Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продаж сх землі / Зе знімає мораторій / ваше ставлення

+1

реєстр на блокчейні без можливості виправляти записи

усі великі ділянки в приватній власності - 200 Га та більше - в прозорій звітності для населення, щоб нарід на місцях знав хто і що скуповує (чи віджимає)

плюс спеціалізований земельний суд - щоб швидко вирішувати земельні справи 
плюсую. Крім суду,  як на мене,  плодити юрисдикції не треба.
   
Не голосувала за обох, за зняття  мораторію, але після упорядкування уже існуючих земельних відносин. Наприклад у мене, і не тільки у мене, не приватизована земельна ділянка під приватизованим домом. При Янике це коштувало десь 15 тис.,грн., для мене це було дорого на той час. тепер не можу приватизувати, бо є інші різні бюрократичні приколи. І таких як я дуже багато, навіть швидка уприватизація за мінімальною ціною давала б стійке поповнення бюджету копієчка капала б потихеньку плюс загальна інвентаризація міської землі. Але то нікому не цікаво, бо то працювати потрібно на метрах, а не гектарами оперувати.
   
Не голосувала за обох, за зняття  мораторію, але після упорядкування уже існуючих земельних відносин. Наприклад у мене, і не тільки у мене, не приватизована земельна ділянка під приватизованим домом. При Янике це коштувало десь 15 тис.,грн., для мене це було дорого на той час. тепер не можу приватизувати, бо є інші різні бюрократичні приколи. І таких як я дуже багато, навіть швидка уприватизація за мінімальною ціною давала б стійке поповнення бюджету копієчка капала б потихеньку плюс загальна інвентаризація міської землі. Але то нікому не цікаво, бо то працювати потрібно на метрах, а не гектарами оперувати.

Ми про сх землю

Вона вже приватизована

Продаватись може лише та що є в реєстрі

Реєстр землі публічний
Будь хто може дізнатися статус та поточного власника при потребі
   
не голосував ні за одного, що за дискримінація?  :))

за зняття мараторію підтримую, але правильним підходом.
ювелірним я би сказав.

так як просто зняття може привести і до проблем втч.
   
я ж кажу не цікаво, бо дуже багато зловживань саме з міською землею, скільки діючих пільг по податку на землю?
   
а хтось співставляв реєстр і карту України з точки зору законодавчого оформлення всіх власників землі?  це ж великий шматок поповнення бюджетів всіх рівнів
   
А що з приводу продажі святої української земельки говорить Юлія Володимирівна?
   
спочатку віддайтемої 90 моргів а тоді можете продавати
А Львов сначала кому отдавать, полякам или австрийцам?
   
Відповідно до електоральних настроїв
Судячи по відсоткам
Більшості потрібні бабки.. в смислі гроши..
Більшості потрібні фантики  ..

Де бабки там завжди афера та омана..


Краще спати, краще жерти краще срати..
Круту тачку під дупу, айфон під вуха.

Мда.. мабудь класно жити сьогоднішнім днем..  нюню.. цікаво після 5 рокив взнати думку тих що зараз -сьогодня  ЗА..
   
не голосував за цих,
та тут багато хто вже "не голосував за цих"
І чим далі, тим кількість "зіпсутих бюлетенів" збільшуватиметься :)
Цитувати
але зняття мораторію підтримую  :gigi:
Аналогічно, як не дивно
   
та тут багато хто вже "не голосував за цих"
І чим далі, тим кількість "зіпсутих бюлетенів" збільшуватиметься :)

тут взагалі не голосують, а я другий тур не відвідую, якщо в нього не проходить той за кого я голосував у першому
демократія це не гра "Цар гори"
   
Краще спати, краще жерти краще срати..
Круту тачку під дупу, айфон під вуха.
Ты из шалаша пишешь?
Гусиным пером на папирусе?
   
Цілком за вільний обіг на ринку землі. Але після останніх електоральних подій... я хій його знає, чи повносправними є більшість жителів країни... Шото я в раздуміях, за який пункт проголосувати.
Менше радянських людей буде якщо почнуться розборки за землю))))
   
просто можно зразу гроші за продажу, а можно не зразу земельний податок, і те і те цікаво, чи прораховували це ? питання, необхідні якісь контролі зі якостю використання
   
інвестиційні договори врешті решт
   
Податок на виробничу землю, право власності громадянам України, іноземцям лише оренда і податки і можна вводити ринок землі.
Доцільно зробити спеціальну економічну зону, яку розширювати з часом на всю Україну.
Тощо...  :dirol:
   
Тре знати на яких умовах знімають мораторій.
Допустимо ситуацію?
 Раша або Китай скуплять півмільйона гектарів землі. Загороджують його і об'являють своєю суверенною територією...
   
Тре знати на яких умовах знімають мораторій.
Допустимо ситуацію?
 Раша або Китай скуплять півмільйона гектарів землі. Загороджують його і об'являють своєю суверенною територією...

 :weep:  треба хоч трохи з головою дружити  :lol:

доросла людина, трясця....
   
Все нормально. Идёт все к распродаже Украины. Вы иного ожидали? У меня шесть почти гектаров. Которые мне ничего, кроме мененгита не приносят. Я противник свободной продажи земли. Мы на своей земле окажемся чужими. Хоть какие ограничения не вводи на забугорность покупателя - обойдут. Украину купят. Готовтесь. Ваша зекоманда работает.
   
Загороджують його і об'являють своєю суверенною територією...
А японцы Холливуд объявляли своей территорией?
   
Я сразу после выборов сказал что это похоронная команда Украины
распродадут все что осталось
и уходя выключат свет
Все как в песне которую они пели
   
Все нормально. Идёт все к распродаже Украины. Вы иного ожидали? У меня шесть почти гектаров. Которые мне ничего, кроме мененгита не приносят. Я противник свободной продажи земли. Мы на своей земле окажемся чужими. Хоть какие ограничения не вводи на забугорность покупателя - обойдут. Украину купят. Готовтесь. Ваша зекоманда работает.
кривавий майдан з річкамми крові.
   
:weep:  треба хоч трохи з головою дружити  :lol:

доросла людина, трясця....

Угу,зара  все можливо....
   
Все нормально. Идёт все к распродаже Украины. Вы иного ожидали? У меня шесть почти гектаров. Которые мне ничего, кроме мененгита не приносят. Я противник свободной продажи земли. Мы на своей земле окажемся чужими. Хоть какие ограничения не вводи на забугорность покупателя - обойдут. Украину купят. Готовтесь. Ваша зекоманда работает.

гарний допис, ще один мазок до портрету  (tu)

"у мене є 6 га землі, я мучусь з нею, не дозволяйте мені її продати"  :lol:
   
Угу,зара  все можливо....

Всесвіт і людська тупість безмежні, і так було завжди
   
гарний допис, ще один мазок до портрету  (tu)

"у мене є 6 га землі, я мучусь з нею, не дозволяйте мені її продати"  :lol:
да не особо мучаюсь, бумагу раз в год подписываю,мне та пшеница не нужна за пай, деньгами он даёт около билета туда- назад. Время, три дня потеряно. Это мне мененгит. Продавать не планирую. Облегчили бы бумажную фигню, работал бы себе фермер и мне не напряжно.
   
Всесвіт і людська тупість безмежні, і так було завжди

 Головне в законі нех пропишуть, що іноземець зможе назавжди придбати землю собі у власність і вуаля- кацапи провернуть таку аферу...
   
да не особо мучаюсь, бумагу раз в год подписываю,мне та пшеница не нужна за пай, деньгами он даёт около билета туда- назад. Время, три дня потеряно. Это мне мененгит. Продавать не планирую. Облегчили бы бумажную фигню, работал бы себе фермер и мне не напряжно.

на біса ти підписуєш папір про оплату пшеницею, яка тобі не потрібна?
навчи фермера користуватись банківським переказом, розори Укрзалізницю  :laugh:

трясця, от що відсутність ринку з людьми робить,
у нього власність є, а він нею якусь громадсько-політичну функцію здійснює 
   
"Якщо буде вільний продаж землі – її скуплять іноземні грошові мішки!". Я трохи не в темі.
Якби вільний продаж землі був відкритий десять років тому і значну частку землі, наприклад в Криму, скупилі скажімо німецькі хазяєва.
Питання: чи зміг би  нешановний пан хуйло анексувати Крим?  Як би реагували німецькі політичні сили на анексію?
   
Головне в законі нех пропишуть, що іноземець зможе назавжди придбати землю собі у власність і вуаля- кацапи провернуть таку аферу...

я відкрию тобі таємницю, коли ти щось купуєш у власність то назавжди, аж до тих пір поки ти сам не забажаєш тієї власності позбутись,
аферу провернули твої вчителі в школі та ПТУ коли тебе вчили
   
Да нет никакой функции. Время жалко, то да. Пусть фермер работает. Все же на благо Украины. Платит налоги. Хотелось бы, не лишним сталося б немного больше денег, но то такое. Землю не продам и я против продажи как таковой
   
"Якщо буде вільний продаж землі – її скуплять іноземні грошові мішки!". Я трохи не в темі.
Якби вільний продаж землі був відкритий десять років тому і значну частку землі, наприклад в Криму, скупилі скажімо німецькі хазяєва.
Питання: чи зміг би  нешановний пан хуйло анексувати Крим?  Як би реагували німецькі політичні сили на анексію?
- анексія так само відбулась би,
- ніяк, їх власність продовжувала б залишатись їх власністю в російському правовому полі
німці продовжили б отримувати прибутки з користування нею
   
Да нет никакой функции. Время жалко, то да. Пусть фермер работает. Все же на благо Украины. Платит налоги. Хотелось бы, не лишним сталося б немного больше денег, но то такое. Землю не продам и я против продажи как таковой

оце вона, просто ти цього не усвідомлюєш  :laugh:
   
деньгами он даёт около билета туда- назад.
Так разорви договор аренды, хто мешает?
Потребуй ежедневный физический доступ к своей земле в период посевной и уборочной.
или построй там забор.
   

[/quote]
- анексія так само відбулась би,
- ніяк, їх власність продовжувала б залишатись їх власністю в російському правовому полі
німці продовжили б отримувати прибутки з користування нею
[/quote]
Отже, судячи з Вашої відповіді, я так розумію, що об’єкти нерухомості, промисловості, сільського господарства в Криму, що належали юридичним та фізичним особам, як українським суб’єктам, так і громадянам України, які внаслідок анексії опинились в російському правовому полі, і на даний момент володіють цією власністю? Чи все-таки відбулась "націоналізація" і все майно стало належати "народу Криму"?
   
Зе знімає мораторій?

   
Отже, судячи з Вашої відповіді, я так розумію, що об’єкти нерухомості, промисловості, сільського господарства в Криму, що належали юридичним та фізичним особам, як українським суб’єктам, так і громадянам України, які внаслідок анексії опинились в російському правовому полі, і на даний момент володіють цією власністю? Чи все-таки відбулась "націоналізація" і все майно стало належати "народу Криму"?

Так, в переважній масовій кількості випадків приватна власність залишилась у власності приватних осіб.
Якась частина власності була рейдернута від одного приватного власника до іншого.
"Націоналізована" тільки державна власність.
   
Буде як з українськими заводами. У манюпаса грошей нема бо бідний скуплять ті у кого гроші є але вони працювати не будуть будуть наймати жебраків за 10 тис. в місяць на сезон або навезуть китайців. Продукція в основному на експорт. Ціни на харчі почнуть рости. Манюпас озвіріє. Зброї на руках вже багато. Почне литись кров. Юлька це розуміє, тому проти продажу земли. Поки люди зубожилі землю продавати не можна. Потім буде бійня
   
Не убедили. Дам почти задарма ту мою землю фермеру. Пускай работает
 У него и люди в сезон есть. А в собственности пусть будет. Я ее, кстати, живьём не видел, она просто существует. Уж соберусь раз в год подписать бумаги.
   
Не голосовал не за ПП не за ЗЕ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія