Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Телефон

ФЗВ. Телефон

xiaomi redmi 4x годный аппарат на сегодня заменить iphone 5?
   
Re: ФЗВ. Телефон

xiaomi redmi 4x годный аппарат на сегодня заменить iphone 5?
Нєт... Яблоко то секта! Звідти вороття немає...  :rotate:
Тіко хіба що брати редми ноте 4х тоді можна міняти... Але яблочникам треба пересилити себе
   
Re: ФЗВ. Телефон

ні. сиди на яблуці.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Нєт... Яблоко то секта! Звідти вороття немає...  :rotate:
Тіко хіба що брати редми ноте 4х тоді можна міняти... Але яблочникам треба пересилити себе

ноте большое же же?
   
Re: ФЗВ. Телефон
RSP

Джилі годна замінити Мерседес ?
   
Re: ФЗВ. Телефон

ноте большое же же?
Але воно краще...  (tu) А якщо треба щось меньше то треба дивитися на Мі серію. Редмі то бюджет.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Але воно краще...  (tu) А якщо треба щось меньше то треба дивитися на Мі серію. Редмі то бюджет.

максимум 150 долларов бюджет

оно в принципе не должно больше стоить
   
Re: ФЗВ. Телефон

Джилі годна замінити Мерседес ?

мне звонить и для интернета, все.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Джилі годна замінити Мерседес ?
Let the holy war begin!  X(
   
Re: ФЗВ. Телефон

мне звонить и для интернета, все.
Iphone X  :super:
   
Re: ФЗВ. Телефон

Джилі годна замінити Мерседес ?
тридцятирічної давності? Можливо
   
Re: ФЗВ. Телефон

Для чого тобі апарат півторарічної давнини, що коштує, як сучасний Редмі 5 Плюс, котрий є кращий за характеристиками і приємніший в користуванні?
ЗІ. Власник Редмі 4х (колишній) - апарат дуже годний на свої гроші, крашого співвідношення важко уявити. Перейшов на нього якраз в той момент ,коли Айфон пішов в край пройопаних речей, а брати новий - жаба не погоджувалась.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Другий рік юзаю. Політ нормальний. Мені для дзвінків, навігації і інтернету вистачає з головою. Батарея тримає по декілька днів. Жінці купив нещодавно Редмі 5 бо 4х вже не було. Нормальний апарат за свої гроші і для моїх потреб.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Годный
   
Re: ФЗВ. Телефон

xiaomi redmi 4x годный аппарат на сегодня заменить iphone 5?

Купил себе на новый год. Претензий нет, так по мелочи. Апдейты приходят, жду 10 МЮИ.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Мі Міх 2S, є користувачі?
   
Re: ФЗВ. Телефон

xiaomi redmi 4x годный аппарат на сегодня заменить iphone 5?
невже у 2018 році то досі хтось питає 
   
Re: ФЗВ. Телефон

мне звонить и для интернета, все.

для интернета?
   
Re: ФЗВ. Телефон

жду 10 МЮИ.
Тю. давно прийшла на щотижневу. але не бачу там анічого радикально нового. Та і "нерадикально" теж.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Тю. давно прийшла на щотижневу. але не бачу там анічого радикально нового. Та і "нерадикально" теж.

На Глобал стабле еще не пришла
   
Re: ФЗВ. Телефон

невже у 2018 році то досі хтось питає 
Сам чешу рєпу... Сьогодні 5 плюс коштує дешевше, ніж мій півторарічний Note 4x.  8-:
   
Re: ФЗВ. Телефон

На Глобал стабле еще не пришла
Та і не чекайте особо. на повному серйозі - ніачьом. деякі позитивні дрібниці в інтерфейсі, і все.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Сам чешу рєпу... Сьогодні 5 плюс коштує дешевше, ніж мій півторарічний Note 4x.  8-:
бо старий, повільний, з дохлою батареєю та мізерним екраном
   
Re: ФЗВ. Телефон

Та і не чекайте особо. на повному серйозі - ніачьом. деякі позитивні дрібниці в інтерфейсі, і все.

не то чтобы я сильно ждал, но если Сяоми поддерживает несколько лет свои девайсы, то почему бы и нет? Мне политика Сяоми чем-то напоминает политику Линукса с его политикой LTS поддержкой.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Note 4x телефон шикарний і для інету і для фото. Правда після Самсунга деякі речі були не зручними, але привик уже. Правда є ще деякі нюанси які би хотів щоб було як у самці.
   
Re: ФЗВ. Телефон

не то чтобы я сильно ждал, но если Сяоми поддерживает несколько лет свои девайсы, то почему бы и нет? Мне политика Сяоми чем-то напоминает политику Линукса с его политикой LTS поддержкой.
Ну так. Гірше не стало. Трохи непокоїть кам факт того, що такі "оновлення" нагадують оновлення ай-осі в останні роки, а це не ознака перелової контори.
   
Re: ФЗВ. Телефон

бо старий, повільний, з дохлою батареєю та мізерним екраном
Хто старий-повільний-тд? 5 плюс?))
Той само note 4x в кращому дизайні, інше співвідношення сторін дисплею, набагато кращий сам дисплей. Мінусів - ніяких, ціна на 300грн нижча...
   
Re: ФЗВ. Телефон

xiaomi redmi 4x годный аппарат на сегодня заменить iphone 5?
дети в 8 классе все с таким телефоном. Надо брать поприличнее
   
Re: ФЗВ. Телефон

У меня тоже проблема вызревает. Глючит мой старый самсунг
   
Re: ФЗВ. Телефон

я не зміг з ондроєдом, тяжко перейти
   
Re: ФЗВ. Телефон

Другий рік юзаю. Політ нормальний. Мені для дзвінків, навігації і інтернету вистачає з головою. Батарея тримає по декілька днів. Жінці купив нещодавно Редмі 5 бо 4х вже не було. Нормальний апарат за свої гроші і для моїх потреб.
прекрасно на нем во все игры играецца
   
Re: ФЗВ. Телефон

я не зміг з ондроєдом, тяжко перейти
ой да ладно. Три дня привыкания
   
Re: ФЗВ. Телефон

дети в 8 классе все с таким телефоном. Надо брать поприличнее

Может он ребёнку и покупает?
   
Re: ФЗВ. Телефон

Может он ребёнку и покупает?

обойдется ребенок

себе хочу что-то
   
Re: ФЗВ. Телефон

обойдется ребенок

себе хочу что-то

кстати, все (или почти все) телефоны Самсунг которые официально продаются в Украине - произведены во Вьетнаме

посмотри там что-то себе, может подешевле будет  ;)
   
Re: ФЗВ. Телефон

кстати, все (или почти все) телефоны Самсунг которые официально продаются в Украине - произведены во Вьетнаме

посмотри там что-то себе, может подешевле будет  ;)

самсунг не хочу.
   
Re: ФЗВ. Телефон

І шо купити? Мейзу-сяомі не люблю
   
Re: ФЗВ. Телефон

самсунг не хочу.

почему? хороший сервис у них

(это не реклама!) здесь много писали про разбитые экраны, рассказываю свою историю

В 2016-м купил очередной самсунг, просто время пришло, предыдущему уже четыре года было. Не флагман, "середнячок", и по цене в два раза дешевле, и по характеристикам тоже. Через пару недель после покупки я его уронил на бетон :( трещина на треть экрана, но работает! Так я с ним и проходил почти два года... Фотки для семейного альбома нормальные, видео тоже, даже на 50` в 4К приличные клипы получаются :) Интернет, почта и прочее - работает шустро, что ещё надо?

Так вот, про сервис. Уронил я его в прошлый четверг ещё раз  :facepalm1: экран вырубился полностью... Отнёс в сервис.

Себе купил новый в тот же день - звонить то надо :)

Тестировали сутки. Звонят: "Надо замена экрана - 3500 грн, и замена батареи - 900 грн".

Но - у меня ещё гарантия, плюс 50% на ремонт экрана при любых повреждениях. Ремонт в результате обошёлся в 1250 (почему-то даже меньше чем 50% ;) ), батарею поменяли по гарантии бесплатно. По времени - ремонт меньше недели.

Теперь имею два новых аппарата :laugh:

 
   
Re: ФЗВ. Телефон

почему? хороший сервис у них

(это не реклама!) здесь много писали про разбитые экраны, рассказываю свою историю

В 2016-м купил очередной самсунг, просто время пришло, предыдущему уже четыре года было. Не флагман, "середнячок", и по цене в два раза дешевле, и по характеристикам тоже. Через пару недель после покупки я его уронил на бетон :( трещина на треть экрана, но работает! Так я с ним и проходил почти два года... Фотки для семейного альбома нормальные, видео тоже, даже на 50` в 4К приличные клипы получаются :) Интернет, почта и прочее - работает шустро, что ещё надо?

Так вот, про сервис. Уронил я его в прошлый четверг ещё раз  :facepalm1: экран вырубился полностью... Отнёс в сервис.

Себе купил новый в тот же день - звонить то надо :)

Тестировали сутки. Звонят: "Надо замена экрана - 3500 грн, и замена батареи - 900 грн".

Но - у меня ещё гарантия, плюс 50% на ремонт экрана при любых повреждениях. Ремонт в результате обошёлся в 1250 (почему-то даже меньше чем 50% ;) ), батарею поменяли по гарантии бесплатно. По времени - ремонт меньше недели.

Теперь имею два новых аппарата :laugh:

 

Я не знаю почему. Что-то подсознательное.

И аппараты вроде нормальные. Но не могу.

Причем телевизоры почему-то нормально. А телефоны нет.
   
Re: ФЗВ. Телефон

Я не знаю почему. Что-то подсознательное.

И аппараты вроде нормальные. Но не могу.

После айфона тяжело... понимаю.

У меня дочь такая - как берёт в руки мой телефон - надо видеть её лицо!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія