Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому коцапоязик нацменшини досі вивчається в школах для всіх?

Чому в багатьох школах коцапоязик змушені вивчати всі, а не тільки личинки коцапів? За законом про освіту для нацменшин повинні бути окремі класи де в початковій школі їх вчать писати матюки на парканах на рідній мові..але чому коцапоязик вчать в українських школах для українців?
Для коцапів досить 100 вчителів  на всю Україну,  по факту держава для чогось фінансує тисячі вчителів коцапоязика який всупереч закону викладається не тільки цій нахабній нацменшині а і українцям 
   
Чому в багатьох школах коцапоязик змушені вивчати всі, а не тільки личинки коцапів? За законом про освіту для нацменшин повинні бути окремі класи де в початковій школі їх вчать писати матюки на парканах на рідній мові..але чому коцапоязик вчать в українських школах для українців?
Для коцапів досить 100 вчителів  на всю Україну,  по факту держава для чогось фінансує тисячі вчителів коцапоязика який всупереч закону викладається не тільки цій нахабній нацменшині а і українцям 

Ти звідкіля пишеш? Яка твоя поточна локація?
   
бо ми тут хахли, малороси...
   
Ти звідкіля пишеш? Яка твоя поточна локація?
це не стосується теми посту..
   
бо ми тут хахли, малороси...
:lol:  та да... nas.gov.ua... очевидно малороси. тиб хоч би з під проксі заходив чи з впн... це така позиція нашої рідної НАНУ? ти один там такий, чи разом вас багато?
   
це не стосується теми посту..

Дуже уже стосується. Ти пишеш те, про що не знаєш. І дуже палишся... Тобто ти таки зараз не в Україні і я вгадав?
   
:lol:  та да... nas.gov.ua... очевидно малороси. тиб хоч би з під проксі заходив чи з впн... це така позиція нашої рідної НАНУ? ти один там такий, чи разом вас багато?

правда очі коле неважливо з якого джерела
а ти нах..й пішов, спостережливий
   
Тобто ти таки зараз не в Україні і я вгадав?
А що тут вгадувати, коли воно приховує місцезнаходження?
   
нехай буде--бо тоді патріотам є чим виправдати своє існування й на шматок хліба щось теж
   
правда очі коле неважливо з якого джерела
а ти нах..й пішов, спостережливий

ООО! Це так науковці в Україні спілкуються! Матюкайся як науковець! новий тренд!
   
Дуже уже стосується. Ти пишеш те, про що не знаєш. І дуже палишся... Тобто ти таки зараз не в Україні і я вгадав?
маячня..я все знаю  - у школах з 100%  українцями викладається коцапоязик

мало де я можу бути..прямо зараз я пишу з польщі..вчора писав з України,  можеш перевірити
   
маячня..я все знаю  - у школах з 100%  українцями викладається коцапоязик

Ти пишеш маячню. Нема такого.
   
Вона викладається просто як іноземна мова за вибором українців. А хіба мову ворога непотрібно знати?
   
Вона викладається просто як іноземна мова за вибором українців. А хіба мову ворога непотрібно знати?

Навіть не так. Як друга іноземна. Бо перша - англійська.
   
Навіть не так. Як друга іноземна. Бо перша - англійська.
Це несуттєво.
   
Це несуттєво.

Для ТС суттєво. Його мета влаштувать мовосрач, щоб відволікти від поточних проблем.
   
В багатьох це в скількох?
   
В багатьох це в скількох?

Та байдуже. Може в двох чи трьох... це теж багато... :), якщо є бажання влаштувать мовосрач...  :shuffle:
   
ось приклад

сільська школа в дніпропетровській області..заходимо на сайт школи , дивимося документацію..бачим о вчителя коцапоязика..для чого він  в сільській школі?
   
Для ТС суттєво. Його мета влаштувать мовосрач, щоб відволікти від поточних проблем.

який мовосрач  - є порушення закону
   
а плєнних як допитувать збираєтеся?
   
ось приклад

сільська школа в дніпропетровській області..заходимо на сайт школи , дивимося документацію..бачим о вчителя коцапоязика..для чого він  в сільській школі?
А чому щодо цього треба вимагати пояснень від ФУПа? Зверніться до керівництва тієї школи і вдовольните свою цікавість.
   
який мовосрач  - є порушення закону


Нарушение закона это разжигание ненависти по языковому признаку
   
який мовосрач  - є порушення закону
Які пан знаходить порушення щодо вивчення іноземних мов у школі?
   
ну напевно батьки не проти...
   
який мовосрач  - є порушення закону

Якого закону? Школа по згоді з батьками може ставити третьою іноземною хоч китайську чи хінді. Захотіли батьки російську - вчать російську. Треба ж комусь знати мову агресора, щоб допитувать полонених кацапів? Що тобі не подобається? Ти хочеш чергового мовосрачу? Так не вийде. Це уже не 90 роки і навіть не 2010. Ніхто за кацапоязик вишиванку рвать не буде. Шо тобі ще не ясно?
   
Учіть хлопці кацапський суржик. Бо йопта українською окромя казочок для малечі ше ніц толкового нема.
Шліть отого гішпанця нахій і пизьдте у кацапів усе смачненьке...  :laugh:
   
Хай пан Гонсалес хочіб закуярить який курсіц толковий по пайтону на солов'їній.. а от тоді вже і  п***а шо кому вчить.
   
Учіть хлопці кацапський суржик. Бо йопта українською окромя казочок для малечі ше ніц толкового нема.
Шліть отого гішпанця нахій і пизьдте у кацапів усе смачненьке...  :laugh:

Іще один спєціалість. Літератури для дітей українською більш ніж достатньо! Причому до 2014 року дуже багато українських книжок видавалось саме у кацапстані, як не дивно...
   
Іще один спєціалість. Літератури для дітей українською більш ніж достатньо! Причому до 2014 року дуже багато українських книжок видавалось саме у кацапстані, як не дивно...

дядя тидібіл. я же і кажу шо для дітьов ше шось є , а далі куйшотолкового. У кацапів тонни інформації.
Тибляйолопе дивився скільки літератури по тому ж ай-ті українською є ?
Хочеш падла шоб наші діти далі колобка не продвинулись ?  :X 
   
Чому в багатьох школах коцапоязик змушені вивчати всі, а не тільки личинки коцапів? За законом про освіту для нацменшин повинні бути окремі класи де в початковій школі їх вчать писати матюки на парканах на рідній мові..але чому коцапоязик вчать в українських школах для українців?
Для коцапів досить 100 вчителів  на всю Україну,  по факту держава для чогось фінансує тисячі вчителів коцапоязика який всупереч закону викладається не тільки цій нахабній нацменшині а і українцям 

Слышь, личинка оленя, иди историю политических учений учи.

Ибо твои высеры ни на что иное кроме как на потенциальное удобрение для ягеля не похожи.
   
Причому до 2014 року дуже багато українських книжок видавалось саме у кацапстані,

БУ-ГА-ГА !!!

То видібіли вже і друкарську справу просрали ? ... :facepalm:
Грьобана Буркіна-Фасо!!!  :weep:  :weep:  :weep:
   
Учіть хлопці кацапський суржик. Бо йопта українською окромя казочок для малечі ше ніц толкового нема.
Шліть отого гішпанця нахій і пизьдте у кацапів усе смачненьке...  :laugh:

Ага. Или Гуго гроция переведёт

И платона. 
   
Хай пан Гонсалес хочіб закуярить який курсіц толковий по пайтону на солов'їній.. а от тоді вже і  п***а шо кому вчить.

а  в чому проблеми -  є по пайтону купа літератури української і без мене... хоча про scipy i особливо по sympy  я б щось і написав би
   
Слышь, личинка оленя, иди историю политических учений учи.

Ибо твои высеры ни на что иное кроме как на потенциальное удобрение для ягеля не похожи.

о, завезене коцапйо підтягнулося
   
дядя тидібіл. я же і кажу шо для дітьов ше шось є , а далі куйшотолкового. У кацапів тонни інформації.
Тибляйолопе дивився скільки літератури по тому ж ай-ті українською є ?
Хочеш падла шоб наші діти далі колобка не продвинулись ?  :X 

Ти сам дебіл і падла і йолоп. Хто не хоче вчити російську вчить англійську. Про книжки для ай-ті порозказуй таким же даунам як сам. Там усе так швидко міняється, що уже англійською ніхто нічого не друкує. уся документація онлайн. Нема ума читать англійською ( я узагалі не знаю айтішників, які не читають англійсьою) є гугло перекладач. Обтікай чмо.
   
а  в чому проблеми -  є по пайтону купа літератури української і без мене... хоча про scipy i особливо по sympy  я б щось і написав би

ШО цуцечка ледаченька ? Спригуєш од праці ?  ;)  :diablo:
Шо там є ? Кіт наплакав там є.  :cray:


   
о, завезене коцапйо підтягнулося

Завозят оленей

А мои тут с 1648 детектируюцца по книгах. 

Понял, ездовой?
   
Иди, лысого гоняй 
И гроция переводи

И платона.
   
Ти сам дебіл і падла і йолоп. Хто не хоче вчити російську вчить англійську. Про книжки для ай-ті порозказуй таким же даунам як сам. Там усе так швидко міняється, що уже англійською ніхто нічого не друкує. уся документація онлайн. Нема ума читать англійською ( я узагалі не знаю айтішників, які не читають англійсьою) є гугло перекладач. Обтікай чмо.

Дядяідігуляй. А ми будем красти шо нам тре. Хоч у китайців.  :-)o Хверштейн?

Останнє редагування: 23 січня 2019 10:07:56 від Naff-Naffchuk
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія