Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Як стати громадянином США?

ФЗВ: Як стати громадянином США? Нове

Як стати громадянином США?
цікаво  8-)

Останнє редагування: 1 листопада 2018 00:17:41 від pravda
   
Re: ФЗВ: громадянство США

   
Re: ФЗВ: громадянство США

щяс не втовпишся...

   
Re: ФЗВ: громадянство США

 Ніяк. Американці давно зрозуміли що простіше з негра зробити фізика, ніж з колишніх совків людину.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Ніяк. Американці давно зрозуміли що простіше з негра зробити фізика, ніж з колишніх совків людину.

син знайомих якось отримав.
а тепер їм іміграційну візу дали..
   
Re: ФЗВ: громадянство США

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :weep:

спитай у омеляна
   
Re: ФЗВ: громадянство США

скоріше штати стануть розширятись на усі континенти...ніж усі бажаючі зможуть з"єбати до них
   
Re: ФЗВ: громадянство США

ну моя однокласниця поїхала народжувати у США
а син знайомих там знайшов роботу - уже років 8 як там. і отримав громадянство.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Як стати громадянином США?
цікаво  8-)

Треба протягом 5 років (бажано безперервно) прожити в США. Потім подати заяву в Департамент Юстиції - вони призначать дату інтерв'ю. Після успішного інтерв'ю і здачі екзамену на знання американської історії, державного устрою і англійської мови, через кілька місяців присягнете на вірність Америці, і отримаєте сертифікат про натуралізацію.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Як стати громадянином США?
цікаво  8-)

Нужно родиться в США.
Иностранцу для начала 5 лет легально отработать, получить грин-кард (вид на жительство) потом еще лет 5 и, если повезет, то может и получишь.

Грин-кард дает все те же права, что и гражданам, кроме права голоса.

Останнє редагування: 3 травня 2018 22:55:17 від Ihad
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Найшивдший спосіб - відслужити в Армії і звільнитися з позитивною характеристикою.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

моя знакомая пахала на мин зарплату
приехал муж сидел там без права на работу
родила двоих детей, муж их ей грудными на работу возил кормить
она пахала
потом и он право на работу получил и его первая же зарплата была больше ее)
ну а потом она получила гражданство из рук обамы лично  ;o
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Нужно родиться в США.
Иностранцу для начала 5 лет легально отработать, получить грин-кард (вид на жительство) потом еще лет 5 и, если повезет, то может и получишь.

Неправильно. Достатньо 5 років легально прожити. А якщо у тебе жінка (чоловік) американка (ець), то достатньо і трьох років. :)
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Неправильно. Достатньо 5 років легально прожити. А якщо у тебе жінка (чоловік) американка (ець), то достатньо і трьох років. :)

Для грінкарти пох скільки років прожити, для громадянства треба пробути 5 років на грінкарті
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Для грінкарти пох скільки років прожити, для громадянства треба пробути 5 років на грінкарті

Я подавав заяву на громадянство, легально проживши тут 5 років (з них три з половиною роки на грін-карті).
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Найшивдший спосіб - відслужити в Армії і звільнитися з позитивною характеристикою.

Для службы нужна гринка. Можно по левой, но потом по судам затаскают.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Для службы нужна гринка. Можно по левой, но потом по судам затаскают.

тебе-то откуда знать?  :weep:
   
Re: ФЗВ: громадянство США

тебе-то откуда знать?  :weep:

Потому что я гражданин США и живу здесь 25 лет.

Потому что я этим вопросом интересовался ещё в 1992-м году, когда приехал. Потом, правда, были ещё две программы, MAVNI, которая уже закончилась, и для DACA детей.

Сейчас только с гринкой.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Потому что я гражданин США и живу здесь 25 лет.

Потому что я этим вопросом интересовался ещё в 1992-м году, когда приехал. Потом, правда, были ещё две программы, MAVNI, которая уже закончилась, и для DACA детей.

Сейчас только с гринкой.

Де ж ее сцуко взять?
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Де ж ее сцуко взять?

Приезжай на Средний Запад, Айова или Канзас. Женишься на местной буйволоподобной девахе. Так мексиканцы делают.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

усі ці армії та робота за мінімалку - то все застаріла інформація

в армію вони давно вже не беруть іноземців

з приводу роботи за мінімалку - цей шлях також закритий вже як пару років, бо претендент на робочу візу має отримувати мінімум вдвічі більше ніж середній їх робітник у цій в галузі, тож поїхати можуть хіба що крупні спеціалісти за яких фірма готова платити 2 зарплати - короче цей шлях закритий майже для усіх крім программістів причому не абияких а з великим досвідом.

крім того робоча віза зовсім не гарантія отримати громадянство, почитайте форуми купа трагедій що люди не змогли продовжити робочу візу не те що громадянство отримати, хе хе.

ну а якщо ви мексиканець то можете жити нелегально  :laugh:

Останнє редагування: 3 травня 2018 23:45:02 від Дон Ягон
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Як стати громадянином США?
цікаво  8-)
-----------
Не їдьте! Станете дупомиєм та сортиромиєм, і ледве будете кінці з кінцями зводити!! :gigi:
Щей постійно на ФУПі ЕльСалвадори та аналітики та ще добра сотня дописувачів буде полоскати ваш нік, радячи заткнутись
та дописувати тільки на американських форумах,кожне ваше слово буде розцінено
як повчання, навіть слово так чи ні!
Воно вам треба??
ПиСи Сподіваюсь багато хто розуміє, що таке сарказм!
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Де ж ее сцуко взять?
Я бьі поменялся на гражд. центрально-европейской страньі  :idea:

Останнє редагування: 4 травня 2018 03:27:24 від Jacob
   
Re: ФЗВ: громадянство США

-----------
Не їдьте! Станете дупомиєм та сортиромиєм, і ледве будете кінці з кінцями зводити!! :gigi:
Щей постійно на ФУПі ЕльСалвадори та аналітики та ще добра сотня дописувачів буде полоскати ваш нік, радячи заткнутись
та дописувати тільки на американських форумах,кожне ваше слово буде розцінено
як повчання, навіть слово так чи ні!
Воно вам треба??
ПиСи Сподіваюсь багато хто розуміє, що таке сарказм!

Питання в тому, чи потрiбно знати сраказм щоб стати громадянином США.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

В лотерею играете? B-)

На всяк випадок: виграти грінку в лотерею - дуже примарна надія. В середньому, треба грати протягом 400 років. Комусь може поталанити і через 10 років, а комусь - через 700. :D
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Трішки по темі і не по темі: мені в свій час вдалося отримати канадське громадянство за 4 роки і 3 місяці після того, як я емігрував до Канади. 6 травня 2012 року я сюди приперся, 12 серпня 2016 року отримав громадянство. Звісно, що з 1-го дня я мав Permanent Residency.

Останнє редагування: 4 травня 2018 04:17:39 від Псой Борманенко
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Трішки по темі і не по темі: мені в свій час вдалося отримати канадське громадянство за 4 роки і 3 місяці після того, як я емігрував до Канади. 6 травня 2012 року я сюди приперся, 12 серпня 2016 року отримав громадянство. Звісно, що з 1-го дня я мав Permanent Residency.
А чого так довго? Ми менше ніж в 4 роки вклались. Десь. 3 роки і 8 місяців.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

А чого так довго? Ми менше ніж в 4 роки вклались. Десь. 3 роки і 8 місяців.

А не пох? Я наприклад не поспішав отримати громадянство
   
Re: ФЗВ: громадянство США

А не пох? Я наприклад не поспішав отримати громадянство
Ну американське то інша річ ніж канадське. Там декларуєш, що від інших відмовляєшся і довічно рахуєшся американським податковим резидентом. Канадський то зовсім іншого типу документ.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Ну американське то інша річ ніж канадське. Там декларуєш, що від інших відмовляєшся і довічно рахуєшся американським податковим резидентом. Канадський то зовсім іншого типу документ.
Ничего подобного декларировать не требуется. B-)
Хіба шо поменялось правіло.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Ничего подобного декларировать не требуется. B-)
Хіба шо поменялось правіло.

Присягу приймав?
   
Re: ФЗВ: громадянство США

А чого так довго? Ми менше ніж в 4 роки вклались. Десь. 3 роки і 8 місяців.
Так Харпер строк з 3 років підняв був до 4, ось я під це діло і потрапив. Трюдо зараз назад 3 роки повернув.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

Присягу приймав?
На вірність Королеві Канади Єлизаветі ІІ? Звичайно. Без цього громадянство не дають.
   
Re: ФЗВ: громадянство США

А не пох? Я наприклад не поспішав отримати громадянство
Я більше не для себе, як для своєї дитини. Вона біля мене громадянство автоматично отримала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія