Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є факти проплати участі в акціях проти капітуляції Петром і росіянами

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що його знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь в акціях проти капітуляції.
Джерело: інтерв’ю Арахамії виданню "Лівий берег"
Пряма мова: "Факт проплати дійсно є. Моїм знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.
Може росіяни платять, може – Петро Олексійович або ще хтось.
   
Так что сегодняшний митинг будет проплачен коцабами
или Петром
   
Ну і де ті факти? Хтось десь комусь щось пропонував. Це факти? Ідіот ваш арахамія
   
Ну і де ті факти? Хтось десь комусь щось пропонував. Це факти? Ідіот ваш арахамія

Можливо, навіть не пі3дьож, а провокація по кацабському мєтоду, аби замазать протест у гівні (бо норот України показав, шо внього замість голови - СРАКА, любой хyйнє вєріт).  Наприклад, гроші прєдлагалі кацапи, чи він сам (через підставних ліц). Самі прєдложилі, зафільмували таке прєдложеніє, виклали. Профіт.
   
народ України показав, шо внього замість голови - СРАКА,
Тобі має це подобатись
   
Куйня. В акції беруть участь різні сили, в т.ч. ті, які не переварюють одне одного, напр., азовці Білецького та прихильники того ж Петра. Просто формула Штайнмаєра занадто стрьомна і сам зеля веде себе стрьомно зі своїми мирними ініціативами. І це багатьом не подобається.
   
І ще одне. Як у свій час педрофілам казали,що не всі ті, хто виступає проти пеці, є фанами юлі (раніше) або зелі (пізніше), так і зеофілам треба сказати, що не всі ті, хто виступає проти зелі, є фанами пеці.
   
Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що його знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь в акціях проти капітуляції.
Джерело: інтерв’ю Арахамії виданню "Лівий берег"
Пряма мова: "Факт проплати дійсно є. Моїм знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.
Може росіяни платять, може – Петро Олексійович або ще хтось.
Ну так нехай зелені збирають акції за капітуляцію
   
Ну так нехай зелені збирають акції за капітуляцію
:lol:
   
Похоже опять кокс.Пора бы уже привыкнуть: они там поголовно наркомы а обсуждать поведение торчков- себя не уважать.
   
Може росіяни платять, може – Петро Олексійович або ще хтось.


   
покльоп! Петро патологічно жадібний, це всі знають. він навіть порохоботам перестав платити, ще хз з якого понеділка.
так що це все точно кацапи. "пинічька" нежадібний і щедрий. і він дуже вболіває за українську державу і націю і не допустить капітуляції українців :idea:
   
Капіталізм , так капіталізм (майже цетато) .  ))

Геть середньовічну ідейність .))

Нуу , мо й не зовсім - геть , але підмазана працюватиме краще . ))
   
А я вчора це саме писав ! За фінансуванням стоіть Петро, і в нас різні джерела
   
Zebily ,где хоть один факт проплаты петром. Получаете почетное звание звиздоболы фупа. Дайтте факты проплаты. Те ктт едут из Харькова, кого я знаю , едут за свои. Пио наколтые апельсины и чай с наркотиками будете рассказяващ?
   
И фениксу в лицо скажете , что он за деньги россиян митингует ?или за деньги Петра
   
б***ь. Ну чому, чому куди б я не йшов, там всім платять, а мені ні. То карма? Як так зробити, щоб й мені платили? Я з друзями та братами приходжу завжди, може ще й за них доплатять?
   
Він спонсує не підвіз бомжів, а електричество, Сцену, розкручує ня своїх гімномедіа,  ну може і підвозить когось.
   
С.К.: Вы уверены, что хотите, чтобы это в печати вышло? Серьезно сейчас спрашиваю.
Я уверен, что малой части людей оплачивают участие в акциях, но реальных протестующих гораздо больше. 95% вышли на Майдан из-за идеологических соображений, но это не значит, что нет 5%, которые получают деньги. Может быть, русские платят, может - Петр Алексеевич или кто-то еще.

Д.Б.: Вот эти 95% - они порохоботы?
Они украиноботы.

 :facepalm:

якшо 95% украіноботи, то хто отi 5% ?
 :S

   
б***ь. Ну чому, чому куди б я не йшов, там всім платять, а мені ні. То карма? Як так зробити, щоб й мені платили? Я з друзями та братами приходжу завжди, може ще й за них доплатять?

Вони мають на увазі, що платити будеш ти  :gigi:

Як порохобот.
   
  так показали ж, під час прямої відеотрансляції, прихильники певної політсили, котрий сам сказав, що його прислав на мітинг прихильники певної політсили штаб Арахамії та заплатив йому за це гроші...

  тому Арахамія і називає точні цифри проплат, бо це він сам платив кошти і тепер треба прозвітувати перед Коломою чому за всю суму виділених Коломою коштів (5% учасників мітингу) на мітинг дійшов тільки один прихильники певної політсили....

   
  най би Арахамія ще, в додаток, озвучив цифри прихильники певної політсили проплат на прихильники певної політсили ботів ФУПу,

  під час мітингу, на ФУПі, добре було видно скільки прихильники певної політсили ботів вийшли в цей час на зміну...

  мо' і тут були такі, котрі отримали гроші від Арахамії/Бені а не вийшли на зміну...

  тре посилити контроль над прихильники певної політсили ботами ФУПу...
   
Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що його знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь в акціях проти капітуляції.
Джерело: інтерв’ю Арахамії виданню "Лівий берег"
Пряма мова: "Факт проплати дійсно є. Моїм знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.
Може росіяни платять, може – Петро Олексійович або ще хтось.

 Бреше як зеленський (с)
   
Пряма мова: "Факт проплати дійсно є. Моїм знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.
жбурляйте в мене камінням. Але, не можу собі уявити "знайомих АТОвцив" Арахамії. Це несумісні речи.
   
Як організувати Майдан. Швидко та ефективно.
Інструкція для влади.

Алгоритм дій:

1. Учудить якусь вопіющу херню.

2. Потурбуватися, аби небайдужі громадяни дізналися про вопіющу херню випадково. Або повідомити про неї у якійсь ізвращонній формі.

3. Початок протестів обов’язково ігнорувати. На цьому етапі владі рекомендується якомога сильніше тупити і гальмувати.

4. Визнати нарешті, що совершили вопіющу херню, але назвати її охренєнним здобутком.

5. Наростаючі протести назвати проплаченими. На цьому етапі владі слід уже не лише тупити, але й потроху бикувати. Ви знаходитесь тут.

6. По мірі наростання протесту підтримувати градус його кипіння хитрими технологіями: вироки судів, тітушки, провокації і т.п. Що більше буде технологічних новинок, то грандіознішим у вас вийде Майдан. І він неодмінно порадує вас у відповідь такими креативними родзинками, які вам і не снилися.

7. Запросити лідерів Майдану на переговори. Дискредитувати їх. Паралельно організувати Антимайдан.

8. Із здивуванням дізнаватися, що Майдан не розходиться, а його вимоги з кожним днем стають жорсткіші. Продовжувати тупити і бикувати.

9. Вдатися до силових акцій. Насолоджуватися миттєвою появою самооборони Майдану та його стрімкою радикалізацією.

10. ???????

11. PROFIT.

На підсумковій прес-конференції зламати авторучку.

Не дякуй. Те

(c) Cвирид Опанасович
   
Завтра буде. If tomorrow comes
   
Які ж вони чмошні і жалюгідні.
Щось я починаю підозрювати, що при першому ж серйозному замісі ця нікчемна шобла буде втікати швидше, ніж янук.
   
майдан це технологія, і я знаю  як з  нею  боротися (ц). Це  слова  Петра  Олексійовича.


Згодні з  ними?
 
   
Так а факти де?
   
  14 жовтня 2018

   
  14 жовтня 2018

Показати зображення...
гарне гасло на БПС. прихильники певної політсили незрозуміле.
   
Так что сегодняшний митинг будет проплачен коцабами
или Петром
зеленым п***а оплаченный.
   
Які ж вони чмошні і жалюгідні.
Щось я починаю підозрювати, що при першому ж серйозному замісі ця нікчемна шобла буде втікати швидше, ніж янук.
Так і буде
   
   
Я могу сказать, что знакомому атовцу предлагали штуку баксов, чтобы он сказал, что ему предлагали штуку гривен от Порошенко.
   
Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що його знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь в акціях проти капітуляції.
Джерело: інтерв’ю Арахамії виданню "Лівий берег"
Пряма мова: "Факт проплати дійсно є. Моїм знайомим атовцям пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.
Може росіяни платять, може – Петро Олексійович або ще хтось.

Це у тебе називається "факти"? Ну-ну.

До речі, звертає на себе увагу, що навіть Арахамія називає капітуляцію капітуляцією.

Але для зeбілів це все роса.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія