Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кремль проводить спецоперацію з дискредитації Зеленського - WP

Це якось впливає на той факт що нам намагаються втирати що тверження "Зе тримається за владу" є іпсо? Тоб-то комусь дуже треба просувати думку "Зе не тримається за владу" шо не відповідає дісності.


Тримається за владу це коли вводить військовий стан перед виборами як де хто.А балотуватися на другий строк це інше ,бо це роблять всі президенти.Хоча я памʼятаю про його обіцянки що буде тільки один але хто з президентів не порушував своїх обіцянок?Але ви чомусь одним вибачаєте все а від інших потребуєте щоб вони були святі .Ну це ж смішно
   
Це так. Саме тому і звільнив.

Щоб понизити рейтинг собі і підвищити "основному конкуренту"?
Ну дуже логічно...
   
Кацапи працюють в пропагандоні завжди вміючи. Це стара школа. Звісно, вони підливають масло у вогнище, але ж ВОГНИЩЕ Є! Тут  розмова конкретна. Не було б зашквара на зашкварі, то все б було гаразд
   
Це якось впливає на той факт що нам намагаються втирати що тверження "Зе тримається за владу" є іпсо? Тоб-то комусь дуже треба просувати думку "Зе не тримається за владу" шо не відповідає дісності.
Тримається, не тримається...Скільк и можна товкти воду у ступі замість пояснити - ЯК зараз провести ротацію влади? От просто - ЯК? Вибори? Чи просто передати владу тому, хто найбільше хоче її отримати, але аж ніяк "не тримається"?
   
Це так. Саме тому і звільнив.


Знов відверта брехня бо Зе від цього звільнення тільки втратив ,а За придбав.Але він пішов на непопулярне рішення.Хоча у вас завжди знайдеться висер на кшалт він це зробив бо геть тупий і нічого у житті не розуміє,але цим аргументом можна обісрати будь яке рішення
   
Знов відверта брехня бо Зе від цього звільнення тільки втратив ,а За придбав.Але він пішов на непопулярне рішення.Хоча у вас завжди знайдеться висер на кшалт він це зробив бо геть тупий і нічого у житті не розуміє,але цим аргументом можна обісрати будь яке рішення

А для чого він його звільнив ?
   
Тримається, не тримається...Скільк и можна товкти воду у ступі замість пояснити - ЯК зараз провести ротацію влади? От просто - ЯК? Вибори? Чи просто передати владу тому, хто найбільше хоче її отримати, але аж ніяк "не тримається"?
А що таке? Він у травні завершує свій термін.Конституція каже що він має пійти, а замість нього буде ВО. В данному випадку Стефанчук. Здається, що монобільшість розпадеться остаточно, то може бути і не Стефанчук,переформатування- є переформатування
   
А для чого він його звільнив ?


Для того що у армії потрібні зміни і вирішувати кого призначати ,а кого знімати,тільки йому ,бо народ України надав йому це право на виборах .Залужного якщо що теж призначав Зеленський і тоді теж було скиглення що прибирають старі кадри
   
А для чого він його звільнив ?

вот для чого ти наприклад "с сотоварищами" видумивал якісь історії що Сирський мясник . На чому це грунтувалось?  таких історій дуже богато, хтось сказав, хтось повторив, хтось з розумним виглядом зробив  ще на щось посилання. Цей генерал кожен раз виконував накази.... але чомусь сами він мясник?
Заміна Залужного дійсно це  дуже не популярне рішення, на це треба рішучисть та хер класти на  табуретку.   Зараз з Авдіївці відводят війска, хоча частина колег з фупу "зуб давали" що саме для того щоб    там держатися до останнього бійця Сирського ставили.

І так. Зе мав на це право, так - він за це рішення несе відповідальність, і так...в  цьому рішенні в однозначно не тримається за табуретку. Тому методічки рашевьскі треба в смітник . як і дуже богато що вони там навигадували. А нам треба бути уважніше до цих вкидів.  Всім.
   
dimec не жени пургу!
   
А що таке? Він у травні завершує свій термін.Конституція каже що він має пійти, а замість нього буде ВО. В данному випадку Стефанчук. Здається, що монобільшість розпадеться остаточно, то може бути і не Стефанчук,переформатування- є переформатування

Тебе що в рашці за коки тримають? Тема про методички рашівськи, та їх шкоду. А ти як завжди по ним шпариш слово в слово.
   
Проблеми не в брехні, а в конецентрації виключно на негативі без пропозицій як зробити правильно
Не згоден. Альтернатива марафону конче необхідна. B-)
   
Для того що у армії потрібні зміни і вирішувати кого призначати ,а кого знімати,тільки йому ,бо народ України надав йому це право на виборах .Залужного якщо що теж призначав Зеленський і тоді теж було скиглення що прибирають старі кадри

Це все демагогія "мав право", "потрібні зміни"...

Просто дай відповідь для чого.

Що конкретно має зробити Сирський, що не робив Залужний ?

А народ згодом оцінить, зробив чи ні...
   
Я бачу, усі забули, як Буткевич і його дружина вилизували Спартц тільки тому, що вона була проти Зеленського  :gigi: А коли Віка нарешті проявилася як трампістка, одразу про неї забули, ніби й не було.

  Ще згадайте "сосочки Піонтковського".
  А тема про Спартц на брехню не тяне.
  Я і сам за тих часів мав сподівання на якийсь зовнішній аудіт. B-)
   
вот для чого ти наприклад "с сотоварищами" видумивал якісь історії що Сирський мясник . На чому це грунтувалось?  таких історій дуже богато, хтось сказав, хтось повторив, хтось з розумним виглядом зробив  ще на щось посилання. Цей генерал кожен раз виконував накази.... але чомусь сами він мясник?
Заміна Залужного дійсно це  дуже не популярне рішення, на це треба рішучисть та хер класти на  табуретку.   Зараз з Авдіївці відводят війска, хоча частина колег з фупу "зуб давали" що саме для того щоб    там держатися до останнього бійця Сирського ставили.

І так. Зе мав на це право, так - він за це рішення несе відповідальність, і так...в  цьому рішенні в однозначно не тримається за табуретку. Тому методічки рашевьскі треба в смітник . як і дуже богато що вони там навигадували. А нам треба бути уважніше до цих вкидів.  Всім.

Я нічого не видумував. Я перепощував статті з Вашингтон Пост. Всі претензії до них.
   
замість нього буде ВО

  Мене вже натикали носом з цим ВО.
  В Конституції нема такого.
  А "слуга" разом з кацапськими шавками ОПЗЖ прийме який їм тре закон.
  Тому не тіште себе марними сподіваннями. B-)
   
Свинные радостно подключились...в первых рядах
   
А що таке? Він у травні завершує свій термін.Конституція каже що він має пійти, а замість нього буде ВО. В данному випадку Стефанчук. Здається, що монобільшість розпадеться остаточно, то може бути і не Стефанчук,переформатування- є переформатування
Маячня. Стефанчук - якого ніхто не обирав президентом ні тепер, ні 5 років тому - значить буде легітимним?
Та ти перший на другий день заволаєш про його нелегітимність!
   
А що таке? Він у травні завершує свій термін.Конституція каже що він має пійти, а замість нього буде ВО. В данному випадку Стефанчук. Здається, що монобільшість розпадеться остаточно, то може бути і не Стефанчук,переформатування- є переформатування

Ти свідомий брехун чи несвідомий дебіл?
Чи може ти спеціаліст в українській конституції?
   
Маячня. Стефанчук - якого ніхто не обирав президентом ні тепер, ні 5 років тому - значить буде легітимним?
Та ти перший на другий день заволаєш про його нелегітимність!

Знову 0.5 навернув...
   
Маячня. Стефанчук - якого ніхто не обирав президентом ні тепер, ні 5 років тому - значить буде легітимним?
Та ти перший на другий день заволаєш про його нелегітимність!

Волька такой. Особенно,когда хряпнет
   
Маячня. Стефанчук - якого ніхто не обирав президентом ні тепер, ні 5 років тому - значить буде легітимним?
Та ти перший на другий день заволаєш про його нелегітимність!
Про те що б обрати нового голову ВР може й напишу, але це буде у відповідності з Конституцією.
   
Ти свідомий брехун чи несвідомий дебіл?
Чи може ти спеціаліст в українській конституції?
  З звільненням Залужного Зє втратив 12 відсотків довіри(приблизно, бо КМІС).
  І легітимність стане маячнею дуже швидко. B-)
   
  З звільненням Залужного Зє втратив 12 відсотків довіри(приблизно, бо КМІС).
  І легітимність стане маячнею дуже швидко. B-)

Взагалі по барабану хто що втратив за результатами КМІС. Це не має жодного відношення до конституції...
   
Тебе що в рашці за коки тримають? Тема про методички рашівськи, та їх шкоду. А ти як завжди по ним шпариш слово в слово.
За куймазь його тримають. Такий ринок збуту втратив, крім парашкі ніде не брали то лайно
   
Це все демагогія "мав право", "потрібні зміни"...

Просто дай відповідь для чого.

Що конкретно має зробити Сирський, що не робив Залужний ?

А народ згодом оцінить, зробив чи ні...


Як я можу за нього щось відповідати ?Це було його рішення і якщо він це зробив ,то мав для цього підстави,як і право це робити ,а все інше демагогія і висмоктування зради .Я вже багато разів писав що саме можна закидати Залужному і я не хочу повторюватись ,що не відміняє його героїчних вчинків але мабуть на даному етапі цього вже недостатньо
   
Взагалі по барабану хто що втратив за результатами КМІС. Це не має жодного відношення до конституції...

  Було б по барабану, Залужний був би на посаді.
  А його за місяць до звільнення від керування прибрали.
  Аби завтра на нього ж і списати Авдіївку. :X
   
Вольтере, а давай розвинемо твою думку? Ти ж не серед круглих ідіотів знаходишся, чи не так? У травні Зеленського на посаді заступає Стефанчук. Далі що? Скільки триватиме президентство Стефанчука у разі якщо на паРаші щось не станеться, і війна триватиме ? До 2029 року? А далі що? На його місце через 5 років заступить черговий стефанчук і т.д.?
Сценарій звісно, божевільний,  міркування чисто технічні, адже Вольтер апелює до Конституції

То, Вольтере, скільки триватиме "президентство" Стефанчука у разі продовження війни - з ракетами, дронами, новими погрозами про "Київ за три дні" тощо?
   
Я нічого не видумував. Я перепощував статті з Вашингтон Пост. Всі претензії до них.

ти розумієш що зараз ти себе рашаботом обізвав?  бо тут також обговорюється стаття в ВП, згідно з которой саме рашаботи на зарплаті росповсюджують  саме ті вкиди, яки ти так вперто захищаєш.

і як що ти не згоден...  Всі претензії до них
   
ти розумієш що зараз ти себе рашаботом обізвав?  бо тут також обговорюється стаття в ВП, згідно з которой саме рашаботи на зарплаті росповсюджують  саме ті вкиди, яки ти так вперто захищаєш.

і як що ти не згоден...  Всі претензії до них

 :facepalm1:  :gigi:
   
+
В статті рівно те що зелені робили з Порохом в 2018-2019р. Агенти кремля?

"Ви нє понімаєтє. Ето другоє" (С)
   
На  Пороха кидалися всі як собаки і бубочка з кацапами.
   
На  Пороха кидалися всі як собаки і бубочка з кацапами.
А про себе чого мовчиш?
   
Я уже как-то писал, что говорил своему сыну: мы можем сколько угодно писать про проигрыши донецкого Шахтера в ЛЧ и ЛЕ, рассказывать про пропущенные голы, но вся проблема в том, что нет другой украинской команды, которая может заменить Шахтер, все остальные клубы еще хуже. И команда национального единства не спасает, то есть, нельзя точечно заменить каких-то игроков Шахтера, взяв футболистов из других клубов, если такое было возможно, то это бы уже давно было сделано. Вот и все.
 Так и у нас в политике и руководстве. Зеленский не ангел и не святой, но лучше его пока никого нет, как только достойный оппонент появится на горизонте, он сразу займет место Зеленского на очередных выборах. Или появится не совсем достойный, как случилось в 19 году. Я не знаю про масштабы вражеской пропаганды и проникновением ее в СМИ и в интернет, но каждый грамотный человек должен понимать, что если имеется конструктивная критика, то она предполагает указание на ошибки и конкретные способы их устранения.   
   
Джерело: The Washington Post із посиланням на кремлівські документи, надані спецслужбою однієї з країн Європи, пише "Європейська правда"

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/16/7442260/

Так он вам ещё и в штаны насрал(с)
   
Я уже как-то писал, что говорил своему сыну: мы можем сколько угодно писать про проигрыши донецкого Шахтера в ЛЧ и ЛЕ, рассказывать про пропущенные голы, но вся проблема в том, что нет другой украинской команды, которая может заменить Шахтер, все остальные клубы еще хуже. И команда национального единства не спасает, то есть, нельзя точечно заменить каких-то игроков Шахтера, взяв футболистов из других клубов, если такое было возможно, то это бы уже давно было сделано. Вот и все.
 Так и у нас в политике и руководстве. Зеленский не ангел и не святой, но лучше его пока никого нет, как только достойный оппонент появится на горизонте, он сразу займет место Зеленского на очередных выборах. Или появится не совсем достойный, как случилось в 19 году. Я не знаю про масштабы вражеской пропаганды и проникновением ее в СМИ и в интернет, но каждый грамотный человек должен понимать, что если имеется конструктивная критика, то она предполагает указание на ошибки и конкретные способы их устранения.   

В умение проехать все. Ну тут ещё мороз и литвин.
   
Тихо так,заради Украины,без майданов. Ну он полный трус и барыга. Ему надо самому уйти, чтобы потом не сесть за госизмену. А ведь сядет...Он не понимает,что в конечном итоге,может в разодранной на куски Украине,может аж через пару лет,но его посадят лет на 15.
Пока еще можно соскочить,Пеця,уйди сам!
   

Вольтер був полум'яним борцуном із Петром майже до самих виборів 2019 року  :gigi:
   
На  Пороха кидалися всі як собаки і бубочка з кацапами.
ой та ладно тобі
посилено просувається теза про те, що Петро безгрішний, білий та тухнастий, а його мало не Ісуса підступно оббрехали
Про Камаз на передвиборчому роліку забув?
А про прозорий огидний підплінтусний натяк на біллборді, де Петро та Хуйло представлені як дві протилежності у другому турі?
То хто на кого кидався?
   
  Порошенко під час війни поводить себе таки гідно.

  А його блазні поводять себе як блазні.

Реального грунту для спекуляцій( на Порошенко ) нема.

 ПиСи. Оце дожився - По захищати. :facepalm1:

а хто цих блазнів годує інфо помиями
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія