Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

знову семен стрілки переводить за методичками 19-го. свіжих не підвезли бо грошей йок?
   
знову семен стрілки переводить за методичками 19-го. свіжих не підвезли бо грошей йок?
сьома з мирославою сплатяцца вакруг єрмака!
   
на переправі коня, хоч і недолугого, не міняють.
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

сьома з мирославою сплатяцца вакруг єрмака!

  "Визвєріть і унізіть" :punish:
   
Прем’єр-міністром, секретарем РНБО, міністром оборони, міністром закордонних справ та генеральним прокурором України мають бути призначені представники політичної сили, яка має найвищий рейтинг як опозиція,
Петра нам поверніть
   
Петра нам поверніть
Кучму нам поверніть!
   
Ідея - просто супер! Робиться пара пропозицій, "від яких неможливо відмовитися" - і нові опитування показують різку зміну в рейтингу опозиції - і отримуємо всю верхівку влади від ОПЗЖ :D
Або Батьківщини, Вінник готовий сплатітся навколо гетьманші :S
   
на переправі коня, хоч і недолугого, не міняють.

То хіба кінь?
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

То хіба кінь?

  "А как дисал" :weep:
   
сплатімся  стройнимі рядамі вакруг бубачькі!  :weep:

 :lol:
   
4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

 :dopovid:
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

 Парисятки іншої поведінки не знають, крім як "сплачацца ваакгух вааждя". :D
   
Парисятки іншої поведінки не знають, крім як "сплачацца ваакгух вааждя". :D
Вошдь грає в гру "Свин в очеретах", але свиняче бздіння від свиноферми все рівно розноситься навколо.
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

То хіба кінь?
   
Показати зображення...
ти хочеш, щоб тобі сюди приперли пяного кнуряку? Дик, доказів дохрена. Але чи варто...
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

ти хочеш, щоб тобі сюди приперли пяного кнуряку? Дик, доказів дохрена. Але чи варто...

кто нє куріт і нє пьйот...  ;)  сер вінстон дивиться на віслюка, як на якесь гівно
   
Показати зображення...
кто нє куріт і нє пьйот...  ;)  сер вінстон дивиться на віслюка, як на якесь гівно
я ніпаніла... ти ше й алкаш впридачу? Ой, фууу... А я думаю: ну чого ти так жутко тормозиш, а то ти постійно перебуваєш в п'яному угарі... піздєц. :facepalm:
Ні, мася, це я зараз дивлюся на тебе як на якесь гівно. Саме на якесь. Шо нівно - вже навіть і не обсуждаєцця. Крапка.
   
  "Визвєріть і унізіть" :punish:
Вас - вже? :)
   
Показати зображення...
кто нє куріт і нє пьйот...  ;)  сер вінстон дивиться на віслюка, як на якесь гівно
Шановний Адольфе Алоїзович, хочу привітати вас з річницею пивного путчу,  жму руку.
   
Загроза нападу з баку кацапстану, а вони хочуть ще й політичну кризу. :facepalm1:

Свыням абы табуретку
   
просто порохня хоче, шоб капітуляцію підписував не Вова, а сам Петро!
шоб вся "слава" йому дісталась
бо хто все починав?
отож

Свинарня прекрасно понимает,что скорее всего крах хуйловского режима придётся на каденцию ЗЕ

Вот и вижжат
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Вошдь грає в гру "Свин в очеретах", але свиняче бздіння від свиноферми все рівно розноситься навколо.
Переплюнув бздончанєна.
Тричі в одній фразі згадати свиней - це вже тривожно.
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Шановний Адольфе Алоїзович, хочу привітати вас з річницею пивного путчу,  жму руку.
сер вінстон пив міцне віскі і курив не менш міцні сигари, на відміну вашого зож-фюрера.  :gigi:
   
сер вінстон пив міцне віскі і курив не менш міцні сигари, на відміну вашого зож-фюрера.  :gigi:
Бухати недостатньо щоб стати Черчілем
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Бухати недостатньо щоб стати Черчілем
але достатньо, шоб не бути фюрером.
   
Свинарня прекрасно понимает,что скорее всего крах хуйловского режима придётся на каденцию ЗЕ

Вот и вижжат

Мені абсолютно пофіг на чию кандецію припаде крах Кацапстану.  Головне щоб це наступило.

Але мене більше тривожить думка, що продовження каденції Бубочки може привести нас до краху України.
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Мені абсолютно пофіг на чию кандецію припаде крах Кацапстану.  Головне щоб це наступило.

Але мене більше тривожить думка, що продовження каденції Бубочки може привести нас до краху України.
не тебе одного
   
Мені абсолютно пофіг на чию кандецію припаде крах Кацапстану.  Головне щоб це наступило.

Але мене більше тривожить думка, що продовження каденції Бубочки може привести нас до краху України.
дурень думкою багатіє - є така українська приказка.
   
не тебе одного
ще один багатіє...
   
Re: Перезавантаження влади - шлях захисту від РФ

Вас - вже? :)
  Якесь чмо запропонувало це народу у квітні 19.
  Ви його бачите кожного разу, як дивитесь у дзеркало.
  А я ще тоді казав, чим воно закінчиться. :punish:

  ПиСи. Цитати свої шукайте самі. B-)
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія