Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А я задоволений доставкою газу.

А я задоволений доставкою газу.

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

а меня зовсим похер ваш газ
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Я буду задоволений лише у випадку - "одна труба - одна платіжка" .   А як і хто гроші з моєї платіжки роздерибанить далі , мені похвіг .
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Я буду задоволений лише у випадку - "одна труба - одна платіжка" .   А як і хто гроші з моєї платіжки роздерибанить далі , мені похвіг .
Ну так мабуть роблять з газом, як це прийнято у Європі.
Нам через п'ять років в Євросоюз вступати і НАТО.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Ну так мабуть роблять з газом, як це прийнято у Європі.
Нам через п'ять років в Євросоюз вступати і НАТО.

Дякую , я вже повечеряв і локшину за "Европи" не їстиму . ))
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Ну так мабуть роблять з газом, як це прийнято у Європі.
Нам через п'ять років в Євросоюз вступати і НАТО.
Пора пану Европейцю в Польщу на трускавкы . Потренироваться жить по европейски .
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)

ця інформація гімна варта без надання кількості кубів спалених за січень і кількості кубів "доставлених" за січень

крім того, більш точно можна буде святкувати перемогу у липні коли побачимо кількість кубів спалених за липень і кількість кубів "доставлених" за липень  :super:
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Я буду задоволений лише у випадку - "одна труба - одна платіжка" .   А як і хто гроші з моєї платіжки роздерибанить далі , мені похвіг .
тобі в срср, там на все крім електрики була одна платіжка. Якщо жалко комісії, то рекомендую монобанк, найбільш зручно платити і без комісії навіть податки за кредитні кошти
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)
У когось 0.66, а у нас 1.20 грн. Халява!!!  X(
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Споживачі для зручності отримуватимуть дві платіжки за газ на одному аркуші паперу, на якому тарифи за блакитне паливо як товар і його за його транспортування рахуватимуться окремо.
Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк на брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Коли ми говоримо, щоб знову зробити одну платіжку, ми говоримо просто про зручність споживача. Ми зараз спілкуємося і з транспортуючими компаніями, і з постачальниками, і дійшли того, щоб для зручності споживачів вони отримували ці дві платіжки на одному аркуші паперу. Фактично це означатиме одну платіжку", - сказав він.

За словами Тарасюка, повернутися до старої форми квитанції за газ українці все одно не зможуть, оскільки постачальник і транспортер газу - це різні компанії, які надають окремі послуги.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Влітку прогнозуємо істотне падіння ціни на газ, - Коболєв

"Платіжка не може бути одна. Це дві різні компанії. У нас уже зараз працює газовий ринок. Так, він недосконалий, але він буде поліпшуватися з кожним місяцем. Ми повинні зрозуміти, що транспортування здійснює монополія. Ми ж не можемо прокладати кілька мереж, але їх потрібно обслуговувати. А постачальників вже зараз багато і з'являється багато нових", - пояснив очільник регулятора.


Українці з січня 2020 року почали отримувати окрему платіжку з нарахуваннями за доставку газу газорозподільними компаніями. У жовтні 2019 року НКРЕКП внесла зміни у порядок формування тарифів облгазів на розподіл газу таким чином, щоб плата визначалася не за фактичними обсягами споживання, а по спожитим за минулий рік.Джерело: https://цензор/ua/n3175343
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

ця інформація гімна варта без надання кількості кубів спалених за січень і кількості кубів "доставлених" за січень

крім того, більш точно можна буде святкувати перемогу у липні коли побачимо кількість кубів спалених за липень і кількість кубів "доставлених" за липень  :super:
Скільки кубів газу спалив, стільки і нарахували за доставку. Шо не ясно?
Доставка газу рахується за куб спожитого газу. Мені за січень нарахували 237 грн за доставку.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

У когось 0.66, а у нас 1.20 грн. Халява!!!  X(
Ну ось бачиш, вам доводиться далі качати газ, ніж мені, тому і ціна вища.
А раніше було з моєї кишені. Добре діло з доставкою придумали, цілком підтримую.  (tu)
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

тобі в срср, там на все крім електрики була одна платіжка. Якщо жалко комісії, то рекомендую монобанк, найбільш зручно платити і без комісії навіть податки за кредитні кошти

Я мабуть шо сам оберу , куди мені . Дякую .

Читачам із обмеженими здібностями до читання поясняю - сума вказана у в одні платіжці , мені не первинна , хай хоч і влітку нараховують "доставку" , а от виконувати додаткову бухгалтерську роботу замість когось та ще і безкоштовно , тобто оту зайву платіжку заповнюючи , витрачаючи власну ерергію , швидше за все , що відмовлюсь , як буду змушений відмовитись і від газопостачання у такому випадку .

І н-ай ту "трубу" хоч і в пельку собі засунуть .

З "Бєндєрами" не співпрацюю .
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Скільки кубів газу спалив, стільки і нарахували за доставку. Шо не ясно?
Доставка газу рахується за куб спожитого газу. Мені за січень нарахували 237 грн за доставку.


можете це довести? фото платіжки наприклад


"Мені за січень нарахували 237 грн за доставку" - а скільки за газ?
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Ну ось бачиш, вам доводиться далі качати газ, ніж мені, тому і ціна вища.
А раніше було з моєї кишені. Добре діло з доставкою придумали, цілком підтримую.  (tu)
Хочеш сказати, що живеш ближче до словацького кордону?
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Мені за січень нарахували 237 грн за доставку
Некисла хатинка.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

можете це довести? фото платіжки наприклад


"Мені за січень нарахували 237 грн за доставку" - а скільки за газ?
2107,32 грн. Дохрена, якщо прийняти до що це за 359 кубів газу
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

можете це довести? фото платіжки наприклад


"Мені за січень нарахували 237 грн за доставку" - а скільки за газ?

За газ нарахували 2238.94 грн.

Які тобі ще фото платіжок, не напрягай мене, я тобі кажу як є, без брехні.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Некисла хатинка.
Та просто у мене котел менше ніж 300 кубів газу не споживає, навіть на самому мінімумі.
А вмикати/вимикати мені було облом, тому часом в хаті було жаркувато.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

А в Старобельске чето митингуют  8-)

Сьогодні в м. Старобільськ відбувся мітинг з вимогами зниження ціни на газ та воду та скасування оплати за транспортування газу. Підписано присутніми на зборах звернення до органів державної влади з вказаними вимогами.



   
Re: А я задоволений доставкою газу.

За газ нарахували 2238.94 грн.

Які тобі ще фото платіжок, не напрягай мене, я тобі кажу як є, без брехні.

ні, фоток не треба, цифр достатньо

згідний, таким як ти (з ціною транспортування 0.66грн) взимку є виграш
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

А в Старобельске чето митингуют  8-)

Сьогодні в м. Старобільськ відбувся мітинг з вимогами зниження ціни на газ та воду та скасування оплати за транспортування газу. Підписано присутніми на зборах звернення до органів державної влади з вказаними вимогами.
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
якісь три каліки, мабуть кумахуйловці приплатили.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

За газ нарахували 2238.94 грн.

Які тобі ще фото платіжок, не напрягай мене, я тобі кажу як є, без брехні.
Гм, на сто гривень більше або ви неправильно ціну вказали в стартопіку.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Гм, на сто гривень більше або ви неправильно ціну вказали в стартопіку.
Там в нього, взагалі, маргарин в голові!
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Гм, на сто гривень більше або ви неправильно ціну вказали в стартопіку.
Та там у них трохи плаває заборгованість, бо ціна місяць від місяця міняється, щось донарахували за минулі місяці.
Я такими дрібницями не заморочуюсь.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)
А у меня киевхлеб прислал платежку. Мол в связи с тем, что хлеб мы печем постоянно, и поставляем его по магазинам тоже постоянно, наши расходы на транспортировку и обслуживание автотранспорта, для доставки хлебобулочных изделий, должны оплачиваться вне зависимости от того покупаете вы хлеб или нет! 
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

А у меня киевхлеб прислал платежку. Мол в связи с тем, что хлеб мы печем постоянно, и поставляем его по магазинам тоже постоянно, наши расходы на транспортировку и обслуживание автотранспорта, для доставки хлебобулочных изделий, должны оплачиваться вне зависимости от того покупаете вы хлеб или нет! 
Ну ось коли мені виставлять платіжку за транспортування газу, якого я не споживав, тоді ми обговоримо твої фантазії.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

А у меня киевхлеб прислал платежку. Мол в связи с тем, что хлеб мы печем постоянно, и поставляем его по магазинам тоже постоянно, наши расходы на транспортировку и обслуживание автотранспорта, для доставки хлебобулочных изделий, должны оплачиваться вне зависимости от того покупаете вы хлеб или нет! 

 (tu)  X(
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Ну ось коли мені виставлять платіжку за транспортування газу, якого я не споживав, тоді ми обговоримо твої фантазії.
Дело не в том, потребляешь ты или нет, а в том кто должен платить за транспорт. Ты когда товар покупаешь в магазине, платишь только за товар или еще и за транспорт поставщикам продавца?
Если ты хочешь торговать товаром, то будь добр доставь товар туда, где его купят. Картошка она тоже не в магазине растет.

Останнє редагування: 12 лютого 2020 20:37:27 від flexandr
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Я мабуть шо сам оберу , куди мені . Дякую .

Читачам із обмеженими здібностями до читання поясняю - сума вказана у в одні платіжці , мені не первинна , хай хоч і влітку нараховують "доставку" , а от виконувати додаткову бухгалтерську роботу замість когось та ще і безкоштовно , тобто оту зайву платіжку заповнюючи , витрачаючи власну ерергію , швидше за все , що відмовлюсь , як буду змушений відмовитись і від газопостачання у такому випадку .

І н-ай ту "трубу" хоч і в пельку собі засунуть .

З "Бєндєрами" не співпрацюю .
вибачаюсь що радив тобі, обмеженому, монобанк.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)


прихильники певної політсили мабуть :laugh:
клепки не вистачає глянути на ціну газу в європі  запитати себе а чого це я, прихильники певної політсили, так багато сплачую, віслюки ще й задоволені
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Мені за січень нарахували 237 грн за доставку.
Це не за січень. Це по середньомісячній кількості кубів за минулий рік. Тобто в липні Аналітик спалить 6 кубів, але 237 грн все рівно оплатить
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

вибачаюсь що радив тобі, обмеженому, монобанк.

Навзаєм , бо сподіваюсь друковані тексти доступні до перегляду будь-кому у тому вигляді , як я їх друкую .
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Скільки кубів газу спалив, стільки і нарахували за доставку. Шо не ясно?
Зал*пу, перепрошую. Я спалив ноль (зеро), а нарахували стільки само, як тим, хто без лічильника шпарить. Не знали про такі "причуди"? Впевнений, що мільйони "сракомиїв" теж ще не роздуплились на цей рахунок. Далі буде...
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

прихильники певної політсили мабуть :laugh:
клепки не вистачає глянути на ціну газу в європі  запитати себе а чого це я, прихильники певної політсили, так багато сплачую, віслюки ще й задоволені
Цена газа для населения (с доставкой) в Европе намного выше, чем у нас. Поинтересуйтесь. А то шо прихильники певної політсили кинул их Голобородько, дык а чего ещё ждать от выдуманного персонажа ? Ещё б дешёвого газа у деда Мороза просили, мбугога.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Та просто у мене котел менше ніж 300 кубів газу не споживає, навіть на самому мінімумі.
А вмикати/вимикати мені було облом, тому часом в хаті було жаркувато.

Людина, яка не знає слова "термостат" береться судити про вартість доставки...  :suicide2:
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Людина, яка не знає слова "термостат" береться судити про вартість доставки...  :suicide2:
Термостат це галіма хєрня, якщо мова йде про використання простого термостата, який не уміє керувати модуляцією пальника котла.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Термостат це галіма хєрня, якщо мова йде про використання простого термостата, який не уміє керувати модуляцією пальника котла.

 :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:
   
Re: А я задоволений доставкою газу.
PAL

Бо сумарно за січень мені газ вийшов дешевше. ніж без доставки.
Ціна за кубометр газу - 5.868492 грн
Ціна доставки кубометру газу - 0.66 грн
В сумі виходить - 6.5285 за куб.
Халява!! Де зрада? Не бачу.
В топку верещання порохоботів.  (td)

А в грудні ціна за куб була 6.0084034 грн, тобто дешевша
А тепер дивимося на ціну на біржах



Нічого не дивує?

Я більше скажу - у лютому ціна буде така ж сама, як ц січні, а на графіку видно, що на біржах ціна продовжує падати й буде ще дешевша
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

:suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:  :suicide2:
Я не люблю коли коливається температура в хаті, а це є головний недолік використання простого термостата.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія