Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот чесна говорю, я бы этой мрази Порошенко отрезал бы голову!!!

В каком-то смысле поразительно. Грузин непонятной родословной угрожает отрезать голову президенту Украины и чувствует себя уверенно. Наглеет, уверен в своей безопасности.

Трішки бабельця, і на форумі УП можна писати як завгодно.
   
Якась збочена логіка. Мертвечуку вже 100500 раз голову можна було відрізати...
   
зе-ублюдка треба ізолювати від людей
   
Якась збочена логіка. Мертвечуку вже 100500 раз голову можна було відрізати...

Обоим, Пидру и Мертвейчуку
   
И всю его поколение надо четвертовать, а все из-за того, что имеено он дал зелене світло этому тупинскому куму Мертвейчуку....

Мразь, шоколадная, гореть ему в аду вечно, тварь....

Ти тут на термін собі наговорив, Мамуко... Якби ти був розумніше, ти ніколи б так не підставлявся
   
Fantamaz попереджав
   
Ти тут на термін собі наговорив, Мамуко... Якби ти був розумніше, ти ніколи б так не підставлявся
Угу. В принципе вопрос захочет кто-то этому дать ход или нет.
   
Спочатку краснопьорому тестю відріж вуха

За "рехворму"

 (tu)
   
Все що цікавить сьогодні свиносектантів - це рукіпроч від їхнього улюбленого свиноідола і недоторканність статків петро
   
недоторканність статків петро
І шо він вкрав?
   
И всю его поколение надо четвертовать, а все из-за того, что имеено он дал зелене світло этому тупинскому куму Мертвейчуку....

Мразь, шоколадная, гореть ему в аду вечно, тварь....

+
   
И всю его поколение надо четвертовать, а все из-за того, что имеено он дал зелене світло этому тупинскому куму Мертвейчуку....

Мразь, шоколадная, гореть ему в аду вечно, тварь....
тоді прийдеться і тобі теж чикнути.бо ти просто мілкіша "тварь" в силу просто не тої долі "щастя",щоб вирватися на його простір (чи ще якогось бені чи ахмєти). А ти старався і досі стараєшся-просто така ТВОЯ карма.  Адже своє сьогоднішнє становище ти "заробляв" на початку "первинного накопичення капіталу в постсовку"  тимиж методами і з тим же  "ентузіазмом" .  Просто  їм повезло більше попасти в струю.а ти тільки в струмочок. Тому не  треба давіде тут бити себе в груди і зображати праведнгий гнів.Швидше тобі треба сказати-"хто не діяв так як вони ,най кине камінь " і рука твоя з каменем зразу всохне. :D  Адже твої завивання на публіку це просто злість,що твій струмок не виявися їх струєю.  Проста людська зависть. B-)
   
І шо він вкрав?
Спочатку разом з батьком цукрові заводи, потім ленінську кузню,
.....
потім майбутнє України.

Росказні про креативніть Порошенка бізнесмена залиште для дитячих садків.
   
Вот чесна говорю, я бы этой мрази Порошенко отрезал бы голову!!!
Там є хоч що відрізати, а що відріжеш в бубочки, якщо він безголовий?
   
Виходить анартосіса таки бортанули з артемсіллю
Чи звідки така злоба ?
   
Виходить анартосіса таки бортанули з артемсіллю
Чи звідки така злоба ?

Звідки?
Та це ж зелепухи - рідні діти кацапів. А злоба пояснюється просто. Як тільки множаться і піднімаються такі гілки - то прихильники певної політсили і їх ЗЕ знову десь обісралися.
А ці кловани обсираються часто. ТОму гілки не зникають з першої сторінки форуму.
А ЗЕ і його команда продовжують нищити Україну і розвалювати все. Від ЖЕКу до міністерств, галузей та міжнародних відносин.
   
я бы этой мрази Порошенко отрезал бы голову
(tu)
   
 Костяша, ну Давид-то понятно чего.Тут бизнес-интересы...А ты то чего лайкаешь? А? B-)
   
Костяша, ну Давид-то понятно чего.Тут бизнес-интересы...А ты то чего лайкаешь? А? B-)
Петро Порошенко агент КДБ/ФСБ
   
Костяша, ну Давид-то понятно чего.Тут бизнес-интересы...А ты то чего лайкаешь? А? B-)
Из-за своей убогости и злобы.
   
Петро Порошенко агент КДБ/ФСБ
------------------------------------------
Чому,коли ти ведеш суперечку від себе-наче освідчена людина,а як лізеш "на роботу" до політики,так дурко-дурком? :D
   
------------------------------------------
Чому,коли ти ведеш суперечку від себе-наче освідчена людина,а як лізеш "на роботу" до політики,так дурко-дурком? :D
тобі навіть якщо показати ефесбешну ксіву свина не повіриш
   
тобі навіть якщо показати ефесбешну ксіву свина не повіриш
Але ж ти не покажеш.
   
(tu)
И этот человек про бога и веру говорит. Лицемерный чел Косташу

Останнє редагування: 12 травня 2021 09:41:14 від Ersted
   
Все що цікавить сьогодні свиносектантів - це рукіпроч від їхнього улюбленого свиноідола і недоторканність статків петро
Нічого, не довго вже залишилося. Всю свиносекту викинуть на мороз. Й ім знову доведеться стати чесними людьми та йти заробляти гроші.
   
Нічого, не довго вже залишилося. Всю свиносекту викинуть на мороз. Й ім знову доведеться стати чесними людьми та йти заробляти гроші.
====================================
Тю! А вони що? Не заробляють? За це їх і не навидять. А бубочку де хто любить не за мізки,яких там нема,не за чесноти,про які воно не чуло та бере крадені гроші,а тому,що ВІН ТАКЕ Ж БИДЛО ЯК І ЙОГО ВИБОРЦІ!  Але навіть це ілюзія,бо хоча його дурять як лоха, він все одно має вже десятки мільонів доллярів. А ЛОХИ думають що воно "Голобородько". Ну як і ти,Мічігінчик. :D  :facepalm:
   
И этот человек про бога и веру говорит. Лицемерный чел Косташу
а це ідея! Можна ж влаштувати свину аутодафе на майдані. Людям сподобається
   
тобі навіть якщо показати ефесбешну ксіву свина не повіриш
та ніфіга!
Якщо йому показати фсбешну ксиву петро, то він ще більше захоплюватиметься ним і ще голосніше волатиме : ви всі заздрите нашому петро!
Розумієш..він цей факт давно прийняв і перетравив
   
А вони що? Не заробляють? За це їх і не навидять.
ну? а я що казала?
Ні на секунду петро від верстата не відходить!
заробляє
   
Нічого, не довго вже залишилося. Всю свиносекту викинуть на мороз. Й ім знову доведеться стати чесними людьми та йти заробляти гроші.

Як тебе вже викинули, використаний гандон ?  :laugh:  тепер ясно, чого ти так казисся :))) А ти взад до мамки попросись - як смоктяшка  :pooh_lol: Його ж взяли - і тобі сідало з баландою знайдуть. І будеш тут знову за мамку сраку рвати, як смоктяшка  :D
   
читаю ФУП, и уважение к Порошенко только растёт с каждым днём :)
и не только у меня, похоже :)
   
читаю ФУП, и уважение к Порошенко только растёт с каждым днём :)
и не только у меня, похоже :)

Сама в шоці: був би рядовий депутат ВР, але ж зесрань таааак надривається, що мимоволі розумієш - ніхто, крім ПАП  :laugh:
Розумієте, зєбіли ? Ваші істерики, соплі, конвульсії мають тільки зворотню дію.
   
Сама в шоці: був би рядовий депутат ВР, але ж зесрань таааак надривається, що мимоволі розумієш - ніхто, крім ПАП  :laugh:
Розумієте, зєбіли ? Ваші істерики, соплі, конвульсії мають тільки зворотню дію.
Бякусь, хоч ти себе не обманюй насправді  :laugh:
на вас, упоротих свиносектантів, не подіє навіть офіційне повідомлення про співробітництво петро з ФСБ паРаші
а знаєш, чому?
Бо ви й так чудово про це знаєте, вже давно прийняли і перетравили
   
читаю ФУП, и уважение к Порошенко только растёт с каждым днём :)
и не только у меня, похоже :)
(tu) Директорская секретарша тоже основывала свое отношение к жизни на мнении других людей. И Вы, как правильно заметили, точно в этом не один
   
Бякусь, хоч ти себе не обманюй насправді  :laugh:
на вас, упоротих свиносектантів, не подіє навіть офіційне повідомлення про співробітництво петро з ФСБ паРаші
а знаєш, чому?
Бо ви й так чудово про це знаєте, вже давно прийняли і перетравили

А ти (x) цуко....ПАСЧІТАЙ )))  для початку скількі разів ти написала Порошенко на ФУПі - і скільки я. Так що упорота тут - ти !  B-)
p.s. дірки плівкача можеш засунути собі у сраку  :weep:  Може хуч вона буде їми вражена  :laugh:
   
А чи не відкрити гілочку: А вот чєсна гаваря, я бы этой бляди Зеленскому отрезала б голову ! Як вважаєте ?  :beach:  Є за шо ?  :love:

Останнє редагування: 12 травня 2021 13:10:25 від Бяка
   
А ти (x) цуко....ПАСЧІТАЙ )))  для початку скількі разів ти написала Порошенко на ФУПі - і скільки я. Так що упорота тут - ти !  B-)
p.s. дірки плівкача можеш засунути собі у сраку  :weep:  Може хуч вона буде їми вражена  :laugh:
твоя істерика свідчить про одне : я потрапила у "десятку"  :laugh:

ПС Де і коли я писала щось ганебне (маю на увазі - ганебне для мислячої людини) на кшталт "ніхто, крім ПАП" ?  :fuck:
   
твоя істерика свідчить про одне : я потрапила у "десятку"  :laugh:

ПС Де і коли я писала щось ганебне (маю на увазі - ганебне для мислячої людини) на кшталт "ніхто, крім ПАП" ?  :fuck:

А ти злилася  :laugh:  - і істериш тепер факами :))
p.s. а де я писала, "ніхто, крім ПАП"  - давай, брех-юлька, скріншот  B-)
   
Ну шо, кнуроська, де ти там хутко зникла ?  :D  Шукаєш ? давай-давай: повернусь і перевірю.
   
А ти злилася  :laugh:  - і істериш тепер факами :))
p.s. а де я писала, "ніхто, крім ПАП"  - давай, брех-юлька, скріншот  B-)
Бякусю, бачу ти потребуєш підвищення кваліфікації ))) такот, термін "злилася" застосовується тоді, коли на залізну аргументацію опонента просто тупо нічим відповісти
Але це очевидно не наш з тобою випадок  :laugh: , позаяк від тебе була не залізна аргументація, а порада "засунути у ср*ку плівки" (що вже само по собі є або зливанням, або підтвердженням сказаного мною вище - на вибір).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія