Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UkrPravdaRoot :super:

Re: UkrPravdaRoot  :super:

так скоко в Сирии рускоговорящих ?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

історія нє знаєт сослагатєльного склонєнія - я тобі даходчіво абісніла на твайом русскам нарєчії хибність твоєї думки? Оперуй фактами, а не аби да каби.

попершу звертайся до мене мовою, а не суржІком.. бо в мене вже очі від цього на лоба лізуть. якщо ти така вся розумниця (у чому я маю сумнів)
а вообще, после голосования за ЗЕ! чье б МЫЧАЛО, а твое - МОЛЧАЛО  :gigi:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

то шо ты веришь хуйлу и его словам это не моя проблема, это твоя проблема .
я считаю, что хуйло брехун, а ты считаешь, шо хуйло говорит правду. Так кто тут подхуйловка?
ти кацапський маніпулятор з Нью-Йорка. А є факти
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

так скоко в Сирии рускоговорящих ?
хуйло анексував Сирію?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

то шо ты веришь хуйлу и его словам это не моя проблема, это твоя проблема .
я считаю, что хуйло брехун, а ты считаешь, шо хуйло говорит правду. Так кто тут подхуйловка?
мене не цікавить, що ти там щітаєш. Є офіційна версія нападу, озвучена в ЗМІ - мені цього достатньо. Ти не розумієш різниці між приводом і причиною? Перечитай уважно мої пости. Я говорю саме за ПРИВІД, а причину хуйло завжди знайде - теж мені відкрив біном Ньютона. Так от, для того, щоб хуйло якомога менше мав приводі реалізовувати свої причини, почни з того, що своїм спілкуванням мовою агресора на українському політичному форумі не давай йому таких приводів пертися сюди захищати тебе.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

мене не цікавить, що ти там щітаєш. Є офіційна версія нападу, озвучена в ЗМІ - мені цього достатньо. Ти не розумієш різниці між приводом і причиною? Перечитай уважно мої пости. Я говорю саме за ПРИВІД, а причину хуйло завжди знайде - теж мені відкрив біном Ньютона. Так от, для того, щоб хуйло якомога менше мав приводі реалізовувати свої причини, почни з того, що своїм спілкуванням мовою агресора на українському політичному форумі не давай йому таких приводів пертися сюди захищати тебе.

а завтра он скажет , шо будет защищать православных, ты шо побежишь в синагогу?
а послезавтра хуйло скажет шо будет славянский мир защищать как цар Мыкола, ты шо в негритянку побежишь загорать?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

хуйло анексував Сирію?

в процессе. воно б и радо, да турки против. а без турок Сирии хYйлу не видать.. проливы, понимаешь.. клятый Босфор с Дарданеллами  :gigi:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

в процессе
не видумуй
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

попершу звертайся до мене мовою, а не суржІком.. бо в мене вже очі від цього на лоба лізуть. якщо ти така вся розумниця (у чому я маю сумнів)
а вообще, после голосования за ЗЕ! чье б МЫЧАЛО, а твое - МОЛЧАЛО  :gigi:
по-перше, звертайся до мене не своїм сраним кацапскім нарєчієм, щоб я опонувала тобі з повагою. По-друге, оскільки ти на своєму кацапському нарєчії тут тупо бикував, то я як могла намагалася пошвидше донести тобі свою думку - саме на радном тібє кацапском нарєчії.

ТАК зрозуміліше тобі, мичящєє кацапскоє сазданіє?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а завтра он скажет , шо будет защищать православных, ты шо побежишь в синагогу?
а послезавтра хуйло скажет шо будет славянский мир защищать как цар Мыкола, ты шо в негритянку побежишь загорать?
хуйло все це і каже. Кацапське православіє і кацапське славянство
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а завтра он скажет , шо будет защищать православных, ты шо побежишь в синагогу?
а послезавтра хуйло скажет шо будет славянский мир защищать как цар Мыкола, ты шо в негритянку побежишь загорать?

в ЦАР и на кацапском не говорят, и цвет кожи вроде некацапский.. шото от пидаров-вагнеровцев это не сильно помогло..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

в ЦАР и на кацапском не говорят, и цвет кожи вроде некацапский.. шото от пидаров-вагнеровцев это не сильно помогло..
хуйло анексував ЦАР?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а завтра он скажет , шо будет защищать православных, ты шо побежишь в синагогу?
а послезавтра хуйло скажет шо будет славянский мир защищать как цар Мыкола, ты шо в негритянку побежишь загорать?
та мені ПОФІГ, що він там у вашій синагогі заокеанській скаже. Я беру інформацію з офіційних джерел, а не із "один А.І. сказав".

Якщо тобі вже немає чого сказати, то припини дуркувати, адже твої аргументи а-ля "сказал.. скажет..." вже гівна варті. Як почне повномасштабну війну, то щось таки та скаже. І це озвучать офіційні українські Засоби Масової Інформації. Ти забороняєш мені їм вірити тільки тому, що ТОБІ так хочеться? Ну, і хто ти після цього?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

не видумуй

и не собирался. в Сирии хYйло уже завязло. в Африке тоже (там не только ЦАР). про Ливию могу напомнить..
на подходе Таджикистан..
еще и армяне просят вписаться.. а то азербайджанцы ЗОБИЖАЮТ..

короче .. лично я жду, когда хYйлоНедоЫмперия таки йопнется.. просто потому, шо закончится у него пушечное мясо..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

хуйло анексував ЦАР?

деталей по ЦАР не знаю. потому и не скажу ничего
знаю, шо
1. кацапы там есть
2. кацапы мочат местных
3. кацапы там окапываются. нахера - не знаю (там много вариантов)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

по-перше, звертайся до мене не своїм сраним кацапскім нарєчієм, щоб я опонувала тобі з повагою. По-друге, оскільки ти на своєму кацапському нарєчії тут тупо бикував, то я як могла намагалася пошвидше донести тобі свою думку - саме на радном тібє кацапском нарєчії.

ТАК зрозуміліше тобі, мичящєє кацапскоє сазданіє?

Карова, перестань разговаривать с зеркалом  B-)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

та мені ПОФІГ, що він там у вашій синагогі заокеанській скаже. Я беру інформацію з офіційних джерел, а не із "один А.І. сказав".

Якщо тобі вже немає чого сказати, то припини дуркувати, адже твої аргументи а-ля "сказал.. скажет..." вже гівна варті. Як почне повномасштабну війну, то щось таки та скаже. І це озвучать офіційні українські Засоби Масової Інформації. Ти забороняєш мені їм вірити тільки тому, що ТОБІ так хочеться? Ну, і хто ти після цього?

а зачем ты кацапские газеты читаешь?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

хуйло все це і каже. Кацапське православіє і кацапське славянство

ну ты себе обрезание уже сделал? шоб хуйло не пришло
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а зачем ты кацапские газеты читаешь?

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а зачем ты кацапские газеты читаешь?
якщо ти знаєш, що саме це написано в кацапських газетах, то ти більше мене з ними ознайомлений.

Я тобі чітко написала: Як почне повномасштабну війну, то щось таки та скаже. І це озвучать офіційні українські Засоби Масової Інформації.

Навіщо ти займаєшся тут лайнометанням? Тобі вже немає чого сказати? Закінчилися аргументи? То краще заткнися - за розумного вважатимуть.

Будеш і надалі спілкуватися в стилі "а я у мами дурачок" - взагалі відповідати на твої висери не буду.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

https://www.youtube.com/watch?v=FtDwokWifLA
підмахнув зачотно.

І тобі повторю:

Як почне повномасштабну війну, то щось таки та скаже. І це озвучать офіційні українські Засоби Масової Інформації.

Де ти у цьому  вислові побачив згадку чи натяк на кацапські газети, проходящій міма із кацапстана?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

якщо ти знаєш, що саме це написано в кацапських газетах, то ти більше мене з ними ознайомлений.

Я тобі чітко написала: Як почне повномасштабну війну, то щось таки та скаже. І це озвучать офіційні українські Засоби Масової Інформації.
Навіщо ти займаєшся тут лайнометанням? Тобі вже немає чого сказати? Закінчилися аргументи? То краще заткнися - за розумного вважатимуть.

Будеш і надалі спілкуватися в стилі "а я у мами дурачок" - взагалі відповідати на твої висери не буду.

хорошо, покажи мне официальную позицию Украины, где бы Украина сказала шо хуйло напал изза руского языка .
Дай свой источник информации

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

ок, тебе к примеру сколько лет? можешь точно не говорить. примерно так скажи.. если больше 30 - то наверняка в СССР родился, да?
а ШО МЕШАЕТ ХYЙЛУ ЗАВТРА НАЧАТЬ ЗАЩИЩАТЬ ТЕХ, КТО РОДИЛСЯ В СССР?
и шо будешь тогда делать?
повторяю - русский язык неважен для оккупантов. будет нужно - доипутся до чего-то иного..
69 пішов і ссср знаю дуже добре. До деякого часу російську знав набагато краще ніж українську. Тепер користуюсь виключно українською, за винятком випадків, коли бачу, що людина не з України. Поважаю росіян які шанують свою мову і мою та зневажаю українців для яких какая разніца... Чомусь там де українська мова, визволителів немає. Вони там де російська. Візьмемо тебе, знаєш українську і непогано, користуєшся російською. Аргумент, так зручніше. Коли прийдуть визволяти тих хто родився в ссср, візьму рушницю і хоч одного визволителя нагодую оловяною кашею.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ну ты себе обрезание уже сделал? шоб хуйло не пришло
в мене православіє не кацапське
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Узка гаваящім  абідна шо оні гаваят на свінасабачєй? :laugh:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

хорошо, покажи мне официальную позицию Украины, где бы Украина сказала шо хуйло напал изза руского языка .
Дай свой источник информации
я правильно зрозуміла: коли тобі твоє брехливе літсо вимажуть твоїм же гівном, довівши хибність твоєї позиції, ти тут же одразу будеш починати ставити перед опонентом нові завдання, щоб таки виправдатися? У боксі 12 раундів. І ні раундом більше. Всі вони вже скінчилися з рахунком 1:0 на мою користь. Крапка. Шукай собі іншого суперника. А мені пофіг питання, які тебе цікавлять далі. Для себе я вже думку про тебе склала, кацапчику забугорний.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

69 пішов і ссср знаю дуже добре. До деякого часу російську знав набагато краще ніж українську. Тепер користуюсь виключно українською, за винятком випадків, коли бачу, що людина не з України. Поважаю росіян які шанують свою мову і мою та зневажаю українців для яких какая разніца... Чомусь там де українська мова, визволителів немає. Вони там де російська. Візьмемо тебе, знаєш українську і непогано, користуєшся російською. Аргумент, так зручніше. Коли прийдуть визволяти тих хто родився в ссср, візьму рушницю і хоч одного визволителя нагодую оловяною кашею.

я свободно владею, как украинским, так и русским. пользуюсь русским в силу сложившихся обстоятельств. и пока будет идти война, мне придется использовать русский. потому, шо враг говорит именно на этом языке.
и насчет аргумента ты неправ. мне все равно, на каком языке со мной общаются.. но большего я сказать не могу. после войны может поговорим более детально. ок?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

я правильно зрозуміла: коли тобі твоє брехливе літсо вимажуть твоїм же гівном, довівши хибність твоєї позиції, ти тут же одразу будеш починати ставити перед опонентом нові завдання, щоб таки виправдатися? У боксі 12 раундів. І ні раундом більше. Всі вони вже скінчилися з рахунком 1:0 на мою користь. Крапка. Шукай собі іншого суперника. А мені пофіг питання, які тебе цікавлять далі. Для себе я вже думку про тебе склала, кацапчику забугорний.
аж цікаво, чого він почав вимагати - указ президента, заяву ради чи може навіть якийсь закон))
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

мене не цікавить, що ти там щітаєш. Є офіційна версія нападу, озвучена в ЗМІ - мені цього достатньо. Ти не розумієш різниці між приводом і причиною? Перечитай уважно мої пости. Я говорю саме за ПРИВІД, а причину хуйло завжди знайде - теж мені відкрив біном Ньютона. Так от, для того, щоб хуйло якомога менше мав приводі реалізовувати свої причини, почни з того, що своїм спілкуванням мовою агресора на українському політичному форумі не давай йому таких приводів пертися сюди захищати тебе.
(tu)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

я свободно владею, как украинским, так и русским. пользуюсь русским в силу сложившихся обстоятельств. и пока будет идти война, мне придется использовать русский. потому, шо враг говорит именно на этом языке.
и насчет аргумента ты неправ. мне все равно, на каком языке со мной общаются.. но большего я сказать не могу. после войны может поговорим более детально. ок?
а з ким же ти в переважній більшості зібрався розмовляти на тому своєму кацапському нарєчії? Невже з патріотами України, які гинуть в окопах, захищаючи твою маріупольську товсту сраку, якою ти теж звав хуйла?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

а завтра он скажет , шо будет защищать православных, ты шо побежишь в синагогу?
а послезавтра хуйло скажет шо будет славянский мир защищать как цар Мыкола, ты шо в негритянку побежишь загорать?
:facepalm1:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

аж цікаво, чого він почав вимагати - указ президента, заяву ради чи може навіть якийсь закон))
та що б він не вимагав у мене показати йому, все воно повинне було видане/затверджене не при каденції поточного Президента, а ще на початку кацапської збройної агресії, тобто, ще при Порошенку. Навіщо він переводить стрілки саме в ЦЮ програшну для нього площину - мені не зрозуміло.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

гілка повільна перейшла в мовосрач
щодо теми, то це всього лише новий адмін заступив на роботу і не второпав, що акаунт адміна то щось одне, а акаунт юзера - інше
і, звісно, абсолютно не зрозумів розподілу повноважень по форуму
думаю, що це навряд чи повториться
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

А шо це за фігня?

Цю тему переглядають:
UkrPravdaRoot, LSD, патітяшка, проходямимо, fun_dor, abg, bedrov, Vyacheslav, rabbit, villar (+ 5 прихованих) і 21 гостей


Форум вже віддали на поталу цьому адмінському нікові? Дик, він використовуючи свої адмінські функції на власний розсуд, так дуже швидко розжене форум.


Нє долга музика іграла, нє долга фраєр танцевал (с).
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

гілка повільна перейшла в мовосрач
щодо теми, то це всього лише новий адмін заступив на роботу і не второпав, що акаунт адміна то щось одне, а акаунт юзера - інше
і, звісно, абсолютно не зрозумів розподілу повноважень по форуму
думаю, що це навряд чи повториться
думаю, що ти не правильно думаєш, судячи з того, хто наразі читає цю гілку.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:
LSD

я свободно владею, как украинским, так и русским. пользуюсь русским в силу сложившихся обстоятельств. и пока будет идти война, мне придется использовать русский. потому, шо враг говорит именно на этом языке.
и насчет аргумента ты неправ. мне все равно, на каком языке со мной общаются.. но большего я сказать не могу. после войны может поговорим более детально. ок?
Що тобі тут заважає писати українською, я ж пишу українською? ОК.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

та що б він не вимагав у мене показати йому, все воно повинне було видане/затверджене не при каденції поточного Президента, а ще на початку кацапської збройної агресії, тобто, ще при Порошенку. Навіщо він переводить стрілки саме в ЦЮ програшну для нього площину - мені не зрозуміло.
цугцванг
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

думаю, що ти не правильно думаєш, судячи з того, хто наразі читає цю гілку.

Тема створенна як іменна, ось адресат і читає, шо не так?)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Тема створенна як іменна, ось адресат і читає, шо не так?)
:gigi: з огляду на його такий грозний статус він міг би це робити і не залогіненим, щоб не лякати тутешніх мишей не те що своїм голосом, а навіть запахом.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

я свободно владею, как украинским, так и русским. пользуюсь русским в силу сложившихся обстоятельств. и пока будет идти война, мне придется использовать русский. потому, шо враг говорит именно на этом языке.
и насчет аргумента ты неправ. мне все равно, на каком языке со мной общаются.. но большего я сказать не могу. после войны может поговорим более детально. ок?

а в 42м ти б учіл німєцкій?  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія