Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Это наверное первый случай когда человек со справкой из дурдома получил ученую степень


ну аж ніяк

наприклад знамените кіно "ігри розуму" на базі реальної історії було створене
   
Радію і пишаюсь тим, що не пішов в срану аспірантуру і не став кандидатом наук  [ua]
   
а Петро не так само захищав кандидатську?  :facepalm:

У Підрахуя захистився... ))
   


Все, наче зрозуміло
До 99 року виробництва цих батарей не було в Україні.
Спочатку було ось шо:
Цитувати
За створення науково-промислового комплексу по виробництву свинцево-кислотних акумуляторних батарей, за впровадження новітніх матеріалів і технологій, які відповідають рівню світових досягнень, а також за значний внесок у вирішення проблеми охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки колективу співробітників Інституту "Трансмаг" у 1999 році присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки.

А ця контора мутила розробки для "Вести", яка йде до "ТОВ Укравтозапчастина" та до холдингу "Укрпромінвест»".
Тобто просто Петро собі замутив премію/звання на  розробці афільованої з ним контори.

Яке примітивне жлобство ))) :K

Останнє редагування: 26 квітня 2021 22:42:49 від птах Сорока
   
Дякую за допомогу з пошуком кнопки ігнору,  але мене після Вашої пропозиції дописувачам фупу ігнорити Олдбоя зацікавило,  чи Ви самі його ігноруєте.
То яка буде Ваша відповідь на таке просте й зрозуміле питання: Олдбой у Вас в ігнорі?

Стеоле, Ваші намагання спіймати мене на нещірості, коли мова йде про Олдбоя -
це все одно, що піти з Кивою до туалета.
В мене два десятки олдбоїв-мічіганів-коровок-мирослав-аелітів-косташів-любрікантусів вже кілька місяців в ігнорі,
оскільки витрачати час на аналіз їхнього сміття вважаю недоцільним.
Єдина тема, де інколи (саме інколи) читаю олдбоя, це футбол. Тому, що там він інколи (саме інколи) не грає.
Хоча й там в нього є болюча тема - дуже вже йому не подобається англійський футбол. На відміну від російського )))
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

У Підрахуя захистився... ))



все було чесно

Петро писав дисертацію, прискіпливі опоненти все проаналізували, на захисті звучали каверзні питання, а Ківалов був арбітром
   
А взагалі-то, тема розвивається дуже традиційно для ФУПа:
почалося з наїзду на проросійського фріка,
і зразу ж набігли бютораси з "аотпорошенко"  :laugh:
   
Стеоле, Ваші намагання спіймати мене на нещірості, коли мова йде про Олдбоя -
це все одно, що піти з Кивою до туалета.

Якось так написано,  що в такому випадку Ківа- це Ви  :)
А стосовно Олдбоя буду знати,  що він у Вас в ігнорі і на Ваші коменти його дописів я можу не очікувати
   
Якось так написано,  що в такому випадку Ківа- це Ви  :)
А стосовно Олдбоя буду знати,  що він у Вас в ігнорі і на Ваші коменти його дописів я можу не очікувати
Ви чекаєте на мої дописи? Я б зашарівся, коли б міг.
Але все одно, до туалету ані з Кивою, ані з Олдбоєм, ані разом з Вами не піду  :pooh_lol:
І не вмовляйте
 
   
Ви чекаєте на мої дописи? Я б зашарівся, коли б міг.
Але все одно, до туалету ані з Кивою, ані з Олдбоєм, ані разом з Вами не піду  :pooh_lol:
І не вмовляйте

Так,  я чекаю Ваші дописи з коментами дописів заігнореного Вами Олдбоя  :)
Щирість на щирість,  так би мовити  :shuffle:
   
Іздівайтесь, іздівайтесь, а мвжду тєм, ето наш будущий президент буде. Все к тому іде - герой революції, поліцейський, депутат, кандидат наук, простий парень із народа не стісняющийся передьорнуть под камерами, заметі также что при єтом он традіціонной орієнтації. Причьом його многопариійность только а плюс - знає ізнутрі разниє теченія і може об'єдініть страну. Чего вам ще надо? Слава Ківі!
   
Так,  я чекаю Ваші дописи з коментами дописів заігнореного Вами Олдбоя  :)
Щирість на щирість,  так би мовити  :shuffle:
Стеоле, не висловлюйтесь, будь ласка, в стилі вдисеру Ківи -
це право виключно полтавських кандидатів наук  :stop:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Іздівайтесь, іздівайтесь, а мвжду тєм, ето наш будущий президент буде. Все к тому іде - герой революції, поліцейський, депутат, кандидат наук, простий парень із народа не стісняющийся передьорнуть под камерами, заметі также что при єтом он традіціонной орієнтації. Причьом його многопариійность только а плюс - знає ізнутрі разниє теченія і може об'єдініть страну. Чего вам ще надо? Слава Ківі!



правосєк іще
лідер самооборони
   
Стеоле, не висловлюйтесь, будь ласка, в стилі вдисеру Ківи -
це право виключно полтавських кандидатів наук  :stop:

Та чому ж.
Щирість- вона як в Полтаві щирість,
так і в Харкові  :)
   
правосєк іще
лідер самооборони

Горе мне горе, не всі згадав я титули его светлейшества, купаясь в лучах мудрості знаній его превелікіх.
Слава Ківі!
   
Та ви подивиться на цю "вчену раду"... Якісь герантократи. Останні їх роботи по Держуправлінню були,мабуть, в 60-ті по Совнархозах Хрущова. Дали по 500 доллярів та влаштували банкет у Тіщенко. Взагалі то,дивлячись на нашого Бубочку я вже не буду дивуватися,якщо через місяць Ківа стане вже доХтуром і очоліть КІМО. :facepalm:
   
Пора уже вводить ученую степень "депутат наук".
   
Показати зображення...



Стоматолух рустемчик мужньо кинувся анусом на амбразуру, захищаючи брата по розуму  :weep:
Дурачок, а до чого тут петро ?  :)
   
Дурачок, а до чого тут петро ?
Ну це типа "Никогда такого не было, и вот опять". :)
   
ну аж ніяк

наприклад знамените кіно "ігри розуму" на базі реальної історії було створене


Ну там учёный сошёл с ума,а не сумасшедший стал учёным как в случае с Кивой
   
Ну це типа "Никогда такого не было, и вот опять". :)

А....ну да, ну да: і до петра такого не було  :weep: 
Доречі дивно: чому зескот завжди звіряє своє і не тільки своє життя з петром ?  Основний у них авторитет ?  :D
   
Доречі дивно: чому зескот завжди звіряє своє і не тільки своє життя з петром ?  Основний у них авторитет ?
Любить Олдбой Петра, поважає. ))
   
И что характерно - зрадникам почему-то глубоко насрать на свою мамку:
Юлия Тимошенко В 1999 году защитила в Киевском национальном экономическом университете кандидатскую диссертацию по специальности «организация управления, планирования и регулирования экономики» на тему «Государственное регулирование налоговой системы». Получила учёную степень кандидата экономических наук ].

 :pooh_lol: 
   
Любить Олдбой Петра, поважає. ))

Та бачу, бачу....а як мамку вилизував ! ех....любрікантус зрадив і мамку і Україну, цей - свою вагінью тільки (з того шо ми знаємо :), костяшу бігає туди-сюди між зеленню і мамкою...
Гавно, а не люди (с) :D
   
Стоматолух рустемчик мужньо кинувся анусом на амбразуру, захищаючи брата по розуму  :weep:
Дурачок, а до чого тут петро ?  :)
Так при том же: и кандидаты Гепа, Порошенко и Кива и доктор наук Добкин, и проффесор Янукевич - все это один научный коллектив.
   
Так при том же: и кандидаты Гепа, Порошенко и Кива и доктор наук Добкин, и проффесор Янукевич - все это один научный коллектив.

Юлю не забув ? ЧИ она - что-то другоє ?  :D
   
Так при том же: и кандидаты Гепа, Порошенко и Кива и доктор наук Добкин, и проффесор Янукевич - все это один научный коллектив.


Научная элита страны.Буквально наступаем Маску на пятки
   
Десь Рустемчик загубився - мабуть, мамкіну карточку кандидаткині економічних ноук шукає  :pooh_lol:
   
Юлю не забув ? ЧИ она - что-то другоє ?  :D
ще Зепапа є  :D

згаданих в цій темі по рівню освіченості і інтелекту поставила б так:
1. Юля і Петро
2. Зепапа
3. Овоч і Гепа. думаю, що цих можливо хоча б на елементарному рівні натаскати по предмету.

4. а от Ківа і Добкін - це повне дно. на рівні імбецилів.
   
   
А взагалі-то, тема розвивається дуже традиційно для ФУПа:
почалося з наїзду на проросійського фріка,
і зразу ж набігли бютораси з "аотпорошенко"  :laugh:

І виявилося що бозя-вилупок мало чим відрізняється від Киви.  :weep: Але не варто так сильно перейматися. Iнша медведчуківська сучка така ж caмa як і бозя з Кивою
Цитата:
В 1999 года защитила диссертацию, став кандидатом экономических наук. В арсенале Тимошенко более 50 научных работ.

 :facepalm1:  :lol:
   
ну аж ніяк

наприклад знамените кіно "ігри розуму" на базі реальної історії було створене

Барвисто зображені галюцинації у вигляді людей, що роками переслідували хворого, не відповідають спогадам самого Неша.

Він згадував тільки про голоси — візуально ці образи перед ним не виникали. Окрім того, розлади розпочалися не під час навчання в коледжі, як показано у фільмі, а значно пізніше.
   
Олд а у тебе є ступінь ?

бо виходить шо Ківа одночасно тобі і колєга і поциент  :weep:
   
А взагалі-то, тема розвивається дуже традиційно для ФУПа:
почалося з наїзду на проросійського фріка,
і зразу ж набігли бютораси з "аотпорошенко"  :laugh:
А що є якась суттєва різниця між про-московським кнуром та про-московським полоумним Ківою?
Треба віддати належне - кнуряка шоколадна просто більш хитро-срака та більш витончено вилизує кацапський чобіт, в той же час продовжуючи вдувати в вуха секти про "армовір".
   
А що є якась суттєва різниця між про-московським кнуром та про-московським полоумним Ківою?
Треба віддати належне - кнуряка шоколадна просто більш хитро-срака та більш витончено вилизує кацапський чобіт, в той же час продовжуючи вдувати в вуха секти про "армовір".

У тебе пєрдак рвонув  :pooh_lol:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати
Пшениця

У тебе пєрдак рвонув  :pooh_lol:

... і звідтам випала цеглина.  :laugh:
   
ахаха кондєдат дрочильних наук ківа))
   
Неужели нельзя как-то ограничить защиту для некоторых категорий граждан? У нас уже был один проффесор. Кличко имеет тоже какую-то степень, Славко Быкарчук. Даже дура София Федина также кандидат наук.  Как тому, кто дипломы выдает не стыдно?   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія