Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щур про Славське. Лижникам присвячується

Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

https://youtu.be/BDPvpV9-9AA
От я прям чогось на стороні готелю після цього відео
Тупі вівці влаштували конфлікт, бичйьо полізло битись і отримало отвєтку
   
На все потрібен час. Я особисто бачу прогрес в розвитку інфрастуктури, і не тільки в славську. Є більш розвинуті місця, є менш, куди турист масово повіз свої гроші лише зараз.  Ти в європу приїхав на все готове, тому такий контраст в голові.
А ще 100 років тому в парижі кєкали з балкончиків прямо на хідник.
А я особисто бачу відтік українських туристів з туристичних місць в Україні. Й саме через сервіс. Так би мовити людський фактор. А роутери, кахель та сантехніку так, дехто закупив... Скоро й персонал будуть завозити
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Ни разу не жил в Европе в отеле или аппартах без вайфая. Наверное мне везло.... Хотя справедливости ради стоит признать, что и в Украине я уже последние лет 5 а то и больше без вайфая не жил...
ЗЫ Лично я отдыхаю и в Украине тоже, просто я осознаю, что Европы тут НИКОГДА не будет. Как впрочем и Египта тоже, хотя в этом году Египет ну очень испортился...

в Буковеле до пандемии иностранцев зимой было поровну с нашими, я даже итальянцев встречал. Больше всего литовцев и румын, много поляков, попадались венгры и словаки. Общался много с поляками и литовцами -- они в ахуе от Буковеля. Так что не нужно пистеть, что у нас все плохо.
Насколько я знаю, Буковель обязан своим существованием кроме инвестора еще и главе Ив-Франковской администрации. Не помню уже фамилию, но местные мне об этом рассказывали. Просто смешно смотреть на дебильную местную власть в Славском, которая даже дорогу от снега не может убрать в сезон. Я уже молчу о том, что можно было создать условия для инвестора и поставить пару допельмаеров, да купить пару ретраков. И курорт бы начал развиваться. Буковель так и начинал. Неужели пример Буковеля не дает рагулям пищи для размышления?
   
в Буковеле до пандемии иностранцев зимой было поровну с нашими, я даже итальянцев встречал. Больше всего литовцев и румын, много поляков, попадались венгры и словаки. Общался много с поляками и литовцами -- они в ахуе от Буковеля. Так что не нужно пистеть, что у нас все плохо.
Насколько я знаю, Буковель обязан своим существованием кроме инвестора еще и главе Ив-Франковской администрации. Не помню уже фамилию, но местные мне об этом рассказывали. Просто смешно смотреть на дебильную местную власть в Славском, которая даже дорогу от снега не может убрать в сезон. Я уже молчу о том, что можно было создать условия для инвестора и поставить пару допельмаеров, да купить пару ретраков. И курорт бы начал развиваться. Буковель так и начинал. Неужели пример Буковеля не дает рагулям пищи для размышления?
Турист їде бо "каталка класна"- і того що приїздить нинішнім хазяям вистачає "з головою"  :-)o
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Турист їде бо "каталка класна"- і того що приїздить нинішнім хазяям вистачає "з головою"  :-)o

ага... чого дурні? бо бідні! а чого бідні? бо дурні!  :laugh:
цікаво порівняти скільки зараз коштує квадратний метр землі в радіусі 50км Буковеля і Славського. Скільки робочих місць зробив Буковель? Там навіть Ужгород пасеться. А що це для місцевої адміністрації? О, то вони добре розуміють.
   
в Буковеле до пандемии иностранцев зимой было поровну с нашими, я даже итальянцев встречал. Больше всего литовцев и румын, много поляков, попадались венгры и словаки. Общался много с поляками и литовцами -- они в ахуе от Буковеля. Так что не нужно пистеть, что у нас все плохо.
Насколько я знаю, Буковель обязан своим существованием кроме инвестора еще и главе Ив-Франковской администрации. Не помню уже фамилию, но местные мне об этом рассказывали. Просто смешно смотреть на дебильную местную власть в Славском, которая даже дорогу от снега не может убрать в сезон. Я уже молчу о том, что можно было создать условия для инвестора и поставить пару допельмаеров, да купить пару ретраков. И курорт бы начал развиваться. Буковель так и начинал. Неужели пример Буковеля не дает рагулям пищи для размышления?

Двома ретраками в славському ніц не зміниш. І десятком.
Там потрібна інфраструктурна революція, паркінги біля підйомників, прибрати ті сотні будочок впритул до дороги, єдиний скіпас на навколишні траси і трансфер оленів з лижами до підйомників. А то дорога на тростян,  розширення тіє щурячої нори під коліями, аби бус міг влізти і виїхати до підйомника. І ще мільйон інших дрібниць.
Наразі нема єдиної концепції, але в них нема варіанту і будуть змушені ворушити сраками.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Двома ретраками в славському ніц не зміниш. І десятком.
Там потрібна інфраструктурна революція, паркінги біля підйомників, прибрати ті сотні будочок впритул до дороги, єдиний скіпас на навколишні траси і трансфер оленів з лижами до підйомників. А то дорога на тростян,  розширення тіє щурячої нори під коліями, аби бус міг влізти і виїхати до підйомника. І ще мільйон інших дрібниць.
Наразі нема єдиної концепції, але в них нема варіанту і будуть змушені ворушити сраками.

відкриваєм вікі і дивимось з чого починався курорт в Поляниці

Історія курорту починається з 2000, коли між ТзОВ «Скорзонера» та фірмою «Горизонт АЛ» було укладено угоду про створення туристично-рекреаційного комплексу цілорічного функціонування. Було проведено передпроєктні дослідження території, розглянуто можливі варіанти розміщення гірськолижних полів і осей канатних доріг першої черги. До досліджень території, а також створення майстер-плану були залучені провідні іноземні компанії, зокрема австрійська фірма Plan-Alp і канадська Ecosign.

Наприкінці 2001 зроблені стартові роботи по запуску першої канатної дороги комплексу — витягу довжиною 691 м на північному схилі г. Буковель. Паралельно з будівництвом канатної дороги розроблялися варіанти розміщення парнокрісельної канатної дороги на північно-західному схилі г. Буковель. У вересні-жовтні 2002 цей проєкт реалізовано у вигляді канатної дороги довжиною 1000 м.

У 2003 відкрили другий схил — траси 2А і двокрісельного витягу.

У 2004 відкрито трасу 7А, на якій розміщено бугельний підйомник і розпочато активну підготовку до створення масштабної гірськолижної арени.

У 2003/2004 тут відпочивало 48 000 осіб, в 2004/2005 — 206 000. У 2006/2007 — приблизно 400 000 осіб. За сезон 2008/2009 курорт відвідало близько 850 000 унікальних туристів. У 2010/2011 на курорті було зареєстровано 1 200 000 денних відвідувань. 8-10 % від загальної кількості відпочивальників складають іноземні туристи.

У 2012 курорт визнано найшвидкозростаючим гірським курортом світу.

У грудні 2016 внаслідок націоналізації ПриватБанку частина курорту Буковель перейшла у власність держави.

У жовтні 2018 державну частку виставлено на продаж[2].
   
ага... чого дурні? бо бідні! а чого бідні? бо дурні!  :laugh:
цікаво порівняти скільки зараз коштує квадратний метр землі в радіусі 50км Буковеля і Славського. Скільки робочих місць зробив Буковель? Там навіть Ужгород пасеться. А що це для місцевої адміністрації? О, то вони добре розуміють.
Вони добре розуміють що "сваритися" із хазяями "градообразующего" бізнесу їм нема чого, на "бутерброд з ікоркою" в них є і зараз  :-)o
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

У 2012 курорт визнано найшвидкозростаючим гірським курортом світу

Оце яскраво демонструє загальний потенціал України як держави і також які можливості тут штучно стримуються.
   
відкриваєм вікі і дивимось з чого починався курорт в Поляниці

Історія курорту починається з 2000, коли між ТзОВ «Скорзонера» та фірмою «Горизонт АЛ» було укладено угоду про створення туристично-рекреаційного комплексу цілорічного функціонування. Було проведено передпроєктні дослідження території, розглянуто можливі варіанти розміщення гірськолижних полів і осей канатних доріг першої черги. До досліджень території, а також створення майстер-плану були залучені провідні іноземні компанії, зокрема австрійська фірма Plan-Alp і канадська Ecosign.

Наприкінці 2001 зроблені стартові роботи по запуску першої канатної дороги комплексу — витягу довжиною 691 м на північному схилі г. Буковель. Паралельно з будівництвом канатної дороги розроблялися варіанти розміщення парнокрісельної канатної дороги на північно-західному схилі г. Буковель. У вересні-жовтні 2002 цей проєкт реалізовано у вигляді канатної дороги довжиною 1000 м.

У 2003 відкрили другий схил — траси 2А і двокрісельного витягу.

У 2004 відкрито трасу 7А, на якій розміщено бугельний підйомник і розпочато активну підготовку до створення масштабної гірськолижної арени.

У 2003/2004 тут відпочивало 48 000 осіб, в 2004/2005 — 206 000. У 2006/2007 — приблизно 400 000 осіб. За сезон 2008/2009 курорт відвідало близько 850 000 унікальних туристів. У 2010/2011 на курорті було зареєстровано 1 200 000 денних відвідувань. 8-10 % від загальної кількості відпочивальників складають іноземні туристи.

У 2012 курорт визнано найшвидкозростаючим гірським курортом світу.

У грудні 2016 внаслідок націоналізації ПриватБанку частина курорту Буковель перейшла у власність держави.

У жовтні 2018 державну частку виставлено на продаж[2].

В славську траси є, відкривати нові поки не потрібно. От з інфрасруктурою проблема, і в чому саме - я вам вище розписав.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

В славську траси є, відкривати нові поки не потрібно. От з інфрасруктурою проблема, і в чому саме - я вам вище розписав.

Це в Поляниці не було ніякої інфраструктури, а в Славському гірськолижний курорт з часів совдепії
   
Це в Поляниці не було ніякої інфраструктури, а в Славському гірськолижний курорт з часів совдепії

я добре знаю, як буковель будувався.
але говорю вам зовсім не про те - в славську срака з витягами, скіпасами, трансферами, паркінгами, під"їздом до підйомників, і загалом - єдиною концепцією розвитку.  Саме це потрібно міняти і розвивати, більш того, їх вікно можливостей вже практично закрилось. Ще рік-два пофуїзму і славське перетвориться на величезний сихів для курорту в рожанці.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

  - в славську срака з витягами, скіпасами, трансферами, паркінгами, під"їздом до підйомників

та і х..й з ними - хоча б склони ратрачили, а романтиків за минулим ще повно, їздили б для ностальгії..
   
Сервис в Славском даже хуже, чем живописал этот Щур! Но!!! При всем при том такого катания, как на Тростяне, больше нигде нет в Украине. Если ты умеешь кататься и любишь экстрим- тебе на Юг и Центр Тростяна:крутяк, целина, могул, ледяные горбы... А в ужасном сервисе виноваты в первую очередь местные-если сделать дорогу, парковки, отели, то половина населения Славско окажется без штанов. Ну и руководство Динамо- тупые жлобы. Ну и отсутствие снежных пушек- начиная с 2010г снега до февраля практически нет. Могли б хотябы ценой низкой ценой привлекать- но и тут жаба задавила разум: в декабре скипасы были на уровне Бука. Ну и результат- судя по камерам, снега хватает, а народу практически нет.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Жалко що так. Лижні курорти це великий генератор грошей для місцевої економіки, забезпечує зайнятість місцевого населення. Штати всіляко заохочують та підтримують галузь навіть такими простими засобами, як рекламою лижного відпочинку на номерних знаках штату, я на прикладі Юта


Або старий зразок



Міські автобуси прямо до підйомників ходять кожні 15 хвилин, щоб не морочитися з парковкою:






   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

ОККО викупив гірськолижний курорт «Захар Беркут» біля Славського
https://zaxid.net/okko_vikupiv_girskolizhniy_kurort_zahar_berkut_bilya_slavskogo_n1533874
Пост Щура в соцмережах, певно, добряче збив ціну )))
   
Он воно що.
Ну не дивно аж ні разу.Вовчик форумний  таки мав рацію..
ну да.. я всегда рацию имею при себе
   
ОККО викупив гірськолижний курорт «Захар Беркут» біля Славського
https://zaxid.net/okko_vikupiv_girskolizhniy_kurort_zahar_berkut_bilya_slavskogo_n1533874
Пост Щура в соцмережах, певно, добряче збив ціну )))

Ого. Ну всьо, панєслась.
   
Ого. Ну всьо, панєслась.

В окко був конфлікт через землю для нового курорту з Захаром Беркутом. Легше було купити буйного, ніж судитись   :-)o
   
В окко був конфлікт через землю для нового курорту з Захаром Беркутом. Легше було купити буйного, ніж судитись   :-)o

Та я щось таке там чув, але порішали між собою.
Накінець-то справа зрушилась
   
Та я щось таке там чув, але порішали між собою.
Накінець-то справа зрушилась

Чудово, тільки місцеві водії уазіків і снігоходів не зрадіють. "То буде катастрофа", як казав один з них.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується
smx

то что Щур заказ отрабатывал, чтобы цену сбили?  :gigi:
а то странное совпадение
   
Чудово, тільки місцеві водії уазіків і снігоходів не зрадіють. "То буде катастрофа", як казав один з них.

Покупляють спрінтери і будуть трансферити доєзжєючих від вокзалу до готелів.
   
то что Щур заказ отрабатывал, чтобы цену сбили?  :gigi:
а то странное совпадение

Та навряд чи, такі рішення не приймаються за день-два.
   
Окрім каналізації
Бо нижче "Нижньої резиденції" течуть ріки пардон, говна, і всі ці шикардосно-пафосні готелі стоять га берегах річкок-говнянок з відповідним ароматом і туди ж додають свого.
Постійна епідемія ротовірусу у туристів, воду не те, що пити з крану, зуби нею чистити не можна.
Світовий рівень  (tu)

ЗІ + обов'язкове носіння шолому, ідиотизм притаманний лише Биковелю. Замість перейматись безпекою відпочиваючих нап'ялимо на них обов'язковий шолом+ приберемо статистику по травмам і смертям, бо весь регіон у нас в кишені.

також не зрозуміло нащот шолому. набагато корисніше було б заборонити алкоголь та швидкісний спуск ломів
   
Як на мене одне другому не заваджає.
На додачу на Биковельщині з синіми і ломами ніби боряться.
   
І тут я бачу біля підйомника ЧЕРГУ.
В Карпатах очереди?! Да быть такого не может  :lol:
Надо было крикнуть что-нибудь про овец, вот как эти персонажи:
https://nw.com.ua/news/bld-ovcza-tupaya-v-bukovele-turisty-ustroili-draku-iz-za-edy/
Сразу начался бы экшон.
   
І гоолвне самі  на камеру визнали що биканули  першими,назвавши дєвушку сресепшіна "авца тупая".
Дєнгі капілі капілі...
Я так понимаю, что в драку полезли 4 человека. Вот оставшиеся 4 им благодарны за потерянные деньги  :lol: 
А, в целом, типичная история про аленьи бои, когда женщины провоцирую мужчин на драку, чтобы потешить свое самолюбие. Если у мужчин не очень задалось с мозгами, то они ведутся заканчивается именно так.
   
також не зрозуміло нащот шолому. набагато корисніше було б заборонити алкоголь та швидкісний спуск ломів
Ну вот, чуть что… сразу алкоголь… :laugh:
Вот неймется трезвенникам  :gigi:
На горе… не глотнуть ромчику из фляжечки…это ж не катание  :gigi:
   
Тростян наше все.
Це для таких як я.

а ви у Буковель їдьте. :D
   
Тростян наше все.
Це для таких як я.

а ви у Буковель їдьте. :D
:facepalm1: как же можно по собственной воле в такое убожество, как Тростян ездить…
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

сервіс в Украіні - дерьмо
   
карочє селяни, слухайте сюди.

Віктор Антонов ( Галнафтогаз-ОККО) купив 4 гори в тому районі ше 2017 року. 16 сіл і 4 гори ОТГ Славське.
Галнафтогаз юридичну адресу змінив на Сколе.
Грошей там більше ніж ваш любимий жид Бєня-Биковель бачив у кіно.

Питання яке не вдається вирішити дотепер: Тростян.
Земля власність Міністерства внутрішніх справ ( Динамо ).
Без Тростяну бізнес план незакінчений.

як тільки Тростян стане власністю Антонова - за кілька років там буде офігенно.


   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Так шо там Вінтонів - кинув те кончене Славсько і вирішив не вийпуватися, поїхав до Буковєля?
   
:facepalm1: как же можно по собственной воле в такое убожество, как Тростян ездить…

не плач кацапе.
у мене від Львова до Тростяна машиною 2 години.
вранці приїхав а ввечері вже вдома.
Тростян крута гора.  (tu)
не для калік  і сміхуйочків.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

сервіс в Украіні - дерьмо

Дєрьмо бачить тілько дєрьмо навкруги себе.
Якщо трапиться щось інше - засере!
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Дєрьмо бачить тілько дєрьмо навкруги себе.
Якщо трапиться щось інше - засере!

а що ти бачив в житті кроме свого зажопінска?

   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

а що ти бачив в житті кроме свого зажопінска?

багато, а ти схоже тільки "дєрьмо" кацапськє.
Там народився, там мешкаєшь, і заздришь тим хто не у лайні.
   
карочє селяни, слухайте сюди.

Віктор Антонов ( Галнафтогаз-ОККО) купив 4 гори в тому районі ше 2017 року. 16 сіл і 4 гори ОТГ Славське.
Галнафтогаз юридичну адресу змінив на Сколе.
Грошей там більше ніж ваш любимий жид Бєня-Биковель бачив у кіно.

Питання яке не вдається вирішити дотепер: Тростян.
Земля власність Міністерства внутрішніх справ ( Динамо ).
Без Тростяну бізнес план незакінчений.

як тільки Тростян стане власністю Антонова - за кілька років там буде офігенно.

читайте селяни.


але головне питання Тростян.
він потрібен Антонову як повітря.
   
Та навряд чи, такі рішення не приймаються за день-два.

дорога на Захар - міст впав восени.
власники збанкрутували - ОККО купив і це.
все в питанні бізнес плану
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія