Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Прогнози ФУПчики можуть зробити тут  http://fbet.org.ua

Ліга Чемпіонів
20.10.2020

19:55 CL Group G Dynamo Kyiv - Juventus FC    
19:55 CL Group F Zenit - Club Brugge    
22:00 CL Group E Chelsea FC - Sevilla FC    
22:00 CL Group G FC Barcelona - Ferencvaros TC    
22:00 CL Group F Lazio - Borussia Dortmund    
22:00 CL Group H Paris St. Germain - Manchester United    
22:00 CL Group H RB Leipzig - Istanbul Basaksehir    
22:00 CL Group E Stade Rennais - FK Krasnodar    
21.10.2020
19:55 CL Group A RB Salzburg - Lokomotiv Moscow    
19:55 CL Group B Real Madrid - Shakhtar Donetsk    
22:00 CL Group D AFC Ajax - Liverpool FC    
22:00 CL Group A Bayern München - Atlético Madrid    
22:00 CL Group D FC Midtjylland - Atalanta Bergamo    
22:00 CL Group B Inter Milano - Mönchengladbach    
22:00 CL Group C Manchester City - FC Porto    
22:00 CL Group C Olympiakos Pireus - Olympique Marseille

Ліга Європи
22.10.2020

19:55 EUL Group C Bayer Leverkusen - OGC Nice    
19:55 EUL Group A BSC Young Boys - AS Roma    
19:55 EUL Group A CSKA Sofia - CFR Cluj    
19:55 EUL Group B Dundalk FC - Molde FK    
19:55 EUL Group C Hapoel Be'er Sheva - Slavia Praha    
19:55 EUL Group F HNK Rijeka - Real Sociedad    
19:55 EUL Group D Lech Poznan - SL Benfica    
19:55 EUL Group E PAOK Salonica - Omonia Nicosia    
19:55 EUL Group E PSV Eindhoven - Granada CF    
19:55 EUL Group B Rapid Wien - Arsenal    
19:55 EUL Group F SSC Napoli - AZ Alkmaar    
19:55 EUL Group D Standard Liège - Rangers FC    
22:00 EUL Group H Celtic FC - AC Milan    
22:00 EUL Group K Dinamo Zagreb - Feyenoord    
22:00 EUL Group L Hoffenheim - FK Crvena Zvezda    
22:00 EUL Group G Leicester City - Zorya Luhansk    
22:00 EUL Group J Ludogorets - Royal Antwerp    
22:00 EUL Group I Maccabi Tel Aviv - Qarabag FK    
22:00 EUL Group G SC Braga - AEK Athens    
22:00 EUL Group L Slovan Liberec - KAA Gent    
22:00 EUL Group H Sparta Praha - Lille OSC    
22:00 EUL Group J Tottenham - LASK Linz    
22:00 EUL Group I Villarreal CF - Sivasspor    
22:00 EUL Group K Wolfsberger AC - CSKA Moscow

   
 8-)

Динамо - Юве 20/80
Реал - Шахта 70/30
Лестер - Зоря 75/25
   


Головний тренер Динамо Мірча Луческу відповів на запитання журналістів перед поєдинком проти Ювентуса в груповому етапі Ліги чемпіонів.
 
 19:55 


"Я неодноразово говорив, що бути гравцем і тренером – це зовсім різні речі. Пірло – дуже молодий тренер, він тільки розпочав кар’єру. Він вчиться через ігри, а тренера оцінюють по результатах, тому в нього все попереду.

Пірло назавжди залишиться для мене тим 15-річним хлопцем, який дебютував під моїм керівництвом. Був дуже розумним футболістом, не по роках мудрим. Але Андреа ніколи не буде моїм суперником. Він залишиться моїм підопічним. У нього все попереду. Бажаю йому всього найкращого.

Ми спілкуємося. Не так часто, але періодично контактуємо. Я його привітав після призначення в Ювентус. Досвід? Ми всі ж для того й граємо в Лізі чемпіонів, щоб здобути досвід.

Ювентус може грати по-різному. В них дуже багато досвідчених і майстерних футболістів. Вони використовують різні схеми, але схеми – не головне. Головне – з якою мотивацією вони готуються до поєдинку з Динамо, яка в них дисципліна
   
Але Андреа ніколи не буде моїм суперником. Він залишиться моїм підопічним. У нього все попереду. Бажаю йому всього найкращого.

накуя він це сказав?  :laugh:
   
 :facepalm1:


Колишній гравець збірної України та Спартака Андрій Дикань висловився щодо підтримки збірних України та Росії, якщо команди зустрінуться на футбольному полі.
 

"Я буду вболівати за футбол. За футбол, за друзів, чому б ні. Якщо буде грати Пятов на воротах, а там Гільєрме – в будь-якому випадку буду вболівати за Пятова.


Якщо інший воротар буде у воротах Росії? Бєлєнов Олександр. Також друг. Буду вболівати і за того воротаря, і за цього воротаря.

Якщо Дзюба буде бити пенальті Пятову, то вболіватиму за Андрія. Якщо Дзюба буде бити пенальті українському воротарю, з яким я не знайомий? Ви мене все одно провокуєте. За воротаря я буду вболівати. Я вболіваю за воротарів, тому що я з цієї кухні", – сказав Андрій Дикань у коментарі Youtube-каналу Stargorod Sport.

Зауважимо, Дикань у 2010-2012 роках викликався у збірну України, більшу частину кар'єри воротар провів у російських клубах. Наразі Андрій входить до тренерського штабу Метала, який очолює Олександр Кучер.
   
У мене якийсь когнітивний дисонанс від фрази 'пірло,тренер ювентусу'
Забагато фізруків
   
:facepalm1:


Колишній гравець збірної України та Спартака Андрій Дикань висловився щодо підтримки збірних України та Росії, якщо команди зустрінуться на футбольному полі.
 

"Я буду вболівати за футбол. За футбол, за друзів, чому б ні. Якщо буде грати Пятов на воротах, а там Гільєрме – в будь-якому випадку буду вболівати за Пятова.


Якщо інший воротар буде у воротах Росії? Бєлєнов Олександр. Також друг. Буду вболівати і за того воротаря, і за цього воротаря.

Якщо Дзюба буде бити пенальті Пятову, то вболіватиму за Андрія. Якщо Дзюба буде бити пенальті українському воротарю, з яким я не знайомий? Ви мене все одно провокуєте. За воротаря я буду вболівати. Я вболіваю за воротарів, тому що я з цієї кухні", – сказав Андрій Дикань у коментарі Youtube-каналу Stargorod Sport.

Зауважимо, Дикань у 2010-2012 роках викликався у збірну України, більшу частину кар'єри воротар провів у російських клубах. Наразі Андрій входить до тренерського штабу Метала, який очолює Олександр Кучер.

Ты глянь какая сложная система иерархии у него в башке. :weep:
   
8-)

Динамо - Юве 20/80
Реал - Шахта 70/30
Лестер - Зоря 75/25

Хочется надеяться на сюрприз от Зари...
   
та ще ж від перемоги над Ломаченком не відійшли, уже на Диканя зібрались?  :S
   
Ты глянь какая сложная система иерархии у него в башке. :weep:
Очередной идиото хохол
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

"Шахтер" сегодня вылетел в Мадрид на матч 1-го тура Лиги чемпионов против "Реала". Главный тренер Луиш Каштру взял в Испанию 20 игроков:

Вратари: Никита Шевченко, Андрей Пятов, Анатолий Трубин

Защитники: Додо, Давид Хочолава, Виктор Корниенко, Марк Мампасси, Витао, Валерий Бондарь

Полузащитники: Маркос Антонио, Дентиньо, Марлос, Тете, Манор Соломон, Майкон, Маркиньос Сиприано, Георгий Судаков, Денис Шостак

Нападающие: Богдан Вьюнник, Даниил Гончарук

   
Шахта поїхала якимсь експериментальним складом  :S
щоб 6-0 виглядали нормальним
   
Побачимо донецьку молодь нарешті
   
"Шахтер" сегодня вылетел в Мадрид на матч 1-го тура Лиги чемпионов против "Реала". Главный тренер Луиш Каштру взял в Испанию 20 игроков:

Вратари: Никита Шевченко


ахахах
   
Пятов

Додо - Бондарь - Хочолава - Корнієнко

Соломон - Антоніо - Майкон - Тете

Марлос

Дентіньо
   
Даже такой реал их обыграет

2:0

Надеюсь на ничью ДК 2:2
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Шахта поїхала якимсь експериментальним складом  :S
щоб 6-0 виглядали нормальним

Але любителі змов можуть тепер сказати, що і проти Реала Шахтар вирішив не випускати основу під приводом COVID
   
Але любителі змов можуть тепер сказати, що і проти Реала Шахтар вирішив не випускати основу під приводом COVID

Основа готується до Динамо
   
Але любителі змов можуть тепер сказати, що і проти Реала Шахтар вирішив не випускати основу під приводом COVID

Ти ж в курсі, що Шахта заявила "всі тести негативні"
але поїхали лавочники
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Основа готується до Динамо

Правильно, гра через 20 днів.  Треба вже поберегти гравців і не випускати їх на матчі ЛЧ
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Ти ж в курсі, що Шахта заявила "всі тести негативні"
але поїхали лавочники

7.7. Previous confirmed cases
It is currently recognised that those who have recovered from COVID-19 may still be at risk of
delivering positive PCR test results, despite having no contagion risk nor virus symptoms.
Participants from Group 1 or Group 2 who have verified confirmation that they have now
recovered from the virus are invited to submit documentation of this to the UPAP, including
the date of diagnosis of the virus, complete relevant medical history and any other medical
documents in this context e.g. SARS-CoV-2-RNA test or any other laboratory tests. This must
be provided at least one week before the team’s next UEFA Match.

   
та ще ж від перемоги над Ломаченком не відійшли, уже на Диканя зібрались?  :S
а шо Ломаченко проиграл?
Не следил за ним давно уже!
   
а шо Ломаченко проиграл?
Не следил за ним давно уже!


продув
я навітьполінився прокидатись, думав Вася знову висадить суперника, подивлюсь у повторі

а він програв по очкам
   
This must
be provided at least one week before the team’s next UEFA Match.

ну так надали ж
   
продув
я навітьполінився прокидатись, думав Вася знову висадить суперника, подивлюсь у повторі

а він програв по очкам

Это я его зглазил...пидара ватного...следующий будет усик .... Потом беринчик. И гвоздик ..вся наволочь ватная должна проиграть.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

ну так надали ж

Коли?
Еще 9 игроков «Шахтера», у которых коронавирус выявлен 8 октября, остаются на самоизоляции. Как уже сообщалось ранее, они будут тестироваться в воскресенье, 18 октября.
   
без Роналдо Динамо уделает стару бабцю ! :)
   
без Роналдо Динамо уделает стару бабцю ! :)

ну то йди постав

озолотишся х5
чи сцикотно?
   
Это я его зглазил...пидара ватного...следующий будет усик .... Потом беринчик. И гвоздик ..вся наволочь ватная должна проиграть.
Про Гвоздика ты хватанул.  :shuffle:
Он уже проиграл нокаутом Бетербиеву и завязал.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

УЕФА намерена сократить выплаты клубам в еврокубках в следующие пять лет из-за убытков от пандемии коронавируса.

Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) намерен сократить призовой фонд Лиги чемпионов и Лиги Европы, утверждает The Times.

УЕФА уже сообщил всем 55 членам о планируемом сокращении выплат клубам в течение следующих пяти лет в связи с экономическим кризисом из-за пандемии коронавируса, утверждает издание. Организация потеряла 564 миллиона евро дохода в текущем году из-за остановки еврокубков и последующего возобновления матчей в формате «Финала восьми».

   
Воронин пидарюга пошел помощником тренера в Динамо Москву
   
   
дібала з бернардескі на замівні..на підсилення
   
форма у юве  :facepalm:

вони там єбанулись чи шо усі? :lol:
   
ЛГБТ  :gigi:
   
форма у юве  :facepalm:

вони там єбанулись чи шо усі? :lol:
Сахтьолом потягнуло.
   
форма у юве  :facepalm:

вони там єбанулись чи шо усі? :lol:
в этом сезоне многие делают третий комплект попугайских цветов. Что указывает на формы из переработанного пластика вроде. Необычным цветом приковывает внимание к теме "енвайромент френдли"

Останнє редагування: 20 жовтня 2020 20:06:26 від Hardrock_feller_Kiyv
   
 :laugh:

   
Показати зображення...

никогда ДК не было настолько украинским,
как при Луческу.. 8-)
пс
Бущан - первый сейв, кстати.
ппс
и лохонулся сразу же)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія