Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

хтось може уявити якогось укрполковніка чи укргенерала на чолі путчу чии хунти??)) ну....я можу.... якщо той укрполковнік чи укргенерал діє за інстуркціями чужоземної державии.
як свин
   
Я всех вьігулял!
И собакенсов и жену с мальім!
у всех стул правильный? Не сердитесь, грубая шутка,  давайте я вам найду правильную утреннюю песенку. Вот, вам понравится:
   
да мы все тут за этим. Вы - тайный парахабот. Я понял. Мы тут всякому зверью рады, и тигрикам места достаточно.
Нє-нє-нє! Я юльок кондовий. :triniti:
   
Нє-нє-нє! Я юльок кондовий. :triniti:
ныне существующий юльок - оксюморон. Вас нормально продали и теперь вы зебуины должны быть. Но, вы оставайтесь. Все поржем. Вы над нами, мы над вами.
   
Нынче юльок, он как "кристальный воздух". Это очень плохо, если воздух кристальный. Это или температура сильно низкая, или взвесь левого в газе. В обоих случаях, дышать этим не можна.
   
ныне существующий юльок - оксюморон. Вас нормально продали и теперь вы зебуины должны быть. Но, вы оставайтесь. Все поржем. Вы над нами, мы над вами.
Не треба придумувати те, чого немає. Юльки - це назавжди. Чи ви вважаєте, якщо юльок, то на всіх кидатися повинен? Нікагда. Якщо мені буде подобатися те, що робить команда Зе - я так і скажу. Якщо ні - також скажу.
Якщо я бачила нещирість Петра ще з часів Майдану, то я це показувала увесь час. І не помилилась у своїй оцінці.
   
Нынче юльок, он как "кристальный воздух". Это очень плохо, если воздух кристальный. Это или температура сильно низкая, или взвесь левого в газе. В обоих случаях, дышать этим не можна.
Ой, как жи вам чіжєло. :cray:
   
Ой, как жи вам чіжєло. :cray:
да не сказал бы. Но, возможно вы правы. Предчувствия нехорошие.
   
Не треба придумувати те, чого немає. Юльки - це назавжди. Чи ви вважаєте, якщо юльок, то на всіх кидатися повинен? Нікагда. Якщо мені буде подобатися те, що робить команда Зе - я так і скажу. Якщо ні - також скажу.
Якщо я бачила нещирість Петра ще з часів Майдану, то я це показувала увесь час. І не помилилась у своїй оцінці.
я обещаю вам ничего не придумывать. Вы сами все скажите. Вот вы уже на три улыбки наговорили. Спасибо вам.

Останнє редагування: 30 серпня 2019 09:34:06 від beggy
   
я обещаю вам ничего не придумывать. Вы сами все скажите. Вот уже на три улыбки наговорил. Спасибо вам.
:) Позітіфф ето всігда харашо. Гарного дня!
   
Не уходите! Опять сам Косташу с дятлом Эльфом останутся...
   
:-B
пунш. треба подивитися, як його робити.
Можна і пунш, тільки холодний, зубожіли до кавунів семи сортів навіть в не дуже великих маркетах - треба користувапись моментом :)
   
Мої вітання однодумцям. :)
Як вам наша скаженна Рада?
   
Гарно прогулятись родиної  ранковим  лісом Пвденної Гамерики!



залить скриншот

   
Рада как Рада. Навыбирали пиzдючья, то все предсказуемо. Веселье будет и скоро, но, ещё пока нет. на креслах нужно умаститься. Подождите недельку.
   
Йдемо гірськими тропами 

   
Гарно прогулятись родиної  ранковим  лісом Пвденної Гамерики!



залить скриншот
это наш лис.
   
Туди заходити не варто,  там колумбійськи війська, чи наркобарони, хер їх розбере хто  обробляє коку

   
Доброго ранку, колеги
   
Собака почуяв  запах коки!

   
Чутно звуки джипів  Asia Rocsta  і  іспаньки матюки..  Біжимо!

   
Красиво. Особенно та сосна, на корнях стоящая. Мики, грибы будут? Или станет ясно после ожидаемых дождей?
   
Малой вирулює на гору й каже -   тату, мамо, собака вас виведе тайною тропою, а я їх відволіку, біжить!

   
Красиво. Особенно та сосна, на корнях стоящая. Мики, грибы будут? Или станет ясно после ожидаемых дождей?


Сушь полнейшая.  Пока никаких грьібов не ожидається
   
Собака почуяв  запах коки!


wow! таксюня :love:  :give_rose:
   
Блятской амброзии развелось, штаны зелёные выше колена, после прогулки.
   
Блин. Я не умею жить без грибов. Было такое, что два года сушь и ни одного человеческого гриба. Що, опять?
   
В кожній норі мешкає хтось їстівний!

   
Оно жрать ту землеройку не станет. То игра, отголосок древнего оотничьего инстинкта.
   
Если на лис будете своих такс натаскивать, плиз, про результат расскажите..
   
О! Ще намагаєтеся триматися бодрячком? Вас із СУПа знову командирували сюди? :gigi:
я, май дарлинг, кошка которая гуляет сама по себе. на СУПе редко бываю к сожалению, дела-с

вы отслеживаете мои посты в интернете? как мило  :weep:
   
за полювання на лисиць людішек потріібно відстрілювати. гніди
   
Что-то у меня сомнения в нынешних таксах, не уверен, что они выгонят лису из норы. Могу ошибаться, вы спец, поправок, если не прав.
   
за полювання на лисиць людішек потріібно відстрілювати. гніди
вы бешенством переболели или в процессе?
   
я решила себе дворнягу взять, не хочу породистую может через годик ВЕО или НО
   
за полювання на лисиць людішек потріібно відстрілювати. гніди
обоснуйте. их популяцию надо регулировать. а так то милые зверьки канеш бешенство разносят
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія