ксарелто
 На руку пропишет индивидуально подбираемое компрессионное бельё. Носить обязательно.
Самолечение опасно
Самое опасное и нехорошее-= отрыв тромбов и бляшек и..лучше не буду  пугать.
 Ах да!
Может быть банальное рожистое воспаление.И тогда лечится соответственно,
   
Re: ФЗВ: набряки

Самое опасное и нехорошее-= отрыв тромбов и бляшек и..лучше не буду  пугать.

я испугаю. ТЭЛа.

у меня тоже отёки, причину знаю, последствия тоже.

молодого человека немедленно к врачу.
   
Re: ФЗВ: набряки

Может надо перестать бегать 5 км, коль организм не справляется.
Тем более если подозрение на сердце.
   
Re: ФЗВ: набряки

Может надо перестать бегать 5 км, коль организм не справляется.
Тем более если подозрение на сердце.
та да, я б теж спочатку порадила перестати бігати і подивитись на реакцію організма, а тоді вже до лікаря.
з набряками не шуткують.
   
Re: ФЗВ: набряки

я испугаю. ТЭЛа.

Зато быстро...
Флотирующий молодой тромб может растворять ксарелто  в ударных дозах  Тогда можно обойтись несильным кашлем...
   
Re: ФЗВ: набряки

завтра здаємо аналізи біохімію на 31 показник, та ан. сечі, потім до лікаря, ще правда не знаю якого...мабуть одразу до кардіолога.
   
Re: ФЗВ: набряки

У меня так бывает, когда во сне рука либо согнута в локте, либо висит вниз. тогда пальцы как сардельки, потом проходит.
це мені знайомо. рука іноді як мотузка. можно різати на шматки
   
Re: ФЗВ: набряки

А ноги,у ступней как? Если ноги тоже,то проблема с сердцем,да в такую жару...
   
Re: ФЗВ: набряки

Может надо перестать бегать 5 км, коль организм не справляется.
Тем более если подозрение на сердце.

На жаль, дебільний стереотип "бігати - корисно" дуже важко викорчувати з суспільної свідомості.
Якщо це і корисно, то тільки для пенсійного фонду (бігуни рідко доживають до пенсії). :D
   
Re: ФЗВ: набряки

завтра здаємо аналізи біохімію на 31 показник, та ан. сечі, потім до лікаря, ще правда не знаю якого...мабуть одразу до кардіолога.
  К Флебологу. В Киеве в Медгородке Но перед ним ультразвук на хорошем аппарате. Состояние сосудов и возможно наличие тромбов и или бляшек.
 К Кардиологу тоже. Кардиограмма перед ним.
   
Re: ФЗВ: набряки

А ноги,у ступней как? Если ноги тоже,то проблема с сердцем,да в такую жару...
Угу... но жалоба на отёк руки...рожистое воспаление или сосудистое.
   
Re: ФЗВ: набряки

А ноги,у ступней как?
руки тільки
   
Re: ФЗВ: набряки

Невыявленый порок сердца клапаны проверить

+1
погоджуюсь
максимально можлива/доступна перевірка серця і нирок

і звісно під наглядом лікаря

   
Re: ФЗВ: набряки

руки тільки
Если нет отёков ног,то скорее всего сердце не причём...при проблемах с сердцем отёки ног и ступней,а с руками скорее ничего не наблюдается...
Может был укус насекомого?
   
Re: ФЗВ: набряки

ща мы тут насоветуем...

К врачу надо. с анализами.
   
Re: ФЗВ: набряки

можливо серце, нирки або щитовидка якщо потыэ вранці
   
Re: ФЗВ: набряки

я рекомендую вегетаріанство
   
Re: ФЗВ: набряки

про що може казати набряки на руках у  молодої людини(після сну зранку), яка не хворіє на ниркові захворювання, до якого лікаря звернутися? яки аналізи одразу поздавати, щоб одразу лікар подивився. ну там мочу, зрозуміло, а кров? рідину (воду, та ін) приймає без фанатизму.  :(

Если это не паталогия, то ничего страшного, надо сесть на строгую диету и попить мочегонные, потом комплекс капсул йогурта и все как рукой снимет

Но впервую очередь, ди е та, особенно соль и перец исключить, пока поджелудочная успокоится
   
Re: ФЗВ: набряки

якщо кожен день бігає 5 км але ніяких інших  вправ не робить, особливо для для рук і плечей то це і є причина - і не треба видумувати мільйон хвороб на мільйон доларів. відбувається звичайний дизбаланс тонусу мязів і судинної системи - внизу постійо в русі і накачане - вверху слабеньке і рухається мало. вдень при активності не помітно. але вночі в стані спокою різниця вилазить. якщо почати кожен день тягати гантелі з пропорційним навантаженням що дає біг - тижнів за три все має прийти в норму.
   
Re: ФЗВ: набряки

отримали аналізи, кров в нормі, всі показники, а сеча погана -  кетонові тіла, білірубін, лейкоцити, аморфні урати, клітини плоского епітелію, змінени еритроцити. порадьте лікаря, до кого, терапевт чи уролог? краще мабуть до уролога? :(
   
Re: ФЗВ: набряки

Печінку переверяйте та жовчні протоки. Білірубін у сечі вказує на проблеми у тій області. Якщо б ще й трансіміназа там виявилась - то вже Боткіна.
А кров яку ви здавали? Клінічну?
   
Re: ФЗВ: набряки

Хороший травяной сбор для почек печени!

Есть рассыпной и есть в пакетах снимает аоспаление четко

https://www.apteka24.ua/sbor-nefrofit-100g/
   
Re: ФЗВ: набряки

Первіряйте на злоякісність.
Алергічні реакціі є?
   
Re: ФЗВ: набряки

тут умные люди уже посоветовали - пусть перестанет бегать!  Человеческий организм не предназначен для длительного бега.

Растряс он себе все внутренние органы
   
Re: ФЗВ: набряки

А кров яку ви здавали? Клінічну?
біохімія, 31 показник, все в нормі. це дівчинка, 30 років, колись хворіла на гепатит, але вчора всі АЛТ и АСТ, що там ще... білірубін крові все в нормі. тільки сеча погана. записали до уролога сьогодні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія