Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хто так чекав комету?

Re: хто так чекав комету?

А нижче комети що за рожеве світило?
   
Re: хто так чекав комету?

Зрозуміло, дякую.

А Місяць не заважає зараз?

Так, заважає, звичайно. Зараз навіть не намагаємось кудись поїхати.
   
Re: хто так чекав комету?

А нижче комети що за рожеве світило?

Підсвітлений світлом від містечка тоненький шар хмар. Low transparency.
А яскрава зірка в центрі трохи справа - АльФерац. Її дивний колір - результат хроматичної аберації об'єктива. Навколо трохи галло від low transparency.

Останнє редагування: 18 березня 2024 23:33:21 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

Показати зображення...


Цікаво...

Трошечки бракнуло до повного затемнення.  :)

Кольори натуральні? Бо ті протуберанці за кольором нагадують розряд в спектральній трубці з воднем. Вони справді такі?
Я собі уявляв їх оранжевими чомусь.

Ті вертикальні розводи від краєчка Сонячного диска то ефект від оптики? Чи матриця таке дає?
   
Re: хто так чекав комету?

Цікаво...

Трошечки бракнуло до повного затемнення.  :)

Кольори натуральні? Бо ті протуберанці за кольором нагадують розряд в спектральній трубці з воднем. Вони справді такі?
Я собі уявляв їх оранжевими чомусь.

Ті вертикальні розводи від краєчка Сонячного диска то ефект від оптики? Чи матриця таке дає?

Добрі питання!

> ті протуберанці за кольором нагадують розряд в спектральній трубці з воднем

По ідеї, це і є водень. Його альфа-лінія - насичений червоний колір. Цей протуберанець було добре видно неозброєним оком як червону цятку внизу під Сонцем, але на сирому відео він насвітився помаранчево-червоним. Я не дуже повірив такому результату, бо з якихось причин на знімку були присутні відтінки зеленого (WTF?..) і збалансував зображення на "сіре" в тих місцях. Зрештою, як саме мало б бути - не знаю, але ось - про вся випадок - незбалансоване зображення:



Вертикальні розводи - я їх раніше бачив на знимках, зроблених через фільтр, і "списував" на неякісний матеріал, але в даному випадку знимок зроблений вже без фільтра. Я чув, що це - через властивість атмосфери, щось пов'язане з поляризацією, думаю дослідити їх причину детальніше, їх видно й на фотографіях інших авторів.

Останнє редагування: 10 квітня 2024 21:27:39 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

Re: хто так чекав комету?

Хромосфера



Останнє редагування: 11 квітня 2024 00:04:48 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

Все, GizmoGremlin, закінчилася ваша лафа з сонячними затемненнями додому, тепер черга Європи за кілька років  :gigi:
   
Re: хто так чекав комету?

Все, GizmoGremlin, закінчилася ваша лафа з сонячними затемненнями додому, тепер черга Європи за кілька років  :gigi:

Так! Тепер лише "щорічні" будуть. Може, через пару років - в Австралію на повне.
   
Re: хто так чекав комету?

Так! Тепер лише "щорічні" будуть. Може, через пару років - в Австралію на повне.

Це в мене резервний варіант, якщо у 2026 або 2027 році не вдасться поїхати до Іспанії. Ну якщо доживу, звісно.
   
Re: хто так чекав комету?

Це в мене резервний варіант, якщо у 2026 або 2027 році не вдасться поїхати до Іспанії. Ну якщо доживу, звісно.

 (tu)

Доживеш!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія