Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в сучасному світі ворожими можуть бути тільки спільноти з концептуальними розбіжностями

а в україни як і в росії тих спільнот або ще або вже немає.
я вже не говорю хоч про якісь розбіжності глопального  типу...
то про що мова була взагалі? була?
про містечкові розбірки типу мови віри армії? ..так то були педроманіпуляції, за які ще буде покарання
або педро щось знає...але то не знімає з нього вину за ментальні маніпуляції і пропаганду
і за свідоме приниження народу...хехе

Останнє редагування: 12 червня 2019 06:57:50 від Arthorius
   
чи може ми з українців пробуєм витворити якусь нову мегагрупу, такий собі зародок НОВОЇ ЛЮДИНИ?

хтось же колись говорив про арійських блондинів?
то яку геополітичну ідею просувають тут?


Останнє редагування: 12 червня 2019 07:06:10 від Arthorius
   
 Не міліть дурниць. Усі протистояння в світі зводяться до фінінсів. Кто в кого в крав, звідси і конфлікти. Усіляки релігійни конфликти та іньша хрінь "глобального типу", це елементи пропаганди.
   
Не міліть дурниць. Усі протистояння в світі зводяться до фінінсів. Кто в кого в крав, звідси і конфлікти. Усіляки релігійни конфликти та іньша хрінь "глобального типу", це елементи пропаганди.

а як же армія мова і віра?

чи просто петро вирішив зробити українців консументами першого порядку в англосаксонському світі (тіпа на рівні оленів), вважаючи що той світ є абсолютним консументом в глобальному світі?

а може просто біомасою?

Останнє редагування: 12 червня 2019 07:11:23 від Arthorius
   
Змішались в купу коні й люди...
 :facepalm1:
   
А, нє,нє.
Атін нарот!

Ну про одін народ не я сказав. 
Ви знову тиснете прогандивними штампами.

В кого один народ, а хто в схизму подався і упорствує. 
І паралельно пропагандою займається

   
Змішались в купу коні й люди...
 :facepalm1:

Без консумаціі, бро!
   
Я з коцапами ужитися не можу: вони мене дратують усім - від манери поведінки і до ведення домашнього господарства.
Чому? Адже різниці між нами нібитито нема?
Чи то я не такий?
   
а в україни як і в росії тих спільнот або ще або вже немає.
я вже не говорю хоч про якісь розбіжності глопального  типу...
то про що мова була взагалі? була?
про містечкові розбірки типу мови віри армії? ..так то були педроманіпуляції, за які ще буде покарання
або педро щось знає...але то не знімає з нього вину за ментальні маніпуляції і пропаганду
і за свідоме приниження народу...хехе
Згинь, курва (td)
   
а в україни як і в росії тих спільнот або ще або вже немає.
я вже не говорю хоч про якісь розбіжності глопального  типу...
то про що мова була взагалі? була?
про містечкові розбірки типу мови віри армії? ..так то були педроманіпуляції, за які ще буде покарання
або педро щось знає...але то не знімає з нього вину за ментальні маніпуляції і пропаганду
і за свідоме приниження народу...хехе
========================================
Брехня! Точніше свідома маніпуляція з твого боку. Головними  чинниками є НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВ та повага до ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ. (Гельсинський Акт),а ще права ЛЮДИНИ.  А коли агресор захоплює частину теріторії бо там теж "розмовляють па рюсски",або там є представники релігійної конфесії ворога, нападає на іншу частину теріторії, та прикриваючись колаборантами та сепаратистами наполягає, щоб ми  колаборантам віддали частину нашої землі,а фактично передали офіційно цю територію під контроль агресору, то ЦЕ НЕ КОНЦЕПТУАЛЬНІ РОЗБІЖНОСТІ. Яка може бути "концептуальна розбіжність" в існуванні національної армії будь якої Держави ?!!! Що за дурня? Те ж саме стосується національної мови?!!! Або права на помісну церкву при збереженні свободи віроісповідання? Та будь ти кришнаїтом "преклоних годов"- хто тобі забороняє? Тільки вороги,які хочуть тільки Гундяєва.

 Не намагайся тут когось надурити,чи це новий "геніяльний кацапський темнік"? B-)   Ось бачите КУДИ ВИ кацапоботи нас втягуєте?
   
 :rotate:
Не міліть дурниць. Усі протистояння в світі зводяться до фінінсів. Кто в кого в крав, звідси і конфлікти. Усіляки релігійни конфликти та іньша хрінь "глобального типу", це елементи пропаганди.
(P)
Ресурси,потенціал матеріальний та культурний.
Злість злоба завида ненависть
Звідтіля
   
Й головне,скіко тобі тра тої влади й копійок?
   
========================================
Брехня! Точніше свідома маніпуляція з твого боку. Головними  чинниками є НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВ та повага до ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ. (Гельсинський Акт),а ще права ЛЮДИНИ.  А коли агресор захоплює частину теріторії бо там теж "розмовляють па рюсски",або там є представники релігійної конфесії ворога, нападає на іншу частину теріторії, та прикриваючись колаборантами та сепаратистами наполягає, щоб ми  колаборантам віддали частину нашої землі,а фактично передали офіційно цю територію під контроль агресору, то ЦЕ НЕ КОНЦЕПТУАЛЬНІ РОЗБІЖНОСТІ. Яка може бути "концептуальна розбіжність" в існуванні національної армії будь якої Держави ?!!! Що за дурня? Те ж саме стосується національної мови?!!! Або права на помісну церкву при збереженні свободи віроісповідання? Та будь ти кришнаїтом "преклоних годов"- хто тобі забороняє? Тільки вороги,які хочуть тільки Гундяєва.

 Не намагайся тут когось надурити,чи це новий "геніяльний кацапський темнік"? B-)   Ось бачите КУДИ ВИ кацапоботи нас втягуєте?

Я зараз не про договори а про концепціі.
   
Я з коцапами ужитися не можу: вони мене дратують усім - від манери поведінки і до ведення домашнього господарства.
Чому? Адже різниці між нами нібитито нема?
Чи то я не такий?

В тебе ідіосинкразія. 
То лікується
   
Згинь, курва (td)

Ви вже Гегеля українською мовою переклали?
   
В тебе ідіосинкразія. 
То лікується
Слава Богу!
А от ватізм головного мозку нажаль має один спосіб лікування: свинець внутрішньомозково.. ..
   
Слава Богу!
А от ватізм головного мозку нажаль має один спосіб лікування: свинець внутрішньомозково.. ..

то слід розуміти як намагання розпалювання ворожнечі і прояв дискримінації за світоглядним показником?
   
то слід розуміти як намагання розпалювання ворожнечі і прояв дискримінації за світоглядним показником?
Нє, то проста констатація концептуальних розбіжностей:
для вас, кацапів, ключовим є право сили
для нормальних, цивілізованих людей  - сила права
   
Нє, то проста констатація концептуальних розбіжностей:
для вас, кацапів, ключовим є право сили
для нормальних, цивілізованих людей  - сила права

це коли у вас таке було?

коли ви себе дорахували до людей в яких основоположною є сила права?

вам скажи словосполучення методика правозастосування ви на то з червоними очима кидатись будете
з таким баченням в європі на вас дивляться як на папуасів


Останнє редагування: 12 червня 2019 13:26:27 від Arthorius
   
фактична почилка не може бути констатацією світоглядних розбіжностей
   
це коли у вас таке було?
коли ви себе дорахували до людей в яких основоположною є сила права?
Завжди, кацапику, завжди!
   
Завжди, кацапику, завжди!
ага. 

Ню ню.

Можна ще гімно шоколадом назвати

Останнє редагування: 12 червня 2019 13:36:45 від Arthorius
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія