Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

я ж не проти, хай покаже документ

якщо документ таємний, то як же він міг його озвучити. Якщо не таємний, то де він?

брехня вона і є брехня, нікуди не дінешся

коли Ви пишете - брехня, то це означає, що Ви можете легко це довести,
тому я чекаю від Вас хоч якихось доказів того, що Ви написали, або чому Ви так думаєте,
я розумію, що жодних паперів по Томосу ні в кого нема, тому ми можемо посилатися тільки на чиїсь слова,
от я посилаюсь на слова Філарета, а Ви на чиї слова орієнтуєтесь, що так впевнено кажете, що Філарет бреше?
   
Re: Томос наш

ну так чого тоді ляпаєте, чи ви про свою?
може вже звернете увагу на лексикон вашої однопартійки Мирослави?
Дєті, успокойтє вашу мать(с)
   
Re: Томос наш

700 тис грн це 20 тис дол з хвостиком

що це він за сарай від серця відірвав?   :lol:

не знаю, але це неважливо,
Ви впевнено писали, що Порох нічого не продає,
виявилося, що продає, от і все, що я хотіла показати

Останнє редагування: 10 вересня 2018 12:29:08 від Foxic
   
Re: Томос наш

Ви хоча б для прилічія на початку пораділи за нову школу на місті знесеної сторічної старої.
Між іншим , а як ви їх разлічаєте попів, хто якої патріархії?
Бо в вікі пишуть про село Сосонка: В селе действует храм Архистратига Божьего Михаила Винницкого районного благочиния Винницкой епархии Украинской православной церкви[1].

а ви не читайте савецкіх газєт (с), і тоді без проблем будете "раздічать".
   
Re: Томос наш

!

а у Вас які докази, що Філарет бреше?
що змушує Вас думати, що Філарет бреше?
   
Re: Томос наш

може вже звернете увагу на лексикон вашої однопартійки Мирослави?
Дєті, успокойтє вашу мать(с)


я безпартійний
якщо не рахувати 4 роки в піонерській організації
іще питання будуть, товаріщ майор?
   
Re: Томос наш

а ви не читайте савецкіх газєт (с), і тоді без проблем будете "раздічать".
Ви теж щось маєте проти нової школи в селі Сосновка?
   
Re: Томос наш

а у Вас які докази, що Філарет бреше?
що змушує Вас думати, що Філарет бреше?


так я вище уже питав

якщо вимога таємна, як Філарет міг видати таку старшну таємницю
якщо таємниці немає, де сенсаційний документ?
   
Re: Томос наш

я безпартійний
якщо не рахувати 4 роки в піонерській організації
іще питання будуть, товаріщ майор?
Вільно.Кроком руш.
   
Re: Томос наш

Ви теж щось маєте проти нової школи в селі Сосновка?

я щось про школу писав?
   
Re: Томос наш

так я вище уже питав

якщо вимога таємна, як Філарет міг видати таку старшну таємницю
якщо таємниці немає, де сенсаційний документ?

Ви впевнено написали, що Філарет бреше,
тому Ваша черга довести це, хай навіть іншим інсайдом від когось, хто вів перемовини про Томос,
бо Філарет вів такі перемовини, він сказав про вимогу Варфоломія,
і в мене немає жодної підозри, чому Філарет має брехати в такому питанні,
якщо у Вас навіть не підозра, а впевненість, що Філарет бреше, то поділіться з нами, будь ласка...
   
Re: Томос наш

Ви впевнено написали, що Філарет бреше,
тому Ваша черга довести це, хай навіть іншим інсайдом від когось, хто вів перемовини про Томос,
бо Філарет вів такі перемовини, він сказав про вимогу Варфоломія,
і в мене немає жодної підозри, чому Філарет має брехати в такому питанні,
якщо у Вас навіть не підозра, а впевненість, що Філарет бреше, то поділіться з нами, будь ласка...
перепрошую, але Ви забагато хочете від...юльків
   
Re: Томос наш

Ви впевнено написали, що Філарет бреше,
тому Ваша черга довести це, хай навіть іншим інсайдом від когось, хто вів перемовини про Томос,
бо Філарет вів такі перемовини, він сказав про вимогу Варфоломія,
і в мене немає жодної підозри, чому Філарет має брехати в такому питанні,
якщо у Вас навіть не підозра, а впевненість, що Філарет бреше, то поділіться з нами, будь ласка...


якщо вимога таємна, як Філарет міг видати таку страшну таємницю
якщо таємниці немає, де сенсаційний документ?
   
Re: Томос наш

так я вище уже питав

якщо вимога таємна, як Філарет міг видати таку старшну таємницю
якщо таємниці немає, де сенсаційний документ?
Розумію що я нервують вас своїм невіглаством
(стосовно заяв Філарета, цього разу), та ось що казав ще в квітні Порошенко стосовно Томасу :
Сегодня Украина как никогда близка к появлению собственной автокефальной поместной церкви. Я как президент принял решение обратиться к Вселенскому патриарху, к его все святости с просьбой предоставить томос Украинской независимой, точнее, поместной автокефальной церкви, - сказал Порошенко.

Соответствующее обращение уже подписали все епископы Украинской автокефальной церкви и Украинской православной церкви Киевского патриархата.

- За 26 лет это первый документ, который объединил эти две епархии. Двери открыты и для епископов других церквей, - сказал Порошенко, очевидно, намекая на Московский патриархат.

Президент призвал депутатов как можно скорее поддержать обращение к Константинопольском у патриарху.

Порошенко назвал создание Украинской поместной православной церкви одним из главных событий в истории страны.

- Это событие происходит, чтобы мы могли иметь свою единую Православную автокефальную церковь. Церковь, связанную с другими церквями, но административно независимую от Москвы или от кого-либо другого, - сказал Порошенко.
https://m.kp.ua/kiev/politics/606100-poroshenko-obratytsia-k-varfolomeui-s-prosboi-pryznat-edynuui-pomestnuui-pravoslavnuui-tserkov-v-ukrayne
   
Re: Томос наш

ще одне джерело:

Відомо, що під час цієї зустрічі Глава держави запевнив Константинопольсько го предстоятеля у тому, що архієреї всіх трьох головних українських православних Церков – УПЦ МП, УПЦ КП і УАПЦ – готові звернутися з проханням щодо надання томосу про автокефалію. Така спільна позиція українських архієреїв знімала питання про необхідність проведення процедури об’єднання Церков, тобто «подолання розколу», що раніше висувалося за обов’язкову умову. Остання вимога – затвердження звернення через парламент як виразника позиції православного народу.

Повний текст читайте тут: https://главком/publications/avtokefaliya-chogo-ochikuvati-pislya-jiji-otrimannya-doslidzhennya-516523.html
   
Re: Томос наш

Розумію що я нервують вас своїм невіглаством
(стосовно заяв Філарета, цього разу), та ось що казав ще в квітні Порошенко стосовно Томасу :
Сегодня Украина как никогда близка к появлению собственной автокефальной поместной церкви. Я как президент принял решение обратиться к Вселенскому патриарху, к его все святости с просьбой предоставить томос Украинской независимой, точнее, поместной автокефальной церкви, - сказал Порошенко.

Соответствующее обращение уже подписали все епископы Украинской автокефальной церкви и Украинской православной церкви Киевского патриархата.

- За 26 лет это первый документ, который объединил эти две епархии. Двери открыты и для епископов других церквей, - сказал Порошенко, очевидно, намекая на Московский патриархат.

Президент призвал депутатов как можно скорее поддержать обращение к Константинопольском у патриарху.

Порошенко назвал создание Украинской поместной православной церкви одним из главных событий в истории страны.

- Это событие происходит, чтобы мы могли иметь свою единую Православную автокефальную церковь. Церковь, связанную с другими церквями, но административно независимую от Москвы или от кого-либо другого, - сказал Порошенко.
https://m.kp.ua/kiev/politics/606100-poroshenko-obratytsia-k-varfolomeui-s-prosboi-pryznat-edynuui-pomestnuui-pravoslavnuui-tserkov-v-ukrayne
Угу...
Зрозуміло, що кацапам це як...серпом по молоту
Але чого юльки так денервуються?  :-o 
   
Re: Томос наш

я щось про школу писав?
Так в тому й справа. Школа вам сподобалася?

С абревіатурами я і без вас вже якось обійшлася.
   
Re: Томос наш

якщо вимога таємна, як Філарет міг видати таку страшну таємницю
якщо таємниці немає, де сенсаційний документ?

а якщо документу немає, а вимога була усною? і не таємною?
про цю вимогу пишуть майже всі, хто описує проблему та процес перемовин,
то як саме Ви можете підтвердити свою тезу, що ця вимога то брехня?
   
Re: Томос наш

Розумію що я нервують вас своїм невіглаством
(стосовно заяв Філарета, цього разу), та ось що казав ще в квітні Порошенко стосовно Томасу :
Сегодня Украина как никогда близка к появлению собственной автокефальной поместной церкви. Я как президент принял решение обратиться к Вселенскому патриарху, к его все святости с просьбой предоставить томос Украинской независимой, точнее, поместной автокефальной церкви, - сказал Порошенко.

Соответствующее обращение уже подписали все епископы Украинской автокефальной церкви и Украинской православной церкви Киевского патриархата.

- За 26 лет это первый документ, который объединил эти две епархии. Двери открыты и для епископов других церквей, - сказал Порошенко, очевидно, намекая на Московский патриархат.

Президент призвал депутатов как можно скорее поддержать обращение к Константинопольском у патриарху.

Порошенко назвал создание Украинской поместной православной церкви одним из главных событий в истории страны.

- Это событие происходит, чтобы мы могли иметь свою единую Православную автокефальную церковь. Церковь, связанную с другими церквями, но административно независимую от Москвы или от кого-либо другого, - сказал Порошенко.
https://m.kp.ua/kiev/politics/606100-poroshenko-obratytsia-k-varfolomeui-s-prosboi-pryznat-edynuui-pomestnuui-pravoslavnuui-tserkov-v-ukrayne


Константинополь відфутболив декілька звертань українських церков про автокефалію. Останнє було 2 роки тому і не супроводжувалось ні найменшою підтримкою Порошенка.
З тих пір змінилось тільки одне. РПЦ не приїхала на загальний синод і Варфоломій оцінив це як оголошення війни.
Оскільки на РПЦ орієнтуються цілий ряд церков, то Варфоломій боїться опинитись у меншості і йому потрібні голоси на голосуваннях.
Тому Константинополь сам і ініціював реанімацію питання про українську автокефалію, а заодно автокефалію для Македонії і Чорногорії, що теж мають стати сателітами Константинополя у протистоянні з Москвою.
Заслуга Порошенка тут тільки в тому, що це відбулось за рік до виборів і він вирішив осідлати цю тему для піару.
   
Re: Томос наш

Угу...
Зрозуміло, що кацапам це як...серпом по молоту
Але чого юльки так денервуються?  :-o 
якби ж я знала, пане Ламере.)
   
Re: Томос наш

а якщо документу немає, а вимога була усною? і не таємною?
про цю вимогу пишуть майже всі, хто описує проблему та процес перемовин,
то як саме Ви можете підтвердити свою тезу, що ця вимога то брехня?

навіть якщо вимога була усною  (яка її мотивація в такому випадку?), то виконання вимоги ж було письмовим.
якщо перебіжчики із МП бояться, то для чого Філарет озвучив. Якщо не бояться, то де документ?

думка окремих ієрархів в принципі не може зняти питання розколу. Адже позицію церкви визначає не один голос а колективне рішення.

це все одно як заявити, що питання окупації української території знімає приватна думка пана захарченка і пана плотницького

якби був обєднавчий собор і потім звернення від новоутвореної структури, це одне
але до томосу ніхто навіть не готувався, він виявився як сніг на голову
більше того, я ще в червні був свідком розмови Шевчука (глава греко-католиків) із Ісіченком, то вони обоє впевнено казали що нічого не буде і Варфоломій не піде на такий конфлікт із РПЦ
   
Re: Томос наш

тільки одне. РПЦ не приїхала на загальний синод і Варфоломій оцінив це як оголошення війни.
одного не буває
там цілий букет від скрєпопомазанньіх дебілів
   
Re: Томос наш

Вся сімейка Порошенка - латентні сепари. То папаня ходив кругами с московськими попами, а тепер і меньшенький робить те саме.

Одне слово - агенти Кремля.
   
Re: Томос наш

навіть якщо вимога була усною  (яка її мотивація в такому випадку?), то виконання вимоги ж було письмовим.
якщо перебіжчики із МП бояться, то для чого Філарет озвучив. Якщо не бояться, то де документ?

думка окремих ієрархів в принципі не може зняти питання розколу. Адже позицію церкви визначає не один голос а колективне рішення.

це все одно як заявити, що питання окупації української території знімає приватна думка пана захарченка і пана плотницького

якби був обєднавчий собор і потім звернення від новоутвореної структури, це одне
але до томосу ніхто навіть не готувався, він виявився як сніг на голову
більше того, я ще в червні був свідком розмови Шевчука (глава греко-католиків) із Ісіченком, то вони обоє впевнено казали що нічого не буде і Варфоломій не піде на такий конфлікт із РПЦ

нічого не зрозуміла,
можна більш зрозумілою мовою ще раз пояснити, чому саме Ви вважаєте, що Філарет бреше, коли каже про вимогу підписів від упц мп?
і що Ви маєте на увазі під письмовим виконанням вимоги? підписи попів упц мп під зверненням за Томосом?
   
Re: Томос наш

Константинополь відфутболив декілька звертань українських церков про автокефалію. Останнє було 2 роки тому і не супроводжувалось ні найменшою підтримкою Порошенка.
З тих пір змінилось тільки одне. РПЦ не приїхала на загальний синод і Варфоломій оцінив це як оголошення війни.
Оскільки на РПЦ орієнтуються цілий ряд церков, то Варфоломій боїться опинитись у меншості і йому потрібні голоси на голосуваннях.
Тому Константинополь сам і ініціював реанімацію питання про українську автокефалію, а заодно автокефалію для Македонії і Чорногорії, що теж мають стати сателітами Константинополя у протистоянні з Москвою.
Заслуга Порошенка тут тільки в тому, що це відбулось за рік до виборів і він вирішив осідлати цю тему для піару.
Я тільки що читала версію, що таким чином Візантія намагється відродити свою колишню велич.
Хоча насправді ми з вами свідки процесу, коли РПЦ сама по собі провтикала розкол у власній парафії, і наведенням порядку речей зайнялися інші сили.
   
Re: Томос наш

я безпартійний
якщо не рахувати 4 роки в піонерській організації
іще питання будуть, товаріщ майор?
я теж беспартійна, але встигла побути жовтенятком
цікаво, що не влаштовує педрят (особливо тих, хто у дискусії з конкретним юзером щоразу лає його "мамку") у моєму лексиконі?
   
Re: Томос наш

Вся сімейка Порошенка - латентні сепари. То папаня ходив кругами с московськими попами, а тепер і меньшенький робить те саме.
і - зверніть увагу! - без найменшої на те потреби
наприклад, яка була користь Україні від того, що Педро свого часу став дяком МПЪ ?
а сам Педро що отримав навзаєм?
   
Re: Томос наш

Я тільки що читала версію, що таким чином Візантія намагється відродити свою колишню велич.
Хоча насправді ми з вами свідки процесу, коли РПЦ сама по собі провтикала розкол у власній парафії, і наведенням порядку речей зайнялися інші сили.


сказано ж, що гординя матір гріхів
РПЦ своєю гординею просто на стільки дістала Варфоломія, що тішайший чоловік пішов на жорсткий конфлікт
ніхто ж так толком і не може пояснити чого вони так його опустили, не приїхавши на той синод
Очевидно, переоцінили вплив своїх грошей і свою значимість
Хоча врешті православя реально стоїть на межі гігантського розколу і говорити про питання з томосом як вирішене не можна до самого фінального етапу
   
Re: Томос наш

і - зверніть увагу! - без найменшої на те потреби
наприклад, яка була користь Україні від того, що Педро свого часу став дяком МПЪ ?
а сам Педро що отримав навзаєм?

це питання інвестицій і контролю
тоді всі провідні українські олігархи активно фінансували МП
а питання підтримки церкви було важливим на виборах, кого підтримає церква.  От він і старався
   
Re: Томос наш

зрозуміло, доказів, що Філарет бреше, ми так і не дочекаємось,
і не те що доказів, а навіть хоч якесь маленьке посилання на чиюсь думку, що Константинополь таке не вимагав,
тоді ставлю крапку в цьому питанні - доказів про брехню Філарету на поточний момент немає
   
Re: Томос наш

зрозуміло, доказів, що Філарет бреше, ми так і не дочекаємось,
і не те що доказів, а навіть хоч якесь маленьке посилання на чиюсь думку, що Константинополь таке не вимагав,
тоді ставлю крапку в цьому питанні - доказів про брехню Філарету на поточний момент немає


слова протирічать логіці і не підтверджені фактами
які ще докази потрібні?
   
Re: Томос наш

зрозуміло, доказів, що Філарет бреше, ми так і не дочекаємось,
і не те що доказів, а навіть хоч якесь маленьке посилання на чиюсь думку, що Константинополь таке не вимагав,
тоді ставлю крапку в цьому питанні - доказів про брехню Філарету на поточний момент немає
За-то уже полно доказательств того, что юльканутые против томаса, а значит действуют на пользу ху й ла.
Юльканутые, сколько бы вы не пытались выкручиваться, а клеймо - зрадники, на вас висит уже. И будет висеть очень долго.
   
Re: Томос наш

це питання інвестицій і контролю
тоді всі провідні українські олігархи активно фінансували МП
а питання підтримки церкви було важливим на виборах, кого підтримає церква.  От він і старався
підтримувати так, що аж зі шкіри вилізати? інакше трактувати оте дяківство світської людини, одного з найбільших олігархів, я не можу, навіть за великого бажання
   
Re: Томос наш

Хоча врешті православя реально стоїть на межі гігантського розколу
Я думаю, це перебільшення.
Для розколу треба, щоб церкви припинили так зване взаємне "євхаристійне спілкування".
На сьогодні лише 2 церкви - власне РПЦ і Сербська ПЦ (від якої К-поль може "відірвати" Македонію, а згодом і Чорногорію) заявили про свою незгоду з ідеєю автокефалій.

Я впевнений, що крім цих двох церков, жодна інша "євхаристійного спілкування" з К-полем не припинить.

Звісно, відпадіння цих двох церков теж будуть називать "глобальним розколом", посилаючись на те, що РПЦ - це "бєшенниє мілліони вєрующіх" і т.д.

Але по факту від спільноти 14 церков (плюс добавиться українська, ітого 15) відпадуть 2 церкви, решат 13 залишаться у спілкування між собою.

Та й то - РПЦ ж "від'єднається" тільки від К-поля, з рештою церков спілкування буде.

Тобто цей розкол - це такий собі "сферичний кінь у вакуумі".

Ну хіба що РПЦ докотиться до маразмів типу анафем Варфоломію - тоді да, можуть бути ексцеси.

   
Re: Томос наш

Я думаю, це перебільшення.
Для розколу треба, щоб церкви припинили так зване взаємне "євхаристійне спілкування".
На сьогодні лише 2 церкви - власне РПЦ і Сербська ПЦ (від якої К-поль може "відірвати" Македонію, а згодом і Чорногорію) заявили про свою незгоду з ідеєю автокефалій.

Я впевнений, що крім цих двох церков, жодна інша "євхаристійного спілкування" з К-полем не припинить.

Звісно, відпадіння цих двох церков теж будуть називать "глобальним розколом", посилаючись на те, що РПЦ - це "бєшенниє мілліони вєрующіх" і т.д.

Але по факту від спільноти 14 церков (плюс добавиться українська, ітого 15) відпадуть 2 церкви, решат 13 залишаться у спілкування між собою.

Та й то - РПЦ ж "від'єднається" тільки від К-поля, з рештою церков спілкування буде.

Тобто цей розкол - це такий собі "сферичний кінь у вакуумі".

Ну хіба що РПЦ докотиться до маразмів типу анафем Варфоломію - тоді да, можуть бути ексцеси.


РПЦ це міністерство в уряді хуйло. стверджувати, що вони на щось не наважаться, це як у 2014 гадати про межі дозволеного в поведінці росії стосовно україни.
   
Re: Томос наш

слова протирічать логіці і не підтверджені фактами
які ще докази потрібні?

жодній логіці ці слова не протирічать,
Варфоломій хотів отримати формально підписи від упц мп, формально! щоб уникнути звинувачень у розколі,
тому він і поставив це умовою,
після 2016 року йому дуже кортіло показати дулю рпц, от він і скористався моментом, але хотів, щоб формально жодних звинувачень у розколі не було,
отака нормальна логіка, саме тому я вірю Філарету
   
Re: Томос наш

Варфоломій хотів отримати формально підписи від упц мп, формально! щоб уникнути звинувачень у розколі,
тому він і поставив це умовою
ви можете пояснити причину таємності подібної вимоги?
   
Re: Томос наш

ви можете пояснити причину таємності подібної вимоги?

а хто сказав, що вона таємна? тим більш, що про неї всі говорять
   
Re: Томос наш

жодній логіці ці слова не протирічать,
Варфоломій хотів отримати формально підписи від упц мп, формально! щоб уникнути звинувачень у розколі,
тому він і поставив це умовою,
після 2016 року йому дуже кортіло показати дулю рпц, от він і скористався моментом, але хотів, щоб формально жодних звинувачень у розколі не було,
отака нормальна логіка, саме тому я вірю Філарету


так він не отримав підписи МП
он вище заява, яку всі ієрархи МП підписали, хіба крім Драбинка

але Драбинко і від "таємного листа" відхрестився

"Але перші єпископи, які підпадають під «підозру» відносяться до так званого проукраїнського крила УПЦ (МП), зокрема митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук) і згаданий вище митрополит Олександр (Драбинко), який, щоправда, каже, що зі змістом листа глави держави до Вселенського Патріарха не знайомий, бо «лист не бачив».

Повний текст читайте тут: https://главком/publications/pravoslavna-revolyuciya-chi-vstigne-patriarh-varfolomiy-zminiti-istoriyu-491179.html
   
Re: Томос наш

так він не отримав підписи МП
он вище заява, яку всі ієрархи МП підписали, хіба крім Драбинка

але Драбинко і від "таємного листа" відхрестився

"Але перші єпископи, які підпадають під «підозру» відносяться до так званого проукраїнського крила УПЦ (МП), зокрема митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук) і згаданий вище митрополит Олександр (Драбинко), який, щоправда, каже, що зі змістом листа глави держави до Вселенського Патріарха не знайомий, бо «лист не бачив».

Повний текст читайте тут: https://главком/publications/pravoslavna-revolyuciya-chi-vstigne-patriarh-varfolomiy-zminiti-istoriyu-491179.html

він отримав підписи від упц мп,
вище я давала посилання одного з підписантів, зараз продублюю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія