Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

ехххх, були б у нас усі такі багаті як ви з Порошенком
а то одне голосраке бидло, з такими Європу не побудуєш   :(

Так и запишем: чаечка биднее опаного ЧПЕна. Правда, у опаного чпена нет Луи Виттона - но Луи Виттона ей добрый дядя подарил. Ей ваще все дарят добрые дяди. Вот, Украину хотят подарить.
   
Re: Томос наш

да ладно, стрители, блин, нашлись.
Знаем что ваша банда сможет понастроить.


угадав
було б у мене 200 млн баксів, я б фабрику в Росії купив   :laugh:
   
Re: Томос наш

а які Ваші докази, що Варфоломію для надання Томосу не потрібні були підписи від упц мп?
вам надати лінки на тексти від Варфоломія з приводу томоса, де НЕМАЄ ніяких вимог щодо підписів від МПЪ?
перепрошую, але ви при здоровому глузді?
   
Re: Томос наш

так его и спроси   :smile3:

Ну понятно, ты разбираешься только в страхах Президента и страхах Винницких московских попов :)
   
Re: Томос наш

Драбинко є серед Онуфрієвських підписантів?

прочитала, що Драбинко в той день був відсутній,

а взагалі з цими підписами щось незрозуміло,
наприклад, ось черкаський Софроній офіційно підтримав Томос, ось тут https://главком/news/hto-z-jepiskopiv-moskovskoji-cerkvi-v-ukrajini-pidpisav-zvernennyam-pro-avtokefaliyu-497299.html

а тут серед підписантів він теж є, як це зрозуміти? я не знаю       
   
Re: Томос наш

угадав
було б у мене 200 млн баксів, я б фабрику в Росії купив   :laugh:
Купил, сто пудово купил бы  :pooh_lol:
   
Re: Томос наш

Так и запишем: чаечка биднее опаного ЧПЕна. Правда, у опаного чпена нет Луи Виттона - но Луи Виттона ей добрый дядя подарил. Ей ваще все дарят добрые дяди. Вот, Украину хотят подарить.
:facepalm: як все занедбано...
   
Re: Томос наш

Так и запишем: чаечка биднее опаного ЧПЕна. Правда, у опаного чпена нет Луи Виттона - но Луи Виттона ей добрый дядя подарил. Ей ваще все дарят добрые дяди. Вот, Украину хотят подарить.


у нас навіть президент із активами у 800 млн дол бідніший йопаних чпенів
про що можна говорити    :facepalm:
   
Re: Томос наш

Ну понятно, ты разбираешься только в страхах Президента и страхах Винницких московских попов :)
а еще я в своих страхах очень хорошо разбираюсь  :smile3:
   
Re: Томос наш

вам надати лінки на тексти від Варфоломія з приводу томоса, де НЕМАЄ ніяких вимог щодо підписів від МПЪ?
перепрошую, але ви при здоровому глузді?

ну Ви ж від мене вимагали точнісінько те саме  :laugh:
я навела слова Філарета, якими він підтвердив вимогу Варфоломія, він Вам не авторитет?
наведіть слова того, хто для Вас авторитет, що Варфоломій не вимагав підписів від упц мп
   
Re: Томос наш

Купил, сто пудово купил бы  :pooh_lol:


всі патріоти так роблять   [ua]
   
Re: Томос наш

Пистец......так жулька беднее меня ????????????  ;o
         
да. поскольку  доход согласно декларации  около 700 т  грн за год.все!
на  тренера по бегу  хватает, на остальное-нет.

   
Re: Томос наш

:facepalm: як все занедбано...
             
давайте еще от вас послушаем про торбинки с денежками от спонсоров.
   
Re: Томос наш

+1
Но сей факт - серпом по тестикулам кремлевским ботам.
А, так це Олексійко якраз окучіваєт масковських попів за завданням папашки? :weep:  :gigi:
   
Re: Томос наш

прочитала, що Драбинко в той день був відсутній,

а взагалі з цими підписами щось незрозуміло,
наприклад, ось черкаський Софроній офіційно підтримав Томос, ось тут https://главком/news/hto-z-jepiskopiv-moskovskoji-cerkvi-v-ukrajini-pidpisav-zvernennyam-pro-avtokefaliyu-497299.html

а тут серед підписантів він теж є, як це зрозуміти? я не знаю     

Варфоломей и Священный Синод Вселенского патриархата не сойдут с ума от такой гибридности украинских митрополитов?
   
Re: Томос наш

у нас навіть президент із активами у 800 млн дол бідніший йопаних чпенів
про що можна говорити    :facepalm:

Болеете ?
   
Re: Томос наш

Юлька займалась бізнесом і була найбагатшою людиною України.
   (tu)
   
Re: Томос наш

угадав
було б у мене 200 млн баксів, я б фабрику в Росії купив   :laugh:
               
у вас есть фонд Тимошенко  ..пользуйтесь моментом (P)
   
Re: Томос наш

так ми дочекаємось хоч якихось свідоцтв про те, що Варфоломій для Томосу не вимагав підписів від упц мп?
   
Re: Томос наш

Варфоломей и Священный Синод Вселенского патриархата не сойдут с ума от такой гибридности украинских митрополитов?

Не переживайте за них: они за 2000 лет текую гибридность видели, что Вы даже в самых смелых фантазиях не сможете вообразить.
Напр.:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B9_V_(%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9)

Останнє редагування: 10 вересня 2018 11:37:10 від Бяка
   
Re: Томос наш

Не переживайте за них: они за 2000 лет текую гибридность видели, что Вы даже в самых смелых фантазиях не сможете вообразить.

Всё, я спокоен. Убедила.
   
Re: Томос наш

                   
т.е ваш иностранец решил, что к цитате Порошенко на билборде обязательно должно идти фото  Порошенко и сильно  удивился, почему такая одежда?
ээ..не ну шо сказать, логика.
Пояснюю ще раз з точки зору елементарної логіки.
Фото на плакаті є необов"язковим.
Але якщо воно присутнє, то логічно вважати, що фото саме того, кому начебто належить текст на плакаті.
В іншому разі - під фото мало би бути позначено, хто то є.
Для уникнення непорозумінь при визначенні.
   
Re: Томос наш

Не переживайте за них: они за 2000 лет текую гибридность видели, что Вы даже в самых смелых фантазиях не сможете вообразить.
           
 (tu)
   
Re: Томос наш

Всё, я спокоен. Убедила.

Читай больше, хотя бы Википедию :)
   
Re: Томос наш

так ми дочекаємось хоч якихось свідоцтв про те, що Варфоломій для Томосу не вимагав підписів від упц мп?
ще раз - ви при здоровому глузді?
вам надати лінки на ВСІ промови Варфоломія з приводу томосу чи достатньо одного?
але пообіцяйте, що ви не змусите другу сторону показувати вам всі місця у тій промові, де відсутні вимоги якихось 2 підписів від МПЪ  :K
   
Re: Томос наш

Болеете ?


ну якщо ЧПен більше 4 млн заробляє, то логічно і більше 16 млн заробляти
а Петро Олексійовитч заробив смішні 16 млн грн за 2017 рік

ЧПени смотрят на нього як на гімно
   
Re: Томос наш

Пояснюю ще раз з точки зору елементарної логіки.
Фото на плакаті є необов"язковим.
Але якщо воно присутнє, то логічно вважати, що фото саме того, кому начебто належить текст на плакаті.
В іншому разі - під фото мало би бути позначено, хто то є.
Для уникнення непорозумінь при визначенні.

так там же не фото людини, а фото пам'ятнику, як його можна прийняти за чиєсь фото?

   
Re: Томос наш

ну якщо ЧПен більше 4 млн заробляє, то логічно і більше 16 млн заробляти
а Петро Олексійовитч заробив смішні 16 млн грн за 2017 рік

ЧПени смотрят на нього як на гімно

Г- логіка. 16 млн. чпен не може мати дохід за законом - макс. 5 млн. на 3 групі. Теж закони не читаєте, як чяєчька ?  :pooh_lol:
   
Re: Томос наш

ще раз - ви при здоровому глузді?
вам надати лінки на ВСІ промови Варфоломія з приводу томосу чи достатньо одного?
але пообіцяйте, що ви не змусите другу сторону показувати вам всі місця у тій промові, де відсутні вимоги якихось 2 підписів від МПЪ  :K

мені достатньо того, що Ви вважаєте доказом того, що для Томосу не були потрібні підписи від упц мп,
на чомусь же базується Ваша впевненість в цьому

Останнє редагування: 10 вересня 2018 11:45:18 від Foxic
   
Re: Томос наш

так там же не фото людини, а фото пам'ятнику, як його можна прийняти за чиєсь фото?
а якщо Педро видереться на якийсь постамент, як свого часу видерся на трахтора, що ви тоді заспіваєте?
   
Re: Томос наш

так там же не фото людини, а фото пам'ятнику, як його можна прийняти за чиєсь фото?

Показати зображення...

Там не вистачає фото пам'ятників армії і мови ;)
   
Re: Томос наш

ну якщо ЧПен більше 4 млн заробляє, то логічно і більше 16 млн заробляти
а Петро Олексійовитч заробив смішні 16 млн грн за 2017 рік

ЧПени смотрят на нього як на гімно
     
окрываем  НКУ еще раз и смотрим ограничения  по фопам единщикам  до 5 млн
на общей системе  у фопов уже учитываются и расходы .   
   
Re: Томос наш

а якщо Педро видереться на якийсь постамент, як свого часу видерся на трахтора, що ви тоді заспіваєте?
"а если бы он вез патроны"(с) советский фильм

   
Re: Томос наш

а якщо Педро видереться на якийсь постамент, як свого часу видерся на трахтора, що ви тоді заспіваєте?

якщо не рахується...
на плакаті чітко видно пам'ятник, який ніяк не можна сплутати з фото людини
   
Re: Томос наш

Там не вистачає фото пам'ятників армії і мови
Правильно!  (tu)
педрятки, то як невтаємничена в українську історію людина має трактувати цей плакат?
(принагідно пропоную згадати знамениту картину (з огляду на розмір зразу згадуються картини у Луврі) "Святого сімейства" з педриного особняка)
   
Re: Томос наш

на що РЕАГУВАТИ???
але ви маєте рацію - перше, що приходить в голову невтаємниченій людині, це звісно, не те, що на цьому плакаті Педро обережненько так, але прирівняв себе, ганебного баригу, до Київського Князя Володимира Великого, а що то саме він і зображений на плакаті.
Не знав як реагувати на вашу емоційність. Тому і натякнув про недоречність ваших паралелей.
   
Re: Томос наш



Отец Киев указывает перстом своим девочке россие - пади на колени мразь малолетняя,
сиди и слушай старшего.
Ты дура.
Ты украла Крым и принесешь его на коленях мне и что б все видели, что ты с украденным ползешь.
Буду назначать тебе воспитателей духовных я скоро, они тебе про Степана Андреевича и Ивана Степановича поведают, будешь им русским языком своим хвалу петь.
Воспротивишься воле моей - в труху и тлен введу тебя дурочка малолетняя, крыса воровитая.
И где б ты не ныла как я суров к тебе, ты везде будешь осмеяна.
А теперь пшла малолетка, доведи себя до банкротства, пока блестит мой Крым в твоих ручонках.
   
Re: Томос наш

якщо не рахується...
на плакаті чітко видно пам'ятник, який ніяк не можна сплутати з фото людини
рахується, рахується
пам"ятник Педрі, нє?
   
Re: Томос наш

Г- логіка. 16 млн. чпен не може мати дохід за законом - макс. 5 млн. на 3 групі. Теж закони не читаєте, як чяєчька ?  :pooh_lol:


ну нафіга мені закони ЧПенів
так ви максимальний дохід маєте?

виходить 4 ЧПени мають доходи більше ніж власник корпорації Рошен

для чого вона Порошенку ця морока, прибутку ж кіт наплакав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія