Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо Президенту оффшори?

Re: Навіщо  Президенту оффшори?

https://rnbee.com.ua/2017/01/04/alena-monova-aferistka-moshennitsa-vorovka-i-bot-na-sluzhbe-poroshenko/

Алена Монова – аферистка, мошенница, воровка и бот на службе Порошенко
04.01.2017

На волне революции Достоинства, аннексии Крыма и последующей кровопролитной войны в Украине, поднялись и обрели популярность огромное количество разношерстных блогеров, экспертов и лидеров мнений. Зачастую, мы мало что знаем об их прошлой или даже настоящей жизни, но не придаем этому значения, пока их мысли находят отклик в нашей душе. Не исключением стала и главная героиня этой статьи — Олена Монова a.k.a. Алена Покемонова.

Если еще в конце 2013 года ее посты собирали всего пару десятков лайков, то сейчас их число измеряется тысячами, а сама Монова со своими 30 тыс. подписчиков на Facebook надежно укрепилась в списке ТОП-100 известных блогеров Украины. Незнакомому с творчеством Елены человеку будет достаточно сложно разобраться самому в причинах ее успеха, так как практически все знаковые посты за последние два года(2014–2015 гг.) были удалены по не совсем понятным причинам. Но составить хоть какое-то общее представление о Моновой помогает ее характеристика в одной из статей:

“ Харьковская журналистка, помогающая переселенцам и армии, постоянная цель атак ботов, стремящихся заблокировать страницу. Пишет о жизни, политике, публикует ретрофото, но нервным людям, на которых действует нецензурная лексика, лучше не читать”.

Мы не являемся целевой аудиторией Елены и, возможно, никогда бы толком о ней и не узнали, если бы не история, которая произошла 12 марта. В Twitter, где пані Монова за день до этого зарегистрировалась, наделав много шума, случайно обнаружили темные пятна в ее биографии.

   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Ось знайшов, що я писав про офшори в 2005 році...

А давайте проведем расследования ФУП и покажем, что украли не одно, а 30 000 предприятий! Так что Тимошенко была права! 


Далеко ходить не буду...

Информации валом, годовые отчеты АО должны быть опубликованы в открытой печати, согласно законодательству!

Все практически "национальные производители" являются оффшорными фирмами и все выводится в оффшоры, при этом 10% остается на все про все в Украине, на зарплату, налоги и пр.

90% выводится в оффшоры.

Кто не верит - я уже не один раз показывал
istock.com.ua - там есть про "национальных производителей" - почти все это оффшоры на Кипре, Британских виргинских островах, Швейцарских оффшорных кантонах и тп.

А вот примеры!

1)
ВIДКРИТЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КIРОВОГРАДНАФТОПРОД УКТ"

відомости про компанії - власників більше 5% акцій емітента

Частка ЄДРПОУ Назва компанії або установи На дату

29,28% 00281281 POZNER TREDING LIMITED, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, вул. Де Кастро стрiт, 24, будiвля¶ Акара 01.01.2004
29,28% 00281281 POZNER TREDING LIMITED, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, вул. Де Кастро стрiт, 24, будiвля¶ Акара 01.01.2004
9,30% 00257106 JARWIN TRADE @FINANCE CORP, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004
9,30% 00257106 JARWIN TRADE @FINANCE CORP, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004
9,00% 00265285 БIШОП IНВЕСТ УРД ФIНАНС IНК.КОРП, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004
9,00% 00265285 БIШОП IНВЕСТ УРД ФIНАНС IНК.КОРП, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004
8,89% 00018201 АХК "Укрнафтопродукт", м. Київ, вул.¶ Червоноармiйська.2 01.01.2004
8,89% 00018201 АХК "Укрнафтопродукт", м. Київ, вул.¶ Червоноармiйська.2 01.01.2004
5,61% 00279048 MELTON INDUSTRIES CORP, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004
5,61% 00279048 MELTON INDUSTRIES CORP, Британськi Вергiнськi острова, м.¶ Роуд Таун, о. Тортола, п/с № 146 01.01.2004



2) Вiдкрите акцiонерне товариство "Марiупольський завод важкого машинобудування

відомости про компанії - власників більше 5% акцій емітента

Частка ЄДРПОУ Назва компанії або установи На дату

50,00% 30832888 ВАТ "Азовмаш", 87535, м. Марiуполь, пл.¶ Машинобудiвельникiв, 1 01.01.2005

19,46% "ARDEMAR MARINE LIMITED" (нерезидент - Кипр; реєстрацiйний. код НЕ 114011), 24A, ARGHIMIDOUS STREET, ENGOMI, PC¶ 2411, NICOSIA - CYPRUS 01.01.2005

11,00% 00032945 Фонд Державного Майна України, 02133, м. Київ, вул. Кутузова,¶ 18/9 01.01.2005


3) Відкрите акціонерне товариство "Полтаванафтопродукт"

відомости про компанії - власників більше 5% акцій емітента

Частка ЄДРПОУ Назва компанії або установи На дату

21,47% 00222743 Биг Інтерпрайсіз, Штат Делавар 19901, США 01.01.2001
9,90% 40401354 Ньо-Йорк Бiзнес Консалтiнг, Чарльстаун, Невiс, США 01.01.2001
8,86% 04401354 Нью-Йорк Бiзнес Центр, Чарльстаун, Невiс, США 01.01.2001
8,44% 23300611 Саманта Траст, Нiкозiя, Кiпр 01.01.2001
6,83% 04024587 ДСД Компані, Штат Делавар 19807-0477, США 01.01.2001
5,90% 21075315 ВАТ "МФС", м. Київ, пров. Рильський, 3 01.01.2001


4) Вiдкрите акцiонерне товариство "Суминафтопродукт"

відомости про компанії - власників більше 5% акцій емітента

Частка ЄДРПОУ Назва компанії або установи На дату

28,13% 00265285 Бішоп Інвест енд Фінанс Інк, Британські Віргінські о-ви, м. Роуд Таун, Тортола, п/с 146 01.01.2003
24,68% 00257106 Джарвін трейд енд фінінс корп, Британські Віргінські о-ви, м.Роуд Таун, Тотола, п/с №146 01.01.2003
24,00% 00258111 Падмор трейдинг ЛТД, Британські Віргінські о-ви, м. Роуд Таун, Тортола, п/с 146 01.01.2003
16,38% 00264748 Копланд Індастріз, Британські Віргінські о-ви, м. Роуд Таун, Тортола, п/с 146 01.01.2003

5) Відкрите акціонерне товариство"Харківнафтопродукт"

відомости про компанії - власників більше 5% акцій емітента

Частка ЄДРПОУ Назва компанії або установи На дату

26,00% 00018201 "Акціонерна холдінгова компанія Укрнафтопродукт", м.Київ,вул.Червоноармійська,2 01.01.2003
9,99% 00319247 "Mainland Overseas Investments Corp.", British Virgin Islands 01.01.2003
9,99% 00319244 Skyline Indastries Limited, British Virgin Islands 01.01.2003
9,99% 00319168 Capital Finance Holdings Limited, British Virgin Islands 01.01.2003
9,99% 03192496 Guardian First Investments Limited, British Virgin Islands 01.01.2003
9,50% 00319248 Apollo Global Holding Inc/, British Virgin Islands 01.01.2003
6,48% 00277486 "Milward Enterprise,Corp., British Virgin Islands 01.01.2003

фінансові показники, тис. грн.

2004 2003 2002 2001 2000 1999
за рік за рік за рік за рік за рік за рік

Виручка від реалізації 1 165 118 095 165 171 44 949
Чистий доход 971 98 413 137 643 35 732
Чистий прибуток -5 749 -17 251 -2 599 -3 515

Дебіторська заборгованість 592 1 835 10 940 3 182
Кредиторська заборгованість 20 915 28 520 41 493 9 794


И вот так вся УКРАИНА!!!

Может кто то считает, что из оффшоров Украину купили киприоты, виргинцы, швейцарцы кантонские и оффшорские американцы?

Так зачем тогда говорить о каком то отечественном производителе....?
 
Итак, каждый ФУПовец имеет право показать собственника предприятия, которое ему нравится...


Один источник информации я уже дал http://www.istock.com.ua, а еще есть http://www.smida.gov.ua/ и много других...

И тогда все увидят, где имущество Украины и ее народа, а то что украли через вклады сбербанка, это копейки ....Хотя вполне возможно , что те вклады как раз и использовались
   
"налоги платят лошары"
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Ось знайшов, що я писав про офшори в 2005 році...

А давайте проведем расследования ФУП и покажем, что украли не одно, а 30 000 предприятий! Так что Тимошенко была права! 


раді бога,

тімашонка біла права  :pleasantr: бо сама очолювала цей процес,
печерський районний суд міста києва округу колумбія того підверження

 :weep:  :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

раді бога,

тімашонка біла права  :pleasantr: бо сама очолювала цей процес,
печерський районний суд міста києва округу колумбія того підверження

 :weep:  :facepalm1:  :facepalm:

Знаю, що вона була права по Манафорту.... такі да...  :fool: 
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

раді бога,

тімашонка біла права  :pleasantr: бо сама очолювала цей процес,
печерський районний суд міста києва округу колумбія того підверження

 :weep:  :facepalm1:  :facepalm:


А скільки підприємств вкрала Тимошенко?   :fool:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А скільки підприємств вкрала Тимошенко?   :fool:

а нах їй були якісь підприємства коли її бізнес був державний бюджет України
це вам, шановний, не з нуля бізнес побудувати, а потім думати як мінімізувати свої податки
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

а нах їй були якісь підприємства коли її бізнес був державний бюджет України
це вам, шановний, не з нуля бізнес побудувати, а потім думати як мінімізувати свої податки

І що ж вона вкрала з державного бюджета і коли?  :fool:

Янукович на пошуки цього витратив 10 мільйонів доларів,
потім ще 75 мільйона доларів і не знайшов.
Посадив її за перевищення повноважень.
 
Якщо ти щось знаєш, допоможии Янучарію...
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

а нах їй були якісь підприємства коли її бізнес був державний бюджет України
це вам, шановний, не з нуля бізнес побудувати, а потім думати як мінімізувати свої податки

І взагалі, якщо ти не годен зрозуміти, гілка про президента Парашенко.

Тимошенко по перше, не Парашенко, а по друге, не президент. :fool: 
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

І що ж вона вкрала з державного бюджета і коли?  :fool:

Янукович на пошуки цього витратив 10 мільйонів доларів,
потім ще 75 мільйона доларів і не знайшов.
Посадив її за перевищення повноважень.
 
Якщо ти щось знаєш, допоможии Янучарію...

ну американці ніби це називають: "Такої масштабної справи проти іноземного громадянина, який крав гроші іншої держави і відмивав їх поза межами США, в історії американського правосуддя ще не було"  :shuffle:

https://www.dw.com/uk/%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%B9-%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D1%96%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B8/a-45108629?maca=uk-Facebook-sharing
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

І взагалі, якщо ти не годен зрозуміти, гілка про президента Парашенко.

Тимошенко по перше, не Парашенко, а по друге, не президент. :fool: 

тільки ти не можеш пояснити шо вкрав порошенко
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

щоб путiн не напав
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Оффшор был открыт для законных операций, которые не понадобились :о)
О це ніби логічне пояснення. Законних з точки зору УКРАЇНСЬКОГО законодавства?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Навіщо Президенту оффшори?
Щоб ховати вкрадене.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2066549900030657&id=100000270028317

Друзья, а помните, этой зимой я первый сообщил о мальдивском отдыхе Порошенко?

Снова позвонил тот же знакомый.

Говорит вчера, Федеральный суд в Вашингтоне передал на досудебную проверку и верификацию финансовую специальную документацию в отношении лиц, причастных к хищению государственных средств США и организовавших преступный трафик средств, выведенных через фиктивные государственные программы поддержки.

Речь идёт о средствах федерального бюджета США  и средств, выделяемых в рамках целевой программы поддержки МВФ странам с зарождающейся демократией.

Организаторами проходят со стороны Украины - Петр Алексеевич Порошенко,со стороны Республики Молдова - Владимир Георгиевич Плахотнюк.

Ещё один важный аспект. Поскольку у Порошенко имеется вид на жительство в Швейцарии (кантон Цуг), а господин Плахотнюк имеет румынский и российский паспорта, к делу подключили и ФБР.

На материалах дела уже стоят резолюции как Майка Пенса,так и Майка Помпео.

Проверка займёт от 25-60 дней по федеральному законодательству, после чего материалы вернут в суд и начнётся разбирательство по существу.

Если коротко. Молдова как эмиграционная зона для президента - тоже отпадает.

Вброс или не вброс, покажет время.

Дякую!
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Щоб ховати вкрадене.

шо он украл и у кого - огласите весь список

Друзья, а помните, этой зимой я первый сообщил о мальдивском отдыхе Порошенко?

и....что?
Отдыхал на Мальдивах - это запрещено или неприлично?
Ты вон тоже набил багажник макаронами и в Венецию мотался -куркуль.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

шо он украл и у кого - огласите весь список

и....что?
Отдыхал на Мальдивах - это запрещено или неприлично?
Ты вон тоже набил багажник макаронами и в Венецию мотался -куркуль.
Головнокомандувач під час війни на Мальдівах загоряє... Сюр бля...
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Собаки лают, а караван идёт.
Вот и хорошо !
 :D
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Головнокомандувач під час війни на Мальдівах загоряє... Сюр бля...

активных боевых действий не было ... каждый имеет право на отдых, как бы ... отдохнул недельку на Мальдивах - и шо? О чем весь кипишь?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Собаки лают, а караван идёт нааахуй
Вот и хорошо !
 :D
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Собаки лают, а караван идёт.
Вот и хорошо !
 :D
А чтобы штабные шавки меньше гавкали, им одевают намордник.
Банлист
Леся2014    бот, лишена права создавать ветки    17.08.2018
 :D
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А чтобы штабные шавки меньше гавкали, им одевают намордник.
Банлист
Леся2014    бот, лишена права создавать ветки    17.08.2018
 :D

   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

шо он украл и у кого - огласите весь список

и....что?
Отдыхал на Мальдивах - это запрещено или неприлично?
Ты вон тоже набил багажник макаронами и в Венецию мотался -куркуль.
От дайте мені відповідь.
Навіщо президенту офшори?

Я офшорів немаю.
Багажник макаронами я набив за чесно зароблені гроші, за які я кожен рік звітую перед податковою. Податкова мене кожен рік перевіряє, скільки я заробив і скільки видав.

В офшори нічого не ховаю.

А навіщо президенту офшори?

Прем'єр Ісландії через офшори подав у відставку.
Прем'єр Ісландії - лох? Чи може Ісландці лохи, бо вважають, що офшори це погано.
Порівняйте, як живуть Ісландці, а як живуть українці.

Навіщо президенту офшори?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

От дайте мені відповідь.
Навіщо президенту офшори?

Я офшорів немаю.
Багажник макаронами я набив за чесно зароблені гроші, за які я кожен рік звітую перед податковою. Податкова мене кожен рік перевіряє, скільки я заробив і скільки видав.

В офшори нічого не ховаю.

А навіщо президенту офшори?

Прем'єр Ісландії через офшори подав у відставку.
Прем'єр Ісландії - лох? Чи може Ісландці лохи, бо вважають, що офшори це погано.
Порівняйте, як живуть Ісландці, а як живуть українці.

Навіщо президенту офшори?

Я вище писав...

Розказую, як працює офшор.  :facepalm:

У тебе є фабрика, яка виробляє шоколад.

Собівартість партії скажімо 100 тисяч доларів.

Але такий такий шоколад можна продати в Європі за 200 тисяч доларів,

тоді у тебе буде дохід, прибутки і тобі доведеться з них платити податки.

Тому ти продаєш на офшор свій шоколад за 110 тисяч доларів і 
10 тисяч тисяч залишаються в Україні на твоїй фабриці і з них ти платиш податки , 
в тому разі на прибутки, якщо вони будуть.

А з свого офшора ти продаєш свій шоколад покупцю за повну ціну - 200 тисяч доларів
і у тебе на кармані чистих 90 тисяч доларів,
з яких ти не платиш майже ніяких податків. Хай 1 000 доларів на рік.

Ось і раxyй...

В Україні 10 тисяч доларів, в офшорі на кармані 90 тисяч доларів.

Це так, дуже спрощено.


   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

От дайте мені відповідь.
Навіщо президенту офшори?

Я офшорів немаю.
Багажник макаронами я набив за чесно зароблені гроші, за які я кожен рік звітую перед податковою. Податкова мене кожен рік перевіряє, скільки я заробив і скільки видав.

В офшори нічого не ховаю.

А навіщо президенту офшори?

Прем'єр Ісландії через офшори подав у відставку.
Прем'єр Ісландії - лох? Чи може Ісландці лохи, бо вважають, що офшори це погано.
Порівняйте, як живуть Ісландці, а як живуть українці.

Навіщо президенту офшори?

...житимеш в україні запитаєш ,а до того невтручяйся у внутрішні справи україни
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...житимеш в україні запитаєш ,а до того невтручяйся у внутрішні справи україни
Офигенная политика, голосовать тоже ему запретим, и заодно в Канаде самую большую диаспору на куй пошлём?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...житимеш в україні запитаєш ,а до того невтручяйся у внутрішні справи україни

Втручателів тут більше ніж півфупа.

Напиши хоча б укуєлому це...або плзеню...   :punish:
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...житимеш в україні запитаєш ,а до того невтручяйся у внутрішні справи україни
Через таких гнід, які захищають Бариг, я не можу повернутись В Україну. Бо бити в Україні вам морду я не хочу, що вибрали, то жеріть. А чесно жити в Україні і на чесно зароблені гроші їздити по Венеціям - неможливо.
Тому з нетерпінням чекаю, коли посадять вашого главБаригу.

P.S. Поважай, свою батьківщину, Україна пишеться з великої літери.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

...агласітє пажалуста точку зрєнія - слава ,бздаря ,спарцмєна ,квартірааптіміста ,пракуратора ,печерського суду і правди
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Я офшорів немаю.
Багажник макаронами я набив за чесно зароблені гроші, за які я кожен рік звітую перед податковою. Податкова мене кожен рік перевіряє, скільки я заробив і скільки видав.

А навіщо президенту офшори?
Ты молодец - можешь ездить как тебе нравится. Хотя макароны в багажнике - это больше от жадности, но ... постепенно привыкнешь и будешь ездить без макарон. Так же и другой чел., гражданин, в т.ч. и  президент имеет право отдохнуть - съездить куда-то. Главное чтобы за свои кровные, заработанные.

По поводу оффшоров - офшоры нужны бизнесу. В Украине не один, наверное, более-менее крупный бизнес не обходится без оффшоров. Законно это? Да - не противоречит действующему законодательству. Не нравится нам, что денежки в оффшоры уплывают - давайте сделаем налоговую систему такую, чтобы это было не выгодно делать.

Выбрали президента крупного бизнесмена, ну возможно у него есть оффшоные компании, в том числе. Вот если бы президентом стал, к примеру, Тягнибок, который никогда не занимался бизнесом, а потом у него появился оффшор и он начал туда денежки загонять - это было бы подозрительно. Или пример хуйло и его друга виолончелиста - оа никогда не занимались бизнесом, но на счетах друга хуйло всплывают миллиарды долларов - коррупция.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Претензии к Порошенко...
...всякої моськи/голоти/босяків:
дай мільйон, дай мільйон, дай мільйон, дай мільйон, .....
а ху-ху не ху-хо?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Так шо там, будучи на посвді Президента, тобто держслужбовцем Пеці можна відкривати офшори, для мінімізації податків чи ще хер зна ддя чого бо в нього у власності глобальна світова корпорація. Одне питання якого хера він йшов на посаду Преза ???
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Так шо там, будучи на посвді Президента, тобто держслужбовцем Пеці можна відкривати офшори, для мінімізації податків чи ще хер зна ддя чого бо в нього у власності глобальна світова корпорація. Одне питання якого хера він йшов на посаду Преза ???

возьмем того же Трампа. Есть  у него компании? Есть, возможно и офшорные. Передал он управление бизнесом? Ну, передал, наверное. В штатах, скорее всего, процедура прописана в законодательстве. У нас нет ничего в законодательстве, кроме Конституции, что не должен заниматься бизнесом. А если избрали бизнесмена - какая процедура? Пропишите в законодательстве.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

А чесно жити в Україні і на чесно зароблені гроші їздити по Венеціям - неможливо.

Пи3дишь как дышишь. У нас любой фермер кажный год трёх лучших трактористов отправляет на канары, арубу и азоры отдыхать.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

О це ніби логічне пояснення. Законних з точки зору УКРАЇНСЬКОГО законодавства?
Чи буде відповідь на це питання від  пана Прола?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Чи буде відповідь на це питання від  пана Прола?

Да, офшор был открыт для законных с точки зрения украинского законодательства операций, но так и не был использован.
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Да, офшор был открыт для законных с точки зрения украинского законодательства операций, но так и не был использован.
Ок, зареєстпована оффшорна фірма діє у законодавчому полі країни реєстрації. Якщо операцї які планувались проводитись є законними у обох законрдавчих системах, то навіщо оффшор? Вигода у коштах? У українській системі це дозволено, але дорожче коштує!
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?

Ок, зареєстпована оффшорна фірма діє у законодавчому полі країни реєстрації. Якщо операцї які планувались проводитись є законними у обох законрдавчих системах, то навіщо оффшор? Вигода у коштах? У українській системі це дозволено, але дорожче коштує!

Зачем платить больше, если вполне законно можно заплатить меньше?
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Зачем платить больше, если вполне законно можно заплатить меньше?
Це логічно. Але чи є у українському законодавстві якісь норми, або посилання, які передбачають використання оффшорів громадянами України?
   
Пи3дишь как дышишь. У нас любой фермер кажный год трёх лучших трактористов отправляет на канары, арубу и азоры отдыхать.

это ты пи3дишь как дышишь
любой фермер имеет не менее трех трактористов
мбугага
   
Re: Навіщо  Президенту оффшори?
Bmx

Я так розумію, що любий власник великого бізнесу має "законне" право зареєструвати свої бізнеси десь на островах, та мінімізувати витрати з наприклад 40 відсотків до 4-5 ти. У той же час пересічні роботяги платять сумарно відсотків 50 податків з свого заробітку.
Я якщо всі айтішніки зареєструються підприємцями десь на Кіпрі, це теж буде законно і справедливо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія