Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разведка США рассекретит новые сенсационные материалы об НЛО

===================
Угу, типу всі  дані у нас є, фото, відео, але оприлюднювати боїмося- народ зразу побіжить топитися та вішатися.
І як же вони,цікаво збираюцця народ "готувати"??? :lol:  А, опублікують фото та відео. :D
І ще один момент- тобто владі похєр на думку людей, типу та що ті люди, ми самі тут з іншопланетянами порішаємо? (tu)

Цю туфту вже розганяють років 50 якщо  не більше, от тільки підтверджень за цей час так НІЯКИХ І НЕ ЗЯВИЛОСЯ за
винятком фото чи відео знятих,судячи з якості на  стародавню праску.

Так що не гоніть хвилю,шановні! :pleasantr:

Вероятность существования развитой цивилизации нельзя отбрасывать.
   
Я можу тільки говорити сам за себе ,як очевидець бачив і спробував зняти,відповідаю тільки за себе, показник пікселів на смартфоні не показник на що наводив особисто знято якості НЛО.Коли раптово і хочеш зняти і не настроєно,зараз так маю смарт з 4камерами,якось  щось цікаве знімлю в горах і на перевалах покажу,мені не стидно в очах бути скептиків балаболом,я бачив реальні речі і об'єкти що рухались як не одна можлива техніка в ближайші 300 років,міняли форму на ходу, нехай рахують мене дураком,це реально було.

Останнє редагування: 7 квітня 2021 14:48:42 від Merhn
   
Вероятность существования развитой цивилизации нельзя отбрасывать.
---
А трохи подумати?
Тобто вони прилітають і стидаюцця з нами спілкуватися?
Чи нафуя високорозвинені прилітають на Землю?
Щоб нас окупувати,але передумують?
Ціль прильоту озвуч!
   
---
А трохи подумати?
Тобто вони прилітають і стидаюцця з нами спілкуватися?
Чи нафуя високорозвинені прилітають на Землю?
Щоб нас окупувати,але передумують?
Ціль прильоту озвуч!
Бо можуть.
   
я думаю, что высокоразвитая цивилизация может существовать и здесь, на Земле, просто мы её почти не замечаем, она для нашего взгляда слишком большая, я для нашего понимания слишком сложная. муравьи же не замечают нас.
эта гипотеза лучше чем предположение о том, что пришельцы прилетели к нам из далёких-далёких галактик. лучше тем, что не надо выдумывать какие-то недостаточно научные нуль-транспортировки, прыжки через подпространство, или как они там преодолевают непреодолимые космические парсеки.
и ещё. предположим, разумные существа из далёкой-далёкой галактики оседлали свои высокотехнологичные тарелки, преодолели пространство и время, прилетели к нам на Землю, и тут потерпели аварию, разбились. например, в Ancient Aliens говорили, что в Розуэлле разбилась не одна тарелка а несколько :) несколько - это больше двух, правда? первая тарелка, ладно, разбилась из-за ошибки пилота. вторая почему разбилась? спешил на выручку товарищу? а третья?
в той же передаче говорилось, что в зоне 51 целые ангары заняты под хранение обломков НЛО, их там изучают! и там уже вроде не хватает места, поэтому для хранения и изучения обломков НЛО задействовали другие авиабазы!
фактически, они нам что говорят, что представители высокоразвитой цивилизации настолько рукожопые, что не могут приземлиться без аварии?
иными словами, ждём порцию "рассекреченной" туфты, уже скоро :(
   
Знаете, после трилогии Ли Цысиня я потерял веру в НЛО  :(  То что инопланетяне могут быть, я уверен, но вот что они к нам прилетают, уже не верю.
   
Бо можуть.
---
Нагадало анекдот: "Но аппарат же есть!"(ц)
І що?
   
я думаю, что высокоразвитая цивилизация может существовать и здесь, на Земле, просто мы её почти не замечаем, она для нашего взгляда слишком большая, я для нашего понимания слишком сложная. муравьи же не замечают нас.
эта гипотеза лучше чем предположение о том, что пришельцы прилетели к нам из далёких-далёких галактик. лучше тем, что не надо выдумывать какие-то недостаточно научные нуль-транспортировки, прыжки через подпространство, или как они там преодолевают непреодолимые космические парсеки.
и ещё. предположим, разумные существа из далёкой-далёкой галактики оседлали свои высокотехнологичные тарелки, преодолели пространство и время, прилетели к нам на Землю, и тут потерпели аварию, разбились. например, в Ancient Aliens говорили, что в Розуэлле разбилась не одна тарелка а несколько :) несколько - это больше двух, правда? первая тарелка, ладно, разбилась из-за ошибки пилота. вторая почему разбилась? спешил на выручку товарищу? а третья?
в той же передаче говорилось, что в зоне 51 целые ангары заняты под хранение обломков НЛО, их там изучают! и там уже вроде не хватает места, поэтому для хранения и изучения обломков НЛО задействовали другие авиабазы!
фактически, они нам что говорят, что представители высокоразвитой цивилизации настолько рукожопые, что не могут приземлиться без аварии?
иными словами, ждём порцию "рассекреченной" туфты, уже скоро :(
-----
Та ото ж
   
Знаете, после трилогии Ли Цысиня я потерял веру в НЛО  :(  То что инопланетяне могут быть, я уверен, но вот что они к нам прилетают, уже не верю.
---
Ти неправильно написав прізвище Лісіцин! B-)
   
я вже давно втратив віру в людство, то залишеється вірити в позаземний розум.
   
---
А трохи подумати?
Тобто вони прилітають і стидаюцця з нами спілкуватися?
Чи нафуя високорозвинені прилітають на Землю?
Щоб нас окупувати,але передумують?
Ціль прильоту озвуч!

Я нигде не говорил, что верю в контакт с инопланетянами. Я говорил, что нельзя отбрасывать существование развитых внеземных цивилизаций в принципе. Но если контакт с инопланетянами случится при моей жизни, я буду приятно удивлен.
   
Коли прибульці вже нарешті знищуть кацапстан?

они прилетели оказать глубокую стурбованость перед кацапскими передвигающимися войсками вдоль украинской границе.
   
Я нигде не говорил, что верю в контакт с инопланетянами. Я говорил, что нельзя отбрасывать существование развитых внеземных цивилизаций в принципе. Но если контакт с инопланетянами случится при моей жизни, я буду приятно удивлен.

а если они питаются людьми?
то есть  тебя просто сожрут на завтрак?
а твоих деток на эксперименты?
   
я вже давно втратив віру в людство, то залишеється вірити в позаземний розум.

ха..ха..ха..

я лично тоже не верю..в инопланетные существа которые типа хотят для нас чего то хорошего..
думаю вы пересмотрели гулливуда с его победами житилей земли над какимито пришельцами которые пришли землю завоевать..

или типа в хороших инопланетян по каким то непонятным нам причинам -помогающие нам. B-)
   
ну и где инопланетяне ?
   
Доклад должен быть готов в течение 180 дней — то есть до июня 2021 — и быть заслушан в Конгрессе, а следовательно, с его содержанием смогут ознакомиться все желающие.(с)
 Осталось подождать максимум три недели...
   
зоне 51 целые ангары заняты под хранение обломков НЛО
Требую показа хотя бы 1 гуманоида.
   
Требую показа хотя бы 1 гуманоида.
----
Ніззя,бо ти непідготовлений,злякаєшся. :-)o
Тебе треба підготувати. :D
Років так 50 тобі їздити по вухам про те,що іншопланетяни існують,а вже потім- фоточку покажуть, :)
Зазвичай свідки іншопланетян так якось відбріхуюцця.
   
Доклад должен быть готов в течение 180 дней — то есть до июня 2021 — и быть заслушан в Конгрессе, а следовательно, с его содержанием смогут ознакомиться все желающие.(с)
 Осталось подождать максимум три недели...
---
Це як планета Нібіру,я так розумію?
І є і в бінокль вже видно,але десь тільки з Австралії.
А потім знову років два- три мовчання і знову- сенсація!!!
Планета Нібіру наближаєцця! :facepalm1:
   
ну и где инопланетяне ?
---
"Надо нимношко подождать!"(ц)  :super:
   
Давно не було хвото чупакабри щось.
Я вже тривожусь! :X
   
знаю достовірний випадок коли щось переслідувало АН-2, об"єкт був виден на радарі... подібні випадки фіксувалися льотчиками лайнерів.
І не наздогнало Ан-2 ? Ан-2 він такий ! Коли прибере шасі, та змінить стріловилдність крил, то тоді його не наздоженеш. :)
   
десь на початку 200Х в Америці скандал був коли UFO вивела з ладу ракети з ядерною зброєю на якійсь базі. Дізнались про це коли військовий чин з тієї бази прийшов до CNN...
   
Человечество явно готовят к будущему Контакту с инопланетянами.
Который уже состоялся " в узком кругу".

Які дитячі уявлення.  B-)

Т.зв. "Контакт" буде через Революцію Свідомості. До того ми "Їм" не цікаві. Насправді не Їм, а Йому...
Все то не "інопланетяни", то іграшки, які Він підкидає в "дитячий манеж" щоб заохочувати людство до пошуку "Істини", а насправді з метою вирощування готових для "Контакту". 
Поки достатня кількість людей не дозріє, прямого відкритого і очевидного всім Контакту НЕ БУДЕ!
Все в наших "руках"/головах. Можемо перейти в нову якість, але також маємо шанс самознищитись.
Втім, все буде добре. Будуть/Буде допомагати...  B-)

Останнє редагування: 10 травня 2021 22:50:18 від MAG
   
а про снежного человек гогда расекретят?
ТС явно перечитал Технику Молодежи в юные годы
   
Показати зображення...
Якщо накласти ці графіки то спільна точка вкаже час першого контакту... :pleasantr:
   
Минулого року відкривав тему і кидав відео з Ужгорода де був у відрядженні, знімав на ксіомі нот 7, але ніч і об'єкт далеко був , завис,потім як маятник качався в сторони ,і раптовий старт під такими кутами що навіть 450ті дрони віддихають в такі маневри. https://spac1.net/video/view/vid-20200811-235554-30383211/?Cp=1&Li=-67395943&Lii=30383211&Link_id=1623835&Lt=1&Sn=1&Sort=0&name=id13928045&rLink_id=541013 надіюсь відео побачити, але це не перша моя зустріч з НЛО, ще раніше бачив трикутник десь 25-30м сторона, і його обшивка була якась адаптивна,постійно ставала як м'ята фольга, різкий спалах кутових вогнів і я тільки замітив фантомні проекції трикутника який завис потім за 3-4км дальше,і так ривками рухався,проекції руху як в серіалі про супергероя Флеш,швидкість така що зір ледве встигає,нуль енерція чи тормозіння,різкий старт і зупинка .Я вірю що є НЛО, це захмарна технологія що нас випереджає на сотні років.
Чи не могли би Ви зорінтувати на місцевості, звідки велася зйомка і напрямок. Якщо грубо кажучи південний захід, то це може бути якийсь дрон, який запускають словацькі прикордонники...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія