Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відносно землі. Тільки наркоман виносить останнє з домівки.

Чому виникла потреба в спішній приватизації? Десь горить? Виробництво, реалізація с/г продукції стагнує?
Ні, навпаки, рік від року нарощується. Ми все більше і більше виробляєм і продаєм.
Може комусь заважає стабільний приток валюти в Україну? Виходить що так.
Такі речі робляться в спокійній обстановці. Поступово, розважливо, вивірено.
прихильники певної політсили розвалив виробництво, медицину, тепер руки тягнуться до сільського господарства  :X


Останнє редагування: 28 березня 2020 15:25:18 від Лимарь
   
Ти продаєш власну землю? Не бажаєш - не продавай!
   
продам. 2 кубометри. для угоди необхідна довідка з ДВК - "голосував за клоуна"
   
Чому виникла потреба в спішній приватизації? Десь горить? Виробництво, реалізація с/г продукції стагнує?
Ні, навпаки, рік від року нарощується. Ми все більше і більше виробляєм і продаєм.
Може комусь заважає стабільний приток валюти в Україну? Виходить що так.
Такі речі робляться в спокійній обстановці. Поступово, розважливо, вивірено.
прихильники певної політсили розвалив виробництво, медицину, тепер руки тягнуться до сільського господарства  :X
Порушено елементарні права людей на розпорядження власним майном.
30% власників паїв вже померли, кожен рік помирають нові і нові.
Право на розпорядження взагалі не повинно розглядатися через призму вигідно не вигідно.
Може вигідно противників цього права здати в борделі, хай би вони краще це обговорювали.
Якщо що, то зеленський клоун  інедопрезидент, але це не відміняє факту порушення прав.
Щоб не було розводки як кошенят, то підказую, проблема не в тому, що земля від Івана перейде до його сусіда Васила, витсупайте тілкьи за обмеження в одні руки на рівні 10, 100 чи 200 га, і не більше.
І земял не переходить у власність юридичних осіб, ніяких і іноземців.
   
Чому виникла потреба в спішній приватизації? Десь горить? Виробництво, реалізація с/г продукції стагнує?
Ні, навпаки, рік від року нарощується. Ми все більше і більше виробляєм і продаєм.
Може комусь заважає стабільний приток валюти в Україну? Виходить що так.
Такі речі робляться в спокійній обстановці. Поступово, розважливо, вивірено.
прихильники певної політсили розвалив виробництво, медицину, тепер руки тягнуться до сільського господарства  :X

мы не к земле ни к урожаю отношения ни какого не имеем..
от слова "вообще."
мало того вся земля бесплатно отдана или за копейки - типо в аренде..
ну то пусть кто ее забрал на шару - купит или отдаст..
   
Порушено елементарні права людей на розпорядження власним майном.
30% власників паїв вже померли, кожен рік помирають нові і нові.
Право на розпорядження взагалі не повинно розглядатися через призму вигідно не вигідно.
Може вигідно противників цього права здати в борделі, хай би вони краще це обговорювали.
Якщо що, то зеленський клоун  інедопрезидент, але це не відміняє факту порушення прав.
Щоб не було розводки як кошенят, то підказую, проблема не в тому, що земля від Івана перейде до його сусіда Васила, витсупайте тілкьи за обмеження в одні руки на рівні 10, 100 чи 200 га, і не більше.
І земял не переходить у власність юридичних осіб, ніяких і іноземців.
Земля не перейде від Івана до Василя, а буде тотально скуплена Ахметовими-Косюками-Рабіновичами.
Ну чого ти такий дубовий і наївний :(
   
Порушено елементарні права людей на розпорядження власним майном.
30% власників паїв вже померли, кожен рік помирають нові і нові.

На вучерній приватизації сильно збагатились прості українці? І померлі і живі?
Зараз з землею стараються насунути теж саме! Тільки от біда, громадяни уже
прекрасно розуміють, що й до чого. І як воно буває.

Останнє редагування: 28 березня 2020 16:14:48 від Лимарь
   
На вучерній приватизації сильно збагатились прості українці?
Зараз з землею стараються насунути теж саме!
З землею ще 20 років тому зробили те саме, що і з ваучерами. Де усі були тоді? Технічно зараз просто збираються перевести якісь мутні "паї" в чіткі земельні акти. Хіба не так?
   
На вучерній приватизації сильно збагатились прості українці?
Зараз з землею стараються насунути теж саме! Тільки от біда, громадяни уже
прекрасно розуміють, що й до чого. І як воно буває.

Не треба порівнювати  прутень з носом. А краще порівняти з приватизацією квартир. Людям дали право продавати свої квартири як зараз нададуть власне право власності на землю. Бо без права продажу права власності немає в принципі.
   
Земля не перейде від Івана до Василя, а буде тотально скуплена Ахметовими-Косюками-Рабіновичами.
Ну чого ти такий дубовий і наївний :(

Чому це? Ось дивись приклад. У мене в селі коло спілкування. Це десь 5 родин з котрими я в близьких відносинах. У кожної родини десь 8-10 гектарів паїв. На питання чи продадуть вони хоть гектар у випадку приняття закону мене нецензурно посилають усі. Ні хто не хоче продавати землю хоча особо багато з аренди не мають. І пояснень немає чому не хочуть продавати Не хочу! І все!
   
Земля не перейде від Івана до Василя, а буде тотально скуплена Ахметовими-Косюками-Рабіновичами.
Ну чого ти такий дубовий і наївний :(
+===============================================================+
Війка боїться що земля не стане власністю ВО Свобода, тобто, її очільників.
Не хочеш - не пробавай СВОЮ землю "Ахметовими-Косюками-Рабіновичами".
І не заважай іншим розпоряджатися їх власністю! Як ти зустрінеш когось,
що прийде до тебе й почне розпоряджатися твоєю власністю? Будеш вітати?
   
Не треба порівнювати  прутень з носом. А краще порівняти з приватизацією квартир. Людям дали право продавати свої квартири як зараз нададуть власне право власності на землю. Бо без права продажу права власності немає в принципі.
Це ви щось прикладуєте до свого наса. Земля це засіб виробництва. Як і промислові підприємства.
До того ж мені цікаво спостерігати за аполагетами приватизації землі.Земля туда, земля сюда. Як пакетик сємєчок.
Насправді, власність на землю дуже складне питання.
 Досить згадати євреїв.
Спочатку ділянки викупали в арабів, а потім сказали, тут тепер буден наша країна! І все.
Тепер забирають землю у арабів безплатно.
   
ТС,скільки землі маєш у власності, в оренду здаєш шось?
   
Земля не перейде від Івана до Василя, а буде тотально скуплена Ахметовими-Косюками-Рабіновичами.
Ну чого ти такий дубовий і наївний :(
Вія, ти навіть не уявляєш як ти далека від реалій. Бодай елементарін знання х економіки чи бізнесу маєш? Математику на якому рівні засвоїла і знаєш? Квадратні рівняння за 6-7 клас розв*язувати вмієш? Теорему Піфагора зможеш доказати (7 чи 8 клас)? Якщо це можеш, то можна продовжити. Далі взнай кількість земель, грошей і так далі, а так з тобою про щось говорити то тількит рефлексій на рівні інстинктів, навіть якщо вони у тебе здорові. Ти дуже далека від проблем та ситуації, дуже далека від народу і як справжня соціалістка віриш у всяку бздуру, що протирічить природі людини. Ти навіть мала б зробити висновок з того, що Свобода вічні невдахи. задумайся чому, тому що вас нормальні ніколи не сприймуть.
   
Це ви щось прикладуєте до свого наса. Земля це засіб виробництва. Як і промислові підприємства.

Усюди промислові виробництва в приватних руках. Купляються-продаються. В чому проблема?
   
Дубинский говорит что ПЕС готов поддержать.Так что готовься к переобуванию.Тем более что у пидра тоже земли нахапано его холдингам и по земле он тоже в топе
   
Ти продаєш власну землю? Не бажаєш - не продавай!
Коли вже соросята зникнуть?
   
Усюди промислові виробництва в приватних руках. Купляються-продаються. В чому проблема?
Земля -це не станок!
   
На вучерній приватизації сильно збагатились прості українці? І померлі і живі?
Зараз з землею стараються насунути теж саме! Тільки от біда, громадяни уже
прекрасно розуміють, що й до чого. І як воно буває.
Культ карго?
ну це треба так перекласти вверх ногами. Паї це і є ваучери, якими ніхто не розпоряджається. Мова іде саме про те, щоб матеріалізувати папери в товар і дати розпорядитися.
Я пишу на тему землі, тому що орендую сотні паїв, я маю власні паї, і дууже в темі. Ще не було року, щоб я на заляву не отримав дестятки гектарі вземлі. Я протягом 10-ти років збільшив свій земельний банк до розміру, що мені забагато.
Мені невигідна кіпівля-продаж, тому, що я і так отримав все надурняк, більше третини власників паїв померли, ще третина роз*їхались по світах.
Ви знаєте чому я про це пишу в невигідному для себе ключі? Тому що земля для мене не є на першому місці, я не є фермером, не сиджу за трактором, я на землі появляюсь кілка разів на рік щоб забрати прибуток. В тему землі попав майже випадково, основний хліб заробляю в інші сфері, тому не боюся сказати правду. Всі знайомі фермери та агробарони між собою гооврять реальні речі, але ніколи на публіку не скажуть те що їм не вигідно.
Рабав воля не потрібна. Кінець рабства починається з розкутих ланцюгів. Ще 5-10 ркоів і все, земля назавше залишиться в руках невласників за копійки.
Якщо що, то в селі моїх батьків майже вся земля була орендована Іваном Гутою, компанія "Мрія", він в бігах був, компанію продав саудитам із Саудівської Аравії... Так що тепер земля в руках арабів. Ще прикол, що на тисячу гектарів не працевлаштовнао жодного жителя села, ЖОДНОГО!.
Зате дестяки потенційних селян, що хотіли набрати до 10 гектарів під сад, так цього і не зробили, бо неможливо інвестувати в сад на чужій землі. В кожному селі є десяток людей, що мають гроші на сад, але землю обробляють араби.
   
Чому це? Ось дивись приклад. У мене в селі коло спілкування. Це десь 5 родин з котрими я в близьких відносинах. У кожної родини десь 8-10 гектарів паїв. На питання чи продадуть вони хоть гектар у випадку приняття закону мене нецензурно посилають усі. Ні хто не хоче продавати землю хоча особо багато з аренди не мають. І пояснень немає чому не хочуть продавати Не хочу! І все!
І правильно роблять. Земля, це як офісний будиночок. Не в центрі. звичайно, але недалеко.
Тут ще одна проблема. В Росії найбільші землевласники бувший губернатор Краснодарського краю, і Медведєв.
Питання, якщо такий латифундист переконливо "попросить" ці родини продати землю, вони відмовляться?
Чи будуть українці захищені від такого розвитку подій?
   
Фуй їм а не землю в такому контексті...  :fuck:
Торгаші подивіться проект бюджету Шмигаля там взагалі вирізане бабло на створення кадастрів і картографію... Так що ринок взагалі може привести к піздєцу   :X
Дебіли бля (с)
   
Усюди промислові виробництва в приватних руках. Купляються-продаються. В чому проблема?
:facepalm:
   
Культ карго?
ну це треба так перекласти вверх ногами. Паї це і є ваучери, якими ніхто не розпоряджається. Мова іде саме про те, щоб матеріалізувати папери в товар і дати розпорядитися.
Я пишу на тему землі, тому що орендую сотні паїв, я маю власні паї, і дууже в темі. Ще не було року, щоб я на заляву не отримав дестятки гектарі вземлі. Я протягом 10-ти років збільшив свій земельний банк до розміру, що мені забагато.
Мені невигідна кіпівля-продаж, тому, що я і так отримав все надурняк, більше третини власників паїв померли, ще третина роз*їхались по світах.
Ви знаєте чому я про це пишу в невигідному для себе ключі? Тому що земля для мене не є на першому місці, я не є фермером, не сиджу за трактором, я на землі появляюсь кілка разів на рік щоб забрати прибуток. В тему землі попав майже випадково, основний хліб заробляю в інші сфері, тому не боюся сказати правду. Всі знайомі фермери та агробарони між собою гооврять реальні речі, але ніколи на публіку не скажуть те що їм не вигідно.
Рабав воля не потрібна. Кінець рабства починається з розкутих ланцюгів. Ще 5-10 ркоів і все, земля назавше залишиться в руках невласників за копійки.
Якщо що, то в селі моїх батьків майже вся земля була орендована Іваном Гутою, компанія "Мрія", він в бігах був, компанію продав саудитам із Саудівської Аравії... Так що тепер земля в руках арабів. Ще прикол, що на тисячу гектарів не працевлаштовнао жодного жителя села, ЖОДНОГО!.
Зате дестяки потенційних селян, що хотіли набрати до 10 гектарів під сад, так цього і не зробили, бо неможливо інвестувати в сад на чужій землі. В кожному селі є десяток людей, що мають гроші на сад, але землю обробляють араби.
Я сама дочь ахвіцера... Хоч би методички міняли чи що  :lol:
   
Прогорнув , я такечки собі тєму і бачу , що як було , такечки і лишилось , аргументи від усіх зацікавлених у своєму - не вагомі загалом , а тому розумію , що - "немає простих відповідей" справедливе , бо ситуйовіна навіть не на монету схожа , котра дві сторони і гарта має , сітуйовіна ма-ть ще осяжніша у багатосторонності та багатогранності і через це схилюсь до думки - не на часі .
   
обычно громче всех кричат про запрет на продажу земли те, у кого никогда не было ни клаптыка, либо лоббисты агрохолдингов.
   
обычно громче всех кричат про запрет на продажу земли те, у кого никогда не было ни клаптыка, либо лоббисты агрохолдингов.
ні те ні друге. просто я бачив, як та земля просирається.
   
Коли вже соросята зникнуть?
+===========================+
Коли педрили повиздихають!  :K
   
ні те ні друге. просто я бачив, як та земля просирається.

ну ессно часть просрет, мы ж не можем в закон включить пункт про уровень IQ и отсечение по нему для продавцов. но земля это собственность, частная и государственная, и ее купля и продажа должна быть урегулирована, как и любой собственности. для начала необходимо, конечно, кадастр финализировать, затем выбраться из жопы финансовой после Зе и карантина, а там и банки начнут СМБ кредитовать под залог этой же земли. может году к 24-25 и доживем.
   
Говорят, что договорились разрешить только продажу земли, которая у паевщиков, а государственную по-прежнему будет нельзя. А кто знает, сколько с/х земли у паевщиков, и сколько в государственной собственности?
   
+===========================+
Коли педрили повиздихають!  :K

поговорили два избирателя Зе между собой :lol:
   
Всі розумники,читайте для початку Піфагора Гейзеля.."Свободный економический порядок "..Фундаментально , за сто лет до , обосновал невозможность частной собственности на землю..
Вы проплаченные иуды..Будете физически истреблены..
   
Підтримую введення землі в економіку держави, це дасть значний стрибок ВВП. Але не під час надзвичайної ситуації.
   
Re: Відносно землі. Тільки наркоман виносить останнє з домівки.

ні те ні друге. просто я бачив, як та земля просирається.
земля то найменше що просирається.Просра лося набагато важливіше і ніхто і в вус не дує. тому буде закон і будуть вільно продавати і купляти аж до рівноваги. Питання не про продаж,а про методи "умовляння" продати коли така можливість появиться.Адже закон наглядають УКРАЇНСЬКІ судді,чесніших яких нема у світі.ось де цимес і гамлетівське питання.
   
Підтримую введення землі в економіку держави, це дасть значний стрибок ВВП. Але не під час надзвичайної ситуації.
Стрибок в прірву теж може бути значним  :K
   
Да нема питань з економікою..Банки всього світу кредитують під майбутній врожай..Ось тут і працюйте..Приберіть захмарні ставки по кредитам і жодних питань не виникне..
   
обычно громче всех кричат про запрет на продажу земли те, у кого никогда не было ни клаптыка, либо лоббисты агрохолдингов.
Є якась статистика  :S   :laugh:
На противагу скажу,що за негайну приватизацію зазвичай агітують тз прихильники дефолту.
Мріють половити рибку в мутній воді. Так що ні.
Повторю. Такі речі робляться в спокійній обстановці. Поступово, розважливо, вивірено.
І не за теперішньої збанкрутілої влади на чолі з зеленим ніщо.
 


Останнє редагування: 28 березня 2020 17:34:19 від Лимарь
   
продам. 2 кубометри. для угоди необхідна довідка з ДВК - "голосував за клоуна"

куплю. 2 кубометри. для угоди необхідна довідка з ДВК - "голосував за свина, бо 3,14-ас".
   
земля то найменше що просирається.Просра лося набагато важливіше і ніхто і в вус не дує. тому буде закон і будуть вільно продавати і купляти аж до рівноваги. Питання не про продаж,а про методи "умовляння" продати коли така можливість появиться.Адже закон наглядають УКРАЇНСЬКІ судді,чесніших яких нема у світі.ось де цимес і гамлетівське питання.
ясно, давайте ще й це просеремо, а потім на гілляку, ой.... смереки також просрали....
   
куплю. 2 кубометри. для угоди необхідна довідка з ДВК - "голосував за свина, бо 3,14-ас".
давай свою довідку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія