Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ? Віндовс 10.

ФЗВ? Віндовс 10.

Після перегрузки компа з робочого стола пропало все крім 4 іконок в правому нижньому куті: вибір мови, підключення до інтернету, спеціальні можливості, перегрузка компа. всі більше нічого нема і не дає нічого зробити.
Хтось з таким стикався?
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

спробуйте відкотити
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Після перегрузки компа з робочого стола пропало все крім 4 іконок в правому нижньому куті: вибір мови, підключення до інтернету, спеціальні можливості, перегрузка компа. всі більше нічого нема і не дає нічого зробити.
Хтось з таким стикався?

Колись було.
Не пам'ятаю, викачав з нету якийсь файлик і запустив.
Все стало на місце.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Після перегрузки компа з робочого стола пропало все крім 4 іконок в правому нижньому куті: вибір мови, підключення до інтернету, спеціальні можливості, перегрузка компа. всі більше нічого нема і не дає нічого зробити.
Хтось з таким стикався?

Ще раз перезавантаж, а як що не допоможе, постав сімку.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Ще раз перезавантаж, а як що не допоможе, постав сімку.

комп не мій. похреснику поставили. помогла третя перезагрузка...
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

bb@bb:~$ uname
Linux

лікуйтеся  :D
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

я би радив не перезавантажувати комп'ютер бо після перезапуску можуть повернутися не всі іконки робочого столу і таск бару. краще перезапустити explorer.exe з task manager.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Мне помогла эта программа FixWin 10.0.1.0 (в поиске Гугл дает ссылки), но сам сайт, откуда скачивал сейчас не открывается (remontka)
У меня чистка регистра убила плитки и панель задач, программка віручила.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Після перегрузки компа з робочого стола пропало все крім 4 іконок в правому нижньому куті: вибір мови, підключення до інтернету, спеціальні можливості, перегрузка компа. всі більше нічого нема і не дає нічого зробити.
Хтось з таким стикався?
А що там робить вибір мови, підключення до інтернету і спец. можливості? Вони ж зазвичай в панелі завдань.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Мне помогла эта программа FixWin 10.0.1.0 (в поиске Гугл дает ссылки), но сам сайт, откуда скачивал сейчас не открывается (remontka)
У меня чистка регистра убила плитки и панель задач, программка віручила.
Якоюсь лівою програмою типу СС-клінера?
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

А що там робить вибір мови, підключення до інтернету і спец. можливості? Вони ж зазвичай в панелі завдань.

Це ти в мене питаєш? Звідки ж я знаю що та 10 собі робить...
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Якоюсь лівою програмою типу СС-клінера?
СС клинер как раз аккуратно работает, повредил Ауслогикс, который ошибочно посчитал целую ветку файлов в регистре пустой и удалил.
У ТС не совсем то же самое, но попробовать стоит, программа от МС вполне официальная.

Останнє редагування: 20 червня 2017 22:27:06 від де Хто
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Це ти в мене питаєш? Звідки ж я знаю що та 10 собі робить...
Просто я сумніваюся що правильно зрозумів тебе. Робочий стіл - рядова папка з ярликами. Запороти її і не розібратися - то ще потрібно вміти.
Перш за все попробуй клацнути правою клавішою на робочому столі і в пункті меню "вигляд" постав галочку навпроти "відображати піктограми робочого стола". В мене вже пару випадків було, коли проблеми в цьому.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

СС клинер как раз аккуратно работает, повредил Ауслогикс, который ошибочно посчитал целую ветку файлов в регистре пустой и удалил.
У ТС не совсем то же самое, но попробовать стоит, программа от МС вполне официальная.
Всі чистильщики в віндовс 10 непотрібний рудимент часів ХР

Останнє редагування: 20 червня 2017 22:34:52 від Лапайдух
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Всі чистильщики в віндовс 10 непотрібний рудимент часів ХР
Я на 10-ке всего пару месяцев, заглянул в реестр по привычке, а там полторы тысячи ошибок... вот и жиманул "исправить" :(
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Я на 10-ке всего пару месяцев, заглянул в реестр по привычке, а там полторы тысячи ошибок... вот и жиманул "исправить" :(
Рекомендую Регорганайзер.
  Моїй 10-ці рік, ніякі експерименти її вбить не змогли.

  ПиСи. Не треба зважати на постійне бажання дефрагментації реєстру - то зайве.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Реєстр - рудимент більш ніж чвертьвікової давності.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

 :facepalm1:  п***а… суровые будни виндусятников
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Рекомендую Регорганайзер.
  Моїй 10-ці рік, ніякі експерименти її вбить не змогли.

  ПиСи. Не треба зважати на постійне бажання дефрагментації реєстру - то зайве.
Я вставил ССД, поэтому не то, что реестр а и сам диск уже отучился дефрагментировать. :)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

:facepalm1:  п***а… суровые будни виндусятников
так, лінукс недружелюбна система!  ;)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Після перегрузки компа з робочого стола пропало все крім 4 іконок в правому нижньому куті: вибір мови, підключення до інтернету, спеціальні можливості, перегрузка компа. всі більше нічого нема і не дає нічого зробити.
Хтось з таким стикався?

У мене було інше.
Ніяк не могла відновитися, після відновлення відкачувалась.
Потім знайшов посилання, не звичайне відновлення, а встановлення нової останньої версіїї,
з залишенням всіх твоїх програм і налаштувань....
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

У мене було інше.
Ніяк не могла відновитися, після відновлення відкачувалась.
Потім знайшов посилання, не звичайне відновлення, а встановлення нової останньої версіїї,
з залишенням всіх твоїх програм і налаштувань....
У меня на нетбуке семерка (года три не обновлялась) устанавливала обновление центра обновлений минут сорок, потом сама система обновлялась пять часов с лишним. ;o
Ото эпопея была.
Для сравнения полная установки десятки с флэшки на другом компе занимало 9 минут, но там ССД.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

У меня на нетбуке семерка (года три не обновлялась) устанавливала обновление центра обновлений минут сорок, потом сама система обновлялась пять часов с лишним. ;o
Ото эпопея была.
Для сравнения полная установки десятки с флэшки на другом компе занимало 9 минут, но там ССД.
ну если для сравнения, то на SSD 7-ка ставится с нуля менее чем за 5 минут
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Не мастіть собі голову- поставте 7-ку! :)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Не мастіть собі голову- поставте 7-ку! :)
На ком жениться - на красивой или работящей? :eyes:
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

На ком жениться - на красивой или работящей? :eyes:
Є третій варіант - перейти в мусульманство купити ще один комп :)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

третя перезагрузка...
бовван, перезавантаження
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

так, лінукс недружелюбна система!  ;)

так  (tu)   :lol:
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

бовван, перезавантаження
Та кажіть вже по-людськи - reboot :)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Та кажіть вже по-людськи
shutdown -r now
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

Є третій варіант - перейти в мусульманство купити ще один комп :)
Є ХР, сімка, десятка, андроїд на мібоксі... п*ята система буде вже занадто.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

shutdown -r now
Краще вже
format c: /s
:)
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

На ком жениться - на красивой или работящей? :eyes:
на женщине.

Да и сексом с женщиной надо заниматься, не тратя время на секс с виндой 10, как некоторые мазохисты в теме.  :D
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.
де Хто

на женщине.

Да и сексом с женщиной надо заниматься, не тратя время на секс с виндой 10, как некоторые мазохисты в теме.  :D
Щас придет маковод и скажет, что дураки все... даже любители женщин.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Щас придет маковод и скажет, что дураки все... даже любители женщин.

ну да, типа такого: Не ебитесь с Виндовс! Купите мак и ебитесь с женщиной!
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

ну да, типа такого: Не ебитесь с Виндовс! Купите мак и ебитесь с женщиной!
+++
на крайняк щось лінуксове.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

після перезавантаження штатного чи після оновлення системи іконки попропадали?  під якою учьоткою заходили? обліковий запис віндовз який використано?
якщо вінда оновилась з 7 до 10 без входу під обліковим записом Майкрософт - пропадають (не працюють) деякі функції та програми. лікується відкатом та проведення оновлення вже під обліковим записом Майкрософт.

якщо просто після  перезавантаження - "без сміху" - тре написати у підтримку з описом трабла - адміни чинять , дня 3-4 після звернення повинно запрацювати. ліцензія 10 це підтримує.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

після перезавантаження штатного чи після оновлення системи іконки попропадали?  під якою учьоткою заходили? обліковий запис віндовз який використано?
якщо вінда оновилась з 7 до 10 без входу під обліковим записом Майкрософт - пропадають (не працюють) деякі функції та програми. лікується відкатом та проведення оновлення вже під обліковим записом Майкрософт.

якщо просто після  перезавантаження - "без сміху" - тре написати у підтримку з описом трабла - адміни чинять , дня 3-4 після звернення повинно запрацювати. ліцензія 10 це підтримує.
:facepalm:
Скажу чесно - упороті юзери вінди мені нагадують законтачених одноглазніків.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

:facepalm:
Скажу чесно - упороті юзери вінди мені нагадують законтачених одноглазніків.
Упороті профі-лікнуксоїди не кращі. На їх користь говорить лише те, що їхня кількість мізерна.
Хоча вистачає, щоб засрати тему, яка їх зовсім не стосується.
   
Re: ФЗВ? Віндовс 10.

Упороті профі-лікнуксоїди не кращі. На їх користь говорить лише те, що їхня кількість мізерна.
Хоча вистачає, щоб засрати тему, яка їх зовсім не стосується.
ню-ню-ню. лінуксоїдів по світу десь половина. Просто більшість з них не профі, а деякі навіть не знають, хто вони! :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія