Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Агіль Рустамзаде

Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Ну ось так. Остання масштабна війна в Європі відбулася 80 років тому, досвіду сучасної війни ні в кого немає.

А може просто начальнику генштабу треба було книжку «Прєадалєніє глубако єшєлєніраваной абарони» прочитати до початку наступу а не після ?
Хоча в нього часу не було, він дисертацію писав :facepalm:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

 Диванні стратеги - найрозумніші стратеги світу. B-)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде
dig

Ну ось так. Остання масштабна війна в Європі відбулася 80 років тому, досвіду сучасної війни ні в кого немає.
Сейчас воюют так же, как и 80 лет назад. Что, мины перестали взрываться под ногами или гусеницами? Или снаряды не пробивают бронь танков?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Рекомендую послушать .
Особенно первые 15 мин.
Про свежие итоги по сег голосованию.
Про потребности Украины на сег день.
Про фиаско сегодняшней политики правительства Штатов.
Про то, что если ( дай бог) с этими 60 ярдами выгорит - это позволит Только удержать ситуацию. Ничего более.

С 28 мин про Замену Залужного.



Останнє редагування: 13 лютого 2024 21:09:48 від Камрад
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Рекомендую послушать .
Особенно первые 15 мин.
Про свежие итоги по сег голосованию.
Про потребности Украины на сег день.
Про фиаско сегодняшней политики правительства Штатов.
Про то, что если ( дай бог) с этими 60 ярдами выгорит - это позволит Только удержать ситуацию. Ничего более.
https://www.youtube.com/watch?v=XR6eMd6pwXg
С 28 мин про Замену Залужного.

Супер,Дякую. Агіль як завжди на висоті. Мій улюблений військовий аналітик. Що сумно він змальовує для нас досить сумні перспекиви в цілому.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Супер,Дякую. Агіль як завжди на висоті. Мій улюблений військовий аналітик. Що сумно він змальовує для нас досить сумні перспекиви в цілому.
Не сумні, а реальные.
24 год - удержаться.
Дальше - все не понятно, потому что невозможно спрогнозировать что будет с поставками оружия ( последние минуты стрима)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Не сумні, а реальные.
24 год - удержаться.
Дальше - все не понятно, потому что невозможно спрогнозировать что будет с поставками оружия ( последние минуты стрима)


Ну він ж чітко сказав що навіть при затвердженні бюджету для України це по суті тільки оборона. Після 24 року і так ясно,все залежатиме від виборів у США. Які тут військові прогнози можуть бути...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

   
 (tu) Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

https://www.youtube.com/watch?v=R2LcoFl1RPM

Як завжди чітко і по темі. Я б взагалі даного експетра закріпив на форумі і регулярно виставляв його інтерв*ю . Спокійно,головне без хайпу,теорій змов і різної хріні яку сплітають інші експерти - блогери .
   
Re:  (tu) Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Як завжди чітко і по темі. Я б взагалі даного експетра закріпив на форумі і регулярно виставляв його інтерв*ю . Спокійно,головне без хайпу,теорій змов і різної хріні яку сплітають інші експерти - блогери .
не хочеться споживати російсько-мовний контент. Якби хтось стисло сюди його тези викладав, було б чудово
   
Re:  (tu) Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Як завжди чітко і по темі. Я б взагалі даного експетра закріпив на форумі і регулярно виставляв його інтерв*ю . Спокійно,головне без хайпу,теорій змов і різної хріні яку сплітають інші експерти - блогери .
На мою делітантську думку самий толковий експерт. Я кинув його дивитись десь влітку 22-го, коли він просто заіпав своїми дронами камікадзе. А воно от як вийшло) Зараз знов дивлюсь звісно
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

https://www.youtube.com/watch?v=R2LcoFl1RPM
Мені здалося, чи вона дійсно каже "Нєміря"?
Наче не перший раз, до речі.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Мені здалося, чи вона дійсно каже "Нєміря"?
Наче не перший раз, до речі.


Колишня генеральна продюсерка та ведуча ютуб-каналу Ukrlife.tv Людмила Немиря, яка у листопаді минулого року втратила до нього доступ і запустила новий канал «Ukrlife.tv з Людмилою Немирею», повідомила про нові проблеми.

«Сьогодні я вперше дізналася, що таке шантаж: сьогодні людина, яка забрала мою половину каналу Ukrlife.tv і викинула мене з бізнесу, зажадала від мене відмовитися від “Ukrlife” у назві мого нового каналу, інакше вона викладе якісь записи, над якими старанно працювала ці два місяці. Він навіть надіслав мені фрагмент і запропонував подумати», — написала журналістка у фейсбуці.https://detector.media/infospace/article/221408/2024-01-05-lyudmyla-nemyrya-rozpovila-pro-shantazh-z-boku-tykh-khto-vidibrav-u-nei-yutub-kanal-ukrlifetv/
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

https://www.youtube.com/watch?v=R2LcoFl1RPM

Буду вдячний тим, хто має можливість дивитися ці відео, давати короткі резюме до них (tu)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Колишня генеральна продюсерка та ведуча ютуб-каналу Ukrlife.tv Людмила Немиря, яка у листопаді минулого року втратила до нього доступ і запустила новий канал «Ukrlife.tv з Людмилою Немирею», повідомила про нові проблеми.

«Сьогодні я вперше дізналася, що таке шантаж: сьогодні людина, яка забрала мою половину каналу Ukrlife.tv і викинула мене з бізнесу, зажадала від мене відмовитися від “Ukrlife” у назві мого нового каналу, інакше вона викладе якісь записи, над якими старанно працювала ці два місяці. Він навіть надіслав мені фрагмент і запропонував подумати», — написала журналістка у фейсбуці.https://detector.media/infospace/article/221408/2024-01-05-lyudmyla-nemyrya-rozpovila-pro-shantazh-z-boku-tykh-khto-vidibrav-u-nei-yutub-kanal-ukrlifetv/

Звичайно ж зажадала.... Мені взагалі дивно нашо вона взяла ту саму назву
   
Re:  (tu) Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

не хочеться споживати російсько-мовний контент. Якби хтось стисло сюди його тези викладав, було б чудово

Стисло в останньому відео Агіль починає про Азербайджан -Вірменія. За той обстріл на кордоні з боку Вірменії і відповідь на нього. Це не дуже нам цікаво. Далі щодо дефіциту снарядів та наслідків. Висловив сумнів що ЄС здатна цей дефіцит покрити вчасно. Щодо дронів, сказав що якби не дрони які дозволяють частково перекрити нестачі снарядів і артилерії то було б дуже сумно. Щодо Залужного. Вважає що нічого страшного немає в заміні. Щодо перспектив. Вважає що ніяких значних зрушень у 24 році не буде. В загальному вважає що вихід на кордони 91 року суто військовим шляхом без розвалу кацапії не можливий.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Трохи минулих прогнозів експерта:

Цитувати
Російські окупаційні війська й далі відступатимуть, намагаючись зменшити протяжність лінії фронту в Україні. А деокупація Криму може стати тим рубіконом, який призведе до краху нинішнього політичного режиму в РФ.

Такі прогнози дав військовий експерт Агіль Рустамзаде в ексклюзивному інтерв’ю журналісту Фактів тижня Павлу Васильєву.

Він звернув увагу на те, що Херсон був єдиним обласним центром, який росіянам вдалося захопити на початку повномасштабної війни. А втекти з міста окупантів змусили Збройні сили України, які своїми ударами видавили їх з правого берега Дніпра.

На думку Рустамзаде, у війні вже сформувався переломний момент, коли армія РФ не зможе вести наступальні дії, а навпаки відступатиме, щоб скоротити лінію фронту. Є вірогідність, що російське військове керівництво усвідомить, що не має сил на утримання фронту від Харківської до Херсонської областей.

    – Можна заявити, що перелом сформувався. Російська армія вже не зможе не те, що наступати. Вона не зможе тримати оборону на майже тисячокілометровій лінії фронту. Вона весь час відступатиме…

    Швидше за все, російська армія може піти шляхом відступу, щоб вирівняти, стабілізувати лінію фронту і паралельно скоротити. Щоб вони змогли зберігати кількість сил і ресурсів, необхідну для, скажімо так, кілометра фронту в обороні… Швидше за все, вони будуватимуть нову лінію фронту, – зазначив військовий експерт.

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20221114-okupanty-postijno-vidstupatymut-a-krym-stane-rubikonom-dlya-rf-prognoz-eksperta-rustamzade/

Якось постійно змінюються прогнози.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Трохи минулих прогнозів експерта:

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20221114-okupanty-postijno-vidstupatymut-a-krym-stane-rubikonom-dlya-rf-prognoz-eksperta-rustamzade/

Якось постійно змінюються прогнози.


А припинення підтримки союзників хтось прогнозував?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

А припинення підтримки союзників хтось прогнозував?

Тут просто пишуть, що цей експерт, якийсь більш екперт, ніж інші і вже давно все правильно прогнозує. Це не так. Просто ще один заробітчанин на війні, який постійно змінює свої погляди і прогнози залежно від ситуації аби побільше заробити.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

А припинення підтримки союзників хтось прогнозував?

 :facepalm1:

З самого початку попереджали що безкінечно шара підтримуватись не буде. Потім дали часові рамки - що з респівською палатою ніяких допомог прийнято не буде.

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

:facepalm1:

З самого початку попереджали що безкінечно шара підтримуватись не буде. Потім дали часові рамки - що з респівською палатою ніяких допомог прийнято не буде.

Але-ж ніхто уявити не міг собі, що ві "Будемо з Україною стільки скільки потрібно" - і до повної відмови - пройде менше року... факт? і не просто від когось - а від США  :facepalm:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Але-ж ніхто уявити не міг собі, що ві "Будемо з Україною стільки скільки потрібно" - і до повної відмови - пройде менше року... факт? і не просто від когось - а від США  :facepalm:

 :facepalm1: Яке "уявити не міг"? Ти українську розумієш? З РЕСПІВСЬКОЮ ПАЛАТОЮ ДОПОМОГИ НЕ БУДЕ. Це казали з самого початку
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Тут просто пишуть, що цей експерт, якийсь більш екперт, ніж інші і вже давно все правильно прогнозує. Це не так. Просто ще один заробітчанин на війні, який постійно змінює свої погляди і прогнози залежно від ситуації аби побільше заробити.
Тому він ніяких прогнозів більше чим на місяць-два вже не дає.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

:facepalm1:

З самого початку попереджали що безкінечно шара підтримуватись не буде. Потім дали часові рамки - що з респівською палатою ніяких допомог прийнято не буде.

не попереджали а розраховували. це все було очевидно тому тянули час щоб не було ескалації
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

:facepalm1: Яке "уявити не міг"? Ти українську розумієш? З РЕСПІВСЬКОЮ ПАЛАТОЮ ДОПОМОГИ НЕ БУДЕ. Це казали з самого початку
угу дотягнули до стану коли можна почати тикати пальцями...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

не попереджали а розраховували. це все було очевидно тому тянули час щоб не було ескалації

Я маю на увазі тут на ФУПі попереджали
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я маю на увазі тут на ФУПі попереджали

ооо на фупі да це звісно важливо  :)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

ооо на фупі да це звісно важливо  :)

Якщо вважати це неважливим та ігнорувати, то не треба потім соплі пускати "ніхто уявити не міг собі"
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

а чим відрізняється свіжий від несвіжого?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Авгіль ФУПу не читає
Отже нічого не знає
А якщо не нема інфи
То прогнози до діри.
 :scenic:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

в Авдіївці наша артилерія практично не працює, з підвезенням б/к на передову дуже важко, великі втрати серед особового складу, є полонені. Авіація ворога залітає за лінію фронту, дрони висять над головою, 3,14 дари лізуть без зупинок.    Другу лінію оборони за Авдевкою не підготовлено. Постає питання, з якою метою потрібно було заводити бригади якщо відомо що зі снарядами напруга, і оперативне оточення перешкоджає підвезенню боєкомплекту?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде
Agh

в Авдіївці наша артилерія практично не працює, з підвезенням б/к на передову дуже важко, великі втрати серед особового складу, є полонені. Авіація ворога залітає за лінію фронту, дрони висять над головою, 3,14 дари лізуть без зупинок.    Другу лінію оборони за Авдевкою не підготовлено. Постає питання, з якою метою потрібно було заводити бригади якщо відомо що зі снарядами напруга, і оперативне оточення перешкоджає підвезенню боєкомплекту?
А купу бронетехніки нищать і десятки штурмів кожен день відбивають лопатами?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

А купу бронетехніки нищать і десятки штурмів кожен день відбивають лопатами?


ця інформація безпосередньо звідти. Звертаються до волонтерів чи немає можливості допомогти 3 ШБ наземним радіокерованим дроном для доставки б/к.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде



Останнє редагування: 16 лютого 2024 07:05:08 від Fisher
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

ця інформація безпосередньо звідти. Звертаються до волонтерів чи немає можливості допомогти 3 ШБ наземним радіокерованим дроном для доставки б/к.


За такими дронами звертається багато військових
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

«Авіація ворога залітає за лінію фронту»

Як так?
Пан Славредько нам розповідає, що ворожа авіація здалека працює, завдяки допомозі США
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

«Авіація ворога залітає за лінію фронту»

Як так?
Пан Славредько нам розповідає, що ворожа авіація здалека працює, завдяки допомозі США

Ти дебіл чи прикидаєшся?
Допомога від Штатів зупинилась.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Трохи минулих прогнозів експерта:

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20221114-okupanty-postijno-vidstupatymut-a-krym-stane-rubikonom-dlya-rf-prognoz-eksperta-rustamzade/

Якось постійно змінюються прогнози.

Експерти не ворожки і не пророки. На той час допомога була. Він військовий а не політичний експерт. Більшість з його прогнозів вірні
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Про Францию , которая на 15 месте по количеству выделяемой помощи и "грозные" заявления Макрона хорошо сказал. Прям ф точку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія