Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кремль проводить спецоперацію з дискредитації Зеленського - WP

Зато вас все влаштовує у діях влади.
Я, як і більшість українців ні про владу, ні про опозицію не думаю
Над моїми дітьми ракети літають і неподолік від дому уламки падають
У мене тільки один ворог сьогодні - хуйло с хуйлостаном
   
Ти вже всіх заїпав своєю простотою, істеричка). Ти скажи як має бути, а то тобі щось не подобається, але думку свою дегенеративну сформулювати не можеш)). От, для прикладу, закон про мобілізацію. Опозиція істерить про всьопропало і т.д., але потрібна не істерика, а альтернативний законопроєкт! Так і в тебе, крім істерики, зовсім нічого. Тому ти нудний і нецікавий))

Продовжуй жити у вигаданому зеленому світі. Мені дуже шкода, що в тебе настільки викручене світосприйняття, що всюди бачищ тільки істерику, якщо щось не співпдадає з генеральною лінією партії.
   
nigapacu невгамовні...
   
Якого саме факту, поясніть будь ласка
Того факту що зелені робили стосовно Порошенка у 2018-2019 роках.
З точністю до коми!  Робили і роблять. Тому виникає питння про щирість.
   
Я, як і більшість українців ні про владу, ні про опозицію не думаю
Над моїми дітьми ракети літають і неподолік від дому уламки падають
У мене тільки один ворог сьогодні - хуйло с хуйлостаном

Не повіриш, але над моїм будинком теж літають ракети і падають уламки.
Я десь казав, що ворог не у Кремлі? Це дійсно так.
Але для вас наша влада і не підлягає критиці. Критика повинна бути. Вона не дозволяє заграватись.
Саме владі потрібно робити кроки для консолідації суспільства, а не воювати з опозицією.

Ваші прихильники певної політсили одразу намагаються наліпити якрлики. Це теж ніяк не сприяє консолідації суспільства.
   
Того факту що зелені робили стосовно Порошенка у 2018-2019 роках.
З точністю до коми! 
Так це і є помста
"По́мста — дії, що спричиняють шкоду, мета яких — покарати особу чи декількох осіб у відповідь на справжню або уявну образу, несправедливість, насильство і таке інше, вчинені раніше."
   
отказ от выборов это зашквар для западной общественности.
они на демократию денежку дают, а не на усталого узурпатора
Кацапського пiдopaca забули спитати
   
Але для вас наша влада і не підлягає критиці.
Підлягає, критикуйте
Нелегітимний - це хіба критика?
   
Навіщо проводити спецоперацію, якщо Зеленський і Ко самі кожний день її проводять!

plus!!!
самі прекрасно справляються
   
І що ? В чому новина ?
   
Кацапи просто активно висвітлюють діяльність Зеденського. Зашквари він сам собі організовує. :gigi:
   
Підлягає, критикуйте
Нелегітимний - це хіба критика?

Це - розхитування. Скліьки мені разів повторти, що не підтримую це? 100500 вистачить?
Але про цю річ попереджав. Тому владі і протрібно вжити дій для консолідації суспільства. І не шляхом репресій.
   
Так це і є помста
"По́мста — дії, що спричиняють шкоду, мета яких — покарати особу чи декількох осіб у відповідь на справжню або уявну образу, несправедливість, насильство і таке інше, вчинені раніше."
У вас дислексія?
Констатація — встановлення незаперечності існування якогось факту або явища, наявності чогось.
   
отказ от выборов это зашквар для западной общественности.
они на демократию денежку дают, а не на усталого узурпатора
і хто з "западной общественности" вимагає проведення виборів в Україні? Ну щоб проілюструвати що для когось, із тих хто приймає рішення, це "зашквар"  :-)o
   
+
В статті рівно те що зелені робили з Порохом в 2018-2019р. Агенти кремля?

і нафіга ця стаття якщо результати того що робили з Порохом невтішні
   
 Мериканці готують грунт для власних виправдань.
 Бо їх оті "дружні поради" на фоні відвертого бажання не допомагати таки огидні.
 А панове фупчики ведуться.
 Наче сталося щось нове. :(  B-)
   
plus!!!
самі прекрасно справляються

ORoss- 160 дописів за 10 років, Olenka- 420 за той же час.
І треба ж нестерпіти, щоб дописати в цій гілці.
Таки восени 2014-го, коли відкрили реєстрацію, всякі кантори нарегили собі ніків про запас..
   
У вас дислексія?
Констатація — встановлення незаперечності існування якогось факту або явища, наявності чогось.
Залежить від дій Порошенка
Якщо Порошенко приймає участь в активних заходах хуйла проти Президента - помста, якщо протистоїть таким заходам - констатація
   
Залежить від дій Порошенка
Якщо Порошенко приймає участь в активних заходах хуйла проти Президента - помста, якщо протистоїть таким заходам - констатація
Не залежить.
Факт (від лат. factum — зроблене) — поняття, що має виражену суб'єкт-об'єктну природу, що охоплює справжню подію або наслідок діяльності
   
  Порошенко під час війни поводить себе таки гідно.

  А його блазні поводять себе як блазні.

 
 Реального грунту для спекуляцій( на Порошенко ) нема.

 ПиСи. Оце дожився - По захищати. :facepalm1:
   
  Порошенко під час війни поводить себе таки гідно.

  А його блазні поводять себе як блазні.

Реального грунту для спекуляцій нема.

 ПиСи. Оце дожився - По захищати. :facepalm1:

Ну, є канали типу цензору, які розганяють гівно.
Не знаю, чи мають вони відношення до пороха.
   
Черговий відстріл зрадоботів у гілочці...
   
Ну, є канали типу цензору, які розганяють гівно.
Не знаю, чи мають вони відношення до пороха.
  Запропонуйте приклад, де Буткевич бреше.
   
  Запропонуйте приклад, де Буткевич бреше.

Проблеми не в брехні, а в конецентрації виключно на негативі без пропозицій як зробити правильно

Останнє редагування: 17 лютого 2024 10:09:05 від InfectedMushroom
   
  Запропонуйте приклад, де Буткевич бреше.

Я бачу, усі забули, як Буткевич і його дружина вилизували Спартц тільки тому, що вона була проти Зеленського  :gigi: А коли Віка нарешті проявилася як трампістка, одразу про неї забули, ніби й не було.
   
ти вже зализав очко великому зе до блиску?
Україні залижу ще й як, якщо б По ввів ВС  і ...
 
нема про сратись.  Мені що стець що подоляк - "білий шум"
   
Вже три кацаперді відписались. Ок
та мы все хто не за зе будем бане от года до пяти, се ля ви

даже те кто сейчас в ЗСУ, а не на диванах и в краковах зады протирают  :pleasantr:

   
та мы все хто не за зе будем бане от года до пяти, се ля ви

даже те кто сейчас в ЗСУ, а не на диванах и в краковах зады протирают  :pleasantr:

ти в  ЗСУ?  ;o
   
Зато вас все влаштовує у діях влади. Не було Баканова та ін. виродків.

Блабла ьоа про вибори... :
1. Яким чином ти забезпечеш волевиявлення грамадян України яки на нулі??  Доречі вони в першу чергу мають вибірати а не ти  .

2. Яким чином не порушуючи закони ти устаканеш перехід влади - це півроку?
.
3. Гроши на це?
4. Забезпечення рівних прав кандидатів і виборців?

5. Волати про асфальт і гроши, травку і газони.  А чим це відрізняється?


   
Ну для вас же цього недостатньо. Потрібно гіперболізувати для доходчівості (с), поляризувати, зіштовхнути. Тема наступної спецоперації-"Зелений блазень-нелегітимний". Ті ж самі канали, засоби, корисні ідіоти.
на форуме с активностью в 102 человека? дивно)))

лично мне лячно, я знову як в 22 не можу спати, це не добрий знак
   
Блабла ьоа про вибори... :
1. Яким чином ти забезпечеш волевиявлення грамадян України яки на нулі??  Доречі вони в першу чергу мають вибірати а не ти  .

2. Яким чином не порушуючи закони ти устаканеш перехід влади - це півроку?
.
3. Гроши на це?
4. Забезпечення рівних прав кандидатів і виборців?

5. Волати про асфальт і гроши, травку і газони.  А чим це відрізняється?
Вибори чи ні, але проблема потребує вирішення. Банами українців це не вирішиться.
Кацапи вже зарядили лайномети і чекають.
Як це працює можете подивитись:


Останнє редагування: 17 лютого 2024 10:37:27 від Лимарь
   
Це стара хуйловська платівка про "жмурука", але воно працює. В миросьок досі петробіль, навіть в екзилі.
   
Таки восени 2014-го, коли відкрили реєстрацію, всякі кантори нарегили собі ніків про запас..
Важко не погодитись. Для вас може бути сюрпризом дата реєстрації помітних на фупі юзерів, котрі невтомно борються із сектантами.
   
Приміром, в матеріалі згадується просування Кремлем дописів про те, що "Валерій Залужний може стати наступним президентом України", чи що "Зеленський тримається за владу".
Не знаю хто стане наступним президентом, але те що Зе тримається за владу це факт. Інакше не мав би намірів балатуватися на наступий срок. Та й взагалі не хвилювався би за свій рейтинг.
   
Не знаю хто стане наступним президентом, але те що Зе тримається за владу це факт. Інакше не мав би намірів балатуватися на наступий срок. Та й взагалі не хвилювався би за свій рейтинг.


А хто у нас за неї не тримався ?Назви хоч одного президента
   
Не знаю хто стане наступним президентом, але те що Зе тримається за владу це факт. Інакше не мав би намірів балатуватися на наступий срок. Та й взагалі не хвилювався би за свій рейтинг.
Якби це було так, то За не звільняв би...
   
А хто у нас за неї не тримався ?Назви хоч одного президента
Це якось впливає на той факт що нам намагаються втирати що тверження "Зе тримається за владу" є іпсо? Тоб-то комусь дуже треба просувати думку "Зе не тримається за владу" шо не відповідає дісності.
   
Якби це було так, то За не звільняв би...
Це так. Саме тому і звільнив.
   
данке зеер WP за те... що й так дуже гут ми бачимо та богато разів про це казали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія