Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: ПК

Re: ФЗВ: ПК

Павіліон Ж6 НР.

Нижче картинкою показала модель. Якщо потрібно точніше - пошукаю.
Цi Хуйлети завжди були прасками -) А пiсля непрофесiйного втручання в систему охолодження - вмирають дуже швидко. Моя порада - нести до спецiв, або ж, якщо Ви себе оцiнюете як здiбну до цього людину, розбирайте, дууууже уважно дивiться на стан мiдних пласких трубок системи охолодження (так, вони пласкi, але пустотiлi, згин навiть не видний на перший погляд, порушуе циркуляцiю повiтря в системi охолодження), крiм того, обов'язково звернiть увагу на висоту чiпiв, а також, скорiш за все, Вам пiд час "чищення", "майстри" за вiдсутностi у них термопрокладки, поклали термопасту, а вона в павiлiонах не буде працювать, тому, що радiатор не може мати потрiбний теплообмiн з чiпом вiдеокарти. Там повинна бути термопрокладка.
   
Re: ФЗВ: ПК

Там е ще дискретна i вона не працюе, чому не працюе - х.з.
Чекаемо доп iнформацii вiд ТС, а потiм разом можливо допоможемо!


Цього достатньо?
   
Re: ФЗВ: ПК

Карта rip ноутбук на помойку
Яка із? На кожній з відеокарт робить і без них обох робить, а от із ними двома - дзуськи.  :gigi: 

І на обох, чи одній із них не можу запустити гру.
   
Re: ФЗВ: ПК

бажаю що б так само закінчилося:

https://youtu.be/95QAVV1wXjI
гииии....


ПС. це буде тєма сторінок на 500.   Будуть майстри  корові поради давати.  Гии....
ЩО таке? гикавка напала?  :kez_04:  Попий водички свяченої і сиди тихесенько у куточку - не заважай.
   
Re: ФЗВ: ПК

Re: ФЗВ: ПК

Выключить Radeon и попробовать ещё раз
При вимкненому Радеоні, як і вимкненому Інтелі (окремо кожному) - нічого поганого не відбувається, окрім того, що гра висне. Браузер вмикати можна і файли з різними розширеннями відкривати можна.
   
Re: ФЗВ: ПК

Маю дві проблемки.  :brunette:  І прошу допомоги.
Кста, коли починав екран покриватися чорними прямокутниками, у треї вискакувало повідомлення, що " ... АМД перестав відповідати і системі довелося його відновити" - приблизно таке щось. А що це означає - я не понімай.


Треба точне повідомлення щодо помилки.
Я не встигаю відкрити те повідомлення - зависає екран, чорніє і видає екран смерті.
   
Re: ФЗВ: ПК

походу вам не только кулер не подключили но и пасту хреновую положили или не положили совсем.
отключите радеон, как будет только на интеле работать?
Вже відповіла про роботу, але після магазинної чистки я вже сама ноут чистила і заново там змащувала термопастою. Термопасти наклала достатньо. Я б не сказала, що то могло потягнути за собою проблеми.
   
Re: ФЗВ: ПК

Інтел, це встроєна графіка на материнці...це, видно, такі спеціалісти, що так почистили комп’ютер, або....спалили... :smile3:
Я вже після них його допалювала.
   
Re: ФЗВ: ПК

Цього достатньо?
... пані коровка, ви мабуть глухі...ви марку свого чуда дасте, чи ні...це не цноту віддати, а назвати марку компу... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

Выкиньте радион и поменяйте пенек B960 на I5 2450-2520 или мощнее если бюджет позволит, это будет стоить гривен 500 но интегрированного видео для таких игрушек вам хватит с головой и гемора с видяхой и перегревом не будет
   
Re: ФЗВ: ПК

Я не встигаю відкрити те повідомлення - зависає екран, чорніє і видає екран смерті.
потрібне повідомлення  про помилку - це те шо написано на екрані смерті
   
Re: ФЗВ: ПК

GPU дряное

Цитувати
i've had two laptops with 7670m die on me in the last year

...

Problem I have seen with these 6xxxm/7xxxm laptops is that the GPU does not like heat for long periods of time and will die quickly. We had some HP's with the 7xxxm series GPUs and they either have driver crashes or graphical glitches during gaming

AMD Radeon HD 7670m Driver issues/BsoD

   
Re: ФЗВ: ПК

Код ошибки (BSOD) должен быть записан в Журнал событий.

Вообще имело бы смысл посмотреть журнал событий
   
Re: ФЗВ: ПК

Показати зображення...
Цього достатньо?
Я вище спробував пояснити можливi причини, ще раз наголошую, поки ще не вмерла карта остаточно - або до спецiв, або самi, термопрокладка на чiпi вiдеокарти мае товщину близько 0,5 мм, продаються де завгодно, i  ще раз - перевiрити рiвнiсть термотрубок
   
Re: ФЗВ: ПК

..чуда не буде, треба знати чи це драйвери, чи залізо...для цього потрібно знову переставити драйвер, більше всього, що у вас таки гавкнулась плата, то вона має перегріватися...
якщо там є ще встроєна плата, то радеон просто знімається...але ми не знаємо, бо ви вперто не даєте марку свого компа... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

ОСТАВЬ ИГРУШКИ РАБА БОЖЬЯ КАРОФФКА
   
Re: ФЗВ: ПК

HP Pavilion g6-2377sr

Экран 15.6” (1366x768) HD LED, глянцевый / Intel Pentium B960 (2.2 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 500 ГБ / AMD Radeon HD 7670M, 1 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.48 кг / черный
   
Re: ФЗВ: ПК

Видео распаяно на материнке, так шо радеона ф топку.
   
Re: ФЗВ: ПК

Показати зображення...
на тій бумажці повинно бути написано...
Дякую. Там код до вінди. Якщо ти зі мною поділишся своїм кодом до ліцензійної вінди - буду дуже вдячна.
   
Re: ФЗВ: ПК

HP Pavilion g6-2377sr

Экран 15.6” (1366x768) HD LED, глянцевый / Intel Pentium B960 (2.2 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 500 ГБ / AMD Radeon HD 7670M, 1 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.48 кг / черный
... то там одне дійства, драйвер перевірити, бо з відеокартою, якщо вона гавкнулась, нічого не зробиш... тільки заміна...в розетці 640 гривен...
   
Re: ФЗВ: ПК

Ось ще таке мені Радеон показав:



Це коли я намагалася цю відеокарту включити, щоб на самій ній ноутбук працював.
   
Re: ФЗВ: ПК

... то там одне дійства, драйвер перевірити, бо з відеокартою, якщо вона гавкнулась, нічого не зробиш... тільки заміна...в розетці 640 гривен...

её достаточно перепаять, менять необязательно

но сколько продержится - неизвестно

дефект - в методе её присоединения
   
Re: ФЗВ: ПК

..чуда не буде, треба знати чи це драйвери, чи залізо...для цього потрібно знову переставити драйвер, більше всього, що у вас таки гавкнулась плата, то вона має перегріватися...
якщо там є ще встроєна плата, то радеон просто знімається...але ми не знаємо, бо ви вперто не даєте марку свого компа... :smile3:
Вже е марка, читайте вище. 100% перегрiв через вiдсутнiсть знань/досвiду у тих, хто його "чистив". 0,1-0,2 мм термопасти нiяк не замiнять 0,5 мм термопрокладки
   
Re: ФЗВ: ПК

Radeon - только для ускорения, поэтому игрушка без него не пойдёт, всё остальное будет работать, если Radeon отключить
На самому Радеоні (який із помилкою 43) гра висне. Звук є, а картинка зависла - не дає навіть побачити хоча б першу загрузочну картинку гри. Просто шматок попереднього вікна завислий і все. А музика вступна - грає.
   
Re: ФЗВ: ПК

Треба ще додати, що властивостi термiчнi у термопасти i у термопрокладки не можна порiвнювати
   
Re: ФЗВ: ПК

...сонечко ти наше...дай марку твого ноута, щоб нірід мав змогу включити свої мозги, бо зараз це тільки дурниця...з повагою до вас... :smile3:
:weep: не знаю де подивитися.
   
Re: ФЗВ: ПК

На самому Радеоні (який із помилкою 43) гра висне. Звук є, а картинка зависла - не дає навіть побачити хоча б першу загрузочну картинку гри. Просто шматок попереднього вікна завислий і все. А музика вступна - грає.

Всё правильно, такое может быть при перегреве
   
Re: ФЗВ: ПК

Перепайка видеочипа с неизвестным результатом за 500-1000 грн :facepalm:  или замена этого чипа от 1000 грн.
   
Re: ФЗВ: ПК

...а ще краще перевернути його та побачити всі етикетки внизу, ну і зверху...до речі, тоді б корівці б скинули кіно, як розібрати ноут самій потрібна тільки маленька хрестова викрутка... :smile3:
я вже знаю, що ти хочеш. Тебе дуже муляє моя ліцензійна версія вінди.  :kez_04:
   
Re: ФЗВ: ПК

тільки заміна...в розетці 640 гривен
...збрехав...то не та... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

На самому Радеоні (який із помилкою 43) гра висне. Звук є, а картинка зависла - не дає навіть побачити хоча б першу загрузочну картинку гри. Просто шматок попереднього вікна завислий і все. А музика вступна - грає.
Ще раз повторю, не добивайте карту, вона ще жива. Охолодження - проблема конкретно Вашого ноутбука
   
Re: ФЗВ: ПК

её достаточно перепаять, менять необязательно

но сколько продержится - неизвестно

дефект - в методе её присоединения

там отстает кристалл от подложки, так шо перепайка до жопы или на лоха.
   
Re: ФЗВ: ПК

и вообще на мягком и пушистом ноутбуки нельзя эксплуатировать
Не-не-не!!! У мене ноут стоїть на кулерній підставці, яка в свою чергу стоїть пластиковій таці з ніжками - ускрізь все продувається.
   
Re: ФЗВ: ПК

Тебе дуже муляє моя ліцензійна версія вінди.  :kez_04:
...зовсім не муляє...бо я ніколи ліцензійною не користуюся...  :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

я так і не зрозумів, кулер ввімкнули чи ні?
Так, твоїми молитвами. Я коли сама вже ноута чистила - побачила, що він відключений був і сама його включила.

Щось ще?
   
Re: ФЗВ: ПК

Перепайка видеочипа с неизвестным результатом за 500-1000 грн :facepalm:  или замена этого чипа от 1000 грн.
Пока умирает с ошибкой 43 под нагрузкой- там нет проблем с чипом, есть проблемы с его охлаждением
   
Re: ФЗВ: ПК

... ти марку даси, чи фотку зверху і знизу... тільки не себе, а твого ноута... :smile3:
:gigi: та шо ж ти такий неуйомний з приводу моєї вінди?


Ах да, 7 вінда. Не то домашня, не то базова - вже десь на одному із скріншотів я викладувала.
   
Re: ФЗВ: ПК

Ще раз повторю, не добивайте карту, вона ще жива. Охолодження - проблема конкретно Вашого ноутбука
Не факт что жива. На стационарном компп была похожая проблема, пока нагрузка была слабой и не продолжительной, комп жил. Только грузанешь виснет. От перегрева была трещина на чипе карты. Заводской брак, термопасты не было под одним углом чипа.
   
Re: ФЗВ: ПК

Перепайка видеочипа с неизвестным результатом за 500-1000 грн   или замена этого чипа от 1000 грн.
Простіше на ОЛХ купити всю плату до цього ноута з розборки )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія