Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: ПК

Re: ФЗВ: ПК

1. Видалити відеокарту з  диспетчеру пристроїв.
2. Завантажити звідти потрібну версію драйверів: https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m
3. Встановити драйвер на ОС.
4. Перезавантажити ноутбук чи запустити пошук нового обладнання...
Кста, коли починав екран покриватися чорними прямокутниками, у треї вискакувало повідомлення, що " ... АМД перестав відповідати і системі довелося його відновити" - приблизно таке щось. А що це означає - я не понімай.
   
Re: ФЗВ: ПК

але  варто мені включити браузер, як одразу все починає виснути, потім екран чорніє якимись прямокутниками і вмикається синій екран смерті

Выключить Radeon и попробовать ещё раз
   
Re: ФЗВ: ПК

от перегрева
вірю, що могло таке бути. Колись було, що ноут дуже голосно зашумів і показав мені свій синій язик (екран смерті). Я його залишила вихолонути, а потім увікнула і почалися оце ці трабли, я почала відключати відеокарти - зупинилася на тому, що відключила Радеон.

Зараз на даний момент відключений Інтел - ноут працює норм для форуму, документів, фільмів, але знову ж таки, гра не йде.
   
Re: ФЗВ: ПК

Маю дві проблемки.  :brunette:  І прошу допомоги.
Кста, коли починав екран покриватися чорними прямокутниками, у треї вискакувало повідомлення, що " ... АМД перестав відповідати і системі довелося його відновити" - приблизно таке щось. А що це означає - я не понімай.


Треба точне повідомлення щодо помилки.
   
Re: ФЗВ: ПК

походу вам не только кулер не подключили но и пасту хреновую положили или не положили совсем.
отключите радеон, как будет только на интеле работать?
   
Re: ФЗВ: ПК

АМД перестав відповідати і системі довелося його відновити

она может теперь временами работать, временами нет в зависимости от прогрева платы
   
Re: ФЗВ: ПК

Інтел, це встроєна графіка на материнці...це, видно, такі спеціалісти, що так почистили комп’ютер, або....спалили... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

зупинилася на тому, що відключила Радеон.

Зараз на даний момент відключений Інтел - ноут працює норм для форуму, документів, фільмів, але знову ж таки, гра не йде.

Radeon - только для ускорения, поэтому игрушка без него не пойдёт, всё остальное будет работать, если Radeon отключить
   
Re: ФЗВ: ПК

Радеон  Интел не буде паяти на свої платформи.
А 7870М - то одназначно окрема плата:
Показати зображення...
Я не сперечався з цього приводу. Але на моiй пам'ятi були ноути на Intel з вбудованною картою Radeon, щоправда, то вже досить далекi часи, тодi процесорiв з вбудованим графiчним ядром ще не було. Наразi ми маемо ноут з однозначно дискретною картою i (напевне) процесор Intel з графiчним ядром (але це не точно). Ше раз наголошую - без вiдповiдi ТС немае можливостi шось далi обговорювати
   
Re: ФЗВ: ПК

потім екран чорніє якимись прямокутниками і вмикається синій екран смерті.
Шо пише на екрані? Роби фото й давай сюди.
Вы живёте в своём прекрасном воображаемом мире.
Дофуя ноутів пройшло, деякі з повністю зупиненими кулерами, шо аж корпус деформувало від нагріву, але з плати ніфуя не відпаювалося.
Хоча зараз активно застосовують цеї уїпанський "екологічний" припой, там шоб відпаяти, вже не треба дуже гріти.
   
Re: ФЗВ: ПК

Кста, коли починав екран покриватися чорними прямокутниками, у треї вискакувало повідомлення, що " ... АМД перестав відповідати і системі довелося його відновити" - приблизно таке щось. А що це означає - я не понімай.
...сонечко ти наше...дай марку твого ноута, щоб нірід мав змогу включити свої мозги, бо зараз це тільки дурниця...з повагою до вас... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

..сонечко ти наше...дай марку твого ноута,
А ще краще фото синього екрану. :gigi:
   
Re: ФЗВ: ПК

Я не сперечався з цього приводу. Але на моiй пам'ятi були ноути на Intel з вбудованною картою Radeon, щоправда, то вже досить далекi часи, тодi процесорiв з вбудованим графiчним ядром ще не було. Наразi ми маемо ноут з однозначно дискретною картою i (напевне) процесор Intel з графiчним ядром (але це не точно). Ше раз наголошую - без вiдповiдi ТС немае можливостi шось далi обговорювати

таке могло бути у часи, коли АМД ще не купив АТІ.
Але 7870 то вже власність АМД

ПС. Скоріше навіть шо спочатку стояв ЖеФорс. Але шо ЖеФорс, шо Радион в них проблема - відвал чіпу.  У мене у тумбочке три штуки валяються.
Можуть якийсь час поробити, а потім  - блюскрин.

Останнє редагування: 9 травня 2020 16:53:08 від kleynod
   
Re: ФЗВ: ПК

А ще краще фото синього екрану. :gigi:
...а ще краще перевернути його та побачити всі етикетки внизу, ну і зверху...до речі, тоді б корівці б скинули кіно, як розібрати ноут самій потрібна тільки маленька хрестова викрутка... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

есть ещё способ - закутать в одеяло чтобы перегрелся и отключился,
дать остыть,
после чего карта может на некоторое время заработать

а может вообще не включиться
   
Re: ФЗВ: ПК

Radeon - только для ускорения, поэтому игрушка без него не пойдёт, всё остальное будет работать, если Radeon отключить

точніше Радион розуміє ДіректХ потрібний для іграшки, вбудована  скоріше що ні.
   
Re: ФЗВ: ПК

и вообще на мягком и пушистом ноутбуки нельзя эксплуатировать
   
Re: ФЗВ: ПК

походу вам не только кулер не подключили но и пасту хреновую положили или не положили совсем.
отключите радеон, как будет только на интеле работать?
Працювало на інтелі до цього часу, але гру увікнути не можу.
   
Re: ФЗВ: ПК

я так і не зрозумів, кулер ввімкнули чи ні?
   
Re: ФЗВ: ПК

Працювало на інтелі до цього часу, але гру увікнути не можу.

это знак от бога
   
Re: ФЗВ: ПК

Працювало на інтелі до цього часу, але гру увікнути не можу.
... ти марку даси, чи фотку зверху і знизу... тільки не себе, а твого ноута... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

Да таки щось з відеокартой , але софтова проблема чи залізо не зрозуміло.  Задати питання на відповідному  форумі  або позвонити на гарячу лінію пакарду.
А як це перевірити?
   
Re: ФЗВ: ПК

якби було так, дисплей був би темний. Клацай двічі по тим інтелу і радеону і давай сюди скріни
я теж так думала, але мені екран таки показувало.


Щя принесу ще один скрін, коли ОБИДВІ відеокарти відключені. Вже не памнятаю, чи пускає куди на відключених обох відеокартах. На обох включених - точно нікуди не пускає далі прив*язі (самого ноута).
   
Re: ФЗВ: ПК

...а ще краще перевернути його та побачити всі етикетки внизу, ну і зверху...до речі, тоді б корівці б скинули кіно, як розібрати ноут самій потрібна тільки маленька хрестова викрутка...
Нехай фото синього екрану дає.
Там код помилки можна побачити.
Те, шо Кароффка сама вже лізла всередину ноуту, ми й так в курсі.
   
Re: ФЗВ: ПК

вірю, що могло таке бути. Колись було, що ноут дуже голосно зашумів і показав мені свій синій язик (екран смерті). Я його залишила вихолонути, а потім увікнула і почалися оце ці трабли, я почала відключати відеокарти - зупинилася на тому, що відключила Радеон.

Зараз на даний момент відключений Інтел - ноут працює норм для форуму, документів, фільмів, але знову ж таки, гра не йде.
Ви казали, що самостiйно обслуговували ситему охолодження. Одною з проблем може бути пошкодження(деформацiя) мiдних трубок. Вкажiть модель Вашого ноута, простiше буде щось Вам рекомендувати. На бiльшостi ноутiв система охолодження процесора i вiдеокарти е одною цiлою конструкцiею, але рiзна висота посадки процесора i вiдеокарти, навiть мiзерна (на око) деформацiя пластин системи охолодження може призвести до перегрiву. Також, якщо Ви самi розбирали систему охолодження, могли помiтити, що на процесорi термопаста, а на вiдеокартi скорiш за все - термопрокладка, типу сiлiкону, якщо ii забрати, то нiяка термопаста вже не допоможе. Судячи з Ваших скрiнiв, скорiш за все, у Вас карта ще жива i Вам потрiбно термiново розiбратись з системою охолодження
   
Re: ФЗВ: ПК

это бог
   
Re: ФЗВ: ПК

библейский сюжет
бог отключающий DirectX грешнице
   
Re: ФЗВ: ПК

Ось обидві відключені відеокарти:




При обохз відключених відеокартах:
- пускає в інет;
- дає дивитися фільми.
   
Re: ФЗВ: ПК

Але трохи дужче шумить ноут.
   
Re: ФЗВ: ПК

библейский сюжет
бог отключающий DirectX грешнице
Дірект 11.

І? Це застаріла його версія?
   
Re: ФЗВ: ПК

Ви казали, що самостiйно обслуговували ситему охолодження. Одною з проблем може бути пошкодження(деформацiя) мiдних трубок. Вкажiть модель Вашого ноута, простiше буде щось Вам рекомендувати. На бiльшостi ноутiв система охолодження процесора i вiдеокарти е одною цiлою конструкцiею, але рiзна висота посадки процесора i вiдеокарти, навiть мiзерна (на око) деформацiя пластин системи охолодження може призвести до перегрiву. Також, якщо Ви самi розбирали систему охолодження, могли помiтити, що на процесорi термопаста, а на вiдеокартi скорiш за все - термопрокладка, типу сiлiкону, якщо ii забрати, то нiяка термопаста вже не допоможе. Судячи з Ваших скрiнiв, скорiш за все, у Вас карта ще жива i Вам потрiбно термiново розiбратись з системою охолодження
Павіліон Ж6 НР.

Нижче картинкою показала модель. Якщо потрібно точніше - пошукаю.
   
Re: ФЗВ: ПК

программно ничего не поможет, она отпаялась

возможно есть шанс прогреть феном и она обратно припаяется
Якби це було так, то ноут відеокарту б не бачив взагалі. А він її не тільки бачить, а і каже, що вона працює нормально.
   
Re: ФЗВ: ПК

Ще вкажiть модель ноута Вашого, для можливостi розумiння, технiчних аспектiв
ДЕ конкретно це побачити? Щя.

Останнє редагування: 9 травня 2020 17:09:05 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: ПК

Re: ФЗВ: ПК

Якби це було так, то ноут відеокарту б не бачив взагалі. А він її не тільки бачить, а і каже, що вона працює нормально.

так бывает, пока на неё не подают нагрузку, после чего она нагревается, деформируется и отключается

   
Re: ФЗВ: ПК

Ось обидві відключені відеокарти:

Показати зображення...
При обохз відключених відеокартах:
- пускає в інет;
- дає дивитися фільми.
без відеокарти нема відео)) Не переймайся
   
Re: ФЗВ: ПК

Просто так пишу - може бути що завгодно!!! Людина потребуе щось на кшалт бiльш-менш поради, а не теоретичних висновкiв, як завжди iз довiдника авторством "стеля". Надасть необхiдну iнформацiю, тодi вже будемо аналiзувати i давати поради кожен в межах своеi компетенцii
Яку саме інфу ще треба?

яка моджель ноута? Щя пошукаю у документах до нього, бо на ньому самому щось нічого не бачу.
   
Re: ФЗВ: ПК

яка моджель ноута? Щя пошукаю у документах до нього, бо на ньому самому щось нічого не бачу.
на ньому внизу повинна бути написана модель, бо цих НР туча...а який конкретно у тебе то треба дивитися... :smile3:
   
Re: ФЗВ: ПК

на ньому внизу повинна бути написана модель, бо цих НР туча...а який конкретно у тебе то треба дивитися... :smile3:
наприклад ось так:  Ноутбук HP Pavilion g6-2343sr/er (E3C63EA/E3C62EA)
дивись, що у тебе...
   
Re: ФЗВ: ПК


на тій бумажці повинно бути написано...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія