Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

я не розумію за шо ту ходить.   Україна має з Евроунією дві угоди до впровадження: про асоціацію + про безвіз.   Україна виконала свої зобовязання - Євроунія то офіційно підтвердила. 

якшо Унія не виконає свою частину погодженого, тоді Рюте, Туск і Юнкер є персонально винними в тому поцами.   

П.С. Відчепиться від Коломиї.  То насправді Європа.  Хоч і бідна і не дуже зорганізована.
   
і ше мене серйозно вкурвило, шо такі самі українці емігранти як я з країн Євросоюзу раптом гуртом кинулися болуканити і захишати непорядність Рюте і решти стосовно України.  Як я собі пригадую наявність нового громадянства не вимагає конче захишати аморальність нових співвітчизників. 

My (new) country right or wrong (c)  то гасло хіба для моральних потвор.     
   
і ше мене серйозно вкурвило, шо такі самі українці емігранти як я з країн Євросоюзу раптом гуртом кинулися болуканити і захишати непорядність Рюте і решти стосовно України.  Як я собі пригадую наявність нового громадянства не вимагає конче захишати аморальність нових співвітчизників. 

My (new) country right or wrong (c)  то гасло хіба для моральних потвор.   

Не знаю где сейчас живёт ivan_ukrainets, но ни Гизмо ни я к ЕС не имеем никакого отношения.
Нейтральный взгляд на проблему
   
і ше, наостанок.  Безвіз українцям треба і треба наполягати шоби його нарешті надали, бо го зароблено.

Але не для того шоби дивитися на корупцію - Лондон побудований на брудних грошах, не кажучи вже Монако чи Амстердам.  І то реально ганьба.  Безвіз треба шоби мати змогу подивитися на свою культурну дідизну котру кацапи нам нагло забрали, повчитися методам організації міст і інфраструктури, обмінятися ідеями в своєму фаховому колі, знайти бізнесові контакти.   
   
ЄС з політичних мотивів бажав мати Україну розгорнутою до нього...

А тепер з політичних, воєнних, економічних причин бажав би відтягнути процес до вирішення 2 з 3 клубків проблем.  Іміджеві втрати зупиняють їхнє чітке "НІ".

На хвилі прогресуючого фашизму та популізму політикам зараз не вигідно хизуватись прийняттям України до європейської родини (навіть у гості).
Лячно рашки, без Штатів самі не впораються...
Ще немає тієї кількості вільних робочих місць, які переберуть на себе українці.
Без внутрішньої боротьби з корупцією нам не світить.  Якщо вже торкались Румунії, подивіться скільки корупціонерів запроторили там до в"язниці.
Зріст злочинності, яка прийшла зі Сходу, ще одна перешкода - ніхто не хоче її посилення.

Просто ще зарано та ми не поспішаємо стати привабливіше...
   
ЄС з політичних мотивів бажав мати Україну розгорнутою до нього...

А тепер з політичних, воєнних, економічних причин бажав би відтягнути процес до вирішення 2 з 3 клубків проблем.  Іміджеві втрати зупиняють їхнє чітке "НІ".

На хвилі прогресуючого фашизму та популізму політикам зараз не вигідно хизуватись прийняттям України до європейської родини (навіть у гості).
Лячно рашки, без Штатів самі не впораються...
Ще немає тієї кількості вільних робочих місць, які переберуть на себе українці.
Без внутрішньої боротьби з корупцією нам не світить.  Якщо вже торкались Румунії, подивіться скільки корупціонерів запроторили там до в"язниці.
Зріст злочинності, яка прийшла зі Сходу, ще одна перешкода - ніхто не хоче її посилення.

Просто ще зарано та ми не поспішаємо стати привабливіше...

аргумент не приймаєцця.  Я теж маю наю два чи три клубки особистих проблем і не хочу банкові виплачувати позику.  І дружина моя теж проголосувала на сімейному референдумі ті гроші не платити, а купити манто і діамантове кольє. 

Але угода є угода.  Тре виконувати.     
   
Ретроспективи не буде. Вона не потрібна і беззмістовна. Точніше - вона потрібна лише тим, хто шукає виправдання своїй (як він про неї думає) меншовартості в історичних подіях минулого. Очевидно, це важке минуле його прабатьків змушує українця паркуватися на газоні і хамити поліцейським, або залишати за собою купи сміття у лісі. Правда ж?
Вона потрібна ,щоб пояснити тобі причини того , в чому ти огульно всіх  українців звинувачуєш, не поділяючи на нормальних і не нормальних.Ніби всі однакові.
Ти ж знаєш про статистику, що до  різних народів - долбойобів і тих хто пре всю націю в перед , приблизно однакова кількість.А у нас очевидно не так і це зроблено штучно.Ти розумієш куди я хилю?
Бо не зважати на це -цинічний долбоєбізм.Писати що всі українці такі сякі,цигани і тд.200 років такими темпами будете наздоганяти і інші подібні висловлювання.
І це не плач , що ми такі бідні постгеноцидники, це очевидні речі, які виявляється треба пояснювати хуйканадцяту сторінку , тим хто вирішив "ну вас нахуй ,їбіться тут самі.
А потім пише як саме треба  їбатися ,бо щось результату бачте, довго не видно ,або такий шедевр- "ви ТЕПЕР зрозуміли"(с)
З глузду з'їхали чи що?
 
Щодо "колективної відповідальності" - якого до дідька колективу? Стада? Відповідальності за що, до холєри?! З моменту народження людина - вільна, і має у всьому вибір, в тому числі - як поводитися, над чим і чим жити: або воздихати в третьому поколінні "йой падоньку темний! Які ми бідні! Як нас ті паскудні москалі тлумили і мучили! Як вони над нами знущалися!", - або робити свою справу, будувати своє життя, а при нагоді - і над москалем познущатися, раз вже минуле пам'ятаєш.
Ти їх/нас звинувачуєш саме як народ, загально.Порівнюючи українців з іншими народами ,але роздаючи піздюліни (всім українцям як народу) сам ти ти відхрещуєшся від українства.
Це якийсь маразм.
Коли сказати "які українці співоча нація" то ти українуць певно,а коли з сказати "які корупціонери то ти хто?
Космополітизм і ідіотизм рафіноваий. :facepalm1:
Якщо звинувачуєш колективно , весь народ , то я питаю ,а ти хто?
Ти за це ніяким боком?
Якщо ти вийшов на сцену і пишеш що всі українці - цигани, а інші підтакують - гірші за поляків/прибалтів ...,бо не так  швидко виборсались, я питаю- яка твоя думка : чому так?.
Скажи і не виляй задом.
Скажи так як мій тесть, ти ж так думаєш?
Задовбало мені тобі прості речі пояснювати.
> а.Українці це завжди цигани, до яких всі відчувають огиду і нічого вже не можна з цим зробити.
Отже ти вибрав варіант. Ясно.
Схиляюсь тепер відносно тебе до думки,  , одного місцями  маразматичного фізика-ядерщика, який  і мене  тут ольгінцем обзивав.
Українців МОЖЕ виправити лише окунання в життя, яке базоване на нормальних людських цінностях - сім'ї, чесній праці, дружбі, корисному відпочинку, здоровому способу життя. Та й то - у випадках, коли їх повністю ізолювати від розтлінного впливу того циганствування, яким вони жили все життя. Приклад - українська діаспора в Канаді і Америці. Окремі і дуже рідкісні приклади (як я писав, 2-3%) - сім'ї в самій Україні, в яких ці нормальні людські цінності збереглися неспотвореними і які зуміли передати їх дітям, попри пануючу в Україні феодальну циганщину. Але це буває надзвичайно рідко.
Знову лічиш?
Ну то приїдь окунай, бо мені тут так невистачає однодумців, щоб і машини на газон не ставили, на тротуар не смаркали, відносились до оточуючих з повагою.
Іт д.
Я скоріше послухаю того знайомого, свого батька , а не тебе мудрагелика , хоч би і тому що він вернувся і робить  сам Україну такою якою вона має бути  у твоїх повчаннях.



Останнє редагування: 1 листопада 2016 17:58:02 від Blackout
   
Не смішіть мої тапки, австрійський суддя відпустив Фірташа за хабар. А поряд з Фірташем в Австріі живе Микола Янович. Його не те що не судять, всій сім'ї Азарових дали громадянство Австріі, і Фірташу до речі теж. То як це, вимагати боротися з корупцією і одночасно роздавати громадянство корупціонерам?

так хто бреше - ви чи вікіпедія котра стверджує що Микола Азаров на Роісі а не в Австрії?
ну мо, проясніть ситуацію  :lol:
   
Вона потрібна ,щоб пояснити тобі причини того , в чому ти огульно всіх  українців звинувачуєш, не поділяючи на нормальних і не нормальних.Ніби всі однакові.
Ти ж знаєш про статистику, що до  різних народів - долбойобів і тих хто пре всю націю в перед , приблизно однакова кількість.А у нас очевидно не так і це зроблено штучно.Ти розумієш куди я хилю?
Бо не зважати на це -цинічний долбоєбізм.Писати що всі українці такі сякі,цигани і тд.200 років такими темпами будете наздоганяти і інші подібні висловлювання.
І це не плач , що ми такі бідні постгеноцидники, це очевидні речі, які виявляється треба пояснювати хуйканадцяту сторінку , тим хто вирішив "ну вас нахуй ,їбіться тут самі.
А потім пише як саме треба  їбатися ,бо щось результату бачте, довго не видно ,або такий шедевр- "ви ТЕПЕР зрозуміли"(с)
З глузду з'їхали чи що?
 
Ти їх/нас звинувачуєш саме як народ, загально.Порівнюючи українців з іншими народами ,але роздаючи піздюліни (всім українцям як народу) сам ти ти відхрещуєшся від українства.
Це якийсь маразм.
Коли сказати "які українці співоча нація" то ти українуць певно,а коли з сказати "які корупціонери то ти хто?
Космополітизм і ідіотизм рафіноваий. :facepalm1:
Якщо звинувачуєш колективно , весь народ , то я питаю ,а ти хто?
Ти за це ніяким боком?
Якщо ти вийшов на сцену і пишеш що всі українці - цигани, а інші підтакують - гірші за поляків/прибалтів ...,бо не так  швидко виборсались, я питаю- яка твоя думка : чому так?.
Скажи і не виляй задом.
Скажи так як мій тесть, ти ж так думаєш?
Задовбало мені тобі прості речі пояснювати.
Отже ти вибрав варіант. Ясно.
Схиляюсь тепер відносно тебе до думки,  , одного місцями  маразматичного фізика-ядерщика, який  і мене  тут ольгінцем обзивав.
Знову лічиш?
Ну то приїдь окунай, бо мені тут так невистачає однодумців, щоб і машини на газон не ставили, на тротуар не смаркали, відносились до оточуючих з повагою.
Іт д.
Я скоріше послухаю того знайомого, свого батька , а не тебе мудрагелика , хоч би і тому що він вернувся і робить  сам Україну такою якою вона має бути  у твоїх повчаннях.

ось пане вам ілюстрація "мудрої нації"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=942730.0

але винні в цьому "ковбасники" і ЄС і США  :lol:
   
ось пане вам ілюстрація "мудрої нації"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=942730.0
але винні в цьому "ковбасники" і ЄС і США  :lol:
Пане Іване , схоже ви ні бельмеса не розумієте про що мова.
Або розумієте, але ваша роль вам не дуже до вподоби.
Не бачу змісту далі вести дискусію, коли ви мені на пропозиції вести мову про причини, піздесятий раз будете приклади приводити , які є наслідками.
   
Пане Іване , схоже ви ні бельмеса не розумієте про що мова.
Або розумієте, але ваша роль вам не дуже до вподоби.
Не бачу змісту далі вести дискусію, коли ви мені на пропозиції вести мову про причини, піздесятий раз будете приклади приводити , які є наслідками.

а то ви так витієвато про причини цього всього говорите?
ясно і зрозуміло
причини були і є
але якщо дивитися на причини і нічого не робити то результату з обсасування причин не буде
якщо українці думають що вони єдинний народ котрий геноцидили і знищували і так далі то вони помиляються
є купа народів котрі пройшли чи не гірші випробування
і одні народи піднялися і пішли вперід а інші і далі "аналізують" причини

мені достатньо розповіді одного німця котрому під 70 і котрий розповідав що після 1945 року він з братами і з батьками жив в одній кімнаті бо все було розбомблено
і до них ще приїхали родичі бо в тому місці відкривали завод
кухня і спальня все в одному - нічого такого дивного для українців того часу в тому не було
але
пройшло 25 років - 1945 + 25 = 1970 і Німеччина була абсолютно інша країна в котру їхали працювати і котра завалювала товарами Європу і продавала по всьому світу
і маємо Україну після 1991, + 25 років і на виході що?
а так звичайно , причин, а вірніше відмазок в українців завжди купа
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Читаючи деякі допису з України, починаєш розуміти всю прірву між західним суспільством та пост-радянським. І майже за 20 років нічого не змінилось, або фундаментально змінилось дуже мало. Я виїхав з України не тому що міні там чогось не вистачало, гарна квартира, гарний офіс в центрі Київа, зарплатня у сто-п'ятсот мінімальних, відрядження по всьому світу. Виїхав я тому що мені було важко спілкуватись з тодішніми новими господарями життя при бізнесі та владі в яких не було ні виховання ні бажання поводитись гідно. Через це я пройшов через 3 імміграції, починаючи кожного разу фактично з нуля. І зараз я бачу майже теж саме що я залишив. Як я бачу, головна відміна риса пост-радянського українця від пересічного жителя західної цивілізації, це мало розвинене почуття власної гідності. В тих що на верху, немає гідності зупинитись та перестати красти та брехати, в тих хто в низу, не вистачає гідності зупинити тих хто обраний ними та їх обкрадає та їм бреше, та й по великому рахунку вони теж не проти при випадку і вкрасти і збрехати. Все це можна виправити, потрібно тільки бажання кожног, кожного дня, кожну хвилину, звіряти свої дії на рахунок відповідності до власної гідності. І з цього маленького кроку кожен повинен починати жити, і це буде відповідати терміну жити по новому.
   
Як тепер буду спати?
Європа мене не хоче.
І що тепер робити?

   
Скажу честно, теперь я бачу, чому Европа нас не хоче. Тому шо мы дефективные. Кроме Коломыи разумеется. Теперь вопрос - как быть дальше? Завязывать с Евроинтеграцией? Или как? Или шо? Кто виноват понятно. Кацапы. Ну как обычно. А делать шо?
   
Як тепер буду спати?
Європа мене не хоче.
І що тепер робити?

Да. Вот именно. Что теперь делать?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Як тепер буду спати?
Європа мене не хоче.
І що тепер робити?

В деяких культурах, за такого приниженя вимагається зробити харакірі. У випадку України, просто працюйте над своїми помилками та сумлінно їх виправляйте.
   
Да. Вот именно. Что теперь делать?
забить на колбасников
и жить дальше
   
в тайожный саюз бигом,  бо чай не Швейцария...

Ничьи не будет.  Кто-то скоро проиграет...
   
і ше, наостанок.  Безвіз українцям треба і треба наполягати шоби його нарешті надали, бо го зароблено.

Але не для того шоби дивитися на корупцію - Лондон побудований на брудних грошах, не кажучи вже Монако чи Амстердам.  І то реально ганьба.  Безвіз треба шоби мати змогу подивитися на свою культурну дідизну котру кацапи нам нагло забрали, повчитися методам організації міст і інфраструктури, обмінятися ідеями в своєму фаховому колі, знайти бізнесові контакти.   
+
їздити в світ і порівнювати як люди живуть.
   
http://www.waterhealtheducator.com/Issues-USA--Illegal-Dumping.html
http://www.cbc.ca/news/trashing-canada-illegal-dumping-1.2797540

А це, очевидно, українська діаспора душею відпочиває?  :gigi:

Нема тут такого.
   
в тайожный саюз бигом,  бо чай не Швейцария...

Ничьи не будет.  Кто-то скоро проиграет...
я скажу відверто
якщо би москалі не були такі єбануті і вміли норм.ставиттся до сусідів, то украінцім краще було би триматися москалів. там є ресурс до якого доречно би пртклалися господарські таланти украніців. власне так як воно було за СРСРУ та і постСРСРноі РФіі.

а то га останню сходинку єврлпейського потяга застрибнути вже важко
а може і геможливо
   
Вона потрібна ,щоб пояснити тобі причини того , в чому ти огульно всіх  українців звинувачуєш, не поділяючи на нормальних і не нормальних.Ніби всі однакові.
Ти ж знаєш про статистику, що до  різних народів - долбойобів і тих хто пре всю націю в перед , приблизно однакова кількість.А у нас очевидно не так і це зроблено штучно.Ти розумієш куди я хилю?
Бо не зважати на це -цинічний долбоєбізм.Писати що всі українці такі сякі,цигани і тд.200 років такими темпами будете наздоганяти і інші подібні висловлювання.
І це не плач , що ми такі бідні постгеноцидники, це очевидні речі, які виявляється треба пояснювати хуйканадцяту сторінку , тим хто вирішив "ну вас нахуй ,їбіться тут самі.
А потім пише як саме треба  їбатися ,бо щось результату бачте, довго не видно ,або такий шедевр- "ви ТЕПЕР зрозуміли"(с)
З глузду з'їхали чи що?
 
Ти їх/нас звинувачуєш саме як народ, загально.Порівнюючи українців з іншими народами ,але роздаючи піздюліни (всім українцям як народу) сам ти ти відхрещуєшся від українства.
Це якийсь маразм.
Коли сказати "які українці співоча нація" то ти українуць певно,а коли з сказати "які корупціонери то ти хто?
Космополітизм і ідіотизм рафіноваий. :facepalm1:
Якщо звинувачуєш колективно , весь народ , то я питаю ,а ти хто?
Ти за це ніяким боком?
Якщо ти вийшов на сцену і пишеш що всі українці - цигани, а інші підтакують - гірші за поляків/прибалтів ...,бо не так  швидко виборсались, я питаю- яка твоя думка : чому так?.
Скажи і не виляй задом.
Скажи так як мій тесть, ти ж так думаєш?
Задовбало мені тобі прості речі пояснювати.
Отже ти вибрав варіант. Ясно.
Схиляюсь тепер відносно тебе до думки,  , одного місцями  маразматичного фізика-ядерщика, який  і мене  тут ольгінцем обзивав.
Знову лічиш?
Ну то приїдь окунай, бо мені тут так невистачає однодумців, щоб і машини на газон не ставили, на тротуар не смаркали, відносились до оточуючих з повагою.
Іт д.
Я скоріше послухаю того знайомого, свого батька , а не тебе мудрагелика , хоч би і тому що він вернувся і робить  сам Україну такою якою вона має бути  у твоїх повчаннях.

Я зрозумів. Тобто - не бачиш.
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Нема тут такого.

;)
це також не в Канаді

To the Last Drop: Canada's Dirty Oil Sands - Part 1   https://www.youtube.com/watch?v=61X4IQqnmd0
To the Last Drop: Canada's Dirty Oil Sands - Part 2   https://www.youtube.com/watch?v=V8m5PFuYRSI
   
;)
це також не в Канаді

To the Last Drop: Canada's Dirty Oil Sands - Part 1   https://www.youtube.com/watch?v=61X4IQqnmd0
To the Last Drop: Canada's Dirty Oil Sands - Part 2   https://www.youtube.com/watch?v=V8m5PFuYRSI

Не простіше б тобі з'їб@^и звідси? Раз тут така дупа?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Не простіше б тобі з'їб@^и звідси? Раз тут така дупа?

Судячи з реакції, вам душа за рідну Канадщину болить значно сильніше, ніж за Україну  :)
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Це, виходить, вона саме НАС не хоче. Бо у всіх тих декларантів є робочі паспорти і вони їздять куди хочуть по Європі.
100%. Ті всі декларанти давно живуть у Европі, іхні діти там навчаються, вони там лікуються , відпочивають і т.д...
А ось бидло,яке за них голосує повинно виживати і сопіти у дві дирки...
Тому ці всі безвізи і тому подібне до одного місця, бо хто іздив туди той і буде іздити, а
хто ні то і навряд чи буде мати за що поіхати.
   
Судячи з реакції, вам душа за рідну Канадщину болить значно сильніше, ніж за Україну  :)

А мала б не боліти?
   
Не простіше б тобі з'їб@^и звідси? Раз тут така дупа?

А чому вас не хоче Европа?
   
А мала б не боліти?

А що заважае болiти за Канаду з Украiни?
   
100%. Ті всі декларанти давно живуть у Европі, іхні діти там навчаються, вони там лікуються , відпочивають і т.д...
А ось бидло,яке за них голосує повинно виживати і сопіти у дві дирки...
Тому ці всі безвізи і тому подібне до одного місця, бо хто іздив туди той і буде іздити, а
хто ні то і навряд чи буде мати за що поіхати.

Європа Україні потрібна з одною лише метою - стати нормальними людьми. Жити без повсюдної брехні, обманів, мансів, амбіцій вчорашнього кріпака, хитрожопості і хитров#!б@ності, хворобливої самооцінки,  принижень; жити з вірою у справедливість, порядок, закон, з повагою до навколишніх, зі справедливою платою за чесну працю, з турботою про обділених, зі знанням ціни власному слову і чужому, вмінням цінити обіцянки і не розкидуватися порожніми фразами.
   
В деяких культурах, за такого приниженя вимагається зробити харакірі. У випадку України, просто працюйте над своїми помилками та сумлінно їх виправляйте.

Так й ви працюйте над помилками. Ми працюемо, а ви?
   
А чому вас не хоче Европа?

Хто це - "ми" і в якому плані "не хоче"?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Не простіше б тобі з'їб@^и звідси? Раз тут така дупа?


По перше не ты а ви.
По друге "поради" рагуля-задрота мені абсолютно не цікаві.
І на останнє в мою сторону ти можеш відкривати своє хлебало  тільки для вибачення.
   
Так й ви працюйте над помилками. Ми працюемо

Розповіж детальніше!
   
Європа Україні потрібна з одною лише метою - стати нормальними людьми. Жити без повсюдної брехні, обманів, мансів, амбіцій вчорашнього кріпака, хитрожопості і хитров#!б@ності, хворобливої самооцінки,  принижень; жити з вірою у справедливість, порядок, закон, з повагою до навколишніх, зі справедливою платою за чесну працю, з турботою про обділених, зі знанням ціни власному слову і чужому, вмінням цінити обіцянки і не розкидуватися порожніми фразами.

Це добре, але що ви зробили для Украiни, щоб вона була в Европi?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

А чому вас не хоче Европа?


хмм, звідки такі висновки? в мене вже років 10 безвіз....
   
По перше не ты а ви.
По друге "поради" рагуля-задрота мені абсолютно не цікаві.
І на останнє в мою сторону ти можеш відкривати своє хлебало  тільки для вибачення.

Хлебало - це те, що Канадська Іміграція мала тобі закрити після твого рішення переїхати в цю країну брудних пісків. Років на 5.
   
Хто це - "ми" і в якому плані "не хоче"?

Ну тема так називаеться "не хоче". От менi цiкаво, чому вас не хоче Европа, яка ваша думка?
   
Це добре, але що ви зробили для Украiни, щоб вона була в Европi?

Чи я добре зрозумів: ДІАСПОРА має робити ЗА Україну, щоб Україна була в Європі? А, поза тим: діаспорою і Канадою в цілому ще НЕДОСТАТНЬО зроблено для України?

Останнє редагування: 1 листопада 2016 20:49:48 від GizmoGremlin
   

а як це нехотіти себе. Європа не хоче Європу  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія