Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перейшов на Windows :facepalm1:

Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

А я от з четвертих кедів ніяк не можу злізти, бо там різний набір віджетів на різні стільниці  :(
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

ну то ви тонкий цінувальник прекрасного  :D
натякаєш на юніті? :D
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Ото побачив шо на 10ці навіть віртуальні робочі столи зявились  X(
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

натякаєш на юніті? :D


та просто хочу пофлудити  :D
про юніті хз...
я на кедах сидів, але сцуко кинули людей знатно
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

користувач лінукса , який сумісний з макоссю лише ідеологічно, і то відсотків на 60. пред'яву фрілендера підтримую.
а чому не можна просто користуватись лінуксом, макос,мерлін, досом тощо, і не розповідати іншим, яких тотальна більшість, що вони лохі и  користуються "убожеством"?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

середньою кнопкою таки зручніше сцуко
А ще зручніше — тією, що біля пробілу. У мене вінда, на мак грошей не маю, тому просто поміняв місцями контрол з альтом і переозначив їх у реєстрі. Тепер без викручування назад великого пальця легко натискаю і копі, і паст, і кат, і сейв. А альтом, так історично склалося, майже не користуюся.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Службу Windows Search - Disable.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Чем вам Мак не угодил? у меня еще первый мак работает юзабильно с 2007 года, и домашнему уже 7й год, все работает и не тормозит, смысла апгрейдить нет;
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Пояснюю ситуацію.

Незарбним рухом повну чашку гарячої кави прямо на клавіатуру - ну макбук ясно ґиґгнув зразу :( сказали ремонт займе місяці півтора, а мені треба працювати.
Довелося нашвидкуруч купувати шопопало, що знайшов доступне зразу ж за норм ціну.
Ну купив якийсь Асус на Віндовз 10.
І от тут почалося... Мене воно доводить до білої гарячки.
Чому?
- вмикається дуже повільно
- насильно пхає й перевіряє апдейти
- на Вордпресі працювати неможливо - суцільні глюки, вчора робив з ранку до ночі те, що на маку зайняло би макс 1 годину, бо в основному доводилося воювати з глюками й шууати шляхи їх вирішення... Це капець просто.
- про фізичну уйобичність заліза, якості роботи миші, клавіатури й екрану я взагалі мовчу вже
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:
PAL

Пояснюю ситуацію.

Незарбним рухом повну чашку гарячої кави прямо на клавіатуру - ну макбук ясно ґиґгнув зразу :( сказали ремонт займе місяці півтора, а мені треба працювати.
Довелося нашвидкуруч купувати шопопало, що знайшов доступне зразу ж за норм ціну.
Ну купив якийсь Асус на Віндовз 10.
І от тут почалося... Мене воно доводить до білої гарячки.
Чому?
- вмикається дуже повільно
- насильно пхає й перевіряє апдейти
- на Вордпресі працювати неможливо - суцільні глюки, вчора робив з ранку до ночі те, що на маку зайняло би макс 1 годину, бо в основному доводилося воювати з глюками й шууати шляхи їх вирішення... Це капець просто.
- про фізичну уйобичність заліза, якості роботи миші, клавіатури й екрану я взагалі мовчу вже

убунту прикрути
Я серьйозно. Візьми свіжу (17.04) та встанови на ноута.
Значно полегшає, юніті дуже близька до маковського інтерфейсу, та й загалом працює значно краще.

Тільки спочатку зроби копію локального диску на зовнішнього носія через dd (щоб легко потім повернути, якщо надумаєш ноут продати)
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Довелося нашвидкуруч купувати шопопало, що знайшов доступне зразу ж за норм ціну.
Ну купив якийсь Асус ///
- про фізичну уйобичність заліза, якості роботи миші, клавіатури й екрану я взагалі мовчу вже
не дивно.

в мене вінда Win7 Professional 64Bit, акуратно власноруч поставлена на якісному залізі (не топовому, але 8GB RAM, SSD, Intel i3, small form factor desktop Lenovo ThinkCentre Edge 71)
працює як годинник.

Останнє редагування: 10 серпня 2017 11:45:52 від T.Blair.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:
PAL

не дивно.

в мене вінда Win7 Professional 64Bit, акуратно власноруч поставлена на якісному залізі (не топовому, але 8GB RAM, SSD, Intel i3, small form factor desktop)
працює як годинник.

сімка вже не продається, взагалі
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Нормальна ситуація. Ви роками працювали з Маком, а тепер раптово перейшовши на Вінду, хочете отримати ту ж саму продуктивність не маючи досвіду (або якийсь n річної давності).
Руки (на рівні підсвідомості) просто "не знають" цю систему.

А все решта просто справа смаку або бажання випендритися/посратися на рівному місці  :shuffle:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

сімка вже не продається, взагалі
офіційно ні.
на еБеї є багато.
я на Беї купив. Win 7 Pro + SP1, диск від 2011р.
в мене на корпусі є офіційний Product Key для Win7, так що я тримався цього, тим біьлше мені "сімки" цілком вистачає. я ще донедавна сидів на XP  :D

Останнє редагування: 10 серпня 2017 11:48:46 від T.Blair.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:
PAL

Нормальна ситуація. Ви роками працювали з Маком, а тепер раптово перейшовши на Вінду, хочете отримати ту ж саму продуктивність не маючи досвіду (або якийсь n річної давності).
Руки (на рівні підсвідомості) просто "не знають" цю систему.

А все решта просто справа смаку або бажання випендритися/посратися на рівному місці  :shuffle:

ну не скажи. Я з лінуксу на мак переліз за тиждень, матюкався тільки перші кілька днів, й то, тіки дві реальні проблеми: нема менеджера пакетів та вимагання грошей за кожен чих
Ну й трохи незвична клавіатура

На вінду взагалі не вмозі перейти - вона неергономічна, інтерфейс реально незручний
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Пояснюю ситуацію.

Незарбним рухом повну чашку гарячої кави прямо на клавіатуру - ну макбук ясно ґиґгнув зразу :( сказали ремонт займе місяці півтора, а мені треба працювати.
Довелося нашвидкуруч купувати шопопало, що знайшов доступне зразу ж за норм ціну.
Ну купив якийсь Асус на Віндовз 10.
І от тут почалося... Мене воно доводить до білої гарячки.
Чому?
- вмикається дуже повільно
- насильно пхає й перевіряє апдейти
- на Вордпресі працювати неможливо - суцільні глюки, вчора робив з ранку до ночі те, що на маку зайняло би макс 1 годину, бо в основному доводилося воювати з глюками й шууати шляхи їх вирішення... Це капець просто.
- про фізичну уйобичність заліза, якості роботи миші, клавіатури й екрану я взагалі мовчу вже
гумно взял и мучаешься с ним непонятно зачем.

Полтора месяца ремонта и пролитый на ноут кофе - это повод купить новый мак (а старый после ремонта был бы резервным). Ну или бу мак какой то взял бы если с деньгами плохо.

Останнє редагування: 10 серпня 2017 11:55:18 від Alexey Checkin3
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

на Вордпресі працювати неможливо
а я к на ньому праювати?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Ну купив якийсь Асус на Віндовз 10.
І от тут почалося... Мене воно доводить до білої гарячки.

https://www.oo-software.com/en/shutup10

Скачай та повирубай непотрібне. Стане набагато легше.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Чем вам Мак не угодил? у меня еще первый мак работает юзабильно с 2007 года, и домашнему уже 7й год, все работает и не тормозит, смысла апгрейдить нет;
Яка ось? Скайп бігає?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

ну не скажи. Я з лінуксу на мак переліз за тиждень, матюкався тільки перші кілька днів, й то, тіки дві реальні проблеми: нема менеджера пакетів та вимагання грошей за кожен чих
Ну й трохи незвична клавіатура

На вінду взагалі не вмозі перейти - вона неергономічна, інтерфейс реально незручний
Тобто ви працюєте з операційною системою а не з програмами ???
навіть якщо у вінди інтерфейс не зручний, скільки часу ви витрачаєте на роботу саме з віндою, а не з прикладними програмами ?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Довелося нашвидкуруч купувати шопопало, що знайшов доступне зразу ж за норм ціну.
Ну купив якийсь Асус на Віндовз 10.
І от тут почалося... Мене воно доводить до білої гарячки.
вегетарианец купил шаурму на вокзале и теперь доказывает всем, что мясо говно. Ну красавчик.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

вегетарианец купил шаурму на вокзале и теперь доказывает всем, что мясо говно. Ну красавчик.
+100500
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

вінда хайлі кастомайзебел ось, практично в ній можна наштувати все, вмикати- вимикати процеси, роздавати доступи, призначати права, непоганий моніторинг, надійний файєрвол і дефендер, ну і практично на неї можна поставити будь який софт
великі можливості породжують велику відповідальність- з вінди можна зробити дуже ненадійну і глючну систему, приблизно так само як з андроіда особливо коли отримати рут
правда я її тепер використовую непрофесіонально, як геймінг машину, і медія комплекс, десятку- вона вмикається за 8-10 секунд в режимі автологіну з 16g і SSD, практично немає різниці між гібернацією і повним вимиканням, браузер- звик до гугла, хоча едж можливо теж непоганий
проблеми з віндою думаю це проблеми звикання, я коли першого разу мав справу з убунту я не міг нічого зробити, все інше, а потім мені стало все одно що убунту що вінда в простому юзінгу

   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Яка ось? Скайп бігає?
Да все работает
Леопард, 2,16 Интел. 3гб, 250 HDD, 24"
на втором Sierra 10.12.5
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

 Customizable  -  :S
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:
VG

Підкажіть як скайп запустити на Mac OS X 10.6.8. Пазавчора на ноуті перестав логінитися. В Мас знання, трошки більші від нуля  :gigi:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

нажми "забыли пароль?"
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Customizable  -  :S

не в сенсі інтерфейсу
можна полізти в файєрвол і вручну роздати дозволи всі програмам
можна правити реєстр і керувати з командної строки

Останнє редагування: 10 серпня 2017 13:27:42 від R.Perl
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

а чому не можна просто користуватись лінуксом, макос,мерлін, досом тощо, і не розповідати іншим, яких тотальна більшість, що вони лохі и  користуються "убожеством"?
так, ми просто користуємось.
після міграції з вінди добровільно-примусово, я зрозумів, яким лохом був до того. ця нескінченна війна з тріпером, танці з бубнами при експлуатації... скоро десять років, як я не маю жодних проблем...
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Для меня Виндовс 10 вообще темный лес, я не понимаю как работать не знаю как зайти на диски, кнопка пуск другая, где настройки, куда все скачивается,??? и еще тормоза  вводит меня в ступор
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:
VG

Пароль/логін точно відомі. В браузері скайп працює, на тому ж ноуті, клієнтом не підключається. Ймовірно була обнова якась, бо в однаковий період, на WinXP, Mac Os, і  на мобілці перестав працювати. WinXp вилікувався оновленням браузера і самого скайпа, мобілка залишена на попозжа, Мас під питанням.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

не в сенсі інтерфейсу
можна полізти в файєрвол і вручну роздати дозволи всі програмам
можна правити реєстр і керувати з командної строки
фейспалм.
в ніксах це не досягнення, а просто стандартні можливості. а, ну да...
часом треба пару стрічок тексту намалювати чи поправити, а не розгадувати шаради з галками.
реєстр-бльо, який мудак здогадався таке зробити.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Гм

Ctrl c
Ctrl v
Ctrl x

Выламование пальцев?

а можно рассказать, каким пальцем на какую клавишу нажимать надо?

На маке например копирование — это клавиши Command+C, где Command — это ваша клавиша с окном около длинной клавиши пробела, которая зарезервироана хер знает для чего в винде. На маке — большой палец левой руки жмет на Command (ваша кнопка с окном), указательный — на С. Рука при этом сохраняет естественное положение на клавиатуре, никаких движений кистью делать не надо.

Как вы это делаете через Ctrl c ? Какими пальцами? Мне действительно это интересно, это не стёб. Я например на писюке на Контрол всегда жму тоже большим пальцем, но ведь это п***а куда его надо отогнуть!
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Чому?
- вмикається дуже повільно
- насильно пхає й перевіряє апдейти
- на Вордпресі працювати неможливо - суцільні глюки, вчора робив з ранку до ночі те, що на маку зайняло би макс 1 годину, бо в основному доводилося воювати з глюками й шууати шляхи їх вирішення... Це капець просто.
- про фізичну уйобичність заліза, якості роботи миші, клавіатури й екрану я взагалі мовчу вже

- налаштувати на швидше завантаження
- відключити автоматичні апдейти і перевірки
- Вордпрес... б***ь, до чого тут вінда?? Це претензія хіба до браузера, треба поставити фаєрфокс або ж хром
- а ось уйобіщність вінди оспорювати таки не буду, бо маковод з 10-літнім стажем ))
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Підкажіть як скайп запустити на Mac OS X 10.6.8. Пазавчора на ноуті перестав логінитися. В Мас знання, трошки більші від нуля  :gigi:

завантажити  новішу ось. наприклад 10.9.5. перевстановити ось, встановити скайп. якщо вік підходить, то можна і сієрру впихнути
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Для меня Виндовс 10 вообще темный лес, я не понимаю как работать не знаю как зайти на диски, кнопка пуск другая, где настройки, куда все скачивается,??? и еще тормоза  вводит меня в ступор

Ще з існування Windows 8  - просто встановлюють утиліту заміщення Меню на класичну як в Windows 7
+ не знаю як працює класична панель управління як ми знали до Windows 7 включно, але вже в системі Win10.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Да все работает
Леопард, 2,16 Интел. 3гб, 250 HDD, 24"
на втором Sierra 10.12.5
на леопарді бігає скайп? без танцiв з бубном?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

завантажити  новішу ось. наприклад 10.9.5. перевстановити ось, встановити скайп. якщо вік підходить, то можна і сієрру впихнути
і ще танець може допомогти https://www.youtube.com/watch?v=AQAUTXkqfW8
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Підкажіть як скайп запустити на Mac OS X 10.6.8. Пазавчора на ноуті перестав логінитися. В Мас знання, трошки більші від нуля  :gigi:

я недавно задавался тут точно таким же вопросом, мне дали совет как хакнуть старый скайп, чтоб мелкософт думал, что это новый. вот

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=972439.msg20027386#msg20027386

да, и вот в тему этой ветки: на примере скайпа видно, что все, к чему прикасается мелкософт, превращается в гавно. Приходится превращаться в хакера, чтоб сделать то, что должен был сделать тот урод, который купил контроль над этой прекрасной когда-то прогой.

Останнє редагування: 10 серпня 2017 14:16:25 від Медведылло
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія