Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Один з топ вишів України, базова дисципліна  :gigi:


На кафедрі філософії національного університету "Львівська політехніка", немає жодного професора.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В мене плані очевидні. Я як тато даю їм в Украіні набагато більший капітал ніж вони зможуть з нуля почати зробити це саме на Заході. Після освіти буде практика звісно. А далі в них буде вибір.
Чи то стрибати #33 роки на хату десь в Канаді чи Америці, чи в Европі. Або вернутися до Київа і вмить стати мільйонерамис.
Вибір дуже тяжкий, я б вибрав друге  :laugh:
спокуса майже  не  здолана  :D
та вони виберуть міліони і забугор
   
Re: Все менше охочих повертатись

Особисто я в ахуї від Бяки схибленої на айпі. Вона ні з того, ні з цього пару разів стрибала на мене саме за моє перебування за кордоном. І коли раптом, буквально тижні через 2 після останнього стрибка, на весь форум оголосила що їде в Канаду за грошима і питалася найдешевших шляхів в країну оленів, я просто втратила дар речі. :laugh:
Так що мене ця тема зацікавила чисто з дослідним інтересом.

Та ладно тобі, канадський уряд роздає всім украінцям подряд по 3КАД доларів. Нехай роздають. Тут кажуть що канадський уряд такий наівний, доброзичливий, довірливий. Мбуггагаа.
По перше, як Бяка вірно написала - вона всі ті гроші там і залишила. По друге, там вже хлопці з західноі украіни цілий бізнес надалили на ту програму КУАЕД, цілими сіламі їздять та за якись % відстьогуютьь цим організаторам - мародерам.
Але ж багато хто і залишаеться. А хто залишаеться, вони отримують ті 3К, але привозять з собою 10, 20, 50, 100, а хтось і мільйони доларів яки вливають в канадську економіку яки там і залишаються. Так що ті 3К дол то ні про що. Канада ще не хіло зарабляє на украінцях. Я вже не кажу скількі заробила Польша на нашоі биді.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Стосовно шкільної освіти ''не все так однозначно". Так, українських дітей, насичують інформацією більш агресивно, концентровано; в ірландській школі знання надаються в пролонгованій формі і більш різнобічно. Наприклад до теми дробів підходять повільно, вивчають на прикладі години, її часток; і таке інше. Таблицю множення вчать дуже повільно при цьому в поєднанні з паралельними темами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

спокуса майже  не  здолана  :D
та вони виберуть міліони і забугор

Тількі після моєї смерті. А жити я намєрєваюсь дуже довго  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Стосовно шкільної освіти ''не все так однозначно". Так, українських дітей, насичують інформацією більш агресивно, концентровано; в ірландській школі знання надаються в пролонгованій формі і більш різнобічно. Наприклад до теми дробів підходять повільно, вивчають на прикладі години, її часток; і таке інше. Таблицю множення вчать дуже повільно при цьому в поєднанні з паралельними темами.

Мене бісить канадська сістема освіти. Американська майже така ж сама. Все заточено на індівідуалізм. В них навіть нема поняття - группа, курс, в сина даже нема одногрупників. Один студент - одна окрема індівідуальна програма. Кожний сам за себе. Нема ніякої командноі роботи та змагань. Мені особливо після радянскої, а особливо військової освіти то як серпом по яйцях. Коли син мені розповідае що і як, я приходжу в бєшенство.
   
Re: Все менше охочих повертатись

то дБ
Доваєнние в ахуе і вновь прибившіє теж в ахує - ти куди Бяко лізиш, тут самим мало!  :lol:

Та я бачу, що їх попердолило не на шутку  :weep: тільки заради цього цирку вартувало зганяти в Канаду - щоб у нумерного та ірландки сраки палали  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

І хто ж її збудує приблизно такою як Болгарія? 
Із хвастливих дописів ФУПчиків вже не один рік діти багатьох із  них навчалися  чи навчаються за кордоном, але ніхто не  хвалиться їх  роботою чи поверненням до України.

До Болгарії це буде деградація...
   
Re: Все менше охочих повертатись

я так розумію,  що після здобуття нормальної освіти там твій син повернеться сюди щоб зробити її такою тут?

ДУЖЕ на це сподіваюсь.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ладно тобі, канадський уряд роздає всім украінцям подряд по 3КАД доларів. Нехай роздають. Тут кажуть що канадський уряд такий наівний, доброзичливий, довірливий. Мбуггагаа.
По перше, як Бяка вірно написала - вона всі ті гроші там і залишила. По друге, там вже хлопці з західноі украіни цілий бізнес надалили на ту програму КУАЕД, цілими сіламі їздять та за якись % відстьогуютьь цим організаторам - мародерам.
Але ж багато хто і залишаеться. А хто залишаеться, вони отримують ті 3К, але привозять з собою 10, 20, 50, 100, а хтось і мільйони доларів яки вливають в канадську економіку яки там і залишаються. Так що ті 3К дол то ні про що. Канада ще не хіло зарабляє на украінцях. Я вже не кажу скількі заробила Польша на нашоі биді.
Ну от ясно і стає з якої моральної категорії. Хто схвалює, а хто не сприймає подібне шахрайство.
Тут ще цікаво як тупо при цьому виглядає наша Бяка, два роки сиділа рівно, та як тільки визначилася ціль в 3К рванула як гонча і про синочку заголосила. :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

До Болгарії це буде деградація...
смішно...
   
Re: Все менше охочих повертатись

До Болгарії це буде деградація...
:laugh:  Так а ви на який рівень розраховуєте з вашими то досягненнями?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене бісить канадська сістема освіти. Американська майже така ж сама. Все заточено на індівідуалізм. В них навіть нема поняття - группа, курс, в сина даже нема одногрупників. Один студент - одна окрема індівідуальна програма. Кожний сам за себе. Нема ніякої командноі роботи та змагань. Мені особливо після радянскої, а особливо військової освіти то як серпом по яйцях. Коли син мені розповідае що і як, я приходжу в бєшенство.

напевно залежить від закладу, знаю багато прикладів де студенти над проектами працюють групами, потім порівнюють результат, постійно всякі тім білдінг актівіті, і т п
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ірландська халявщиця нарешті знайшла собі моральне виправдання сидінню за кордоном і прожиранню чужих грошей  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене жавжди такі приклади усмііхали. Нащі діти талановитіши, кращі, умніше. Але ж ми чогось нічого не можемо зробити. Всі машини, літаки, ракети, звязок, новітні технологіі на заході зроблени тими самими дєбіламі які коників ліплять до випускного класу. Це все нагадує кацапів які вважають американців найтупішіми, а себе самими умними світлими єльфами на планеті.
Що в Украіні нема науки я зрозумів десь в 1997 році, коли поїздив в Америку не хотдоги хавать та на статую Свободи дивиться, а до іх провідних компаній, лабораторій, заводів.
Тоді, як тут кажуть ми ще не встигли розваліти «всю вєлику науку», але я вже тоді зрозумів що та війна була програна вже давно і назавжди.
А потім коли поіздив ще по заводах в Німетчинні і Польші по радіоелектроніке і механіке, то злвсім був винос мозоку.
Я ще тоді сказав своїм дітям - після середньої школи ніяких украінських універів та вищів, бо то все профанація і пародія на освіту
Парадокс, згодна. Але те, що наші діти розумні і потенційно талановиті - це теж факт. Ну і потреба у виживанні це теж не остання річ.
   
Re: Все менше охочих повертатись

за великим рахунком, поїхали і залишилися ті, хто давно мріяв про еміграцію, але не мав можливості внаслідок відсутності професійних навичок
самостійно вони б там не вижили, а накопичень для старту не мали і не могли наскирдувати, знову-таки в силу відсутності професійних навичок
щойно відкрилось вікно з стартовою ковбасою, житлом і мовними курсами, як вони ломанулись потоком

І серед таких є вже досить багато розчарованих - реалії життя виявились не такими райдужни ми  як то бачилось з дому.
Одне справа слухати "успішного ковбасника" що хизується перед родичами чи односельцями і зовсім інше жити місяцями як цигани в центрах біженців в наметах\общагах\дормиторіях монастирів/в чи приймах в чужих хатах і т.д.
Без мови, професії у 40+  тут перспективи сумні - соціальне дно і на відміну від України де і житло і коло спілкування, рідня - тут ні кола ні двора і не світить хоч колись то тут мати. А серед того дна де існують і місцеві  такі ж  як і вони, вони чужі і небажані, бо є конкурентами за просту роботу, що знижує можливість місцевим пролетарям качати права і вимагати більших з\п і т.д.

З різних причин повернення йде постійно. Багато повернулись після звільнення Київщини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини і частини Запоріжської.  І зараз і приїздять і повертаються,  хоча і тих і тих стає менше - у всіх різні обставини.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от ясно і стає з якої моральної категорії. Хто схвалює, а хто не сприймає подібне шахрайство.
Тут ще цікаво як тупо при цьому виглядає наша Бяка, два роки сиділа рівно, та як тільки визначилася ціль в 3К рванула як гонча і про синочку заголосила. :lol:

Пардон Злата, але ж це не шахрайство. Все в рамках програми і все легально. В даному випадку Бяка ні в кого не вкрала 3К, і не забрала їх в когось з біженців.
Канада роздає гроші ВСІМ прибувшим. Не сподобалось - до побачення. Де шахрайство?
А ось найопувати проіздний з олівцем, стрибати нелегально на жердинах, сцикліво дивитись на кожне проізжаюче поліцейське авто, бахвалитись що він козаченько і найопує уряд на податки - от це рєальне шахрайство.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мене бісить канадська сістема освіти. Американська майже така ж сама. Все заточено на індівідуалізм. В них навіть нема поняття - группа, курс, в сина даже нема одногрупників. Один студент - одна окрема індівідуальна програма. Кожний сам за себе. Нема ніякої командноі роботи та змагань. Мені особливо після радянскої, а особливо військової освіти то як серпом по яйцях. Коли син мені розповідае що і як, я приходжу в бєшенство.
Ну да, чисто по молодості відірватися без опіки дорослих наше студентство- золота пора. Стосовно методік навчання- західна менше стресова в молодшому віці та вимоглива в старшому, так що в цьому плані ок , достатньо розумно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

напевно залежить від закладу, знаю багато прикладів де студенти над проектами працюють групами, потім порівнюють результат, постійно всякі тім білдінг актівіті, і т п

Над проектами групами можна, але самі собі подбирають ті групи. Ну куйня суцільна як на мене. Хоча я такий може і совок, мислю зграйними принципами життья, бо в нас так щоб вижити требе объеднуватися в зграю і діяти для пошуку здобичі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Парадокс, згодна. Але те, що наші діти розумні і потенційно талановиті - це теж факт. Ну і потреба у виживанні це теж не остання річ.

Діти як і люди майже всюди однакові, середовище дуже різне
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ок. Я могла б ті пару сотень прогуляти в ресторані чи відкласти в заначку чи послати посилку продуктами/речами, тобто готівка б не потрапила в Україну. Але чи стане від того легше німцям, хтозна. Мене це менше всього хвилює, не розгоряться.
Хай нам не платять, а зброю з Європи шлють - але....

тепер дадуть картку якою ресторані не заплатиш
і готівку не знімеш
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пардон Злата, але ж це не шахрайство. Все в рамках програми і все легально. В даному випадку Бяка ні в кого не вкрала 3К, і не забрала їх в когось з біженців.
Канада роздає гроші ВСІМ прибувшим. Не сподобалось - до побачення. Де шахрайство?
А ось найопувати проіздний з олівцем, стрибати нелегально на жердинах, сцикліво дивитись на кожне проізжаюче поліцейське авто, бахвалитись що він козаченько і найопує уряд на податки - от це рєальне шахрайство.
На мій погляд в тому і іншому випадку одна й таж сама хітрожопість. Та шо народною мудрістю звуть.
Загалом мені похуй на обох, я для себе роблю висновки що розумові здібності на завжди гарантія досягнення успіху, на відміну від спритності.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну да, чисто по молодості відірватися без опіки дорослих наше студентство- золота пора. Стосовно методік навчання- західна менше стресова в молодшому віці та вимоглива в старшому, так що в цьому плані ок , достатньо розумно.

Я так розумію що Ірландська система це Европейська вона схожа на нашу. Північно Американська совсім інша, і я би сказав що вона більш стресова
   
Re: Все менше охочих повертатись

На мій погляд в тому і іншому випадку одна й таж сама хітрожопість. Та шо народною мудрістю звуть.
Загалом мені похуй на обох, я для себе роблю висновки що розумові здібності на завжди гарантія досягнення успіху, на відміну від спритності.

Не одна і таж.
В одному кейсі йде чисте наїпалово. Та й ще хизається тим.
В другому випадку офіційна программа. Легальна. Що не так? Можеш і ти поіхати. В чому проблема? Ти жінка і вона жінка, вам в окопи не треба, в світі виділяють кошти для украінців, чому ні?
   
Re: Все менше охочих повертатись

тепер дадуть картку якою ресторані не заплатиш
і готівку не знімеш
Цікаво, як вони це вирішать? Можна буде тільки в магазинах нею платити і в транспорті?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не одна і таж.
В одному кейсі йде чисте наїпалово. Та й ще хизається тим.
В другому випадку офіційна программа. Легальна. Що не так? Можеш і ти поіхати. В чому проблема? Ти жінка і вона жінка, вам в окопи не треба, в світі виділяють кошти для украінців, чому ні?
Вже не може, бо програма була до кінця березня, тому Бяка і квапилася, щоби встигнути.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я так розумію що Ірландська система це Европейська вона схожа на нашу. Північно Американська совсім інша, і я би сказав що вона більш стресова
Я просто порівнюю те з чим стискаюсь на власному досвіді. Наші діти тут навчаються паралельно укр та ірл. освіти.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А я в ахуї від наших дебилів у владі, які мріють, щоб було як в Ізраїлі. Зі школи воєнна підготовка, призов і хлопців і дівчат.
Так от, в нас так не буде. Це наша остання війна, більше воювати буде нікому.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Особисто я в ахуї від Бяки схибленої на айпі. Вона ні з того, ні з цього пару разів стрибала на мене саме за моє перебування за кордоном. І коли раптом, буквально тижні через 2 після останнього стрибка, на весь форум оголосила що їде в Канаду за грошима і питалася найдешевших шляхів в країну оленів, я просто втратила дар речі. :laugh:
я думала, що Бякуську дратувало лише моє перебування за кордоном..Скільки хамств я від неї вислухала через цей німецький АйПі..А воно он як виходить )))
   
Re: Все менше охочих повертатись

І серед таких є вже досить багато розчарованих - реалії життя виявились не такими райдужни ми  як то бачилось з дому.
Одне справа слухати "успішного ковбасника" що хизується перед родичами чи односельцями і зовсім інше жити місяцями як цигани в центрах біженців в наметах\общагах\дормиторіях монастирів/в чи приймах в чужих хатах і т.д.
Без мови, професії у 40+  тут перспективи сумні - соціальне дно і на відміну від України де і житло і коло спілкування, рідня - тут ні кола ні двора і не світить хоч колись то тут мати. А серед того дна де існують і місцеві  такі ж  як і вони, вони чужі і небажані, бо є конкурентами за просту роботу, що знижує можливість місцевим пролетарям качати права і вимагати більших з\п і т.д.

З різних причин повернення йде постійно. Багато повернулись після звільнення Київщини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини і частини Запоріжської.  І зараз і приїздять і повертаються,  хоча і тих і тих стає менше - у всіх різні обставини.
саме так, я також спостерігаю цей процес повернення
   
Re: Все менше охочих повертатись

саме так, я також спостерігаю цей процес повернення
Бачив щоби хтось повернувся із своїм 17 чи 18 річним сином?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не одна і таж.
В одному кейсі йде чисте наїпалово. Та й ще хизається тим.
В другому випадку офіційна программа. Легальна. Що не так? Можеш і ти поіхати. В чому проблема? Ти жінка і вона жінка, вам в окопи не треба, в світі виділяють кошти для украінців, чому ні?
Ну от ще один випадок на доказ вислову гроші не воняють.
Я про цю програму знала з самого початку, бачила наших біженців які потай з'їздили та отримали допомогу з усіма дозволами. Проте мені напевне чужерідна подібна суєта.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 14:59:25 від Златадобра
   
Re: Все менше охочих повертатись

я думала, що Бякуську дратувало лише моє перебування за кордоном..Скільки хамств я від неї вислухала через цей німецький АйПі..А воно он як виходить )))
Таке було враження, що людина вперше дізналася про ідентифікатор сітки і намагається просвітити всіх інших темних. Кино.
   
Re: Все менше охочих повертатись

я думала, що Бякуську дратувало лише моє перебування за кордоном..Скільки хамств я від неї вислухала через цей німецький АйПі..А воно он як виходить )))


Ну то вже ваше особисте
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бачив щоби хтось повернувся із своїм 17 чи 18 річним сином?
:lol: повртатись будуть ті хто так само легко може зібрати сраку в жмені і поїхати знов
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от ще один випадок на доказ вислову гроші не воняють.
Я про цю програму знала з самого початку, бачила наших біженців які потай з'їздили та отримали допомогу з усіма дозволами. Проте мені напевне чужерідна подібна суєта.

Хазяін - барін.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бачив щоби хтось повернувся із своїм 17 чи 18 річним сином?
так, повернувся небіж моєї дружини
   
Re: Все менше охочих повертатись

З різних причин повернення йде постійно. Багато повернулись після звільнення Київщини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини і частини Запоріжської.  І зараз і приїздять і повертаються,  хоча і тих і тих стає менше - у всіх різні обставини.
і лише комарік з родиною не повертаються
 важко їм там
 але ж вік у онучка та зятька зовсім не підходящий для повернення
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

тепер дадуть картку якою ресторані не заплатиш
і готівку не знімеш
Було б смішно, аби не було так сумно.
Німці вважають, що харчування у ресторанах - це норма життя.
То якщо я всі гроші за тиждень просажу в ресторанах, жодних претензій від соціалу до мене не буде, ще й можу заяву написати, що на одяг грошей не вистачило, дайте ще.
А от якщо в Україну якусь сотню євро вишлю - ото вже ні-ні-ні, закони порушуєте.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Було б смішно, аби не було так сумно.
Німці вважають, що харчування у ресторанах - це норма життя.
То якщо я всі гроші за тиждень просажу в ресторанах, жодних претензій від соціалу до мене не буде, ще й можу заяву написати, що на одяг грошей не вистачило, дайте ще.
А от якщо в Україну якусь сотню євро вишлю - ото вже ні-ні-ні, закони порушуєте.
тому що гроші залишаються в їх економіці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія