Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже легке та просте схуднення

Re: Дуже легке та просте схуднення

Замість морозива та еклерчиків - м'ясо та яйця з салом. І морквою чи капустою.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Замість морозива та еклерчиків - м'ясо та яйця з салом. І морквою чи капустою.

Це все я й так їм. Бажання солоденького від цього не зникає чомусь.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

а що це?

рослинний замінник цукру...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

рослинний замінник цукру...

ну, буде невмагате - то можливо й спробую
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Насіння льону та інша клітковина. Згладжує стрибки цукру, глюкози, інсуліну. Цукрова залежність - один з видів психо-фізіологічних розладів. Можна позбутися за тиждень при бажанні.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Насіння льону та інша клітковина. Згладжує стрибки цукру, глюкози, інсуліну. Цукрова залежність - один з видів психо-фізіологічних розладів. Можна позбутися за тиждень при бажанні.

Психо? А що у мене з психікою може бути не так?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Цукор спричиняє викид дофаміну, але потребує збільшення дози. М'ясо теж. Переходь на м'ясо та яйця.
Ще можна спробувати звіробій, він збільшує серотонін і допомагає усунути різні залежності.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Стартонув! :super:

Карочє, пішов шляхом, як на відео тієї кацапки, що виклав Дідусь. Жінка теж зі мною.
Як би там не було, а дрібне харчування результат якийсь дасть палюбе. Наготували, розфасували по судкам і вперед! Хліба не їм, із солодкого тільки чашка кави зранку та трошки фруктів на закусон.

Купили вчора смарт-ваги Tefal, які відстежують купу показників і видно все це на телефоні. Вчора ввечері я важив 119.3, а сьогодні вранці 118.2
Цей додаток каже, що моя нормальна вага десь кіл 85, тому роботи в мене пздець.

Але я впертий, я Козеріг!
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А таблетки купив? Ходити треба більше. А важитись зранку після сну.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А таблетки купив? Ходити треба більше. А важитись зранку після сну.

Таблетки сьогодні візьму та буду по одній перед сном пити. Зранку зважився, я ж написав.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

То скільки оцту пити, щоби схуднути? Вирішили це питання?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

То скільки оцту пити, щоби схуднути? Вирішили це питання?
Залежить від ваги, пропорційно.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

який ще оцет? Я оцет пити не буду!
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Насправді п'ють воду, в яку додають оцет чи лимонний сік. Іноді для покращення травлення. Або додають в салати та м'ясні страви.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Насправді п'ють воду, в яку додають оцет чи лимонний сік. Іноді для покращення травлення. Або додають в салати та м'ясні страви.

Воду я п'ю просто так, а ось трохи лимонного соку до салату, мабуть, не завадить.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

-2.5

Суто каші в невеликій кількості, трошки мнєса, багато салату і з інтервалом не більше 3 годин. Хліба нуль, з солодощів тільки чашка кави зранку та один персик в обід.
З мнєса їм курине філе відварне, тушені курині сердця, мідії.

Приймаю метформін двічі на день - вранці після першого прийому їжі та на ніч.

Це тільки початок, рухаємось далі! :super:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Важу 72кг, бо дуже довбойоб, із ростом182. Мені важко зрозуміти людей з зайвою вагою.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Важу 72кг, бо дуже довбойоб, із ростом182. Мені важко зрозуміти людей з зайвою вагою.

Колись важив стільки ж при зрості 187. І теж важко розумів людей з зайвою вагою.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Важу 72кг, бо дуже довбойоб, із ростом182. Мені важко зрозуміти людей з зайвою вагою.
Ніхто не розуміє інших. До того моменту, поки сам не опиниться на їх місці. Але це буває не у всіх і не завжди.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ніхто не розуміє інших. До того моменту, поки сам не опиниться на їх місці. Але це буває не у всіх і не завжди.
не, ну це логічно. Так. Як в самого пузо не випаде на підлогу, тут ясно, що будьхто все зрозуміє.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Комаровський запускає антімарафон про схуднення. Дивіться на Ютубі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Колись важив стільки ж при зрості 187. І теж важко розумів людей з зайвою вагою.
ей, ти де? Ти там живий? Скіки вже скинув?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

ей, ти де? Ти там живий? Скіки вже скинув?

-5,3

В польоті 2 тижня, летимо далі  :crazy_pil:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

-5,3

В польоті 2 тижня, летимо далі  :crazy_pil:
добре. Я буду з вами синхронно худнути.
Хліба в хаті немає вже тиждень (лінь сходити у базар). Собаку з хліба перевела на густі супи, цукерки дві останні щойно доїла. Замість цукру столова ложка меду двічі на день. Але я сиджу на рідких вівсяних кашах і овочеві салати. Замість мняса сировялена або сирокопчена кольбаска. Раз на 1-2 тижні молочна каша гречана/пшоняна/манна, сироватка. Жерти сало і яйця мене не заставляйте. Завтра приїде куряче мнясо з черкас.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Для собаки - супчик з курячих кісток. Або не курячих. Для людей теж корисно. І для схуднення теж.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Для собаки - супчик з курячих кісток. Або не курячих. Для людей теж корисно. І для схуднення теж.
не. Салком присмачую.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

добре. Я буду з вами синхронно худнути.
Хліба в хаті немає вже тиждень (лінь сходити у базар). Собаку з хліба перевела на густі супи, цукерки дві останні щойно доїла. Замість цукру столова ложка меду двічі на день. Але я сиджу на рідких вівсяних кашах і овочеві салати. Замість мняса сировялена або сирокопчена кольбаска. Раз на 1-2 тижні молочна каша гречана/пшоняна/манна, сироватка. Жерти сало і яйця мене не заставляйте. Завтра приїде куряче мнясо з черкас.

Кольбаски я з раціону виключив. Що їм: куряча грудка відварна, курячі сердечки тушені, хека готового смаженого купляю в Варусі, мідії. Все це з гречкою, рисом, пшоном, або пшеницею. Плюс салат. Все.
З солодкого дозволяю собі одну чашку кави зранку з цукром та один персик в обід. Ось так.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Хто ще не зовсім схуд - гарний засіб - кверцетин. Лушпиння цибулі та часнику. Їсти або варити чай. Або робити оцтові, спиртові настоянки.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

є дуже простий спосіб скинути вагу

отримувати менше калорій + витрачати їх більше

тобто менше їсти (скажімо обмежитись їжею в кількості 1500 ккал за день) і більше тренуватись (щоб при цьому витрачати 2500-3000 ккал за день)

щоб ти не їв важлива кількість (бажано різноманітний раціон) тобто обмеження в одиницях енергії на вхід
і збільшення витрат енергії. біг (20-30 км за ти тиждень сумарно) швидка (хоча б 6 км на годину, протягом 2-3 годин на день) ходьба, і т.д.
відмовитись від транспорту взагалі
ну і фізичні вправи силові не завадять     

все інше то блеф

не існує особливої їжі яку б можна було їсти донесхочу сидячі в кріслі і при цьому втрачати вагу 

Останнє редагування: 8 вересня 2023 11:53:59 від Potato
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

112,7 (-6,6) :dance3:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

є дуже простий спосіб скинути вагу

отримувати менше калорій + витрачати їх більше

тобто менше їсти (скажімо обмежитись їжею в кількості 1500 ккал за день) і більше тренуватись (щоб при цьому витрачати 2500-3000 ккал за день)

щоб ти не їв важлива кількість (бажано різноманітний раціон) тобто обмеження в одиницях енергії на вхід
і збільшення витрат енергії. біг (20-30 км за ти тиждень сумарно) швидка (хоча б 6 км на годину, протягом 2-3 годин на день) ходьба, і т.д.
відмовитись від транспорту взагалі
ну і фізичні вправи силові не завадять    

все інше то блеф

не існує особливої їжі яку б можна було їсти донесхочу сидячі в кріслі і при цьому втрачати вагу 

Ну нарешті

Один допис проти 17 сторінок оцту ))
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А зараз втрачаю вагу при абсолютно нульовій фізичній активності. Нінада ляля!
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А зараз втрачаю вагу при абсолютно нульовій фізичній активності. Нінада ляля!
чего ж не худеть, если дефицит калорий есть,
а вес больше пуда
чтоб такое тело перемещать, греть и прочее много калорий надо
физкультуру для оживления метаболизма подключают
но подключают обычно, когда вес меньше 100 кг становится
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Завтра вранці піду кров на цукор здаду. Тоді, виходячи з результату, буду приймати рішення щодо метформіну.
сдавать надо КРОВЬ на индекс НОМА
Індекс НОМА розраховується за формулою:
(глюкоза в крові натщесерце * інсулін натщесерце) / 22,5
Індекс НОМА норма: 0 - 2,7.

если индекс больше то это по сути преддиабет, или целый список других заболеваний
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Вчора ввечері я важив 119.3, а сьогодні вранці 118.2
Сходив в туалет, а потім зважився?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Сходив в туалет, а потім зважився?
при  весе больше 100 такая быстрая потеря веса - норм
вода стекает
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

при  весе больше 100 такая быстрая потеря веса - норм
вода стекает
Після ранкового туалету, така втрата ваги, теж нормально.  :)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ні, це було не після туалету. У мене це постійно так - вранці важу на 1-1,5 кілограми менше, аніж ввечері.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

У мене це постійно так - вранці важу на 1-1,5 кілограми менше, аніж ввечері.
почти все так :)
поэтому дамы и девицы предпочитают с утра взвешиваться
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Теж прихильник балансування калорій (витрати-споживання) за раунок активності і здорового харчування.
Але худнути теж потрібно правильно.
Якщо одразу почати мало їсти, то великі шанси, що не витримаєш, зірвешся і почнеш їсти, як завжди, або нашкодиш організму в інший спосіб.
Тому худнути потрібно поступово. Є програми для мобілки, які рахують калорії відповідно до їжі (заводиш кожен день). Можна ставити задачі, сроки, межі споживання в калоріях, отримувати поради ітд.
Я такою користуюсь і скажу, що вона доволі дисциплінує і дійсно допомагає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія